REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kerekes Band - Csángó Boogie

A Kerekes Band eredeti gyimesi-moldvai népzenét kezdett játszani, majd hosszas csiszolódás után belevágtak a népzene népszerűsítésébe. Ezt pedig a lehető legkézenfekvőbb módon tették, keverték a jelenkori pop, jazz, funk stílusjegyeit az autentikus népzenével. Ebből keletkezett ez a pörgős és nagyon szerethető zene! És ne feledjük: Tízből kilenc betyár EZT fütyüli! :)
1287 5 4 Zene Izé
Árnyangyal: Nesze neked Fásy meg Bunyós hülyegyerek, ez az igazi "mulatós"! És a zene ez zene!
kotta: Az már tök jó, h ennek a posztnak van a legtöbb köze az eddigiekből a folkhoz (ergo: népzene) [...]
MStipee: Vááá ez veszettjó! Kössze szépen!
Mind a 4 komment
Mac Plus G4 Cube Mod - G4 Cube a régi Mac Plus házba építve, a régi fekete-fehér monitor helyén pedig egy 8.4"-es színes LCD érintőképernyő.
2780 3 3 Izé
AmPeX: jó nekem ez a G5 inkább..:P szép mod.
bigyminyő: Egyetértek veled!.....Amúgy modding ötletnek nagyon találó.... Nekem tetszik,bár csak dísznek [...]
bandee1219: Hát, ez így érdekes, mert modern, meg minden, de egy ilyen kis monitort ki akar használni? Mert [...]
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
3962 0 19 Film Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.
4356 3 19 Izé
gvereb1: mármint a batman, dark knight
gvereb1: aztarohadt!! IMDB-n 9,6/10 pontot kapott!!! úgy néz ki az év filmje lessz.
csicsilla: uuutàlom a bohocokat és imàdom BATMANT!amint hazaérek elmegyek az elsö moziba (ahol adj [...]
Mind a 19 komment
Érdekes borospoharak :]
3977 4 33 Izé
Lacpas: 50$-art azer elkernek egy ilyen szarert :) Bocsanat, rosszul lattam csak 49-et. De tudom nem a penz [...]
papaluige: XD
csicsilla: mindenki vàgja ki valakinek a tökét!!!XD ez sem rossz!
Mind a 33 komment
Biztos hasznos a 220-at bevezetni mindenhova, de szerintem ez érintésvédelemből nem üti meg a kettest...
4496 2 9 Izé
mcclaud: A lényeg az, hogy ha szabványosan (és ellenőrzötten) kettős szigeteléssel van ellátva a bere [...]
rókakoma: akkor van hogy bizserget a fürdés :D
olcsibacsi: egészen pontosan nem lesz lefoldelve a cucc, nem egészségtelen :) pl a magnó dugóját simán du [...]
Mind a 9 komment
SP - HOLNAPTÓL

Félreértések elkerülése érdekében SP nem reppel, inkább POP/Hiphop.
Nem is állt szándékában reppen maradni, inkább énekel.
Ezenkívül fotózással foglalkozik.
És tessék megrendelni, nekem már itt van.

Klippek
SP - KÉRLEK HOGY
SP - ÁLLJ MEG

Interjú
MTV-PIXEL-SP INTERJÚ

Album már rendelhető : www.spmusic.hu
www.myspace.com/spmuzik
www.ederkrisztian.com
www.shadowhand.hu
849 2 50 Zene Izé
Kiscsuri: Ugye vicc?
Máln@: rendben "anyuci"......:S ...khööhm...
konvejor: Ez a gyerek szöges ellentétben áll saját magával.
Mind a 50 komment
Rammstein - Amerika
Itt a banda eredeti honlapja
És itt olvashattok róluk
334 4 0 Zene Izé
Eladó alig használt, megkímélt állapotban levő, keveset futott repült (csupán 300 millió intergalaktikus mérföld), meteorbecsapódásoktól mentes űrhajó első tulajdonostól, eredeti kézikönyvvel! A jármű alkalmi vétel, csupán 3500 dollár! A fluxuskondenzátor valószínűleg cserére szorul, de itt pl. könnyedén beszerezhető.
3763 1 17 Izé
papaluige: nyomjatok zenét a rádióba,mert annak is kipurcanik a fluxus-izéje! :)
jackherer: jaja nagyon - jó akkor bocs nem tudtam hogy ez ilyen oldtájmer
Purple: picsa :D
Mind a 17 komment
fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?

Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.

Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.

Legyen a gáz veletek!
9988 9 30 Izé
Mec: "Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D
Máln@: no hajrá...már szombat van ;)
papaluige: b....szd meg! 2 napig nem vagy a barátom! grrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... :D
Mind a 30 komment
Bamba Snack Quest
2. rész

(hatalmas tapsvihart és milliónyi rózsaszirmot az 1000-ik post beküldőjének: Bakeyoo-nak a lábai elé - Errtu)
4483 7 13 Game Izé
Syerafy: Imádom az ilyen játékokat :) nagyon aranyos, és grt az 1000.-hez:P
babapiskóta: na, ez is megvan, de a köv pályára majd csak vasárnap mehetek tovább :(((
babapiskóta: 2. rész, hangyás pálya nem megy lécci írjatok vmi segítséget
Mind a 13 komment
Hell March - Red Alert
Érdemes meghallgatni, ha játszottál a Red Alert-tel, ha nem!
686 0 6 Zene Izé
Conscripter: Itt a Red 2 zenéje is http://www.youtube.com/watch?v=9WqwFhX6Cqg Ez is jó
zoleecool: Én sem játszom most egy ideje, de megnéztem most pár RA1-2 videót és RA3 előzetest és nagyon [...]
Ártatlan-méz Előd: Óóóó de jó is volt, azóta nem is kötött le igy stratégia...Yuri a király!
Mind a 6 komment
Bemutatkozott a HTC Touch Pro

A 7,2 megabites HSDPA átvitelre képes HTC Touch Pro 2,8 hüvelykes, 480x640 képpontos kijelzőt, QWERTY billentyűzet, 3,2 megapixeles autofókuszos kamerát, WLAN és Bluetooth 2.0 modult, GPS vevőt és 1350 mAh kapacitású akkumulátort kapott. A TouchFLO 3D kezelőfelületet futtató Windows Mobile 6.1 alapú készülék 512 MB ROM és 288 MB RAM tárhellyel gazdálkodhat, melyet microSD kártyával tovább lehet bővíteni. A készülék várhatóan a nyár végén érkezik Európába, de árával kapcsolatban egyelőre nincsenek hivatalos információk.
1199 1 0 Tech Izé
John Frusciante, a Red Hot Chili Peppers gitárosa. 1994-ben adta ki első, Nia ndra Lades And Usually Just A T-shirt című szóló lemezét, mely hangzása merőben eltér a Red Hot Chili Peppers funk-rock stílusától. A számok többsége a Blood Sugar Sex Magik felvétele alatt, John nappaliában egy négysávos magnóval lett rögzítve. 1997-ben jelent meg második szóló albuma, a Smile From The Streets You Hold, amit amerikai turné követett (a lemez forgalmazását később leállíttatta). Miután megszabadult a herointól, újra csatlakozott a Red Hot Chili Peppershez, majd 2000-ben kiadta a To Record Only Water For Ten Days-t (a klip erről az albumról van)...
Magyar rajongói oldal
529 2 0 Zene Izé
Faithless -  Insomnia

Insomnia (álmatlanság, elégtelen alvás): többé-kevésbé tartós alvási probléma, amely során az adott személy úgy érzi, hogy az alvása zavart, illetve nem pihentető. Az alvászavar kihat a nappali éberségre és a hangulatra is, ily módon memória- és koncentrálási zavarhoz, fáradtsághoz, depresszióhoz vezethet, rontja a munkahelyi teljesítményt, megnöveli a balesetek valószínűségét. Leggyakrabban az alábbi alváspanaszok fordulnak elő: nehezen alszik el, az éjszaka során gyakran felébred (felületes alvás), és nehezen tud újra elaludni, kora reggel spontán felébred, az alvást követő nap fáradt. Felmérések szerint a felnőttek egynegyed része számol be alkalmankénti insomniáról, 10 százalékuknál pedig az insomnia súlyos, kezelést is igénylő probléma. Az insomniák többsége másodlagos (szekunder, szimptómás, tüneti), azaz valamilyen testi vagy lelki betegség, pszichés állapot, kémiai anyag, életmódbeli vagy környezeti tényező a kiváltó oka. Legtöbbször egyidejűleg többféle faktor is felelőssé tehető az insomnia előidézésében. A primer (elsődleges, önálló) insomniák ritkák, ezek hátterében magyarázó ok nem található.
forrás

Bakeyoo-nak ;)
560 3 1 Zene Izé
Bakeyoo: Peeersze, így hogy tudod, hogy szarul alszom, ráteszel még egy lapáttal! :D Köszönöm! :*
Queens of the Stone Age - No one Knows (Acoustic)
Talán a legtökösebb amcsi Stoner banda, bár zenéjük primitívnek tűnhet, mégis nagyonjó. :)
További akusztikus dalok:
3's & 7's
Hangin' Tree
Gonna leave You

Illetve az eredeti 3's & 7's
416 0 0 Zene Izé
99 Rooms

Nem a megszokott értelemben vett kijutós, de a lényege mégis csak az, hogy átjuss mind a 99 szobán (mondjuk én inkább helyiségnek mondanám).
Szép a grafikája és hangulatos; egész jó szerintem.
4361 4 4 Game Izé
brando: még elinditani se tudtam:)
mun: jahm, túl sok szabadidejük volt a srácoknak. még mindig jobb mintha bűnöznének :)
Bakeyoo: Köszönjük Emese.
Mind a 4 komment
Travelogue

(Csak a Te kedvedért, Errtu! ;) )
[köszi édes ;) ]
2010 2 9 Game Izé
r2d2: Fényképezd le a széfet!
CrazyLime: Na jó! Nem tudok rájönni, hogy kell tovább. Van 1 széf, de nincs kód! Majd visszanézek, h les [...]
CrazyLime: Ha felhangosítod a tv-t maxra, leesik a táska a szekrényről!
Mind a 9 komment
Elephant's Artist

(kedves post-olók: kéretik a jövőben a "http://" részt a linkből kitörölni, illetve a game pontos nevét megadni, címkéket helyesen kitölteni. majdnem 1000 post-ot lehet megtekinteni mintaként. - köszi: errtu)
1559 0 3 Game Izé
Máln@: Errtu...már több mint 1000 postot :P
fannieva: nagyon szivesen MVS.
MVS: Ez nagyon cuki volt köszönöm!!!
Az etetőzsák egy olyan termék, ami csak is úgy jöhetet létre, hogy a McDonald's-nál brainstorming után Emese összekeverte a jegyzeteket... Az eredeti koncepció talán egy ride-through rendszer lehett, olyan mint a McDrive... a lovak se maradjanak ki a jóból! Csábitó az a tálib piac... ;)
3626 2 24 Izé
papaluige: addig lehet,h lesz Angliába kocsi!
mekszamnojz: Te papaluige, en most rendesen megvagyok hatodva!!! :) Haaaaaaaaat en mennek mar most azonnal, de s [...]
papaluige: szerintem nem vagy képben! :)
Mind a 24 komment
Ha már unod az autód hátsó szélvédőjére ragasztható szokásos kis táblácskákat, mint pl. "ne dudálj, küzdj", "ne fürgyé le", "meg hát", akkor mindenképpen szerezd be ezt az autó hátsó szélvédőjére biggyeszthető világítos kis izét,amellyel másodpercre pontosan tudathatod a hátad mögött haladóval, hogy éppen mit érzel. :)

2473 7 15 Izé
bigyminyő: HAHA....Jó poén,de már volt egyszer!!!.......:)
bigyminyő: Nagyon jó érzés,amikor az ember igyekszik a legjobb tudását adni,és pont a drukk miatt elront [...]
.::JunKieEQ::.: Legalább élvezted..? :)
Mind a 15 komment

Klippek
Mc Gőz - Neked ez így teccik
Mc Gőz- Remélem Érted
MC Gőz feat MC RON - Még Mindig Mulatunk
Mc Göz - Megkajáltok Mindent

Honlap
Myspace
Dalszövegek
294 1 2 Zene Izé
OZZYka: Ha a képre nyomsz akkor ez jön be ;DDDDDD Amúgy meg ha itt tartunk akkor még nagyon sok kimaradt [...]
karaj: Mc Gőz - Az égben fent Ez kimaradt...:):) http://www.youtube.com/watch?v=B30egGJ7CXE&NR=1 ... [...]
Másik kameraállásból...

Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?

Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).

Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).

Mennek ki az értesítő levelek...
9442 6 153 Izé
M.Andreas: Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni. Fene se érti eztet... 8/
M.Andreas: Kúl. Most vettem meg a Fotóbolt legújabb verzióját, lehetne megin' pixelzsonglőrös verseny is [...]
bungle: Igen. Persze volt amit már tegnap "kinéztem". :)
Mind a 153 komment
Talicska bicikli - hasznos kis jármű gyerekszállításra (legfőbb érdekessége hogy 1150 fontba kerül, pfff.)
2195 0 13 Autó Izé
redbaron813: bakfiets - ez a neve. nagyon hasznos
CRaPtRaSH: uram nem szokott annyit inni,hogy cipelni kelljen,pláne ha annyit inna,akkor én meg mégtöbbet :D [...]
Re-Peet: ..pedig az uradat könyebb lenne ezzel hazatalicskolni a kocsmából mint a hagyományos "járművel [...]
Mind a 13 komment
Talicska bicikli - hasznos kis jármű gyerekszállításra (legfőbb érdekessége hogy 1150 fontba kerül, pfff.)
1860 0 13 Izé
redbaron813: bakfiets - ez a neve. nagyon hasznos
CRaPtRaSH: uram nem szokott annyit inni,hogy cipelni kelljen,pláne ha annyit inna,akkor én meg mégtöbbet :D [...]
Re-Peet: ..pedig az uradat könyebb lenne ezzel hazatalicskolni a kocsmából mint a hagyományos "járművel [...]
Mind a 13 komment
"Érzem, ezt valahogy a diszkogömbbel purhabbal kell összehoznom..."
10938 0 30 Autó Izé
r3clbull: hát az eleje valahogy nem naon jön be...de a háta az visz mindent...nem kis munka lehetett vele, [...]
Yorick: ...és akkor megáll a csoda-pöpec verda a parkolóban, melléáll egy másik kocsi, és (jó magya [...]
bungle: Látod, ezt is kitettem. ;) (jó szöveget írtál hozzá!)
Mind a 30 komment
"Érzem, ezt valahogy a diszkogömbbel purhabbal kell összehoznom..."
11344 3 30 Izé
r3clbull: hát az eleje valahogy nem naon jön be...de a háta az visz mindent...nem kis munka lehetett vele, [...]
Yorick: ...és akkor megáll a csoda-pöpec verda a parkolóban, melléáll egy másik kocsi, és (jó magya [...]
bungle: Látod, ezt is kitettem. ;) (jó szöveget írtál hozzá!)
Mind a 30 komment
UV-s fogkefetisztítás. Mindenesetre érdekes...
1072 1 0 Tech Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunk állatkája a közönséges rókakuzu. A Budapesti Állatkertben 1866-ban mutatták be az első ilyen állatot.

Kukucs!

811 0 10 Izé
anon: Szerintem inkább majom és mókus keveréke, nem rókáé, de azért aranyos :)
CRaPtRaSH: ja mer én mindig zuzunak hivom,mer a kuzu az hülyén hangzik :D jovan bénavok na :S
Máln@: :D
Mind a 10 komment
A Money Maze-t nyilvánvalóan egy szadista vagy egy zseni tervezte - esetleg mindkettő. Az átlátszó kocka egy körmönfont rejtvény, pénzes doboz. Egy nyíláson keresztül bedughatod az ajándéknak szánt készpénzt. Igen, vannak erre remek alkalmak, eskövők, stb., amikor az ajándékozott nem is vár mást, mint a ropogós bankjegyeket. Node hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, kényszerítsd az ünnepeltet, ünnepelteket arra, hogy a pénz megszerzése ne legyen oly egyszerű. Ebben segít neked (neki kevésbé) a csapágygolyó, melynek az útvesztőben a megfelelő helyen kell kattannia majd kinyitni egy olyan valamit, ami ki fogja nyitni az ajtót és ki fogja adni a pénzt.
4841 4 14 Izé
csokioroszlán: Cak azért mondtam,mert ha megnézel egy angol fontot azon csak annyi van trallala Pounds,viszont a [...]
Éjfélilány: Hát ez nagyon jó, kell :D
mekszamnojz: Jol teszed ;) http://hu.wikipedia.org/wiki/Font_sterling
Mind a 14 komment
Az Amerikai história X című film vége (Hallelujah)

Aki nem látta még, annak ajánlanám.
A filmet 1998-ban rendezte Tony Kaye. A két főszereplő Edward Norton(Derek) és Edward Furlong(Danny). Testvéreket alakítanak a filmben, akiknek mindennél fontosabb a család.
Derek bajba kerül, Danny a példaképe...
7 évesen láttam életemben előszöra filmet,akkor nem nagyon értettem, de azóta "átjött"... és mai napig az egyik kedvenc filmem.
Eddig vagy azt hallottam, hogy nagyon jó film, vagy hogy húúú az nagyonszaar... mindenesetre ez az utolsó négy perc szerintem nagyon szép...
1597 3 33 Zene Izé
pepeti: Ez kérdés? :D
Balázs: miért?:)
dXter: nem láttam, de fél perc, és kiderítem az eredeti címét, és megyek is a torrent-tékába, és [...]
Mind a 33 komment
A Detroit Rock City című film egyik zenéje a The Donnas feldolgozásban.
A Film előzetese
Ha rám hallgattok, ezt is érdemes megnézni! ;]

Detroit városát Motor City-nek nevezik az amerikaiak autógyárai miatt. Amióta a KISS rockbanda megénekelte, Rock Citynek is hívják. Itt nő fel négy rockrajongó jóbarát a hetvenes évek végén. Hawk (Edward Furlong- Amerikai história X: Danny) a vezéregyéniség közöttük. Egyikük koncertjegyeket szerez a hírhedt, látványos KISS-bulira. Édesanyja a lehető legrosszabb szülői magatartást választja: megsemmisíti a jegyeket. Erre a négy kamasz elhatározása csak még jobban megerősödik, ráadásul nem rettennek vissza a törvénytelen eszközöktől sem, hogy megnézhessék élőben bálványaikat.
601 0 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: nekem is megvan,nagyonnagy film! :]
yushuf: KISS Forever és hát ugye nekünk is van egy világhírü KISS bandánk http://www.kissforeverban [...]
fadam: nekem cdn van meg csomoszor láttam és még nem untam meg :)
Mind a 4 komment
Nightmare Before Christmas (Karácsonyi Lidércnyomás) : This is Halloween

Manson bácsi változata
A filmet Tim Burton bácsi alkotta, érdemes megnézni, nekem az első verziója jobban bejön, de ízések és pofonok. :]
735 2 4 Zene Izé
calipunkszabus: Timnek azért kevés olyan filmjét mondhatunk, ami rossz lenne...szóval JÓÓÓK!:D
xcsokix: Király film Timi legjobb műve szerintem.
fadam: jooóóooó a mansonos is tetszik, én is gondoltam h be kéne postolni de látom te kevésbé volt [...]
Mind a 4 komment
GYM CLASS HEROES: Cupid's Chokehold
Az "új" klip
És hogy honnan lehet iserős az alapzene, a "babadada" és a szöveg egy része (take a look at my girlfriend)? hááát innen gyerekek. :]
Clothes Off!
Kelly Rowland featuring Travis McCoy (Gym Class Heroes) - Daylight
honlapjuk

A New York-i illetőségű Gym Class Heroes zenekar magja 1997-ben jött össze, ugyanis a frontember Travis McCoy és a dobos Matt McGinley ekkor találkozott egymással egy tornaórán.
A banda hivatalos megalakulásának időpontja azonban 2001-re tehető, amikor a gitáros Disashi Lumumba-Kasongo és a basszeres Eric Roberts is csatlakozott a formációhoz. Ebben az évben jelent meg debütáló albumuk a For The Kids, melyet két év múlva a The Papercut Chronicles című korong követett. Ezt követően a zenekar két évig folyamatosan koncertezett. 2006-ban újra stúdióba vonultak és felvételre került legújabb albumuk, az As Cruel As School Children, amely olyan zenei elődöktől merít, mint Phil Collins, a Hall & Oates, a Radiohead vagy Prince, műfajilag pedig a rap, a rock és az R&B elemeiből egyaránt építkezik. A korongról legutolsó kislemez és video a „Cupid’s Chokehold” című szerzeményből készült.
468 1 7 Zene Izé
Digo: Ezt samplingnek hívják,a hiphop kezdete óta szerepel.
calipunkszabus: tényleg szerintem nem kell megszólni semmiféle zenét, mert mondjuk hiába hallgatok punkot, regg [...]
CRaPtRaSH: de szerintem a GCH nem nyulta le ennyire egyértelműen és durván ... :S
Mind a 7 komment
Most a nálam évek óta első helyen álló bandáról szeretnék pár sort írni, ha már holnap kis hazánkban lépnek fel. :)
A svéd Pain of Salvation azon kevés csapatok egyike, amik a szó valódi értelmében progresszív rock/metal zenét játszanak. Eddigi albumaikon egyre tágították muzsikájuk határait és a kimagasló hangszeres tudás megvillantása mellett mindig odafigyeltek, hogy emlékezetes dallamokat írjanak.

A hazai Summer Rocks 2001-en való fellépésük után a csapat egy lépéssel közelebb került a magyar rajongókhoz, mivel a zseniális énekes-gitáros-agy Daniel Gildenlöw (aki már 11 évesen megalakította a Reality nevű bandát, a PoS elődjét, és azóta is ő a fő dalszerző, valamint rengeteg hangszeren játszik) akkori élményei olyan hatással voltak rá, hogy a 2002-es Remedy Lane címet viselő konceptalbum szövegeit teljesen Budapest ill. az itt kialakult szerelmi kapcsolata ihlette! Azóta többször is jártak Budapesten (2005 és 2007), 2008-ban kizárólag fesztiválokon lép fel a zenekar - csak Budapesten adnak önálló koncertet! Tehát mi a vasárnap esti program? A38, 20 óra: Pain of Salvation!!! :)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:

És az Ashes c. szám klipje:
2496 0 10 Zene Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY
mekszamnojz: Latszik hogy jovolt a hangulat, ezt a vidit a csaj csinalta? Mertha igen, akkor igazan feled is ford [...]
bungle: Itt egy videó a vasárnapi A38-as koncertről (nem én csináltam): http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Mind a 10 komment
Moonsorrow - Tulimyrsky (részlet)

Az 1995-ben alakult Moonsorrow az epikus folk/viking metal szcéna legegyedibb formációja. Albumaik utánozhatatlanok, a csakis a rájuk jellemző stílus pedig Ville és Henri Sorvali illetve Markus "Trollhorn" Euren kifforott zenészi munkája. A fenti nóta sajnos csak egy részlet, mert az eredeti 28 perces opuszt gondolom nem lehetett feltölteni. Egyébkén több vendég is szerepel ebben a műben. Névszerint Tomi Koviusaari (Amorphis) Oppu Laine (Mannhai) énekesek, illetve a prózai részeket szavaló, hazájában népszerű finn színész Turkka Mastomäki.
488 1 0 Zene Izé
V.A.S.T. (vagyis Visual Audia Sensory Theatre): Touched
A dal szövege, az együttes honlapja. No és The Beach a film amihez kapcsolódik.
És itt egy másik pazar dal a film soundtrack-jei közül: Mory Kanté -  Yeke Yeke (HardFloor Mix)
Emlékszik még rá valaki? Vagy csak én buliztam erre a zenére?
325 0 1 Zene Izé
Lisa: persze, hogy emléxünk ;-)
Vajon hogy menekült meg, kiszívták neki? :)

A kép az eredeti hír oldaláról.
7129 0 19 Izé
mekszamnojz: hat koszonjuk szepen....mi nem kinzassal alltunk elo azert :SSS ez most igy aaaaaaaaa fajt nagyon :( [...]
calipunkszabus: miért?!.a vietnámi törpehal asszem, ami a meleg réseket keresi..jólbevált középkori kínzás [...]
mekszamnojz: ja, igazi rucskos darab :DD
Mind a 19 komment
Hölgyek, Urak, Egyéb!

A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.

Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)

A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.
6256 2 215 Izé
Fever: :)
Twister: Na igen... pedig szentem 1 ilyen versenynek az lenne a lényege h az nyerjen aki a legbevállalósab [...]
csicsilla: gondolom mert sok a haverja és szavaznak is rà!Xd
Mind a 215 komment
A brazil Sepultura jelenleg is a stúdió mélyén dolgozik új albumán, mely Anthony Burgess klasszikus novelláján, az 1962-es A Clockwork Orange-en (Mechanikus Narancs) alapul. A lemez (melyhez egy videó teaser is dukál) előreláthatólag év vége felé érkezne a boltok polcaira.

+ a stúdióban
annak aki nem ismerné őket
664 0 4 Zene Izé
fadam: a postszövegben írt regényt Stanley Kubrick filmesítette meg 1971ben, ennek a magyar címe a Mec [...]
Balázs: a szöveg nuskullról van te fenomén
Ganja Master: írd már meg kommentbe hogy melyik volt az a "csodaszótár"? : D majd beküldjük izére XD
Mind a 4 komment
Régebbi postok...