REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Errtu mondta,hogy ezek izék.Hát legyenek azok... :D
1301 0 3 Tech Izé
Maccoyi: :D Hátha valakinek, akkor Err-ek lehet hinni, ez biztos. :)
CRaPtRaSH: nembirtam nevet kitalálni,ezért Errt kérdeztem,ő meg azt mondta hogy ezek izék... :D
Maccoyi: Ezek tényleg azok. :)
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.

Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.

Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:



És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!

Micsoda erkölcsök! :DDD
3531 3 49 Izé
he: nálunk meg tűzbogár...
Éjfélilány: Fúúúj de utálom őket, tele van velük a tér. Fúj, fúj. Amúgy nálunk suszternek hívják. N [...]
Evo_VII: Én is suszterbogárnak ismertem. Meg pattogóbogárnak hívtuk, mert amikor felgyújtottuk őket, p [...]
Mind a 49 komment
Cryhavoc - Repent

1992-ben alakult finn heavy/death metal brigád. Eredetileg a klasszikus floridai death metalt művelték, majd fokozatosan rajtuk is elhatalmasodtak a skandinávokra jellemző dallamok.Dalaik gyakori témája a természet.

Snowsong

The Wind

Metamorphosis

u.i: Nem összekeverendő a Cry Havoccal
321 0 0 Zene Izé
The Locos - Energía Inagotable - La Cuenta Atrás
 

Az egyik spanyol kedvencem!!!
Szerintem jobb még a Ska-P-nél is!!
Érdemes meghallgatni!
732 0 3 Zene Izé
Szmiri: ennek a trombitán kívül nem sok köze van a ska-hoz;) sztem az ilyenek inkább a punk-ba mehetné [...]
eerix: Aááá ez nagyon jóó! Köszi a posztot.
xcsokix: Én a The locust-al kevertem:D http://www.youtube.com/watch?v=_qoNXKqTvR0 Nem is tudom hogyan kevete [...]
Sörös dolgok, sörös ügyek, sörös embereknek, sörgyűjtőknek.

(természetesen kottának ajánlva)
4890 4 9 Izé
buddha: mert jó a szemed. látod a dolgok lényegét.
Erunder: Miért van az h én mindegyiken csak a sört látom és semmi mást? :D
mateee: Variációk egy formára:D...nekem tetszett még nem láttam;)
Mind a 9 komment
Telekinetic Eric
3571 2 25 Game Izé
xXxÁdámxXx: Remélem is! :D
Boo: igen, nem régi fritssitése a firefoxnak nekem is meg probáltam explorerrel is... na mind1...még [...]
hanyatt87: Szamooca köszi maár a negyediken is átjutottam!:D:D
Mind a 25 komment
Mos Def ft Nate Dogg, Pharoah Monch - Oh No

Mit mondana erre? Klasszikus(mostmár lassan elég öreg lesz hozzá...) Klasszikus egyének, remek zene, jó szöveg és klipp, az eszméletlen jó. Az audió egy kicsit dobozhangú, de a videó jobb...
433 1 0 Zene Izé
Madcon: Beggin

A Beggin' egy cover, amit először 69-ben Frankie Valli és a The Four Sessions vitt a slágerlistákra, majd 2007-ben Pilooski újrakeverte , és kicsit felhúzta az eredeti hangzását, végül 2008ban jöttek a Madconos srácok...
923 1 0 Zene Izé
Néhány érdekes fejfa Romániából
2451 1 7 Izé
AtiBoa: ezt mond annak az embernek a csaladjaanak akit valaha tomegsiirba temettek!!! szo ami szo erdekes, [...]
csoe: Na de ez mégis milyen? http://bp2.blogger.com/_rHAUqz0zn_8/SHJgjMeC-fI/AAAAAAAALfk/NXQHHgsJ6iw/s160 [...]
Purple: én balzsamoztatom magam és egy szép kriptába tetetem magam, valami kísérteties és bozótos he [...]
Mind a 7 komment
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10886 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
A Google ismét valami nagyot alkotott (szerintem). Böngésző alapú Second Life klón GTalk alapokon, mindösszesen egy fél megás pluginnel.

Itt várom az érdeklődőket :)
4282 1 24 Tech Izé
s.csuli: szerinted??mert kivi vagyok hogy milyen is ez
[conejillo]: ha vírusos, akkor minek akarod, hogy beengedjen? :)
s.csuli: usernameban mit kell irni??nem enged be
Mind a 24 komment
Egy rettentő értelmes ember(?)... rettentő értelmes videókkal!
Mert bizony van ám több is! Pontosabban 46db-al rendelkezik eme emo egyén.
6626 1 89 Izé
nkmedve: Beszoltá' köcsög?;-) Azzal amit mondtál csak az az egy bajom van, hogy aki önmagát adja az man [...]
CRaPtRaSH: az első amit nemértek,te vagy ma a kb. 5. ik ember, aki 2n-nel leírja hogy utánna... utána. nem [...]
nkmedve: "egy a sokféle válasz közül" akart lenni, fáradt vagyok:)
Mind a 89 komment
Platform Planet
2493 0 7 Game Izé
Máln@: és elszédültél?
shinob: 3 pálya van és sikerült mindegyiket megcsinálni:)
kiflee: Mért csak 1 pálya?
Mind a 7 komment
A világ nagyvárosainak metróvonalai... Méretarányosan!

(érdemes összehasonlítani Madridot Budapesttel :) )
8416 5 120 Izé
mekszamnojz: hölgyeim és uraim a posztképen egy repedtfazék látható..... :DD
Nem regisztrált: Erre reagálnék: én Bp-en tanulok, és abszolút meg vagyok elégedve a tömeközlekedéssel. A j [...]
Kerlés: Párizsban jártam. Külvárosi vonatok nagyon jók, leszámítva a tömeget. Ha nem tévedek 11 met [...]
Mind a 120 komment
Lehet szemezgetni a néhai, s jelenlegi bankók közt.

Akad pár kivételesen szép, vagy értékes is.
13467 17 19 Izé
7sleeper: szánalmas ;-)
Evo_VII: idézek: "Mivel az infláció miatt a pénzek értékét harmadolták, így a bankban beváltáskor [...]
Kurszan: az 1000 pengösböl ki van takarva valami? Nekem is van 1 zacskó milliárdosig menö pengö.
Mind a 19 komment
Cephalectomy - Into the Woods

Death metal/grind Kanadából, a brutális muzsika híveinek.:)

Honlap

Myspace



Csak erős idegzetűeknek ajánlott:P
286 0 5 Zene Izé
Balázs: király:)
meszi: arra mérget vehetsz:)
Balázs: köszi:)remélem te is küldessz még pár ilyet;)
Mind a 5 komment
AC/DC - Let there be rock
A legendás énekessel, Bon Scottal (R.I.P.)


Poén klippel (Angus fejét érdemes figyelni)
389 2 0 Zene Izé
William Orbit - Barber-Adagio for strings

A Tiesto csak feldolgozta, ez az eredeti!
516 0 4 Zene Izé
WoLF83: Eredetileg amúgy egy komolyzene ez és a Kronos Quartet az előadója. De az kevésbé jó mint ez [...]
spiritmonger: ez a tiesto srác sokat nem változtatott rajta.....
winkytct: adagio for strings!!!! :X imadom!!!
Mind a 4 komment
Boy Sets Fire - Rookie
Ez nem az eredeti klippje, ez a ROAM-ból egy részlet! De így tökéletes az egész!!!
Oldaluk


Myspace
259 0 0 Zene Izé
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
384 0 0 Zene Izé
Hexstatic-Salvador. A dj-vj formáció egy érdekes klippje;)
194 0 0 Zene Izé
Bob Marley - I shot the sheriff
és itt az Eric Clapton féle változat ami sztem legalább annyira jó de nem annyira reggae-s

Wikipédia
757 1 0 Zene Izé
Testament - Return To Serenity

Az amerikai Bay Area thrash egyik legkimagaslóbb képviselője a Testament, sikerüket csak a nagy négyes (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) múlta felül, de nekik sincs okuk szégyenkezni. A bandát The Legacy néven 1983-ban alakította San Francisco-ban Eric Peterson és Derrick Ramirez.

Infó

Trial By Fire

Over The Wall

Souls Of Black

The Legacy

Practice What You Preach

Electric Crown

The Ritual
407 0 0 Zene Izé
Troll Gnet El - Orosz sörözős folkzene. Olyan zenét játszanak, mint a Finntroll - Asfagelns Död, vagy a Korpiklaani - Beer Beer számai, de ugyanakkor ez kimondottan kocsmai zene, korsó sör mellé. Ajánlom minden trollnak és sörbarátnak ;)

Strawberry Berserk

Hivatalos oldaluk

Wiki cikk

Ha valakit érdekelne teljes album, és nem találja sehol, lépjen bátran kapcsolatba velem! ;)
887 0 4 Zene Izé
mikk86: Szevasz Pisti;)
mikk86: lehet itt linket találni?
MStipee: Azé a plakátot toltam be mert azon látszik normálisan mind az öt. :D Amugy két hölgyemény is [...]
Mind a 4 komment
Parkway Drive - Boneyards
A Parkway Drive 2003 nyarán alakult, egy utcáról kapta a nevét, ahol a scácok próbáltak, Byron Bay, Ausztrália.2007-ben jelent meg a Horizons album, ami egyes metalmagazinok szerint 10/10-es.

Olyan nagy nevekkel lépnek fel,mint a :Killswitch Engage, Everytime I Die, és a The Dillinger Escape Plan.

Érdemes meghallgatni,mert igencsak jó
852 0 2 Zene Izé
wowbagger: mellesleg ők is jönnek a38-ra novemberben!
wowbagger: és boccs...nem írtam előadót/címet(bár jutubon ugyis mutatja) szóval: Parkway Drive - Boney [...]
Therion - Son Of The Staves Of Time

A Therion egy eredetileg death metalt játszó, mapaság azonban már a szimfónikus metal irányába fejlődő svéd együttes. Wiki

Venus Illegitima(live)

To Mega Therion

Lemuria(live)

 
535 0 4 Zene Izé
MStipee: Segáz, akinek tetszik úgyis utánanéz ;)
Purple: /me törölte, mert Balázs előbb küldte :( (nem sokkal)
Balázs: hát ha nem törölte akkor tuti iderakja ha meg nem akkor kommentekbe írd be a szerinted jobb szá [...]
Mind a 4 komment
37 méteres zuhanás kajakkal.

Lucas J Gilman fotói - érdemes megnézni az oldalát!
5027 0 7 Art Izé
mcsoma: tudom
swarci: ez kajak vót'.
mcsoma: Tegnap voltam kenuversenyen a Rábán, ott ennél durvább helyeken eveztünk át :P
Mind a 7 komment
37 méteres zuhanás kajakkal.

Lucas J Gilman fotói - érdemes megnézni az oldalát!
5068 1 7 Izé
mcsoma: tudom
swarci: ez kajak vót'.
mcsoma: Tegnap voltam kenuversenyen a Rábán, ott ennél durvább helyeken eveztünk át :P
Mind a 7 komment
Pár újabb érdekes kandalló :]
2496 1 4 Art Izé
csicsilla: azért hogy könnyebben leégjen a hàz ^. ^
Féreg Péter: Miért pont a kandalló alá rakták a szőnyeget?
Dawe: meg egy kicsit tűzveszélyesek is
Mind a 4 komment
Pár újabb érdekes kandalló :]
2773 1 4 Izé
csicsilla: azért hogy könnyebben leégjen a hàz ^. ^
Féreg Péter: Miért pont a kandalló alá rakták a szőnyeget?
Dawe: meg egy kicsit tűzveszélyesek is
Mind a 4 komment
Almora - Candle In The Night

Szöveg

Az Almora 2001-ben kezdte pályafutását Isztambulban. Zenéjük egészen érdekes, a 6 tagú metálegyüttes fuvolás-hegedűs folkos power metalált játszik opera énekesekkel karöltve.

Zajlik
372 0 0 Zene Izé
Sirqus Alfon

Most Voltak Sopronban a Volt fesztiválon, véletlenül mentünk el rá. Svéd arcok, valami hihetetlen műsorral és nem elhanyagolható zenével. Az egyik legjobb koncert Volt az övék amin eddig Voltam. ;) Érdemes a myspacen hallgatni inkább a zenéjüket és aki teheti az élőben mert az az igazi!

-myspace-

-honlap-
300 0 1 Zene Izé
etele: http://www.youtube.com/watch?v=AzylGKMEw7s&feature=related
Flying Steps - In Da Arena

A csapat eredetileg egy break/electric boogie/hiphop tánccsapat, ám kiadtak egy teljes lemezt, úgymond saját számokkal, ez az egyik közülük.

Wiki link

Hivatalos oldaluk

Kereken tíz break/urban táncversenyen vitték el az első díjat, a világon jelenleg a legismertebb tánccsoport.
719 1 1 Zene Izé
Trooger: Nagyon jól nyomják,de nekem a nagy favoritom a Music instructor!!!!!!!!! http://mp3.wp.pl/p/strefa [...]
A múltkori tudományos WALL-E után, most már tényleg itt van az eredeti WALL-E. :)
3691 4 9 Izé
sparkey6: Tutko nem igazi, siman latszik a kepen, hogy animacio. Persze technikailag ettöl függetlenül kivi [...]
Reider: Nekem úgy tűnik hogy csak egy jól sikerült animáció az alapján hogy a szemében tükröződő [...]
Belkar: ez jó :) bár a jövőben ez már mindennapos lesz :D
Mind a 9 komment
All Shall Perish - Eradication

Amerikai deathcore banda Oakland-ből.

Hernan Hemida Eddie - ének
Chris Storey - gitár
Ben Orum - gitár
Mike Tiner - basszusgitár
Matt Kuykendall - dobok

Infók

Wage Slaves

The True Beast

Deconstruction

Never Ending War

The Day Of Justice

The Last Relapse

We Hold These Truths

Interlude

There Is No Business To Be Done On A Dead

 
585 1 64 Zene Izé
Zs.: Király egy szám! Habár a Wage Slaves a favorit erről az albumról! Annak van húzása... Mint eg [...]
Balázs: http://www.myspace.com/allshallperish érdemes lecsekkolni mert két új dal is fent van:)
Purple: már töröltem... :S biggyeszd oda kommentbe.
Mind a 64 komment
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
344 0 0 Zene Izé
Ku-Klux-Klan logó - közepén a vodefone logójával, milyen érdekes.

(és egy régebbi városi legenda: A Marlboro és a Ku-Klux-Klan)
4985 4 11 Izé
Vin Dieselke: LOOOOL:D Ez nagyon jóó:D
Errtu: "Hülye viccecskéket meg befejezem, bár örülök ha teccik. ;-)" Ne már!!! Több kommentet már [...]
kotta: Múltkor anyám kiküldött a kamrába hogy hozzak be két üveg lekvárt. Kimentem, de muszáj volt [...]
Mind a 11 komment
GTA IV baseball-ütő "Igen, az csak ketchup a hűtőnkből" :D
1461 0 8 Tech Izé
MonTom: Elmondanám, hogy az ilyen relikviákból szigorúan korlátozott számban készítenek. Tehát nem [...]
ceazar: na mindig csak az erőszak . de ha felnyomod mondjuk egy ügyvédbe,vagy egy szajhába akkor mindjá [...]
DJ Öcsike: Hát , ha controller de , ha az utcán szétütsz valakit az utcán legalább azt mondhatod , boccs [...]
Mind a 8 komment
Cannon Fodder - Intro

Remélem van, aki emlékszik erre a régi amigás játékra és a jó kis zenéjére:P

Itt különböző kontrollerekkel adják elő ezt a számot:)
582 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...