REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A férfi, aki porszívót tetováltatott a farka köré
2047 1 3 Izé
lilaflexninja: Jók ezek a szemléltető animációk. A TLC-n futott az amerika legrosszab tetkói sorozat, ott i [...]
Nusihusi: Azzal csak szívni lehet:D
Tóth József: Beleszeretett? :)
Kővel dobálták a rendőröket a menekültek 

Cikk
3592 1 12 Izé
zed911: Ilyenkor persze nincs gumilövedékes fegyver mi? Meg vízágyú, meg könnygáz...
norbertvincze: Egyáltalán hogy jut ki egy ilyen belső felvétel?????????????????????????????? https://www.youtu [...]
nemborz: "Egyáltalán hogy jut ki egy ilyen belső felvétel?????????????????????????????? Kit kellett ezér [...]
Mind a 12 komment
The Building Is On Fire REMIX (Feat. Sweet Brown) - WTFBRAHH 

Az eredeti riport 

+ bonus, ez talán még jobb: Not Today (The Building Is on Fire) ft. Michelle Dobyne - Songify This
3317 2 2 Izé
lilaflexninja: Jók!
sapkabarna: "Ez beszél!"
Újabb fagyott szappanbuborékok
1576 1 1 Izé
Nusihusi: Ez nagyon szép lett:)
Mai cukizé: Ellie, a kiselefánt és németjuhász barátja, Duma :) 

Hasonló történet
1879 1 0 Izé
Szelfi cica
1918 1 0 Izé
Eközben Oroszországban... Szupernagyik! :)
2184 1 0 Izé
Egy kicsi mozgás mindenkinek kell... Idősebbek is elkezdhetik! ;)
2896 1 4 Izé
hawkeye: Érdekes, a nőstény hogy követi az alfahímet.... :)
blackmumus: Szerintem ezt valójában erre találták ki, hogy a plázalakók ne tunyuljanak el, csak a sok lust [...]
közlegény: és vannak olyanok, akik futógépet vesznek otthonra, vagy befizetnek fitneszterembe, mikor itt van [...]
Mind a 4 komment
Edzőtermi bénázások 

A tavalyi
4680 1 2 Izé
Nusihusi: Hát ez csúcs!:D
Mataccs: Nagyon rég röhögtem ekkorát. Ennyi marhát!
„Sajnos” a Guinness-bizottság állítólag nem ismeri el ezt az óriási teljesítményt :D
3246 1 4 Izé
Nusihusi: Erről az jutott eszembe, aki a saját fingját meggyújtja:D
közlegény: aztán jobbra el, mert a maci kijött az odúból
zeiksz: Csajozós...
Mind a 4 komment
Trükkök százaival lehet csokot lopni (azt hittem elírták a csókot ;)) 

Meddőségi igazolás, kamu örökbefogadás, kamuház felépítése, házasság halálos beteggel: a milliókért még ezeket is vállalják.
3241 1 12 Izé
bungle: http://i.imgur.com/Ta20O2Y.jpg Freudi elszólás.
tjunior: Most akkor tippeket adnak vagy felnyitják a jogalkotó szemét, elég ellentétes dolgok ezek.. Tel [...]
komcsi: Gondolom a sok teljesen legális kiskapu fel se tűnt a listában. Nem azokkal az emberekkel van gon [...]
Mind a 12 komment
Egy elképesztő bűvésztrükk leleplezése: így kell eltünteti egy pénztérmét! XD
6760 0 4 Izé
thisisreal: Én igen. Egy bűvészboltban. :)
Connektor: szintén nem szőrözés, de láttál már olyan pénz érmét,amit vonz a mágnes? :P
Drayman: Szerintem a jobb tenyerébe van alkotva egy pici kis mechanika, melyet a bal kisujjával mozgat kife [...]
Mind a 4 komment
Kutya jó hajdivat! :) 

Kuma (japánul macit jelent) instagram oldala
663 1 0 Izé
Hogyan idd a reggeli kávéd Norvégiában!
4192 1 2 Izé
Tomi Demo: szerintem kokas.
közlegény: tyúk vagy kakas?
Így néz ki a világ legnagyobb főnyereménye! 

1,5 milliárd dolláros (438 milliárd forintos) lottónyeremény vár gazdára ma este!
3444 0 18 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/til/2016/02/07/a_pasas_aki_tizennegyszer_nyert_a_lotton/
bungle: Nincs még egy világméretű lottó, amin az összes országból lehet játszani? Mondjuk megcsiná [...]
norbertvincze: van mobil app, de nem tudom azon lehet-e játszani. én mondtam, h fény évekre le vannak maradva [...]
Mind a 18 komment
Tolvaj majmok újabb epizódja :)
1800 0 0 Izé
A jéghoki után itt is be kéne vezetni, hogy összeverhessék egymást a versenyzők... ;)
2935 0 2 Izé
norbertvincze: csak kettőt
mue: Csak engem kajáltattak meg, hogy azt higgyem 3 különböző jelenetet láttam?
Sith kisúr ;)
2454 0 0 Izé
Így rendeződik át a kapcsolatban az erőviszony ;)
6011 0 6 Izé
rullet2002: azért mert a KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK VANNAK!
Ravennë: Kapuéráznak'?
mue: melyik primitív országban ennyire neveletlenek a nők...?
Mind a 6 komment
Így készül Ezinne Okparaebo a 2016-os olimpiára!
4227 0 8 Izé
bungle: 30 másodperc alatt nem fizet a yt, így próbálnak pénzt csinálni a rövidebb videót feltöltő [...]
norbertvincze: összes videójában benne van a lassítás. Gondolom ez valami szar ájfon effekt https://www.insta [...]
Csádi: Miért kellett kétszer megnézni? Ha már meg kellett, az egyik lehetett volna normál sebesség v [...]
Mind a 8 komment
Így kell markolót mosni ;)
3074 0 4 Izé
rullet2002: ekkora köcsög fejeket meg nem láttam!
Zellergumó: Igazad van,vízbemarkoló történet.
rermo: Szerencsétlenek ..... csak sajnálni lehet őket . Úgy is csórók , összehoznak valahogy egy m [...]
Mind a 4 komment
Hiába nyomja egy majom az exponáló gombot, nem illeti meg a szerzői jog 

Ez elég sok Kovács Pistike Photography kategóriájú „profi fotóst” fog elszomorítani! ;)
1981 0 0 Izé
Hogy ne döfjék le egymást a zsidók, amikor arabnak nézik a másikat, kifejlesztettek egy döfésálló mellényt. Kisebb-nagyobb sikerrel... ;)
3028 0 4 Izé
Zellergumó: Ez már döfi!
Szancso: A hátbaszúrásnak van másik módja is. Az ellen még nem fejlesztettek ki védőcuccot.
deyso: http://militaria-nagyaruhaz.hu/hu/termek/taktikai-es-bevetesi-eszkozok/szurasallo-melleny mar eleg [...]
Mind a 4 komment
Szingliadóról szervez beszélgetést a KDNP ifitagozata 

A KDNP pártalapítványa adta ki azt a könyvet, amelyben a szerző szingliadóval, a három gyereknél kevesebbet vállaló nők állami pozícióktól való eltiltásával ösztönözné a gyerekvállalást.
1722 1 27 Izé
lilaflexninja: https://prezi.com/xrsg7_wfu8mn/a-nepessegfogyas-okai-es-megallitasa/ http://444.hu/2016/01/14/minde [...]
vbk: Ha tetszett a film, ajánlok egy Volker Schöndorf filmet. Szobalány meséje (vagy Szolgálólány [...]
hawkeye: Nincs új a nap alatt. Én még fizettem a nőtlenségi adót, a hatvanas évek második feléig...
Mind a 27 komment
Moziplakátok a hétköznapi élettel vegyítve
2373 0 0 Izé
Ez valami ördögi recept lehet! ;)
2903 1 9 Izé
lilaflexninja: Ha még gyereket is szülne, teljesítené a női principizét.
dude: Oké, hogy megtalálta a helyét a konyhában, de miért hörög?
pumpa: Akkor elnézést. ...és ha tényleg az övé, akkor lol.
Mind a 9 komment
Egy újabb légelhárító fegyver? ;)
2288 0 1 Izé
Ejtoernyo: Ő kellett volna Kölnben, az arabok meg az afrikaiak ellen, 1v1000 ben is lenyomta volna őket... x [...]
Észak-Korea egyre jobb! ;)
4529 0 2 Izé
Tóth József: Ez a legmodernebb Észak-Koreai ICBM?
közlegény: nagyon jó operatőr lesz belőle a fél szemére
Igazán vehetnének szegény gyereknek egy nagyobb medencét! :)
3146 0 0 Izé
Sieger 2 

Sieger - Rebuilt to Destroy
Sieger
5095 7 0 Game Izé
Amikor megindul a jeges hó a magasból...
3845 1 2 Izé
MADve: végülis... az is okozhat életveszélyt
thisisreal: "ice bucket challenge" :DDD
Összeomlás a Népszínház utcában
3945 0 13 Izé
bungle: F*ck the tram www.youtube.com/watch?v=gf43vXv-3HI Annyira nem nagy szám, de egynek elmegy...
norbertvincze: :D
bungle: Bon Jovi :D http://youtu.be/E1uFG7Pyhfo
Mind a 13 komment
Láttátok már ezt a képet? 

Katt a képre és kiderül az igazság!
5253 0 11 Izé
leha: bazmeg! a gmo (genetikailag módosított szervezet) mit jelent? meg egyáltalán miért van? egésze [...]
jakatta: Én magyar vagyok, magyar ésszel. Tehát ha be szeretném bizonyítani, hogy a GMO-s kaját jobban [...]
közlegény: traktálják itt őket kukoricával, mogyoró helyett
Mind a 11 komment
Ha nincs pénz nagyzenekarra, akkor őt hívják ;)
4965 1 19 Izé
kakucsi: Szerintem ez egyszerű. Az alábbiak szükségeltetnek hozzá: - programozás - sok-sok gyakorlás - [...]
jakatta: Azért ezt a magyar szintet nem üti meg a kislány: https://www.youtube.com/watch?v=qzIOb58_Fzk Ne [...]
bungle: Hát igen, ott kicsit más az oktatás minősége (személyes tapasztalat is, mert voltam kb. 5x ott [...]
Mind a 19 komment
Ez aztán a biztonságtechnika! Remélem ideggázzal is lehet rendelni... csak nehogy téves riasztás legyen! ;)
2336 0 1 Izé
Gábor-79: Évek óta lehet rendelni hasonló termékeket bizonyos riasztókhoz. Igaz hogy azok kapszaicinnel, [...]
Így készül a baglyos mézes (vagy mézes bagoly?) 

Recept itt
1325 0 1 Izé
Nusihusi: Ez nagyon jó ötlet, aranyosak a baglyok:)
Jóravaló fiúk, csak agyonverték a hajléktalant
3796 0 6 Izé
lilaflexninja: Bár egyetértek, de azért van olyan, hogy elborul valaki agya, és ha már többen vannak, akkor b [...]
vadonka: Olcsón megúszták. Sovány duma, hogy akárki gyereke lehetne. Egy normális ember nem csinál ily [...]
3m3ricus: Vagy elvonási tünetek...
Mind a 6 komment
Mai cukizé: a kutyámajom után itt a cicámajom :D
1216 0 0 Izé
A macskáknak se könnyű az iskolatáska! ;)
1818 1 0 Izé
Megvan a cukorbetegség gyógymódja?
1346 14 0 Pink Izé
Régebbi postok...