REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vége a giccses esküvői fotóknak
2620 0 0 Izé
Jó lenne minden edzőterembe motivációnak
3448 0 0 Izé
Életmentések
3683 0 0 Izé
Kell egy kölyök!
1456 0 0 Izé
Egy kis Quagmire.. :)
1660 0 0 Izé
Nagyon nagy az Isten állatkertje...
3406 0 0 Izé
A hülyeség és a bénaság határtalan
3153 0 0 Izé
A legjobb légzsákok :)
1960 0 0 Izé
Mit esznek a gyerekek a különböző kultúrákban?
1829 0 0 Izé
Kell egy ilyen kutya
1095 0 0 Izé
Egy kis liftes poén
3715 0 0 Izé
Az emberi kreativitás határtalan
2830 0 0 Izé
Na így kell kinyitni egy üveget
2544 0 1 Izé
Hoember: Így is lehet :D : https://www.facebook.com/viksi666/videos/1269697993209038/
Ti is szoktatok így elaludni?
1407 0 0 Izé
Pókember-Idegenben
1266 0 0 Izé
Ha még bírjátok a magyar reklámokat..
Egy kis Tenya
1392 0 0 Izé
Gyönyörű medencék
Ti melyikbe csobbannátok?
1657 0 0 Izé
Menő rajzokkal az ostoba szépségtrendek ellen
1844 0 0 Izé
Ne a reklámértékét nézzétek!
Magát a művet értékeljük
2349 0 0 Izé
Na ne viccelj! :)
1664 0 0 Izé
Egy kis homokművészet
877 0 0 Izé
Egy kis simi...
3714 0 0 Izé
Néha ráfér az emberre a szerencse
3420 0 0 Izé
A lendület néha nem segít..
És egyéb nyalánkságok
1822 0 0 Izé
Hősként ünneplik a fiút, aki elkapta a kizuhanó kislányt
2157 0 0 Izé
Add a kajád!
1310 0 0 Izé
Kb. ennyire van meleg....
2642 0 0 Izé
Ébresztő tánc :)
Jesszus, kiégett a retinám
1674 0 3 Izé
sztewe: Ez nem test szégyenítés, ez egy elhízott tehén. Az a baj hogy már azt a erkölcsi fröccsöt i [...]
Hojó: Miért is égett ki a retinád? A testszégyenítés megengedett az oldalon?
Daltan: Nincs ezzel semmi gond.
Szegénykéim.. Ez tényleg emlékezetes volt
4172 0 0 Izé
Gyalázatos photoshop
2591 0 0 Izé
Furcsán vicces események
2235 0 0 Izé
Vicces vendéglátósok
1703 0 0 Izé
Vannak dolgok, amikre érdemes emlékezni
2422 0 1 Izé
naphtha08: Gondolom, ha beteg lesz ő is elvárja, hogy egy hasonló specialista gyógyítsa meg. Ha arról vol [...]
Francba a technikával, kell egy csirke és kész
2052 0 2 Izé
Pussytreehorse: Na vegre ez tok jo,sikerult megint egy 8 eves poent posztolni es meg van is egeszen 1 ember akinek e [...]
Demente: Gyerekek! Hang nélkül néztem, mer a gyerek alszik. 13 másodperc kellett, hogy koppanjon! Nagyon [...]
Nektek is simán megy ezekből bármelyik? :)
2932 0 1 Izé
dns87: Mind megy de csak egyszerre. :D
Ez az elefánt tudja mit akar :D
2587 0 1 Izé
sztewe: Szegény fáni nem tudhatta hogy a szilikon nem arra való
Egy kis pusziszkodás
3183 0 0 Izé
Van amikor nem kell erőltetni a napi feladatokat
2906 0 0 Izé
Segítsük az elesetteket :)
2470 0 0 Izé
10 kihagyott kihagyhatatlan helyzet :)
1876 0 0 Izé
Régebbi postok...