REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezért mondták anyádék gyerekkorodban, hogy mindkét irányba jól nézz szét
3625 0 8 Izé
nearo: nem csak a 80-as években épültek labirintkorlátok :D gyalogos átjárók biztosítására manaps [...]
Dmckayals: Nem, sőt nálam a vonat is piros... :P :D
lilaflexninja: Jó, hát olyan csendes ez a vonat, hogy nem hallja, hogy jön. Terelő kerítés, sárga tábla, s [...]
Mind a 8 komment
Van 195 milkád? Akkor most megveheted Anglia legkisebb kastélyát.

A viktoriánus stílusú épületet 1830 körül tervezte a Buckingham-palota egyik építésze.
2519 0 1 Izé
Ravennë: Baromi hangulatos a környezet, ahol a ház elhelyezkedik, de ilyen vityillóért, ha lenne sem fize [...]
Senki sem hitt a srácnak, akit április elsején csapott el egy szarvas

Ezért szerezte meg a hotel bejárati biztonsági kamerájának a felvételét.
3129 0 0 Izé
Mi az ami autó, hajó és tengeralattjáró is egyben?

Hát ez!
2020 0 2 Izé
lilaflexninja: Nem rossz, de nem igazán értem, mi értelme van annak, hogy elárasztom a fülkét vízzel, és ma [...]
a janek: A tervező asztalon :)
Ezért nem szabad semmit sem soha teljesen biztosra venni
934 0 0 Sport Izé
Retro billentyűzet hipstereknek

Mert mi máson lehetne megírni a tökéletes regényt, ha nem egy modern írógép utánzaton?
1221 0 8 Izé
Parafadugó: Ki kell költözni egy barlangba, ott van bőven "vászon" festeni. És annál retróbb amúgy se na [...]
lilaflexninja: Jó hát fessél fel egy Nyomorultakat a falra!
Erunder: Az igazi királyság az lenne, ha történeteket falakra mázolt képekben mesélnénk el egymásnak [...]
Mind a 8 komment
Biolumineszcencia Tasmaniában

Volt régebben egy poszt Ausztráliáról, ahol ugyanezt a jelenséget láthattátok.
939 0 0 Izé
Kijött a Sense8 második évadának az előzetese

Nem lesz olyan boldog és felhőtlen, mint a posztképen tűnik.
1847 0 0 Film Izé
Tim Bengel homok rajzai egyszerűen lenyűgözőek
1799 0 0 Izé
Az utcafestés új szintje
2145 0 0 Izé
A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
4108 0 1 Izé
Parafadugó: Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.
Magyar ütőérre magyar vámpírt!
1747 0 3 Izé
Csádi: Vajúdás a Vektorból ugyan ez, csak sokkal jobb. :D
bungle: www.facebook.com/Bodocs.Tibor.humorista/videos/10154539375586045/ "Szív küldi szívnek..." :D
hawkeye: Kár Bödőcsért. Egész jó humorista lehetett volna belőle, ha nem a pénzt választja...
Tudod hova lyukadnál ki ha képes lennél átásni a földön?
4208 0 1 Izé
Demente: Tudom! A Goot Talent ben!
Az amerikaiak tényleg hülyébbek a világ többi részénél?

Az All Def Digital megpróbált választ találni a kérdésre.
2540 0 2 Izé
dns87: Az, hogy valaki tanult még nem jelenti azt, hogy művelt és intelligens is.
hawkeye: Válasz a kérdésre: igen. De már nem sokáig. Láttam egy csomó videót, amelyben magyar egyetem [...]
Enyhén öngyilkosjelölt a srác

De jár neki az elismerés.
3816 0 4 Izé
Demente: Egy csomó haver figyeli a kereszteződéseket, sőt még néha a forgalmat is megállították! Üg [...]
Csádi: Pedig egyáltalán nem. Ebben a forgalom lenne para, de odafigyeltek többen is. Akik úgy gondolj [...]
Dmckayals: Először nem értettem, miért öngyilkosjelölt. Aztán láttam, hogy összekoszolja a falat, ráa [...]
Mind a 4 komment
Az erő ébredése sem menekülhetett el a Bad Lip Reading elől
2326 0 1 Izé
mue: Interjút olvastam a készítő sráccal, hogy anyja süketnéma lett aztán próbálta megtanulni [...]
Budapest Búzás Alíz illusztráción keresztül
822 0 0 Izé
Van fölös 73 milkád?

Akkor most vehetsz egy rakétakilövő állomást. (Rakéta nem jár hozzá.)
2050 0 0 Izé
Az edzők helyében felvenném a kutyát a csapatba, mert többet fut, mint bármelyik játékos
1602 0 2 Izé
negativ_kommentelo: Csak egy botot kellett volna dobni neki a lelátóról
Lewy: Az a csapat nyer aki meg tudja fogni a kutyát?
Mit szóltok a sráchoz, aki szemüveget tetováltatott az arcára?
3156 0 3 Izé
negativ_kommentelo: Ravennë, ez nálam eddig az év kommentje :)
Élien: Én azt szólom ehhez az érdekes, páréves témához, hogy enyém a második komment...
Ravennë: Hát nem néz ki okosabbnak tőle...
Ismerkedj meg az írógép zenekarral!
1964 0 0 Izé
Ben Walton nyaralós videójától azt kívánja az ember, bárcsak ő is a szabadságát töltené már
1370 0 0 Izé
Így készül a macskanyávogásból Drum N' Bass
1670 0 2 Izé
nemborz: nekem ez ugrott be: https://www.youtube.com/watch?v=cme91vwgsJg
Ravennë: A dorombolását is felhasználhatta volna, olyan hangos. :)
A megcsalt barátnő bosszúja

Kis csavarral a végén. :)
4332 0 3 Izé
mue: én sose írom hogy fake, de ez nagyon az.
a janek: Még jó,hogy nem kromofággal öntötte le :)
gggeee: :)
Hát ez a rajt nem pont úgy sült el, ahogy azt a pilóta gondolta
3578 0 1 Izé
Dmckayals: Góóóóóóól! :D
Trükkös pingpong labda dobások

Avagy, egyes emberek baromira ráérnek
2553 0 0 Izé
Zseniális témába nyúlt a 888!

Átlag kocsmázókkal beszélgetnek gazdasági, társadalmi és politikai kérdésekről.
1472 0 2 Izé
lilaflexninja: Mondjuk a 888 csak jót tud alkotni.
Traveller_x: Szavazók.
Ez a jetpack még közel sem olyan jó, mint a Vasemberé

De eddig ez áll a legközelebb hozzá.
2568 0 2 Izé
hawkeye: Vajon hány snitt végéről vágták le a bazi nagy esést...? :)
Dmckayals: Nem értem. Nem tudja, hogy ez simán megy kólával meg menthos-szal? :P :D
Íme a legviccesebb bénázások márciusból
2408 0 0 Izé
Így néz majd ki egy szoba a sörhotelben, amit a BrewDog fog építeni
815 0 0 Izé
A játékok titkos élete Mitchel Wu fotós által megörökítve
2101 0 0 Art Izé
111 betonlapot tör szét a srác a fejével

Ránézésre könnyen törőnek tűnnek, de fejjel akkor sem esnék nekik.
830 0 0 Sport Izé
Ha nem halad előtted a sor, annak általában oka van

Ezt most ez a sofőr is megtanulta.
3737 0 34 Izé
twitteringbeard: Így igaz, teljesen egyetértek. A "sort nem lehet előzni" hülyeség annak a félreértelmezéséb [...]
Jaca: Ez a "több autót tilos előzni" honnan jön? Ha egy kamiont előzök, ami olyan hosszú, mint két [...]
twitteringbeard: Mellékes dolog, de helytelenül írtam, hogy a megelőzöttet nem tilos zavarni, elvileg a kresz ki [...]
Mind a 34 komment
Hát ez nem jött be!
4008 0 5 Izé
Ravennë: Azért ez még messze volt az "önkéntes rendőrködéstől".
twitteringbeard: Azért aki önkéntes rendőrködik az se kevésbé paraszt.
gggeee: Nagyon illik hozzá ez a zene! :)
Mind a 5 komment
Terrorveszélyre figyelmeztették a brit repülőtereket és atomerőműveket
1926 0 1 Izé
-orv-: Jó,hogy ez a mohi atomerőmű... https://www.google.hu/maps/@48.2517155,18.4538612,3a,49.9y,68.99h, [...]
Így kérte meg az egyik leghíresebb pankrátor, John Cena, a barátnője kezét
1912 0 0 Sport Izé
Így küzdheted le a rohamrendőröket

Avagy, útmutató hogyan kerülj a leggyorsabban börtönbe.
2395 0 0 Izé
Instant karma akcióban
3783 0 3 Izé
mun: Ja, ráadásul eléggé leszarja mindenki, hogy valaki nekiment a falnak. Az, hogy folyamatosan nyom [...]
lilaflexninja: De aki felvette, az miért nem kiabált, hogy héé lopják a táskát!
hawkeye: Remélem keze - lába eltört a gazember tolvajának...!
A Jeep-es vagy a BMW-s a nagyobb paraszt szerintetek?
3960 0 6 Izé
lilaflexninja: Nekem is ez ugrott be elsőnek, bár nem lep meg az sem, ha valaki helyből így parkol. De azért t [...]
szemantikus: Így már én is jártam, én voltam a "bunkó" renyós.
palinkaman: Az ilyen parkolást azért okozhatja az is, hogy már eleve a többi autó is így parkolt be, csak [...]
Mind a 6 komment
Hó nélkül síelni

Nem kell más hozzá csak egy nagy lejtő egy erdőben, aminek az alját levelet borítják.
1159 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...