REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pink Floyd - Pigs
Roger Waters az embereket három állatnak felelteti meg: kutyák ("Dogs"), disznók ["Pigs (Three Different Ones)"] és a bárány ("Sheep")
A kutyák a megalomániás üzletembereket jelképezik, akik azonban magányosan halnak meg, és senki sem sajnálja őket.
A disznók a korrupt politikusokra és az erkölcscsőszökre utalnak.
Mindazok, akik egyik kategóriába sem tartoznak, azok a bárányok; ők vakon, öntudatlanul követik a vezért.
427 0 1 Zene Izé
kotta: És mindegyikre esélyünk is van. Én pl. kutya már tuti nem leszek, hülye vagyok hozzá, meg ne [...]
Hálószobájában ért cápatámadás egy 14 éves fiút
13806 2 30 Izé
Zizé: Nézzétek meg a képet! Ha az a képen az a gyerek akire ráesett a cápa akkor (nézzétek a száj [...]
Fuse: Én járok alva néha és a frászt hozom itt az emeleten az emberekre, mivel nem figyelek oda hogy [...]
Lilu__cica: Én is túléltem, hogy leestem a lépcsőn... Végül is jót lehet rajta röhögni...
Mind a 30 komment
Facethoven
5491 7 12 Izé
madMate: igaz, teljesen Jim Carrey :)
Lako: Rosszul fejeztem ki magam... "Diszidáltam" :) Most bele gondolva tényleg hülyeség a "számüzöt [...]
vada: Szia Lako! Örülök, hogy látlak! Jó összefutni itt is régi jó cimbikkel! Nem száműzött sen [...]
Mind a 12 komment
A BETTERFLY zenekar 2003-ban alakult, és 2007 júliusára érte el végleges formáját. A korábban MUSE Tribute-ként működő zenekar ma már kifinomult, energikus rock zenét játszik, sajátos stílusban. A 2007-ben elkészült demó "100% BETTERFLY" megindított egy lavinát, amit a 2008-as év tavaszára megjelent újabb demó "The New Hope" által felolvadt árhullám követ. Hagyd magad sodródni velünk!

Honlap (itt sok mindent le is tudsz tölteni)
Myspace
317 0 0 Zene Izé
Pár érdekes ékszer :]
3756 4 307 Izé
dergeist: 307! : )
dergeist: Se megfejtés, se folytatás?
mekszamnojz: tok ugyanez volt az elso gondolatom. olyannyira meg is voltam gyozodve rola hogy tovabb sem gondolko [...]
Mind a 307 komment
A kétfejű lány(ok)
Mielőtt hülyeségeket kezdenénk beszélni... igen, ők egy sziámi ikerpár, ám az ő esetkükben nem a hagyományos értelemben vett "összenövésről" van szó, egészen egyszerűen két központi idegrendszer fejlődött ki egy testben. Ettől függetlenül ők két külön személy: eltérő belső vonásokkal és önálló személyiséggel.
14212 2 156 Izé
TheAmazingPutMan: Vupsz elfelejtettem ezt beleírni :$ Szóval itt bungle képén is látszik, hogy a bal fej "rosszul [...]
TheAmazingPutMan: Vannak olyan bizonyítások, hogy a jobb oldali irányítja az egész testet a bal fej nyak feletti [...]
bungle: http://i.imgur.com/TP6WMSu.jpg
Mind a 156 komment
KARA-KUSA billzet... mindenesetre azért érdekes :]
975 1 0 Tech Izé
Én sem tudnék jobb címet adni, mint az eredeti cím, ami a következő: Komplett idióta! :D

(A nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatások várhatók a kattintás után!)
7858 10 121 Izé
koffein: rajzfilm szinkronszinésznek egész jó lenne.Ha megnézitek elég sokféle hangot imitál. Ha meg e [...]
Lundgren: hát ilyet még nem láttam...
Laci: Általában igaz, ha valaki tudja magáról, hogy hülye, akkor az már nem is (annyira) hülye. Na [...]
Mind a 121 komment
Mnemic - Meaningless

Egy kis finomság Dániából. Érdekessége a bandának, hogy a Metal-nak 4 ága keveredik zenéjükben (Progressive Metal, Industrial Metal, Metalcore, Alternative Metal).
A számot a Passenger albumukon lehet megtalálni!
528 0 0 Zene Izé
Pruno-recept
Az USA börtöneiben élő fegyencek házi készítésű, igencsak ütős "bora" nagyjából 5 dolcsi (750 Ft) értékű alapanyagból. Vigyázat, ha rosszul készítik el mérgező, jobb esetben hallucinogén hatású! =)

Itt egy másik oldal, ők a hatását is felvették. :)
3617 1 4 Izé
MrAngelo: Macgyver bekap6ja :)
Loncsi69: Szuper! Fel lehetne még tenni, hogyan készítsünk cigarettát, drogot, rosszlányt, kártyát, ha [...]
mekszamnojz: zsiir, legkozelebb ha lecsuknak akkor ilyen tolok :D
Mind a 4 komment
Film: Reign over me (Adam Sandler, a kedvenc)
Szám: Pearl Jam - Reign o'er me
Ugyanabban a filmben még egyszer szerepel: The Who - Reign o'er me (övék az eredeti)
589 0 2 Zene Izé
Chino: mondjuk a Pearl Jam féle tetszetősebb:). Ami számhoz hozzányólnak abból csak jó lehet...
zuckerfrei: jajj ez nagyon jó film
Az EA Redwood Shores műhelyében készülő Dead Space eddig közölt információit egy kalapba gyűjtve dobtunk össze egy rövid előzetest, melyből kiderül, hogy az esetleges egyedi húzások mellett miért is van olyan érzésünk, hogy a fejlesztők túl sok Alient néztek és rengeteget Doom 3-aztak
888 0 0 Tech Izé
Toy Dolls - Livin La Vida Loca
Egy Ricky Martin feldolgozás a Toy Dolls előadásában.

Ha valakit érdekel, itt a metál verzió.
549 1 2 Zene Izé
calipunkszabus: de a toy dolls-naqk köbö albumainak 80%-a ilyen jó kis punk covers-ek
xcsokix: Fasza mongyuk a metál verzió durvább :D!!
Faker - This Heart Attack
Az óriás erszényes egeres szigetországból jönnek a srácok és hódítanak..
371 1 0 Zene Izé
Anouk 1975-ben született Hágában, Hollandiában. Már gyermekkorában énekelgette saját kis dalait, de kamaszkorára az éneklés komoly érzelmi kifejezőeszközzé vált számára. '97-es első albumáról (Together Alone) a Nobody's Wife meghódította a nemzetközi slágerlistákat, azóta további 6 lemezt (+ egy koncertalbumot) adott ki.



További videók: Official Anouk Youtube Channel
488 0 3 Zene Izé
Monsy: Ezt nem hiszem, el, pont ma reggel hallgattam tőle a Nobody's Wife-ot és gondolkodtam rajta, hogy [...]
fül: köszi. jó zene, jó béb :)
dude: Hatalmas kedvenc, nagyon dögös csaj jó hanggal! Anouk - Everything http://www.youtube.com/watch?v [...]
Deus Ex Machina - egy érdekes guruló izé a Yamaha-tól.
4424 0 3 Autó Izé
Belkar: képzeld már el ezzel megjelensz az utcán azonnal mindenki elkezd futkározni hogy segítség jön [...]
Dralisz: Nekem sokkal jobb ötletem van :) Majd ha lesz pénzem levédetni, akkor elmondom! :D De ez tényle [...]
.::JunKieEQ::.: Szép is..., futurisztikus is..., kár hogy egy rakás sz... Minek ez...????
Deus Ex Machina - egy érdekes guruló izé a Yamaha-tól.
4395 2 3 Izé
Belkar: képzeld már el ezzel megjelensz az utcán azonnal mindenki elkezd futkározni hogy segítség jön [...]
Dralisz: Nekem sokkal jobb ötletem van :) Majd ha lesz pénzem levédetni, akkor elmondom! :D De ez tényle [...]
.::JunKieEQ::.: Szép is..., futurisztikus is..., kár hogy egy rakás sz... Minek ez...????
Egy briliáns nótát fogunk hallani, amint egy érctorkból felzeng. Füldugó használata érvénytelenség!
4642 0 14 Izé
MrAngelo: Ez kellett nekem! Most 'mégsokkaljobban' utálom a németeket!
Yvette: Áááááááá ez a szöveg:DDD
Lacpas: En 1:31-ig birtam, szal nem nyertel semmit... En megnyertem az albumukat!:D
Mind a 14 komment
Nemrég már volt itt valami hasonló, csak akkor Tisza cipellőket ajánlottunk "jóárasítva".
Az akkori nagy sikerre való tekintettel cseppet továbfejlesztettük az ötletet és ennek lett az eredménye a brands.hu vásárlói klub, ahol folyamatosan változó nemzetközileg is ismert termékekből ajánlunk nektek sokat jó áron.
Jelenleg az Eastpak hátizsákjaiból és egyéb táskáiból vásárolhattok 30-70% közötti kedvezménnyel.
A regisztráció meghívóhoz kötött, de ez ne rettentsen el senkit, regisztráljatok és rövidesen meg fog érkezni a meghívó.
4145 2 45 Izé
|-=O=-|: Olvasd el ezt és ne kérj: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9756
luddo: szia! légy olyan kedves küldj eggy meghivót nekem ha megteheted. köszönöm szépen
Mia: én is kérek meghívást!;) Mia a becenevem. Köszi!
Mind a 45 komment
Nem hétköznapi sulik
5822 2 17 Izé
maszat: Ezzel vitatkoznék, itt sem olyan vészes a helyzet, és nem mindenki előtt példa a műmell meg az [...]
kotta: Ezek a kisfickók olyan világban élnek, ahol még nem az a képükbe nyomott példa,h csináltass [...]
Derill: csóri srácok napi 2x áthúzzák magukat a folyón hogy sulibamehessenek, nálunk meg ha picit fá [...]
Mind a 17 komment
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6072 0 15 Art Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
Rob Sheridan munkái. Érdemes végignézni az illusztrációin kívül a fotóit és videóit is!

(Látványosan kedvel Trent Reznorral, a Nine Inch Nails frontemberével dolgozni. Nálam ezzel nyert egy érmet. ;))
6866 9 15 Izé
mekszamnojz: na jovan, ne jampizza itt ocsisajt! :D:P
bungle: Közvetetten, de ezt is nekem köszönheted. :P +15 sör, köszi. :D
bungle: Ámátőőőr a csóka. ;)))))))
Mind a 15 komment
A GameSpot egyik fórumozója állítása szerin idő előtt hozzájutott az EGM legfrissebb, júniusi kiadásához, mely rengeteg új érdekességet tartalmaz a Gears of War 2-ről.
445 0 0 Tech Izé
Eric Clapton - Layla
309 0 1 Zene Izé
SQS: Ezt a verziót hallgassátok meg utána:) http://www.youtube.com/watch?v=H_xL_-SX-Bg
Ol' Dirty Bastard - Got Your Money (featuring Kelis)

1968-2004 R.I.P.

Jones 1992-ben kezdte zenei pályafutását: két unokatestvérével, Gary Grice-al (ismertebb nevén GZA-val) és Robert Diggs-el (azaz RZA-val) közösen megalapította a Wu-Tang Clan nevű formációt. A később kilenc fősre duzzadt csapat első sikereit az Enter the Wu-Tang (36 Chambers) című lemezzel érte el, az 1997-es folytatással - Wu-Tang Forever - pedig az amerikai toplisták első helyére is felkerültek.

472 3 0 Zene Izé
Mastodon - Iron Tusk
Zseniális dal, egy zseniális előadótól. Érdemes meghallgatni pár másik számukat is, aki a thrash, doom, stoner műfajokat szereti, annak a Mastodon igazi csemege lehet.
Capillarian Crest
Sleeping Giant
This Mortal Soil
Honlapjuk
Magyar cikk róluk: ITT
371 0 1 Zene Izé
Balázs: a legjobb progresszív metal ever!!!!
Az OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.

1623 0 3 Tech Izé
xD: Persze, a haszon a fontos, amit a szándék mögé bujtatnak :D
wowbagger: ez a 75 dollár is olyan lesz mint a 100dolcsis laptop...mire kijön,addigra legalább 200-250 dolcs [...]
MonTom: Miért vinne a gyerek az iskolába laptopot?
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun

Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.

Több info...: Wikipedia

Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church

Snoop - Gin and Juice

Snoop Dogg - Doggfather

Snoop Dogg-Doggy Dogg World

Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)

Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please

Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)


588 3 2 Zene Izé
Dawe: http://youtube.com/watch?v=-u0QH_b-CnM ez is fölférne a listára ;)
three.d: Nagyon nagy zene volt!!! Persze még most is az!
TBA 2 - érdekes, ellevős, unaloműzős, józenés :)

Első rész.
2301 1 1 Game Izé
Airwalk: szép játék
Státusz szimbólum lesz újgazdagék nappalijában. ;)
1718 0 2 Tech Izé
Gaben: Olyan nincs, amire ha rálépsz zuhanást mutat egy szakadékba?? XD
MonTom: Ilyen van az emlékpontban.
Amikor a "Száguldás, Porsche, Szerelem" más értelmet nyer... ;)
A fickó, Edward Smith állítólag több mint 1000 kocsival szexelt.

Egyedül hagynád a kocsiddal? :D Szavazz itt. :)

6067 0 41 Autó Izé
mekszamnojz: szánalmas, de akkor is LOL :D
Erunder: Itt a fószer haverja akció közben :D http://hir.ize.hu/click.php?id=9350&url=http%3A%2F%2Fwww.5pe [...]
.::JunKieEQ::.: Tucc brümmögni Szuzi....? :DD
Mind a 41 komment
Amikor a "Száguldás, Porsche, Szerelem" más értelmet nyer... ;)
A fickó, Edward Smith állítólag több mint 1000 kocsival szexelt.

Egyedül hagynád a kocsiddal? :D Szavazz itt. :)

6238 0 41 Izé
mekszamnojz: szánalmas, de akkor is LOL :D
Erunder: Itt a fószer haverja akció közben :D http://hir.ize.hu/click.php?id=9350&url=http%3A%2F%2Fwww.5pe [...]
.::JunKieEQ::.: Tucc brümmögni Szuzi....? :DD
Mind a 41 komment
Újabb mangás játék a sorozatszerű fehér-fekete képek kedvelőinek! Nyeremény a MANGATTACK gondozásában megjelentetett Micuki Rjóko: A káosz kapui mangasorozat első része (minél többen ráizgultok, annál több pld.). Itt lehet válaszolni (kommentként), aztán kisorsoljuk, ilyenek. A válaszok beérkezési határideje hétfő nulla óra nulla perc. A kérdések után megadott lehetséges válaszok közül kell választanotok, ami itt nem szerepel, az nincs is.

Kérdések:

1.: Melyik hazai könyvkereskedés árul május 23-án 16 óra és május 26-án 10 óra közt 30% kedvezménnyel képregényeket egy "Hihetetlen Hétvége" keretében? (Lehetséges válaszok: Líra, Libri, Alexandra, Bookline)

2.: Hány új sorozatot indított útjára hazánban 2008 tavaszán a Mangattack? (Lehetséges válaszok: 3, 4, 6, 8)

3.: Hány részes lesz (a jelenlegi tervek alapján) A káosz kapui mangasorozat? (Lehetséges válaszok: 1, 3, 4, 5)

Mentő kérdés (4.): A világ mely országában értékesítik a legtöbb mangát? (Lehetséges válaszok: USA, Japán, Franciaország, Németország).

Frissítés:
A helyes megfejtések:
1. Bookline
2. 4
3. 3
4. Japán

A helyes megfejtők közül pedig a következő öt emberke reménykedhet, hogy a kézbesítést végző cég munkatársai nem kedvelik a mangát és teszik a bögrék-pólók mellé a nyereményeket:
Hakuren, Aniko-Chan, halaszpal, andyka014, mucki

Különdíjas papaluige, akin nincs sapka, de most újra elpostázzuk a sapit, hátha...

A nyertesekkel privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.

Köszönöm a figyelmet, oszoljunk kérem, nincs itt semmi látványosság.
2223 1 72 Izé
papaluige: Nekem pénteken meghozta a postás(végre)! úgy,h van sapim,pólóm,bögrém meg matricám! :) kös [...]
papaluige: :)
hakuren: úgy értem a mangát mikor kapom meg, mikor hozzák XD De jó lesz nem félreérthető dolgokat ír [...]
Mind a 72 komment
Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD

(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).

"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.
2774 5 15 Izé
loloppo: Oké, meg van bocsájtva :) Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találv [...]
bungle: Dehogynem jöhetsz, csak hozzál söröket. :P
kotta: Hát a címkék gyanúsak voltak eddig is, de hogy ilyen nyíltan... Sajnos nem mehetek hozzád, má [...]
Mind a 15 komment
Elkészíthető a saját érintőképernyőd, ha van egy webkamerád vagy egy telefonod. És nem is drágán.
2028 1 1 Tech Izé
yoman3d: ez nagyon joo, meg is csinalom
Fonográf - Vihar előtt

Erről a dalról nem tudom mit írjak. Én az esőt nagyon szeretem, és ezt a koncertfelvételt különösen. Nem hiszem, hogy bármit is áthallani vagy politikai irányba mozdítani kéne ezen: az Illés és a Fonográf még sok nemzedéken át megmaradó és élvezhető, bulis és gondolkodtató zenéket adott nekünk. Ha ezek az emberkék nem ide születnek, és véletlenül angolul énekelnek, akkor most szájtátva-rajongva lesnénk ezt a muzsikát, és mindenkinél ott lenne a polcon az eredeti CD. Így meg "csak" előítéletekkel terhelt hazaiak.
373 0 0 Zene Izé
Shinedown - Simple Man
Van hangja az énekesnek....
Adal eredetiben: Lynyrd Skynyrd

Valamint Save me
321 2 7 Zene Izé
weedjay: allat a forma :)
RokkantTroll: Tényleg jó torkú gyerek. Nekem egy kicsit az Alter Bridge énekes Myles Kennedy hangjára emléke [...]
blablapff: örülök :)
Mind a 7 komment
Goran Bregovic - Kalashnikov

Gólyatáborban 5 óra alvás után erre keltünk. Ipari mértetű hangszóróból szólt, max hangerőn, 4 méterre a fülemtől. Tetszett XD
1026 1 1 Zene Izé
kotta: Kötekedés: a képen viszont a Gogol Bordello látható. Nem gond, csak ez van.
Anonim MC- Jövőkép

Itt találtok róla infót, meg érdemes meg nézni a többi vidit is ez mellet. Ez nem videoklipp de a zene a lényeg ráadásul tudjátok követni a szöveget is. :P
386 5 2 Zene Izé
anath3ma: nekem a napsütés tetszik nagyon tőle :) és ez
Blun7man: Ezt a szöveget érdemes is követni,nekem nagyon bejön. Nice 1 ,thx.
Doobie Brothers - Long train running
Kicsit felturbózott verzió, de az csak használt neki. 1971-től jegyzik őket, a tagok jönnek-mennek és egy öt tagú fúvós formáció erősíti őket.
375 0 1 Zene Izé
fül: sosem tudtam ki az előadója, meg mi a címe :) emlékszem minden hol nagy volt a mozgás ahol bera [...]
Régebbi postok...