REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
- Elvihetem, hölgyem?
- Köszönöm, majd inkább legközelebb...
8862 0 50 Izé
bungle: A nap hülyéje: lezuhant a parkolóház tetejéről az udvarias autós (videó) http://automenedzse [...]
TravisKestrel: De azért a mentős is kicsit figyelhetett volna jobban. Ezt KRESZ-en tanították, hogy ha egy aut [...]
nagydee: a kereszteződés túloldalára van kirakva...
Mind a 50 komment
Scala & Kolacny Brothers - Creep (Radiohead cover)
753 0 0 Zene Izé
Méhek költöztetése
5191 0 28 Izé
varvizib: Természetesen puszta kézzel kell hozzájuk nyúlni...
Nusihusi: Végig attól féltem, hogy valamelyik megcsípi:D
Bogi22: Hát remélem :P hogy átveszed!
Mind a 28 komment
A 21 legszarabb dolog a világon

Kommentbe jöhetnek még
11932 1 67 Izé
szűzirónia: amikor buli után haza fele hányok a buszon zacskóba,de rájövök,hogy nincs zacskóm
Tooni: Ez odatartozik a legszarabb dolgok közé?
grmindenyssa: Melyik gumi?
Mind a 67 komment
Sziasztok!
 
Itt van a Dub Primitives második kiadása, egy magasabb szintű set, ezzel már tobbet foglalkoztam, nagyon örülnék, ha kikerülne. Az első szám megjelenése is sokat segített!

Ezúttal is köszönöm!

Sziasztok 
447 0 0 Zene Izé
A kőszívű ember fia
3539 0 7 Izé
brier: csatlakozom...állat nagyon:) hasonlóak: http://4.bp.blogspot.com/-49lGinfq_M4/TdwDP0FCVMI/AAAAAAAA [...]
cool-t16: Thing!
Oci: "A férfi szív kérge kemény, kő kemény. A férfi elveti benne, amit szeret, És aztán gondot [...]
Mind a 7 komment
Paul Potts csaknem öt évvel ezelőtti, emlékezetes produkciója után egy versenyzőpáros ismét operával hódította meg a „brit Csillag születik”, azaz a Britain’s Got Talent közönségét.
6268 2 14 Izé
Ravennë: Szerintem ő sem. :) Egyébként Tooni nem hiszem, hogy a kisnyugdíjasok keze van a dologban, az [...]
Tooni: Mégsem megy olyan rosszul a kisnyugdíjasoknak, mint azt el akarják hitetni. Jutott nekik a kis p [...]
bungle: El se hiszem, hogy ő nyert! :)
Mind a 14 komment
 Krea hun rea...

(csATTAnó 3perctől...)
596 0 1 Zene Izé
DemJan:
Hamarosan kezdődik a mozis nyár. Ennek apropóján tekintsük át milyen filmek közül választhatunk. Nyáron a nagyszabású látványfilmek a megszokottak, de lesznek azért olyanok is, amik nem ezt a vonalat követik.
2416 0 0 Film Izé
Hajat növesztett a meztelen egér - remény lehet a kopasz emberek számára.
1890 0 4 Izé
brier: cuki egérke :P
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=fMkrJOOTjj4&feature=player_detailpage#t=650s
Szancso: "Bőr"egér. :D
Mind a 4 komment
Csendesebbek lesznek a városok és nyugodtabb a környezet az elektromos járművek elterjedésével? NEM!
6723 1 16 Izé
brier: jol el van ...majdnem olyan jol mint a 105-ös buszt soförje :)))
hawkeye: És én még meg is néztem..... :)))
hawkeye: Ne provokálj! Zsidózni csak a szélsőséges szájtokon szoktak, mint pl. az atv.hu, vagy a nol.h [...]
Mind a 16 komment
Arcomra fagyott a Vigor
4549 0 10 Izé
brier: szexi a feneke -.- :)))
nagydee: ez hatalmas :D
bungle: Úgyis minden nap az, nem? ;)
Mind a 10 komment
Dr. Mogács - Megürült egy hely...
5062 1 5 Izé
kiisb: Nekem már az sem. :(
peet06: Nekem ezek a videok annyira nem tetszenek. Nem igazán látom benne a humort :S. Utoljára Mogácst [...]
speedbump: Elképesztő ez a fickó :)
Mind a 5 komment
Logitech Ultrathin Keyboard Cover - ultravékony és könnyű alu képernyőfedél, ami egy integrált billentyűzetet tartalmaz.
1332 0 0 Tech Izé
Tűz van, Ladám! "Maga javíthatatlan álmodozó, Baló. És nézzen rám, ha velem beszél…"
4567 0 5 Izé
M.Andreas: LOL. Épp ezt a vidit néztem, amikor egyszercsak sistergést hallok az utcáról. A barom vízműve [...]
7sleeper: Ladótelep :-DDD
Szancso: "Ladó"telepen ritkán jár tutaj.Hacsak nem tüskére"vár"tak. ;)
Mind a 5 komment
Áder János a Fidesz köztársasági elnökjelöltje :)
2489 1 23 Izé
szaki77: Ugyan már ez semmi másról nem szól csak, hogy még egy haver megélhetését biztosítouttuk eg [...]
Tóth József: Degradálták a köztársasági-elnöki titulust. Bohócképző lett belőle.
blackmumus: Én nem értem min vagytok felháborodva. Akárkit is tesznek oda egyik sem jobb a másiknál. Egyik [...]
Mind a 23 komment
Minden autótípussal kompatibilis parkolóőr elhárító berendezés.
4136 0 4 Izé
Nusihusi: Félelmetes ellenség az ablaktörlő:)
bungle: Post szöveg. :DDD Piros pont! ;)
brier: jaj hogy zabáljam :) köszönöm Jhonny nevében is :) ahogy elindítottam a videót ide is jött k [...]
Mind a 4 komment
Csak nem egy korábbi rokonból készültek azok a csizmák? ;)
2016 1 2 Izé
7sleeper: a baloldalinak pegazus van az oldalán a középsőnek meg Jézus a hátán ;-)
Szancso: Lehet hogy káposztafesztről jött a csaj. ;)
Magyar srácok sikere a brit tehetségkutatóban.
6032 4 21 Izé
Pola: überfasza!
Ravennë: Egész vonzó lenne, ha nem vonaglana úgy, mint egy csaj. A képekről nem is beszélve. Ez inkább [...]
lowrider: Bocs, nem "idegenszívűség" vagy ilyesmi - és én is megsüvegelem a srácokat, mert beleteszik a [...]
Mind a 21 komment
Ilyen az igazi szerelem. ♥
6111 2 7 Izé
nagydee: nekem erről ez a film jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=-2SSL6Ipnvw
DemJan: Legalább fennáll az ideális állapot, hogy az eszéért szereti a kedvesét. Illetve agyáért. M [...]
Németh István: Elmegy a 10-es skálán kap egy : 4
Mind a 7 komment
Ilyen az igazi szerelem. ♥
10633 2 1 Game Izé
xevok: Csak nekem akad be mindig? :(
A szemtelenség netovábbja! :D
8951 1 10 Izé
Drenomor: Ezen nem röhögtem, azon sem nevetnék.
Kornéliusz: Te azon röhögnél?
Nusihusi: A gyerek meg megy a feje után:)))
Mind a 10 komment
Tracy Widdess kötött maszkjai
2487 2 8 Izé
hawkeye: Gyerekek, itt senki sem ismeri a Doctor Who-t? Ez egy "kötött" Odd. Tudjátok, akik olyan gyöny [...]
brier: XD vagy szét röhögik az agyukat, és már csak azért is oda adják a kasszát, mert dolgozott a [...]
Nusihusi: Jól néznek ki:)
Mind a 8 komment
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
4105 2 4 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/10/08/bruce_willis_a_sajat_farkaba_harap/
dettybee: még csak belegondoltam az alaptörténetbe, de már elnyelt az időparadoxon..
ToMad: kötelező lesz!
Mind a 4 komment
Looper

A film a közeljövőben játszódik, amikor ugyan már lehetséges az időutazás, de illegális. Joseph Gordon-Levitt egy szokatlan bérgyilkost alakít, a maffia takarítóját. Munkája abból áll, hogy megkapja az áldozatot, szépen becsomagolva, letakart fejjel - 30 évvel a jövőből küldve. Egy nap viszont az áldozat nem más, mint saját jövőbeli énje (Bruce Willis)...
5091 0 2 Film Izé
bungle: Pont tegnap néztem. Elég sok ötlet volt régi filmekből lenyúlva (Bruce Willis mint Terminator, [...]
skad: Imdb-n 7,9! Idén ebben a filmben volt a legtöbb ötlet.
Nem igazán zavarja, hogy közben fentről bombáznak! :D
9124 0 10 Izé
brier: szoknyába van és válltáskát hord :))) de annak látjátok aminek akarjátok a lényeg hogy laza [...]
Whitee: Milyen csaj? Lány...de amúgy az sem, mert férfi... vagy arrafelé ilyen drabális nőférfik más [...]
Nusihusi: Ez az igazi szőnyegbombázás:D
Mind a 10 komment
Itt az új trend: tabló helyett videótablót készítenek a végzősök
7785 1 6 Izé
Bogi22: hehehehehhe XD istenem ez jóóóXDD
brier: ez a kép XD
bungle: Ugye? ;) www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/42368_kep
Mind a 6 komment
Gyalogátkelőn áthajtani kocsival nem túl jó ötlet...
9369 0 14 Izé
Falcon001: Helyesbítem a helyesbített helyesbítés helyesbítésének a helyesbitett helyesbítését: Bizt [...]
unumunu: Helyesbítem a helyesbített helyesbítés helyesbítésének helyesbítését: Csak két ember van [...]
DemJan: Helyesbítem a helyesbítés helyesbítésének helyesbítését: Csak ember az két végtelen, bizt [...]
Mind a 14 komment
Mihez köthető a fehérnemű története?
1023 0 0 Pink Izé
„A hájasok mániája, hogy mindig melegük van” – magyarázza az egyik, majd ideges mozdulattal bezárja az ablakot, amit fél perce nyitottam ki. Folyik rólam a víz, a sértést már föl sem veszem. A szóról egyébként is a sertés jut eszembe. „Röff-röff, koca!” – tódítja a másik, és gusztustalan torokhanggal tetézi.
652 0 0 Pink Izé
Az orvosok is napi 1-2 adag presszókávét egészségesnek tartanak, mert a benne levő mikro-, makroelemek szükségesek a szervezetnek, de a nagy mennyiség az ellenkezőjét válja ki!!!

KISS MENNISÉG EGÉSZSÉG, NAGY MENNYISÉG MÉREG!
528 0 0 Pink Izé
„Parkingson” kóros hölgy. Úgy hívják: Szmártika. ;)
10688 0 27 Izé
lb7: Én nem igazán jöttem rá, hogy most kiállni vagy beállni szeretne... :P
brier: hehe :) -.-
7sleeper: legora, matchboxra nem is kell jogsi. (ha mégis, jelzem az én ügyem már elévült talán több i [...]
Mind a 27 komment
A BüntIzé Nyelviskola ingyenes tanfolyamot hirdet! Felkészült oktatóink várják a jelentkezőket francia középhalasztó csoportjaikba. A jelentkezéseket automatikusan elfogadottnak tekintjük, amennyiben vagy a szövegértés, vagy a szóbeli feladatot teljesítitek, de az írásbelit kihagyjátok!
1394 0 9 Izé
brier: Üdvöz légy...élvezd társaságunk roppant intelligens csoportját XD
brier: ÉGET ÉS fááááááááááááááááááj
Nusihusi: Jaj, ez nagyon rosszulesett így kora reggel:DDD
Mind a 9 komment
10 évesen lett anya egy kolumbiai lány

Mondjuk volt már 10 éves román származású anya is pár éve, meg volt már 5 éves is...
4104 0 18 Izé
brier: milyen Bieber XD
Bogi22: *brier* így helyes :D
Bogi22: Hát igen eléggé, gusztustalan:S!!!! Bieber :D ma itthon vagyok , tudunk csacsogni!! ^^
Mind a 18 komment
Az emberi hülyeség még mindig határtalan :)
9959 1 22 Izé
brier: a csávo sokkal jobban élvezett ezen mint ebbe XD
Szancso: http://www.youtube.com/watch?v=0oSoMTPzHvo#t=69s ;)
7sleeper: Brian Boitano>Jézus http://www.youtube.com/watch?v=E6nLD-XWeU8 Q.E:D.
Mind a 22 komment
Ezért se sms-ezzünk séta közben... ;)
10421 2 14 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2267585/Caught-CCTV-Moment-distracted-newsreader-plunged-freezing-c [...]
brier: XD ez jött le nekem is hirtelen XD
Tooni: Éljen, éljen :) kegyed a lehetőségeivel!
Mind a 14 komment
A II. Nemzetközi Attila sír-kereső verseny győztese

(Mekkora harcsát csalogathatnak ilyen kuttyogatóval? ;))
8749 1 9 Izé
7sleeper: a válás meg így lesz: http://www.youtube.com/watch?v=9-nXT8lSnPQ
bungle: Gazdag kínaiak esküvője: http://i.imgur.com/gFuLd.jpg
nagydee: nem tudom... mifelénk a szegényeknek nincs markolójuk...
Mind a 9 komment
A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!

A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.

Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!

---------------------------------------------------- 

Újra Hyperspace játék!

Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!

Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert  csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!

Izé Facebook oldala

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!
1477 0 1 Izé
Adresz: Kedves Mindenki! :) Köszönöm.
UFO Dél-Koreában egy repülőről filmezve
9425 0 15 Izé
Findzs: az van, hogy ha a kertben leszállna egy akkor se hinné már el az ember, azt hinné filmet forgat [...]
brier: ez is olyan hogy az hiszi csak el aki akarja...
tomservo: ' A ufáúk a meggyfa felől gyüttek. Kicsit megálltak. Az egyik kinézett az ablakon és ezt mond [...]
Mind a 15 komment
Tyler Durden filozófiáját követi egy német hölgy - Heidemarie Schwermer évek óta pénz nélkül él, és tökéletesen boldognak vallja magát. Nem hajléktalan, ellenben két könyvet írt kalandjairől és filozófiájáról, életéről film is készült. Hogyan tört ki a birtoklás fogságából? Megtudhatjátok a postban.
4192 1 16 Izé
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://komlomedia.hu/hir.php?hir=1980 Szöveg: "Pénz nélkül is lehet? [...]
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://orokseg.wordpress.com/2011/11/30/egy-holgy-15-eve-el-penz-nelkul/ [...]
eospower: Ez egy idióta, napi 8 óra ami amúgy 11nek sázmít reggel ikészülődés bemenetel és hazajöve [...]
Mind a 16 komment
Régebbi postok...