REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Így hangzik egy dobütés, egy nukleáris hűtőtoronyban
3338 0 5 Izé
Jaca: Ja, Inotán is van 3 nukleáris torony :) https://goo.gl/XMRGFv https://goo.gl/jAzPud
Tron65: Kíváncsacsi lennék: kikapcsolt erősítő mellett milyen lenne az a visszhang.
Mec: Nukleáris mi? :D https://goo.gl/maps/1dVHaXHJR8x
Mind a 5 komment
Ha eddig nem tudtad, mi hiányzik a hálószobádból, akkor most mutatom!

Okos éjjeliszekrény, wifis töltőpaddal, termeelektromos hűtőládával, és beépített, bluetoothos hangszórókkal.
1896 0 0 Izé
Pau Buscatónak tagadhatatlanul tehetsége van ahhoz, hogy jó időben kattintsa el a gépét
2296 0 0 Izé
Repül is, úszik is mi az?

Hát a repülőhajó, és tényleg van ilyen
2096 0 2 Izé
auggie: Ekranoplan. https://youtu.be/V8Nu94khHoo?t=43s
dns87: hidroplán.
Egy jó van ebben a farkasordító hidegben

Legalábbis az amszterdamiaknak, mert ők most korizhatnak a befagyott csatornákon.
1131 0 0 Izé
Azt csak remélni lehet, hogy a sofőr felfogta mennyire veszélyes, amit csinál
2344 0 1 Izé
vadonka: Őszintén meglepődtem. Nem béemvés az elkövető. Egy ilyen mókolást belőlük nézném ki max [...]
Milyen béna rabló már az, akit egy vödör vízzel le lehet győzni?
2634 0 0 Izé
Egy ilyen kandikamerás átverésnek szívesen lennék az áldozata :-)
6339 0 6 Izé
akicker: Azért, hogy ne tudd rá ki...ni :P Egyébként szerintem azért, hogy izgalmasabbnak tűnjön a vid [...]
Findzs: De ha volt rajta bugyi miért kockázták ki?
dari3167: Lehet bennünk előítélet,de a fekete gyerek viselkedett a legnormálisabban,ha engem így átvern [...]
Mind a 6 komment
Most végigtanulmányozhatod a Ripley-tekercset, ami gyakorlatilag a bölcsek kövének a receptje

A cucc egyébként az online Harry Potter múzeum része.
2387 0 0 Izé
Az, hogy szupermodell vagy, még nem jelenti azt, hogy nem vehetik el a robotok a te munkád is
1531 0 0 Izé
Így lát egy önvezető autó
2045 0 10 Izé
rockerviktor: Ezt ide tudtam kommentelni, de ahol részletes leírást adtam az önvezető autók szintjeiről az [...]
nemtudokregisztralnihelo: Előbb-utóbb önvezető lesz az összes autó, aztán a biciklik is, végül az emberek is. És akk [...]
akicker: Nem tudom mennyit javult azóta, de volt már ilyenre példa pár éve :) https://www.washingtonpost [...]
Mind a 10 komment
Vannak történetek, amikre egyszerűen nincsenek szavak
3797 0 0 Izé
Van egy nyelv Pakisztánban, amit már csak ez a három férfi beszél

Izgalmas feladat lehet hozzájuk tolmácsot szerezni.
2465 0 1 Izé
akicker: Ez a három férfi egyedül ezt az egy nyelvet beszéli?
Hardcore Anal Hydrogen - Jean-Pierre

A klip különlegessége, hogy egy mesterséges intelligencia rendezte.
1077 0 0 Zene Izé
Sportautót vezetett a Huawei legújabb okostelefonja
1388 0 0 Izé
Idén is megkapták az Oscar jelöltek az őszinte előzetesüket

Casey Affleckkel még most sincsenek kibékülve. :)
1309 0 0 Izé
Miért quadozik valaki a forgalommal szemben pucéran?
1555 0 0 Izé
Ha nincs hajód, kerüld el a nagy vizeket!

Olyan tanács ez, amit ez a csávó eddig nem hallott.
1283 0 1 Izé
akicker: Meg ennek a busznak vezetője sem :D http://budnews.hu//container/images/Okt%C3%B3ber/Kati/river-rid [...]
Cikkünkben a lényeg az volt, hogy minél menőbb dolgokat mutassunk be

Olyanokat, amik és/vagy minőségükkel és az általuk kínált szolgáltatásokkal tűnnek ki a tömegből.
1472 0 0 Tech Izé
Békésen szundikáló nyuszi felébresztése légkürttel
3896 0 9 Izé
Jaca: KÖSZI! VÉGRE NEM KELL NYOMNOM FOLYAMATOSAN A SHIFTET!
Ravennë: Megcsípett véletlenül egy Eduard Khil, és még nem ment ki a hatása. :D
Ravennë: ¡¡¡ɯɐʇpoʞɯoʎulǝ uoʎƃɐu ʇıɯɐlɐʌ ɐɥnnɥ
Mind a 9 komment
Tök kiábrándító, ahogy a filmes hangokat felveszik
3302 0 1 Izé
Goddex: véletlenül azt írtad, hogy kiábrándító. de gondolom azt akartad írni, hogy érdekes és figy [...]
Ebben az óriási ugrálóvárban a felnőttek is újra gyerekek lehetnek
1599 0 0 Izé
Kicsúszott a lába alól a karma
3131 0 1 Izé
akicker: Szerencsétlen gyerek. Nem karma volt ez, hanem dupla pech.
Azért egy személyautótól ez nem kis teljesítmény
2112 0 2 Izé
nemtudokregisztralnihelo: Vajon téli gumi van rajta?
M.Andreas: Pár éve Győrben egy Q7-es ugyanígy elhúzott egy Hödlmayr-es pótkocsis nyerges vontatót, megp [...]
Másfél órányi stream kölyökkutyákról Overwatch jelmezben

Akkor mára ennyi internet elég is volt.
1300 0 0 Izé
Fura ezt épületes izének nevezni, de ti hogy hívnátok az első űrhotelt?
1214 0 0 Izé
Ilyen hideg időben nem árt jól felöltözni, ha kimész a futni
914 0 0 Izé
Pillants be a múltba!

Ilyen volt vezetni a '40-es évek Los Angelesében.
1929 0 1 Izé
VanZant: Imádom ezeket a régi fekete-fehér filmeket! :D Itt van egy kis kontraszt: https://www.youtube.com [...]
Jusson eszedbe ez a videó, mikor arra gondolsz, hogy szarul végzed a munkád!
4428 0 0 Izé
Azon csodálkozok, hogy nem szórt szikrákat
1875 0 1 Izé
ysolti: 235/17/0-s gumi, mi a gond? :-)
Orosz rendőr előtt ne lopj autót!

Az mondjuk kérdés, hogy sikerült ezt egy kapucsengővel felvenniük.
3261 0 2 Izé
hawkeye: Diszkréten elfordítva a fejét, hogy ne lásson semmit.... :)
Demente: Magyar rendőr a másik irányba kanyarodott volna!
Mini vízerőművet mindenhova!

Egyrészről környezetbarát, másrészről egy hét alatt felépíthető, és 60 háztartásnak tud elegendő enerigát termelni.
3953 0 4 Izé
nemtudokregisztralnihelo: otthonra esetleg mosdóba/kádba/wc-be szerelhető változatot
Tron65: Meg se merem kérdezni: mitől forgott, mielőtt odaért volna a víz?
gggeee: Ugyan olyan veszélyes a környezetre mint a napelem meg a szél turbina! Ez majd jól ledarálja a [...]
Mind a 4 komment
Parsecproject - Lovely Atom Structure, Reality Is A Prison
723 0 0 Zene Izé
Százhúsz éve nyílt meg az első, pincérek helyett automatákkal működő budapesti étterem
2154 0 0 Izé
Havi 13 rugóért adhatnának gusztább kaját is
3043 0 1 Izé
mun: Szerintem nem néznek ki gusztustalanok ezek a kaják. Igen, napi 650 forintból ezt lehet csinálni [...]
Dolgok, amik úgy néznek ki, mint Hitler

Igazán hiánypótló egy gyűjtés.
3038 0 2 Izé
VanZant: Ne túlozz... szinte mind. ;)
AtiBoa: Nagyon sok nem kicsit eröltetett, van ami oke, vicces, de olyan is akad aminek semmi koze...
Biztos a lehető legközelebb akart parkolni
1653 0 1 Izé
K214: Én biztos elvenném egy életre a jogsiját, ha már egy nyavalyás automata váltós autót nem tu [...]
Így kell zúzni a jégen!
3333 0 7 Izé
Ravennë: Ez túl igényes.
akicker: https://www.olympicchannel.com/en/playback/ivett-toth-we-salute-you-figure-skater-brings-ac-dc-on-ic [...]
akicker: Ha már úgyis kijavítottátok a tageket, akkor kiszedhettétek volna onnan a téli olimpiát is :P [...]
Mind a 7 komment
Lost in Space

A Netflix megpróbálja feléleszteni azt a történetet, ami többször bukott el, mint egy alkesz a reggeli 5 felese után.
2326 0 0 Film Izé
Néznél egy agybizsergető interaktív fantasy sorozatot?

A kivitelezés picit gagyi, de a különleges műfaj miatt megéri kipróbálni.
823 0 2 Izé
Ravennë: Nekem valamilyen különös oknál fogva bejött. :D Imádom a 3D-s hangfelvételeket.
Pussytreehorse: Ezekert fizetnek hogy ennyire nyomod a valogatott legrosszabb Magyar krealmanyokat?Azert akad jo par [...]
Régebbi postok...