REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Boldog, kiegyensúlyozott embereknek tűnnek... :D
5872 0 40 Izé
eol: "Brian: Nektek önállóan kell gondolkoznotok! Ti mind egyéniségek vagytok! A tömeg: Igen, mi m [...]
Purple: ez is aktuális divat, csak nem a magazinokban. szóval ez a legviccesebb benne, hogy ezzel jönnek, [...]
Reaper13: Nem tudom miért azok a szar emberek akik különböznek az átlagtól! Azért mert nem állnak be a [...]
Mind a 40 komment
Tahiti
+ bonus galéria
5227 0 4 Art Izé
Nico: Nekem marad Bal.füred...
kamubekLaca: Nagyon szépek... :)
Luflee: Nekem is. Én egyszer elmegyek oda, az biztos :)
Mind a 4 komment
Tahiti
+ bonus galéria
5412 7 4 Izé
Nico: Nekem marad Bal.füred...
kamubekLaca: Nagyon szépek... :)
Luflee: Nekem is. Én egyszer elmegyek oda, az biztos :)
Mind a 4 komment
Anyám borogass... :D
16374 13 12 Izé
Yapesz: Hát igen, klasszikus:)
thorm: még emlékszem amikor haverommal 5-6 éve ezen fetrengtünk számtech órán tanár meg azt hitte m [...]
Balázs: faja:D
Mind a 12 komment
Caroline Bourgoin - nem semmi lábmunka! :)

Másik videója itt...
7789 1 3 Izé
Balázs: ennek is van annyi értelme mint a freestyle focinak:Sde amúgy jól nyomja!!!
bandyka: durva anyját ez jól megy neki, mi is jáccunk ilyet a suliban, csak hát ugye aki tud az tud, aki [...]
Bakeyoo: Durva a csaj, szimpatikus benne, hogy nem a körömreszelgetés a hobbija :)
Jégeső Kecskeméten!

(nekem már eszemben sem volt, hogy felkapjam a bukómat, míg a kis tragacsomat takargattam, bokáig a vízben. Durva volt!)
7089 0 6 Izé
Yapesz: Mi hólapáttal hordtuk ki a jeget az udvarunkból.
babapiskóta: Ez durva!!!! A kivitelezés nagyon aranyos! :)
mózesgizmó: nos képzeljétek el ezt másfél órán keresztül, erdőben a mecsek tetején hegynek föl, lefel [...]
Mind a 6 komment
Elég élethű mozgású bowling, nem túl könnyű, nem túl nehéz.
13778 1 23 Game Izé
Connektor: szal,amikor rakattintasz a golyora,hatra megy,utana az egeret megprobalod minel egyenesebben,minel g [...]
Laci: Egyszer bowlingoztam 1 órát. Másnapra olyan izomlázam volt, hogy alig tudtam járni. A kezemnek [...]
tian: Fogalmam sincs az igazit, hogy kell játszani, de itt jó gyorsan el kell gurítani a golyót, és [...]
Mind a 23 komment
Elég élethű mozgású bowling, nem túl könnyű, nem túl nehéz.
14296 8 23 Izé
Connektor: szal,amikor rakattintasz a golyora,hatra megy,utana az egeret megprobalod minel egyenesebben,minel g [...]
Laci: Egyszer bowlingoztam 1 órát. Másnapra olyan izomlázam volt, hogy alig tudtam járni. A kezemnek [...]
tian: Fogalmam sincs az igazit, hogy kell játszani, de itt jó gyorsan el kell gurítani a golyót, és [...]
Mind a 23 komment
Tanácsok gyakorló anyukáknak és apukáknak:
Hogyan nyugtassuk le gyorsan a bömbölő csöppséget :)

Hitetleneknek itt egy másik video...
7809 1 27 Izé
Laci: Nem vagyok pszichológus, csak a tapasztalat mondatja velem, hogy ha monoton dallamot duruzsolsz a g [...]
anda89: üzenném a sok okostojásnak, akik lentebb arról írtak h nem marhaság a gyerekre fújatni a leve [...]
Su: hazudhattál volna a poén kedvéért:)
Mind a 27 komment
Öko-book - bambusz lapitopi...
2755 1 2 Izé
Su: csak tudnám, mitől öko. attól, hogy az eredeti burkolatot a kukába kell dobni?
mtzolee: láttam már egy-két rondább darabot, de ez... hungarocell-ből nem akar valaki laptop-ot!?:) vagy [...]
Amíg apuci embereket öl, izé... bocs, szóval a megélhetéséért keményen küzd, addig jól jön otthon a gyerkőcnek egy Daddy Doll...
2320 0 5 Izé
Skylynx: Szerintem ezt a dél-keleten "munkálkodók" is tucatjával vennék.. Lőgyakorlatra...
Su: apuci foglalkozását és anyuci elmeállapotát tekintve reménykedjünk, hogy alvás közben felro [...]
jamboria: hihetetlen, mennyi olyan elmeháborodott anyuka van aki ilyeneket vesz/csináltat a gyerekének
Mind a 5 komment
Lábszag szájú paraszt története a'la Boborján...
7022 1 3 Izé
Laci: Nincs több? Gyerekkoromban az óvodában vetítettek ugyan ilyen diafilmeket, de valahogy más volt [...]
szasko: Négy az egyben...: http://www.youtube.com/watch?v=tWJ89W5aBnI
Gouranga: Imádom:)
Ha esetleg felidegesít a főnököd, ITT bosszút állhatsz.
14706 4 2 Game Izé
Oláh Dóra: Én úgy szétvertem, ahogy csak lehet
-daved-: kirááály!!!!
Ha esetleg felidegesít a főnököd, ITT bosszút állhatsz.
14632 9 1 Izé
-daved-: kirááály!!!!
Egy hosszú, boldog házasság kezdete...
14510 1 10 Izé
Laci: Szovjezzanak akik akarnak! Nem fogok szovjan halni, szovjal vettem sört eleget.
RdsG: szovjetek = munkás- és katonaküldöttek tanácsai Tessék ;)
wtf: Természetesen, ezek az emberek a nagy szövetkezetben sok szövetkezet gyártottak, sőt, hogy bizt [...]
Mind a 10 komment
06-80-880-880
Bonyolult egy szám... :)
5330 4 5 Izé
Mage_ster: Én sajnálom szegényeket. Igaz, hogy szétröhögtem az agyam, de majd Ti is meglepődtök 40-50 [...]
mekecske: Lassan a testtel emberek! A budapesti nyegle fiatalok beszédét is alig érteni... de nem ez a lén [...]
szlsz: Ezt a két húgyagyú barmot! Az ilyenek miből élnek? Gondolom már nyugdíjasok, de ennyire ostob [...]
Mind a 5 komment
Chuck Norris tanulhatna a bollyiwoodi harcművészeti filmekből! Félelmetesek!!! :)
5095 0 3 Izé
kupak: olyan szar, h azt szavakkal kifejezni nem lehet
peet: Kiváló rendezői munka, hatalmas színészi tehetség, több tíz éves harcművészeti háttér, [...]
metaljesus: ezekből hívnak néhányat úgy hogy szemmel verés :)
Botrány a Bosznia-Norvégia UEFA-meccsen
5187 1 30 Izé
ismeretlen: Oké, ennyi. Amúgy a hsz-szel az volt a célom, hogy hozzászóljak, mint mindenki más, mint ahogy [...]
vele¾: Hmm... Nem tudom ezzel a hsz-sal mi volt a célod vagy hogy mit kéne rá reagálni. A bombázást m [...]
ismeretlen: Kedves Vele¾! Na oké, igen a hazaszeretet az szép dolog. a háború szar dolog. A nemzeti büszk [...]
Mind a 30 komment
Torpark - anonim böngészés
2911 2 22 Izé
awking: Nem érteni! mi köze van a Netikettnek a Torparkhoz? Már régóta használom, a lénye az, hogy m [...]
Laci: Ennek rendkívül örülök, mert nem akarok "Duzzog" lenni :)
Su: nem cívódásképp mondom, de nem cívódunk:)
Mind a 22 komment
Boomshine
8479 6 10 Game Izé
Szamooca: ááá........a 12. szinten vagyok,de azt nem bírom megcsinállni.....:) 55-ből,mindig csak 51-et [...]
Mr. Baszter: 278 :PPPPP
mtzolee: 269!!:)) ollé!:D:D:D
Mind a 10 komment
Boomshine
9094 8 9 Izé
Mr. Baszter: 278 :PPPPP
mtzolee: 269!!:)) ollé!:D:D:D
mtzolee: javítottam 258-ra, de még így sem vagyok sehol... ez nem jó így:)
Mind a 9 komment
Jó napot kívánok, kérnék 2 pálcával a friss ropogós skorpióból és 1 pálca százlábút...
3375 0 6 Izé
Angi: A szeretet arad beloled.....
petidobi: Áh,hogy a balta állna a japókba! Adok én nekik fehérjét!:DDD Megízlelnék még az életet is! [...]
JackSlater: ugy ahogy mondod ! hát de állítolag ezek az ízeltlábuak tele vannak fehérjével, de kell a fa [...]
Mind a 6 komment
Üvegszilánkokkal borított Maserati.
Luca Pancrazzi, egy olasz iparművész nem kevesebb, mint 800 kg üvegdarabot ragasztott az eredetileg Pininfarina által tervezett autóra.
4724 0 11 Autó Izé
gaalcsaba1: nekem is nagyon teccik, azon felul nem kicsit eletveszelyes, eleg ha rosszul szalsz be, es mar szetv [...]
bandee1219: Ennek meg mi az értelme?
emma690101: Ezt hogyan mossa le...? :S
Mind a 11 komment
Üvegszilánkokkal borított Maserati.
Luca Pancrazzi, egy olasz iparművész nem kevesebb, mint 800 kg üvegdarabot ragasztott az eredetileg Pininfarina által tervezett autóra.
4782 1 11 Izé
gaalcsaba1: nekem is nagyon teccik, azon felul nem kicsit eletveszelyes, eleg ha rosszul szalsz be, es mar szetv [...]
bandee1219: Ennek meg mi az értelme?
emma690101: Ezt hogyan mossa le...? :S
Mind a 11 komment
Természet alkotta boltívek és hidak
2964 2 1 Izé
anda89: jajj de szépek!imádom az ilyeneket!:)
A világ leggyorsabb bokszmérkőzése
8957 1 3 Izé
Mol: Szerintem meg "kézfogással" akart indítani!
Balázs: csonttörő vs barrios jut eszembe:))
Laci: Fülig Jimmy lehetett. Csak neki vannak ilyen pofonjai. Durr bele! és nyolc napon túl gyógyul.
Boldog Nőnapot! :)
10204 0 16 Izé
dude: Kár, hogy megjátszott...
katus: Szerintem ez a nő még életében nem tankolt!!!!!
ecki: semmi gond nem is sértődtem meg és egyetértek veled a nők nagy része nem hülye! Ez volt a má [...]
Mind a 16 komment
Kicsit bogaras lehet, aki ezeket a videókat készíti... ;)
2896 1 0 Izé
Boeing a kertben :)
4909 0 6 Art Izé
Su: jól érted, te is vehetsz ilyent. csak fizesd ki a fuvarköltséget
X: Headway 1. könyvében van
wtf: Jól értem, hogy ez egy lakás? :)
Mind a 6 komment
Boeing a kertben :)
5124 0 7 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2154028/Fasten-seatbelts-dream-home-The-man-transforming-727-passen [...]
Su: jól érted, te is vehetsz ilyent. csak fizesd ki a fuvarköltséget
X: Headway 1. könyvében van
Mind a 7 komment
Csajok! Itt a nagy lehetőség! A legjobb pasik! És csak Rátok várnak!!! :)

Frissítés: itt az utánpótlás. Aztán itt van Harold és Danny.
4396 0 6 Izé
bungle: Jon Lajoie: Matthew Desp's Dating Service Video Tape :D http://www.youtube.com/watch?v=SulD2NSqG74
Schabee: húha
alphadog: Csajszik, itt az utánpótlás: http://www.youtube.com/watch?v=s3Fzt7EPrI0" target="_blank">http://w [...]
Mind a 6 komment
Cica boci szerelem :)
3407 0 0 Izé
Mike Zambidis - a zúzógép...
9718 3 4 Izé
thorm: japánba 6 win 5 loss az átlaga azért a sárgák tudnak verekedni :P
Élien: www.ironmikezambidis.com
wtf: Hány kiütéses győzelme van, tudja valaki?
Mind a 4 komment
Az AOL trón, 4000 cd-ből...
2095 0 1 Izé
attti: jól néz ki,de nem lehet valami puha,kényelmes
Jó étvágyat! :)
4399 0 10 Izé
Élien: Pacalt !!!!
.::JunKieEQ::.: Most ütöttem agyon egy pókot... Kéri valamelyikőtök...?
Balázs: hát az is igaz................
Mind a 10 komment
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
8511 0 2 Film Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
7033 2 2 Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
11275 0 5 Art Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
12046 0 5 Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...

Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880 2 3 Izé
Balázs: nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............
Luflee: Ez a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=wV0B3maUK0E :D
Su: jó a cikk is. hiába, EZ amerika:)
Régebbi postok...