REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Aki a virágot szereti - II. rész
(az első itt található)
Enny i nem elég?
A képen egy kancsóka (N. sanguinea) látható :)
5747 0 2 Izé
mtzolee: én meg,h photoshop!:)) hiába a foglalkozási ártalom!:))))
CaRBoN: Ez egy N. sanquinea!!!!?? Azt hittem, hogy egy Marslakó pénisze.. :O
- Be tetszett fizetni?
- Igen.
- Akkor tessék beküldeni a másolatot a csekkről.
- Ne az eredetit?
- Nem, nem, csak tessék lemásolni, és küldje el.
- ...Másoljam le? Jó... Éértem...
13189 4 34 Izé
Purple: HÁHHHHHHHHHÁ :D ezz nagy
Schabee: ez nagyon kész
peet: Akkor, ahogy a kommentjeitekből kivettem, az nem az eredeti csekk vagy az eredeti fénymásolata??? [...]
Mind a 34 komment
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9019 0 11 Game Izé
Masakari: ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagy [...]
Bende: Helyes, csak nyomjad. Úgy érzem izgalmas lesz a bajnokság :)
Masakari: okok 9.85:D
Mind a 11 komment
GeneRallys bajnokság indult. Aki szereti a GeneRallyt, annak itt a helye.
9304 1 11 Izé
Masakari: ja kiv leszek én is a többiek eredményére...(ez már kb a határ idő sztem ennél jobb nem nagy [...]
Bende: Helyes, csak nyomjad. Úgy érzem izgalmas lesz a bajnokság :)
Masakari: okok 9.85:D
Mind a 11 komment
1927-es szépségverseny. Érdekes látni az akkori szépségideálokat...
12196 2 14 Izé
he: A hátsó sorban balról a 14. jó bőr :-)
Sissi: sokkal szebbek mint azok a nők akiknek kivan a bordájuk.nem hiszem el, hogy van akinek ezek az ano [...]
platonista: Most komolyan, ők gyönyörű szép fiatal csajszik. Kicsit ugyan vékonyak, de az nem baj. Szentem [...]
Mind a 14 komment
tripadvisor.com, ahol az utazók megírhatják pozitív és negatív véleményüket egy adott országról, városról, szállodáról, vagy akár múzeumokról és más turistalátványosságokról, de például komplett utazási csomagokat, repülőjáratokat, sőt még térképeket is értékelhetnek.
2094 0 2 Izé
metaljesus: legtöbben
metaljesus: azért jó hogy budapestre a legtöbbet 4-5 pontot adtak :)
Ha valaki nagyon zenemániás és szereti az ép fogakat, akkor ez neki való. :)
1678 0 1 Izé
Laci: Anyu, kimerült az elem. Nem baj, ha ma nem mosok fogat csak szopogatom a fülhallgatót?
Frank "le a ruhát eccerre" találmánya - de ez most akkor mire is jó?
5840 0 1 Izé
Taurus86: Most nem tom mi ebbe olyan nagy show Courtney Metscher az előző linkből is leszedné bárkiről [...]
A lányok elakadtak
(ez akár a Guruló izék rovatba is mehetne, de hát nem gurul, épp az itt a probléma :))
31318 0 4 Izé
Jozef7: fúúúúúúúú xD
Luflee: az ismerősöd nő, vagy férfi?
Mage_ster: Ez is kb olyan szexi, mint amikor ismerősöm az efott-on részegen mondta, hogy pisilnie kell, mond [...]
Mind a 4 komment
Ha egy 3,8 cm átmérőjű befőttes gumit 5 méter 46 cm-re lehet kilőni, akkor egy 10 méter átmérőjűt elvileg 1437 méterre, igaz? Na a japánoknak van annyi idejük, hogy ezt kipróbálják. :)
7068 1 7 Izé
Laci: Legközelebb ezt a számtanpéldát ellenőrizzék le: Ha a kis 10 éves Komikumi 1 m-t ugrik távol [...]
Mage_ster: Én azt hittem, kilövik föld körüli pályára. Csalódott vagyok :(
Laci: Nem a japánok, én voltam a bolond! Azért, hogy végignéztem.
Mind a 7 komment
MILK - azoknak, akik nem szeretik a rendetlenséget az asztalukon (vagyis nem nekem készült :))
3983 2 2 Izé
mtzolee: dettó!! dolgozni nem is nagyon lehet máshogy... még játszani talán!:))
Mage_ster: Szerintem az, aki rendszeresen használja a pc-jét, nem nézhet így ki az asztala, mert ziher, hog [...]
Wim Hof - aki már futott egy fél maratont mezítláb és rövidnadrágban a sarkkörön, valamint 6 perc 20 mp ideig tartózkodott a jeges vízben - arra készül, hogy egy szál gatyában megmássza a Mount Everestet.
2291 0 4 Izé
Laci: A Nepáliak nem fogják felengedni, a hő amit termel lavinát indíthat el a hegyről.
Baci: Vigyázzá! menni fog neki!
alphadog: Az a durva, hogy állítólag (ezt írják) tudja szabályozni a teste hőmérsékletét, mint a tib [...]
Mind a 4 komment
Ha arra vágytál, hogy sétát tegyél Bill Gates lakásában, akkor ezt ne hagyd ki!
7761 0 2 Art Izé
brigi_cica: de amugy ha mégegyszer ràmész erre a site- re nem ugyan az a reklàm van :D
brigi_cica: nahàt ez marha jo mutatjàk bill gates palotàjàt, és mellette van egy reklà [...]
Ha arra vágytál, hogy sétát tegyél Bill Gates lakásában, akkor ezt ne hagyd ki!
7926 1 2 Izé
brigi_cica: de amugy ha mégegyszer ràmész erre a site- re nem ugyan az a reklàm van :D
brigi_cica: nahàt ez marha jo mutatjàk bill gates palotàjàt, és mellette van egy reklà [...]
Hapland

Klikkelj mindenre! De tényleg, mindenre! Egyes dolgokra akár többször is... aztán már csak a klikkelés helyes sorrendjét kell eltalálnod, hogy a nagy karikán található két fáklya kigyulladjon.
11458 3 15 Game Izé
avril100: Én mindegyiket megcsináltam
brigi_cica: jeeeee megcsinàltaaaam:D kösz hogy a szàmba ràgtàtok :DD
greg: Na, azt hiszem ezt rövidre zártuk... :)
Mind a 15 komment
Hapland

Klikkelj mindenre! De tényleg, mindenre! Egyes dolgokra akár többször is... aztán már csak a klikkelés helyes sorrendjét kell eltalálnod, hogy a nagy karikán található két fáklya kigyulladjon.
10163 6 15 Izé
avril100: Én mindegyiket megcsináltam
brigi_cica: jeeeee megcsinàltaaaam:D kösz hogy a szàmba ràgtàtok :DD
greg: Na, azt hiszem ezt rövidre zártuk... :)
Mind a 15 komment
Kicsit bogaras lehet, aki ezeket a videókat készíti... ;)
2896 1 0 Izé
Ha jobban tudod, mint ő akkor jelentkezz a játékukra!
7834 2 4 Izé
babus: Ez igen!!!Ezt érdemes megnézni!!! :D:D:D:D:D:D
DD: az a legjobb mikor beleteszi egyenként a hangokat a beatbe...
moiravoight: genial! :)
Mind a 4 komment
Van, aki bélyeget gyűjt. Ő kicsit mást...
9620 0 14 Autó Izé
bubi66: Ez a csóka már annyira menő , hogy a sportkocsiban is a hátsó űlésen foglal helyet ... elöl [...]
Disy: Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy bepattanok egy elise-be és elrobogok vele suliba bár szívese [...]
Böry: nem tudom megnézni, pedig szeretném
Mind a 14 komment
Van, aki bélyeget gyűjt. Ő kicsit mást...
9598 4 14 Izé
bubi66: Ez a csóka már annyira menő , hogy a sportkocsiban is a hátsó űlésen foglal helyet ... elöl [...]
Disy: Nem nagyon tudnám elképzelni, hogy bepattanok egy elise-be és elrobogok vele suliba bár szívese [...]
Böry: nem tudom megnézni, pedig szeretném
Mind a 14 komment
Találtam még egy idegen lényt (akiknek az előző felfedezésem se tetszett, bekaphatják :)))
4635 1 14 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40797_3-papaszemes-maki?mode=latest&position=2&large=1
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37157&c=-1&s=dd&p=1 :DDD
Quito: Te meg a csigákra:)
Mind a 14 komment
Ügyes a művész úr, aki ezt RAJZOLJA!
4976 0 5 Art Izé
qukac: Nagyon ott van...
platonista: Tisztára olyan, mintha szobor lenne. Hihetetlen.
after: majdnem egy napon születtem vele... csak pár évvel később:)
Mind a 5 komment
Ügyes a művész úr, aki ezt RAJZOLJA!
4906 3 5 Izé
qukac: Nagyon ott van...
platonista: Tisztára olyan, mintha szobor lenne. Hihetetlen.
after: majdnem egy napon születtem vele... csak pár évvel később:)
Mind a 5 komment
Elena & Vitaly Vasilieva művészi aktfotói...
8266 0 0 Art Izé
Elena & Vitaly Vasilieva művészi aktfotói...
8803 3 0 Izé
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10876 2 5 Game Izé
norbertka1997: mi ennek a játéknak a cime?
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Mind a 5 komment
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10291 5 4 Izé
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Ketya: a G meg H betü a legjobb:)
Mind a 4 komment
Akvárium a képben...
2746 0 2 Izé
Su: szerintem kb 16-20liter, de tényleg nem sok értelme van.
bubi66: Nagy találmány ,és a halak is biztos jól érzik magukat a 6 liternyi vízben . Szerintem egy kom [...]
" ...nem bírtam a feszültséget, össze kellett vagdosnom magam. Folyt a vér, akkor megnyugodtam."
..na ennek nem lennék a szomszédja!!

1. rész
2. rész
3. rész
4353 0 15 Izé
yushuf: ez döbbenet
DeadSnow: pedig milyen jó is lenne nekünk ha tele lenne az utódaival az országunk, gondoljatok csak bele, [...]
wtf: Igazad van, végülis az, hogy valaki elmebajos, annyira relatív, neki lehet, hogy a normális embe [...]
Mind a 15 komment
Eric C művészi aktfotói
7747 1 2 Art Izé
wtf: Hirtelen Erica C-nek olvastam... Jajjj. :)
Balázs: eric cartmen???
Kit is akarnak megenni?!
4058 0 7 Film Izé
wtf: Szerintem fotosopp. ;)))
DD: Eddie Murphy bajusz nélkül?
alphadog: Gagyi mami 5? ;)
Mind a 7 komment
Kit is akarnak megenni?!
4080 0 7 Izé
wtf: Szerintem fotosopp. ;)))
DD: Eddie Murphy bajusz nélkül?
alphadog: Gagyi mami 5? ;)
Mind a 7 komment
Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...

Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)
3055 0 11 Izé
Purple: :DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)
cila: Százererért még németül is megtanulnék. Kézzel-lábbal. Mit hände und füse.
bungle: Romániába korábban érkezett a Mikulás: http://index.hu/kulfold/2013/04/26/800_ezer_forintnyi_le [...]
Mind a 11 komment
Rakétameghajtásos. :)
Nem egészen úgy sült el, ahogy ők azt szerintem akarták... ;)
5254 0 3 Izé
dilidoki12: hát...XD
Su: álalában ezek nem úgy sülnek el ahogy azt az a pár idióta elképzeli:)
Fehn: nagyon jóóóóó
Ha nem akarod, hogy kihűljön a vized, zselésítsed!
4021 0 0 Izé
Ha az emberek rákot kapnak a cigitől, akkor a rákok embert kapnak tőle? :D
3028 0 11 Izé
Wicked: Mert jóóó neki. ;)
oneda: Most én is szőke leszek. Látszik, hogy nem szívja, akkor miért nem engedi el?
domail: sokadik alkalom mikor a kommentek" túllövik" a poJént!! de hát ez YÓÓ!!
Mind a 11 komment
Egy igen egyszerű felépítésű, de annál érdekesebb oldalon kalandozva, sok mindent megtudtam magamról a születésnapom alapján, amit eddig nem. Az oldal angolul van, de különösebb angol tudást nem szükséges az értelmezéséhez. A kezdőlapon megadjuk a kért adatokat, egy klikk és máris értékelhetjük az eredményt. Nemcsak a szerencseszámaimat vagy a szerencseköveimet tudtam meg így, hanem azt is, hogy mik voltak éppen az aktuális slágerek amikor születtem.
6269 5 18 Izé
Balázs: inkább joey mint gugli :))
metaljesus: gugli a barátod
Balázs: az melyik anpon van???
Mind a 18 komment
Nézd végig és véleményezd :P
I - a (elvileg a kép de ide is belinkelem)
I - b
II - a
II - b
Remélem jól szórakoztatok. :-)
1619 0 1 Izé
Élien: Innen ered a faszfej, a faszkalap kifejezés ? Beteges !
Az ember, aki szabad kézzel rajzol tökéletes kört...
7753 5 4 Izé
Balázs: valószínű hogy világ uralomra tör nem???:)))
mtzolee: hát állam esett a dolog láttán... állati...
Élien: Ez 6alom!
Mind a 4 komment
Vannak akik azt hiszik, hogy tudnak verekedni! Talán nézzék meg Tony Jaa-t (Ong Bak) és rájönnek, hogy verekedni tudnak, de harcolni nem. :) A következő Bruce Lee-nak tartják!!!
5642 3 2 Izé
Balázs: http://www.metacafe.com/watch/102282/best_parts_of_ong_bak/
wtf: Attól még, mert valaki ügyesen ugrabugrál, még nem biztos, hogy jó harcos. :) (bár láttam az [...]
Régebbi postok...