REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.

3409 0 68 Film Izé
ANDor: Ja és a film qva nagy :D mindenki nézze meg.
ANDor: Hogy a fű miatt nyúl valaki keményebb droghoz az HÜLYESÉG! az hogy aki kemény drogokat haszná [...]
nemvágoom: mármint azt amire én is gondoltam h ide írom:D
Mind a 68 komment
Super High Me
Doug Benson stand-up komikus kísérletének beszámolója, amelyben bemutatja, hogyan hat az emberi testre 30 nap kőkemény füvezés (Kaliforniában legális a fű, ha orvosi célra szánják). Míg a 2004-es Super Size Me végére a főszereplőnek minden baja lett a gyorskajáktól, addig egy hónap non-stop betépés után a vizsgálatok elég meglepő eredményeket adtak, több a pozitívum (kivétel ez alól a memória) és Doug elmondása szerint élete legjobb hónapján van túl.

3484 7 70 Izé
7sleeper: csak nevet változtatott Szegedi Csanádra
beni9512: ez eltűnt
ANDor: Ja és a film qva nagy :D mindenki nézze meg.
Mind a 70 komment
die ärzte (szándékosan, csupa kisbetűvel)

Az egyik legsikeresebb német együttes, még 1982-ben alakultak. Két fő alapító tagja, Farin Urlaub (Jan Vetter) és Bela B. (Dirk Felsenheimer) még ma is tagok, csupán a basszusgitárosukat cserélték le többször, míg 1993-ban meg nem találták Rod Gonzálezt, aki azóta is oszlopos tagja az együttesnek. A dátum egyébként azért fontos, mert '89-ben sajnos ideiglenesen feloszlottak, hogy aztán '93-ban annál nagyobb durranással visszatérjenek a zenei életbe. Apró érdekesség, hogy a dobos Bela B.-nek van egy kis vámpíros tikkje, és ezért a néhai magyar színész, Lugosi Béla iránti tiszteletből vette fel művésznevét. Az együttes több zenei díjat (ECHO-kat, Comet-et, Bravo Otto-kat) is besöpört, így talán méltán nevezhetik magukat ironikusan a világ legjobb együttesének (Die beste Band der Welt), legalábbis német szinten biztosan. Nevüket a legelterjedtebb mendemonda szerint annak alapján választották, hogy a zeneboltokban "ä" kezdőbetűvel egyetlen előadót sem lehetett találni az ABC-sorba rakott lemezek között. Az Orvosok egyébként idén négy év után ismét ellátogatnak hozzánk, fellépnek a Szigeten, aki teheti, nézze meg őket! Bővebb info  
564 0 0 Zene Izé
KRS-One - Step Into A World (Rapture's Delight)

KRS-One vagy polgári nevén Lawrence Parker nagyon sokat tett a hip-hop kultúra kialakulása és fejlődése érdekében. Az ő fogalmazta meg a hip-hop kultúra részeit (9elements), mivel a hip-hop nem csupán egy zenei műfaj..

..sajnos ma már hip-hop néven szart csinálnak, legalábbis a "sztárok", de ez csak egy vélemény..
420 3 3 Zene Izé
Disy: És még a 9 elements szám - http://www.youtube.com/watch?v=ZdzFwLb497Y (more infoban még sokminde [...]
Disy: Igen gyanús volt nekem is valami http://en.wikipedia.org/wiki/Krs_one http://www.krs-one.com/ http: [...]
Purple: nem voltak jók a linkek a szövegben
Hihetlen akció keretein belül potom 1 milláért a tiéd lehet egy aurafénykép készítő szenzor + dongle...
Sose értettem, hogy megy ez az aurafotózás, de ez a kép eléggé sokat sejtet.
5716 0 29 Art Izé
panzerp: ez egy logitech webkamera + egy elektromos szenzor és egy jó szoftver... ráteszed a kezed a cuccr [...]
Purple: senki nem jönne rá :D
pawy: Arra gondoltam, ha egy gagyi digitális fényképező optikájába beleépítenék(valahogy) egy üv [...]
Mind a 29 komment
Hihetlen akció keretein belül potom 1 milláért a tiéd lehet egy aurafénykép készítő szenzor + dongle...
Sose értettem, hogy megy ez az aurafotózás, de ez a kép eléggé sokat sejtet.
5932 1 28 Izé
Purple: senki nem jönne rá :D
pawy: Arra gondoltam, ha egy gagyi digitális fényképező optikájába beleépítenék(valahogy) egy üv [...]
Mongoose24: "Mindenféle rendezvényeken, vásárokon, jó kereseti lehetőség!" Ebből a mondatból is kitűni [...]
Mind a 28 komment
Meng Fandi designer fejéből már sok érdekes dolog pattant ki, de ez talán az egyik legütősebb. Aki már unja a hagyományos ébresztőóra hangját és reggel szereti a sokkterápiát elkerülni, annak jól jöhet ez a kis kütyü.
A gyűrű lényege, hogy a beállitott időpontban elkezd szépen fokozatosan vibrálni, ezzel felkelti a pácienst anélkül, hogy szívinfarktust kapna...

(GADGETGUY, remek a helyesírásod, de itt legalább kijavítottuk: jühet=jöhet,  gyűrü=gyűrű, szivinfarktus=szívinfarktus, vesszők, stb.)
1263 0 7 Tech Izé
AVIREX: kitérdekel,mennyi hibád van,én is szoktam angolul dumálni poolozás közben,és nem mindig haszn [...]
bungle: Igény, vazz.
CRaPtRaSH: azért,mert ha megnézel egy netes cikket,ott is figyelnek rá,hogy ne legyen helyesírási hiba... [...]
Mind a 7 komment
Inner Circle - Sweat (A La La La La Long)

Ki ne emlékezne erre???:):):)

 
776 1 1 Zene Izé
koocos: Akkor már inkább ez...http://www.youtube.com/watch?v=4kfTuNdku3A
Thee Days Grace - I Hate Everything About You
Érdemes figyelni a mondanivalójára...
361 3 3 Zene Izé
Newtonheat: a legjobb az Animal i have become meg a Get Out alive,de azért ez se rosz:P
boci: énis énis énis :)
BoshI: ohh de imádom ezt a bandát!!!!!!!!!!!!
Dir En Grey - Schwein No Isu

A Dir en grey a japán visual együttesek sorába tartozik, és mint olyan, eléggé behatározhatatlan stílusú zenét játszik. Teljesen normális indies együttesként kezdték a '90es években. Első albumuk, a Gauze már hatalmas sikereket ért el keverve a hagyományos visual stílust igen zúzós zenékkel. És itt mutatkozott meg legjobban az énekes, Kyo mindenre képes hangja: sivalkodás, mániákus nevetés és egyéb hangok kiadásával kultusszá vált személye a rajongók közt. Első hallásra Marilyn Manson, Slipknot és a Murderdolls hangzásvilágába sorolhatók, melyek biztosan hatottak rájuk, de ők többek ennél. Valahogy sajátosan sokkolják a közönséget, a felsoroltaknál sokkal színvonalasabban. Dalaik és Kyo dalszövegei depressziósak, sokkolóak és nagyon perverzek, de helyenként igen líraiak, szóval nem igen egyoldalúak. Kinézetükben is nagyon alkalmazkodnak az aktuális dal stílusához, így itt is sok arcot mutatnak.
476 0 4 Zene Izé
Ganja Master: jó az csak szar... : DXD
Balázs: nem rút, csak titokzatos xD de am az énekes itt is nagy isten mint a NIN be csak a NIN meg szar xD [...]
Ganja Master: szal aztmondod ez ilyen progresszív japán karatéjozós depimetál? és még úgy is néznek ki? : [...]
Mind a 4 komment
UV-s fertőtlenítőizé jól...
Azoknak akik nem szeretnek megfogni semmit más emberek után (és ezt megint félre lehet érteni ;D )
928 1 9 Tech Izé
anon: tüköreffektus? :D
Purple: pl arra próbáltam célozni, hogy ezt mi fertőtleníti le? :D és azt, ami ezt lefertőtleníti, a [...]
CRaPtRaSH: sztem csezdmeg :D
Mind a 9 komment
Érintőképernyős kézi sudoku
DJ Öcsike kedvéért... ha már ő olyan rohadt lusta,de akkora nagy a szája ... ;]
666 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: igazán van mit!!!! várom sok szeretettel a postjaid... úgyis már olyan sokat küldtél,úgyhogy [...]
DJ Öcsike: Kösssz !!
Modest Mouse - Dashboard

Amerikai indie rock banda '93-ban alakultak. Szerintem elég egyedi a zenéjük, érdemes több számukba is belehallgatni (már aki szereti ezt a stílust ;)
-honlap-
-wikipedia-
414 1 0 Zene Izé
Volt már jópár barkácsolós post, most itt van végre egy csak a lányoknak:

Itt a nyár, irány a strand, a vízpart, a Balaton... No de mi van, ha épp otthon felejtetted a bikinidet? Vagy nincs időd hazaugrani érte? Semmi gond! Készíts egyet a pasid polójából!
15161 2 58 Izé
babapiskóta: hehe... viszont egy átdizájnolt izés polót beküldenék, ha 1. kapnék polót hozzá 2. küldene [...]
Errtu: ... hanem szabásmintát? {:o
babapiskóta: öööö, izé, nem is youtube linket küldtem...
Mind a 58 komment
Loreena McKennitt a kelta zene királynője!

A dal egy régi-régi erdőről szól.

Honlap
405 1 1 Zene Izé
Bakeyoo: Gyönyörű! :*
Szedd össze az érméket jól!
1979 1 0 Game Izé
Katie Melua - The Closest Thing To Crazy

Küldöm sok szeretettel azoknak, akik már érezték, vagy jelenleg is úgy érzik, hogy a lehető legközelebb vannak az őrülethez..

Wikis infók
dalszöveg
991 1 1 Zene Izé
közlegény: http://www.youtube.com/watch?v=4R00gGMMRjQ
James Blunt - Goodbye My Lover
Nem most ismerkedem vele, már korábban hallottam, de most szerettem meg igazán. Zenéjéhez érzelmek kellenek és [ha létezik ilyen és nemcsak belemagyarázom ;)] egy bizonyos muzikális komolyság. Maga az életútja is tetszik, és a kettő eddig kiadott albuma is.
Wikipédia
319 1 2 Zene Izé
boci: Azért nincs harag, mert egyrészt elmondtad a véleményed, és ez tetszik. :) Másrészt meg azér [...]
RokkantTroll: Valahogy mindig megdöbbent az, hogy az emberek milyen zenéket tudnak szeretni és isteni magasság [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk az igen ritka Cantor-lágyhéjúteknőst (Pelochelys cantorii), amely akár 2 méter hosszúra és 50 kilogramm tömegűre is megnőhet. Az állkapcsa és a harapása elég erős ahhoz, hogy szétmorzsolja a csontokat is. Az egyik kutató szerint a kipusztultnak hitt állat gyorsasága még a kobra támadási sebességét is fölülmúlja. :)
5162 4 18 Izé
Maccoyi: ...és akinek nem elég az "igéret", annak itt a bizonyíték arról, hogy milyen gyors is tud lenn [...]
RdsG: köszi:) Tényleg aranyos :P
Purple: jaj de cuki :)))
Mind a 18 komment
Ezen az oldalon megtalálod az Esklavos missziókat 1-16-ig

(alap esetben nem favorizáljuk ha így linkeltek, de most az egyszer nagylelkű leszek - errtu)
2564 1 1 Game Izé
shinob: Jó kis játékok lennének ezek, csak az a baj, hogy piszok lassúak az animációk és egy idő ut [...]
Henning Kvitnes - Games people play

A norvég nyelven éneklő művészek között Henning Kvitnes és Jonas Fjeld a műfaj legsikeresebb hazai képviselői kiemelkedő számú lemezeladással. Itt egy érdekes kép öszeálitás a zenéjere.

Honlap
602 1 0 Zene Izé
Nas - Be A Ni***r Too
A botrányhős a botrányos című album címének megváltoztatására, pontosabban elhagyására kényszerült. Nas 2008-as albuma cím nélkül jelenik meg, ugyanis több áruház is bejelentte, hogy ha marad a Ni***r szó a lemezboritón, akkor nem rakják ki a polcokra. Nas azt nyilatkozta, hogy így is jó, ugyanis a több mint fél éve húzodó kiadói és értékesítési viták során mindenki halhatott a címről és mindenki tudni fogja, hogy mi volt az eredeti koncepció. Természetesen a tartalom mitsem változott.
414 0 1 Zene Izé
Bakeyoo:
Dj Bobo - Shadows on the Night

DJ BoBo, eredeti nevén René Baumann (Kölliken, 1968. január 5. - ) svájci énekes, dalszövegíró, táncos és zenei producer.

Pár slágere:
Dj Bobo- Let the dream come true
Dj Bobo - Respect yourself

DJ Bobo - Everybody
Dj Bobo - Love Is All Around
DJ BoBo - Take Control

DJ BoBo - Keep On Dancing
DJ Bobo - Where Is Your Love
473 1 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: én még most is .... :D éss? ciki? nem ciki,mert felvállalom :D
calipunkszabus: nha most ki az, aki nem vallja be, hogy erre tombolt kiskorában?!..
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=UrFhni1fjds&feature=related :DDDD csivávvá :D
Mind a 4 komment
Remélem érti a célzást, akinek szól... ;)
3656 2 50 Izé
papaluige: sörbehajtó kommandó? :DD
Errtu: Pontos név, cím. Símaszkot tudok szerezni... :DDD
Bakeyoo: Egészségedre! :) Jó éjt izék!
Mind a 50 komment
Egy korábbi Goran Bregovic post után csodálkoztam, hogy a beküldő nem tett említést erről a zenécskéről. Pedig azt hiszem, ha a nagyszerű zenész repertoárját megtekintjük, ezt ismerik a legtöbben.
Goran Bregovic - Bubamara

(A ,,related''-ek között még több videó!)
1406 6 1 Zene Izé
BoshI: Nekem ha megemlítik a Macskajajt akkor először ez a zene és a "pitbull-terrier" jut sz eszembe.. [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a dolmányos hangyász (tamandua). A megzavart dolmányos hangyász orrfacsaró bűzt terjeszt (ezért nevezik a bennszülöttek "büdös erdőlakónak"), valamint ilyenkor kung-fu tudását fitogtatja. Köztudottan szereti a bort és néha még arra is rávehető, hogy civilizált módon, kanállal egyen. ;)

2745 3 26 Izé
bungle: Szatír!!! :D
Purple: HÁHHÁHÁ :DDDD asszem kicsit megijednék, ha ez a látvány fogadna séta közben :D
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/40171_na-ez-meg-mi-d?categoryId=3&position=&large=1
Mind a 26 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2540 0 25 Autó Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2640 1 25 Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
BMW Gina - hát erre nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy nézzétek meg a videót és ámuljatok!!!


5794 0 36 Autó Izé
dani0001414: Hát ha elektrosztatikusan feltudna töltödni ez az anyag akkor nagyveszélyben lennének a benzink [...]
loke: Nekem ami elöször eszembe jutott, hogy ehhez a autotolvajoknak már nem baseball ütő, hanem egy [...]
Iguana: el tom képzelni, hogy zajlik az ilyesmi építéskor. a túlbuzgó tanulmányos viszi a félkész s [...]
Mind a 36 komment
BMW Gina - hát erre nem tudok mit mondani, csak annyit, hogy nézzétek meg a videót és ámuljatok!!!

6103 8 36 Izé
dani0001414: Hát ha elektrosztatikusan feltudna töltödni ez az anyag akkor nagyveszélyben lennének a benzink [...]
loke: Nekem ami elöször eszembe jutott, hogy ehhez a autotolvajoknak már nem baseball ütő, hanem egy [...]
Iguana: el tom képzelni, hogy zajlik az ilyesmi építéskor. a túlbuzgó tanulmányos viszi a félkész s [...]
Mind a 36 komment
A holló
James O'Barr kiváló képregényének filmadaptációjához készült dalok. Többek között:
Stone Temple Pilots - The big Empty
NIN - Dead Souls
Dead Souls eredeti (Joy Division)
672 0 0 Zene Izé
Lisa, a tökéletes nő (?). ;)

Hűséges, intelligens (130 az IQ-ja). Főz (abból ami a hűtőben van), bevásárol, házimunkát végez, megmasszíroz, sakkozik és videójátékokat játszik, állítólag az ágyban is jó, öltözteti és feltölti magát. Mert hogy ő robot. :)
A férfi verzió állítólag hamarosan érkezik - addig itt vagyok én. :D

10363 0 55 Izé
alphadog: Most szólsz, baszki, mikor már rendeltem kettőt??!!?
stencilatya: tudtam hogy átbaszás, a robotok még nem képesek ilyen kifinomult, pontos mozgásra. reklám fos
stencilatya: kaptam egy ilyen levelet: Good morning, We are pleased to announce that the shop Perfect Woman is [...]
Mind a 55 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a geoduck (ejtsd: guidák), amely az egyik legrondább minden kagylóféle és tengeri herkentyű között. Súlya a 6 kilót is eléri, húsos nyakát akár egy méterig is kinyújtja - aminek látványa igazán nem mindennapi. Húsa édeskés és lágy. A szusi konyhák mirugainak, vagyis “hatalmas kagylónak” hívják. Megfogásakor legyünk körültekintőek, mert elég veszélyes! :D Ja, és itt az idő, hogy felelevenítsük ezt a kagylót is! ;)
7268 3 72 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=1He_9xBXtj0 "live dildo farm" :D
lb7: Akkor napbarnított...
eol: Összeaszott? Nagyon el lehetsz kényeztetve te lány :o
Mind a 72 komment
Sub Bass Monster - Sebességmámor

Egy iszonyatosan jó zene. Érdemes meghallgatni!

Hivatalos weboldal
669 5 2 Zene Izé
Maccoyi: Szabitól nekem ez jön be valamiért a legjobban: http://www.youtube.com/watch?v=p1ruZtY8ynk De be [...]
Daron: Én is szeretem!:D Főleg vezetés közben élvezem!
Újabb kutyaviadal, gyenge és erős idegzetűeknek egyaránt! :D
5705 2 7 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=fZht--MW2D0
Lacpas: ez csak jatek, rexi ketteharphatta volna tarsat ha szerette volna:)) ott volt a kicsi szaja a rexije [...]
aryx: omg, vigyétek onnan azt a kis dögöt még a végén szétszedi Rexet:))
Mind a 7 komment
RAMONES - Do you remember Rock'n'Roll Radio

történetük,

Tommy Ramone (született: Erdélyi Tamás) életéről. (Ő volt az első dobosuk)
371 2 0 Zene Izé
Új zenei stílus? Öngyilok cisz mollban...
8127 5 20 Izé
spiritmonger: http://www.youtube.com/watch?v=sNSnSbH05qo&feature=related
Anti tokio hotel hungary: KOMOLY EMO :)
Mimis: jaaaa... csak mert nemegészen értettem a dolgot...
Mind a 20 komment
A földet érésen még csiszolni kell. ;)
6031 0 10 Autó Izé
anon: Marhajó :D második jobban tetszett, az 1. nem volt olyan jó
lucas101: hajjaj :D levezetésnek kiváló....viszont az is fel tud ugy igazán huzni :D
Purple: aaaz :D igenjó XD
Mind a 10 komment
A földet érésen még csiszolni kell. ;)
6132 1 10 Izé
anon: Marhajó :D második jobban tetszett, az 1. nem volt olyan jó
lucas101: hajjaj :D levezetésnek kiváló....viszont az is fel tud ugy igazán huzni :D
Purple: aaaz :D igenjó XD
Mind a 10 komment
Az Ozric Tentacles alapítótagjai 1984 tájékán Angliában a Stonehenge ingyenes fesztiválon találkoztak és azóta nemcsak az angliai, de világszerte a fesztiválok legendás fellépői közé tartoznak. Zenéjük instrumentális, pszichedelikus űr-rock, utánozhatatlanul egyedi hangzással, gazdagon fűszerezve elektronikával, pumpálós basszusfutamokkal, húzós ritmusokkal, savas gitárszólókkal, keleti-távolkeleti ízekkel keverve, pozitív energiát árasztva utaztatja a hallgatót.
Közel 30 kiadott album után, 2008-ban egy új CD/DVD jelent meg Sunrise Celebration címmel a banda 25. évfordulója alkalmából, amin az éveik során több tagváltást megért együttes ismét visszatér az eredeti felálláshoz. (köszi Ivy a szövegért!)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


Egy élő felvételük (Chewier):
572 1 3 Zene Izé
bungle: Bár már volt itt róla szó: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=906 , az a megtiszteltetés [...]
MStipee: Engem kicsit a Liquid Tension Experiment-re emlékeztet (amit ha nem ismersz, ajánlom figyelmedbe ; [...]
halacska: nekem tetszik nagyon! bár eddig nem ismertem őket, de úgy néz ki rákeresek torrenten. :) jó k [...]
Régebbi postok...