REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Aktuális aknakereső.
3689 2 6 Izé
Balázs: én is:))
Luflee: Én azért szívesen játszottam volna egyet :)
Connektor: fogadjunk amcsi kreálmány...mindenből viccet csinálnak...ehhh pfuuuuujjjj :S :P :D
Mind a 6 komment
Annyi levél érkezett, hogy a regisztrációnál "foglalt" a nevük, mivel a Habostorta központi adatbázisban többszázezer ember regisztrált már és így azok a nevek tényleg foglaltak. Viszont most már van saját adatbázisa az Izének, ahol még minden név szabad. Bocsi azoktól, akik a Habostorta oldalán regisztráltak az elmúlt napokban, most újra meg kéne tenni (az előny, hogy bármilyen nevet választhattok), fél perc az egész. Köszi!
1335 0 9 Izé
nearo: Hmm... dejó, regelve lettem... mondjuk nem értem ez miért nem így volt eddig is.
after: én is visszakaptam a nevemet :D jeee
Connektor: ÁÁÁÁÁÁááááá,thx!! Végre visszakaptam a nevem,és nem más használja!!! :D További jó [...]
Mind a 9 komment
Víz, halak, akváriumok
3712 0 1 Izé
Balázs: gyerekek ez nagyon király!!!!!kössszy!!!!!!nekem van 3 akváriumom és király de csinálni fogok [...]
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)
13203 2 152 Game Izé
Elison: 68-ason valaki átdobhatna mert nincs kedvem ollózni, amúgy meg ha van valaki aki komolyan nyomja [...]
R2: Ááááa sikerült a 3. pálya. Mikor elkezdtem 3 óráig ültem fölötte de most egy héttel kés [...]
Irodeak: 22-est valaki? :S
Mind a 152 komment
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)
11250 9 149 Izé
rotatorrepesz: Tud valaki segíteni a 21 esben? Nem nagyon értem mit kellene csinálni.
éndzsöl: izé.. én csak tegnap találtam rá :$ :D
éndzsöl: uhh... nekem is megvan végre^^ hát hajrá mindenkinek! :DD
Mind a 149 komment
Öööö.. nem biztos, hogy ezek után Mars csokit akarok enni!
6356 0 3 Izé
Balázs: a snickers crancher (vagy hogy kell leírni) a király:))
Juheee: Aztiiiiiii, ezután csak a Snickers:D:D
Juheee: aztiiiiiiiiiiiiiiiiii:)
Elvileg az év végén nyílik meg Dubaiban a világ első víz alatti luxus szállodája, a Hydropolis. Kicsit megalomán a sejk? ;)

És akkor még nem is említettem pl. az iP od-formájú felhőkarcolót, ami előreláthatólag 2009-re lesz kész.
5281 1 6 Art Izé
bungle: http://www.pushpullbar.com/forums/showthread.php?t=5233
janóóóó: minek mennének az emberek viz allá
Sügér: Meg a Cápa x. részének (már nem emlékszem hanyadik), mikor a víz alatti turista látványossá [...]
Mind a 6 komment
Elvileg az év végén nyílik meg Dubaiban a világ első víz alatti luxus szállodája, a Hydropolis. Kicsit megalomán a sejk? ;)

És akkor még nem is említettem pl. az iP od-formájú felhőkarcolót, ami előreláthatólag 2009-re lesz kész.
5677 3 6 Izé
bungle: http://www.pushpullbar.com/forums/showthread.php?t=5233
janóóóó: minek mennének az emberek viz allá
Sügér: Meg a Cápa x. részének (már nem emlékszem hanyadik), mikor a víz alatti turista látványossá [...]
Mind a 6 komment
A 10 legdrágább mobil.
Vazze, azért aki 1.000.000 $-t fizet egy mobilért, azt is agyhelyen kéne billenteni, hogy magához térjen...
7873 3 13 Izé
janóóóó: A hozzászólás törölve.
fifi: akik ilyen mobilokat vesznek, nemigen törődnek azzal, ha elvesztik.. hisz csak egy milka a sök k [...]
Vera: nem elég hogy drágák, de még rondák is, ráadásul minden percben azért kéne aggódni hogy el [...]
Mind a 13 komment
Pálcikaember harcok...
Ölj mindenkit, akit csak bírsz 8)
29052 4 6 Game Izé
csirek: xiao xiao egyik legjobb
xXxÁdámxXx: Pálcika emberek mindenek felett :D
dilidoki12: jah bocs
Mind a 6 komment
Pálcikaember harcok...
Ölj mindenkit, akit csak bírsz 8)
10035 6 4 Izé
dilidoki12: jah bocs
bungle: dilidoki12 küldte (pálcikaemberes ez is, dilidoki ha spemmelsz ki leszel tiltva): http://www.armor [...]
bungle: zippo küldte: Sift Heads 2 http://www.stickpage.com/siftheads2snipergameplay.shtml
Mind a 4 komment
Akit szeretsz, kapd be!
3267 0 18 Izé
csicsilla: ez nagyon jo gyerekek nagyon jo:))) a felvilàgositàst nem lehet elèg koràn kezde [...]
yorgash: hát ez télleg járatlan beszólás volt Gergely részéről, mivel bizonyítottnak vehető. hogy a [...]
azé: Valóban, régen a falusi parasztok nem is tudták mi az a szex. Néha olyan kedvük volt, hogy ara [...]
Mind a 18 komment
Szép. Ne mondd, hogy nem szép! ;)
Mint akit fejbenyomtak egy csillaggal. :)
(kéne már egy idióta emberek kategória is...)
4836 0 14 Izé
kesziparaszt11: punk
Steve: Lolller o a csillagfeju juhasz :D
szimimi: vávávárjatok.... az a csillag TÉNYLEG ott van a koponyája és a bőre között??? URISTEN DE UN [...]
Mind a 14 komment
Aki nem ismerné - a Mars domborzati térképe...
4465 1 0 Izé
Aki kiváncsi, hamar... kap a pofájába egy habostortát! :) (hatalmas!!!)
4692 0 6 Izé
Magester: Anyám! Én asszem nem álltam volna meg. Vicces, de ha velem történik szerte széjjel szaggatok [...]
r: MEGALOL!!!
...: Mekkora LOL!!!!
Mind a 6 komment
Huzatot kapott a kocsi (meg szerintem aki csinálta, az is...)
2607 0 4 Autó Izé
nearo: Imádom a Porschékat...
Ádám: Pedig azt sokkal jobban elviseltem volna.
loller: Nézd, még mindig jobb, mint egy Ferrarival vagy Lamborghinivel. :D
Mind a 4 komment
Huzatot kapott a kocsi (meg szerintem aki csinálta, az is...)
2726 1 4 Izé
nearo: Imádom a Porschékat...
Ádám: Pedig azt sokkal jobban elviseltem volna.
loller: Nézd, még mindig jobb, mint egy Ferrarival vagy Lamborghinivel. :D
Mind a 4 komment
Ez a Dove Evolution videó megvolt, ugye?

Akkor utána nézzétek meg a fentit is. :)
9815 2 7 Izé
Schabee: kész
Balázs: hát ez igen kegyetlen!!!!!!!!végig röhögtem :))
babus: Nagyon jó!!! Érdemes elgondolkozni rajta!!!
Mind a 7 komment
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9526 3 2 Game Izé
Szamooca: wazz...korán van még ehhez :)...AM MEGIN AZ Aquick! SZÍVATOTT MEG........quick!dON'T PRESS THE RE [...]
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9028 4 1 Izé
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Van egy perzsa közmondás, ami mindig eszembe jut, mielőtt nyavajogni kezdenék: "Panaszkodtam, hogy fél pár cipőm van, amíg nem találkoztam valakivel, akinek fél lába volt."

Most már egy video is van, ami eszembe jut ilyenkor...
4347 1 5 Izé
szellike: Ha lenne kalapom,+emelnäm elötte!Csucsfej ez a pasas äs nem semmi amit müvel!
bungle: Aki azzal szórakozik, hogy a nevemben írkál ide kommentet, az jobban teszi, ha abbahagyja (a komm [...]
sevenfingers: ez nagyon komoly volt! aki nem erti sajnalhatja. kovetlek ket kezzel.
Mind a 5 komment
Döntsétek el, hogy kamu vagy nem, de ha jól tudom, akkor nem!!! A csóka brazil vagy argentin!
8622 3 29 Izé
Gabó: kolumbiai, és a neve Higuita...de aki ért valamit a focihoz, az tudja hogy ezt hívják skorpiór [...]
turuc: a csavo tenyleg kolumbiai . emlekszek erre a mecsre. anglia - columbia baratsagos merkozes.
Dingo: Higuita a csávó neve és a kolumbiai válogatott kapusa volt régen
Mind a 29 komment
Egy kis oktatóvideó: How To Be The Perfect Boyfriend
Akár a nap izés témája is lehetne: szerinted mitől vagy épp te az igazi, a tökéletes a barátod/barátnőd számára?
5628 1 8 Izé
Wicked: Karcsi, a férjek gyöngye... :))) http://funlista.funpic.hu/?page=archive&message=23835
Zoé: How to be the Perfect Girlfriend http://www.videojug.com/film/how-to-be-the-perfect-girlfriend
Abt: "ő"-t akartam írni, nem "ők"-et.
Mind a 8 komment
Akartak egy harmadikat...
9833 1 14 Izé
barracuda: az anyag az anyag.
csildi: Eszméletlen, h jött ki a csajból ennyi poronyty egyszerre..hihetetlen kitartó anyuka lehetm, ha [...]
Gabo: Teljesítmény a köbön... Nade mindezt egy dugásra. -))
Mind a 14 komment
Akvárium helyett...
2746 0 2 Izé
renibaba: szerinzem ez nagyon szar:(:):):):)
Élien: Befolyt a hűtővíz ?
Öööö, most akkor ezt most hogyan is?
Na Copperfield fiam, ezt magyarázzad megfele...
12130 5 9 Izé
Chris_47: Mert használják a latin betúket :D amúgy ha jól tudom Kórea a csávó neve pedig Cyril Takayam [...]
E.R.: lehet hogy hong-kongi és ott elképzelhető
nerati: a japán yuko mér latin betűkkel írta fel a nevét a kártyára? vajon? e?
Mind a 9 komment
Szakítsunk a hagyományokkal, idén vegyünk a mennyezetre felszerelhető karácsonyfát (akár csillár helyett is használható).
2162 0 13 Izé
samath georg: a gyerekeknek nem kell a szaloncukrot csencselni a fárol,mert leesik magától és csak össze kel [...]
szigy: Kedves István! Nem találgatni kell, hanem utánanézni, honnan ered a karácsonyfa. Nagyon nehéz [...]
István: Vallástól, felekezettől függetlenül : vajon ki volt az, aki az enyhén mondva is sivatagos ter [...]
Mind a 13 komment
Tanárnénik, akik a diákjukkal huncutkodtak. ;) Francba, némelyiket sajnálom, hogy nem engem tanított. :D
16840 2 12 Izé
Lilu__cica: az is érdekes lehetett....
nemtudom: Volt egy tanár, aki ÁLLÍTÓLAG(!) rápöckölte a fikáját a tanulókra és akit eltalált az fe [...]
sancsab: Úgy látom a világ elfelejtette, a diákéveit. Mi a suliban annak idején egyáltalán nem sért [...]
Mind a 12 komment
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4103 0 1 Game Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4419 1 1 Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
A világ legmélyebb búvármedencéje. A Nemo 33 névre keresztelt uszoda 33 méter mély, 2,5 millió liter vizet tartalmaz és napenergiával fűtik fel a kívánatos 30 Celsius fok körüli hőmérsékletre. A medencét tudományos célra és búvároktatásra használják. Tervezője John Beernaerts aktív búvár. A hét év alatt felépült uszoda 3,2 millió euróba került.

9056 0 8 Art Izé
Laczy75: Ez egy több funkciós medence, búvároktatás, kisérletek, tesztelések, filmforgatások helyszin [...]
Zisten: gáz, ha beleszarik valaki?
Zoé: http://www.nemo33.com/index_en/info.html Water: 2.500.000 liters of spring water at 30°C, visbility [...]
Mind a 8 komment
A világ legmélyebb búvármedencéje. A Nemo 33 névre keresztelt uszoda 33 méter mély, 2,5 millió liter vizet tartalmaz és napenergiával fűtik fel a kívánatos 30 Celsius fok körüli hőmérsékletre. A medencét tudományos célra és búvároktatásra használják. Tervezője John Beernaerts aktív búvár. A hét év alatt felépült uszoda 3,2 millió euróba került.

9519 3 9 Izé
bungle: www.designboom.com/weblog/cat/8/view/23106/nemo-33-worlds-deepest-swimming-pool.html
Laczy75: Ez egy több funkciós medence, búvároktatás, kisérletek, tesztelések, filmforgatások helyszin [...]
Zisten: gáz, ha beleszarik valaki?
Mind a 9 komment
Akinek tetszett az Aqua Energizer, és az Acno's Energizer, annak ez is be fog jönni. :)
13420 4 35 Game Izé
Pamoa: Írtam, hogy copyzd a kódot és utána másold be, ez két egérgombnyomás és akkor nincs betűt [...]
Klárcsi: Meg van a "TITOK NYITJA" Elsősorban pici-viki/nek/ üzenem, aki szintén nem fogadta el a kódot M [...]
Klárcsi: Nekem sem sikerül a kód, hogy elfogadja, úgymint pici-viki is írta. Nekünk miért nem jön be? [...]
Mind a 35 komment
Akinek tetszett az Aqua Energizer, és az Acno's Energizer, annak ez is be fog jönni. :)
12119 5 36 Izé
szv36: Mert az első betű kis "L" ha átmásolod, nem lehet hiba
Pamoa: Írtam, hogy copyzd a kódot és utána másold be, ez két egérgombnyomás és akkor nincs betűt [...]
Klárcsi: Meg van a "TITOK NYITJA" Elsősorban pici-viki/nek/ üzenem, aki szintén nem fogadta el a kódot M [...]
Mind a 36 komment
Akiknek tetszett az Aqua Energizer, azoknak itt a folytatás... Acno's Energizer
8534 1 23 Game Izé
szv36: Kedves, drága Wolfrick! Mivel te végigjutottál, kérlek, könyörgök, írd le, hogy kell a 30. p [...]
szv36: Nem a kódot szeretném, hanem a megoldás leírását!
szv36: íRJA MÁR LE VALAKI, HOGY KELL A 30-AS PÁLYÁT MEGCSINÁLNI? KÖSZI
Mind a 23 komment
Akiknek tetszett az Aqua Energizer, azoknak itt a folytatás... Acno's Energizer
7888 5 18 Izé
Bero: Hát persze! Tiszta zizi vagyok! Köszönöm Wolfrick!
Wolfrick: Igen. Futás a kulcsal egy sorral lejjebb, követ a cucc alá tolni, amelyik zuhan :D
Bero: Köszi. Biztosan a 35-ös pályáról beszélsz? A 2 nyakamba lévő bombától való megszabadulás [...]
Mind a 18 komment
Kandalló a falra akasztva
2743 0 3 Izé
samath georg: vajon telefűtene egy háromezer köbméteres csarnokot?igen ,de addigra eltelik a tél!
Sly: Kell a ráknak... olcsóé se!
QoQ: Szinte ingyér van... :DDD
Utazó kedvű halaknak Route 66
6583 3 2 Izé
Gedeon: Megnyomják a lifthívó gombot.
Elana: Hogyan mennek föl?
Ezzel akár taxizni is lehetne... ;)
3136 0 6 Izé
kiisb: Az első komolyabb fekvőrendőrön fennakad.
janóóóóó: Hát egyenesen?!
Magester: És ez a csákó hogy a halálba megy be a körforgalomba??
Mind a 6 komment
Pong 4D - akár 4 játékos, 1 billentyűzettel
3318 0 4 Game Izé
STibi: ŐŐŐŐ, nem néztem meg a játékot, de már a leírás alapján is van vele egy kis gond. Méghoz [...]
janóóóóó: g te béna vagy
bot: Hogyne lehetne, ne legyél már ilyen béna, kiírja, melyik billentyűzettel lehet mozgatni...
Mind a 4 komment
Régebbi postok...