REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Azért érdekes dolgokat is vehet fel egy drón kamerája
3150 0 2 Izé
balogh predator: Hát ez tényleg roppant érdekes volt...
Jdredd: kamu sz@r
Zsigulival keresztbe-kasul..
1556 0 0 Izé
Egy kis Drift-életérzés..
2109 0 0 Izé
Biotakaró
1102 0 0 Izé
Mintha magamat látnám! :)
1567 0 1 Izé
a janek: Tészta vagy?
Sok múlik a jó késen
2836 0 0 Izé
Sportos fényjáték
1384 0 0 Izé
Rossz szoba :)
1617 0 0 Izé
"Csak" egy gesztus
1685 0 0 Izé
Fontos a jó lyukérzék ;)
1669 0 0 Izé
Inkább ma busszal megyek
2165 0 0 Autó Izé
Amikor a férjed közli hogy black friday lesz..
1917 0 0 Izé
Más vállán alvók figyelmébe ajánljuk
1161 0 0 Izé
A mai reggel margójára...
2323 0 0 Izé
Kreatív foghúzás
1966 0 0 Pink Izé
Ki lépne erre az útra?
1450 0 0 Izé
Identitászavar

Na ilyet se láttam még :)
2898 0 0 Izé
Bemelegítés Karácsonyra
1205 0 0 Izé
Sándorral támad a rendőrség
2377 0 2 Izé
mun: Az ittas, mobilozó, záróvonalat a kanyarban átlépő úriember miatt úgyis a videó elején meg [...]
hawkeye: Kicsit didaktikus, de a jószándék átjön. Hatása viszont kicsi lesz, mert a normális emberek [...]
Fujjj, de finom :)
1904 0 2 Izé
kenderice: Ez mondjuk pont hoax...
vadonka: A mekis burger eláll hónapokig anélkül is, hogy vákumba lenne csomagolva. Annyi tartósítósze [...]
Na ebbe a videóba rendesen beleizzadtam :)
2793 0 0 Izé
Nem volt két esélyes a verseny :)
2142 0 0 Izé
Stan Lee emlékére
1827 0 0 Izé
Hogyan szívasd a kollégádat II.rész
1460 0 0 Izé
Ezek a lányok jól bánnak a fegyverrel
3290 0 0 Izé
Nem irígylem ezeket a tanulni vágyó gyerekeket
2010 0 1 Izé
Gabriel: Ezeknek már nem kell torna óra!
Hasznos kis találmány

 
3425 0 5 Izé
VanZant: Tollfosztás? Nagymamám eleget csinálta, láttam gyerekként. Jó lett volna neki egy ilyen gép. [...]
Krea: Szerintem találmány és illegális baromfivágón nem jártam, ellenben tisztában vagyok azzal, h [...]
Slarioux: Neked ez miért fáj ennyire? Egyesek beledöglenek, ha egy kb 3-4 vagy akár több évvel ezelőtt [...]
Mind a 5 komment
Hogy szívasd a kollégádat I. rész
2235 0 0 Izé
Bevetésen :)
1978 0 0 Izé
Levitál a búgócsiga!
2565 0 0 Izé
Az izületeknek nem tesz valami jót :)
3792 0 0 Izé
Ha a buli után nem tudsz mit csinálni a maradékkal :)
2870 0 0 Izé
Nálunk meg lehetne gulyásleves múzeum :)
728 0 0 Izé
Ha unatkoznál
3036 0 0 Izé
Tüzes trükkök 
1809 0 0 Izé
Lehet ezt viccesen is :)
1535 0 0 Izé
Ha a kiránduláskor épp egy kohó kellene  :)
1400 0 1 Izé
sapkabarna: Nem tudom, ezt a részt akartad-e berakni, mert itt semmiféle edény nem készül, ellentétben egy [...]
Elkezdődött!
2073 0 3 Izé
balogh predator: Egy hónap?? Az rosszabb a halálnál..
vadonka: Szintén, sztem ha 1 liter alkoholt megittam életemben összesen akkor sokat mondok. Néha egy poh [...]
Jaca: Ez nem gond, eddig sem ittam alkoholt, csak söröztem. A medve sem játék :)
Római-kori bulinegyedet találtak az Erzsébet-híd alatt!     
2204 0 2 Izé
sapkabarna: Különösen hogy évek óta nem a Belvárosban, hanem Budapest agglomerációjában a legnagyobb a [...]
sexdealer: "Ne adj Isten, elköszönhetünk a szmogriadóktól." :)
Földön, vizen, levegőben 
2023 0 0 Izé
Régebbi postok...