REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
JUMP!!! JUMP!!

"Nagyon átjöhet" az érzés!!! ;)
25934 1 26 Izé
Dawe: sorry nem tudtam hogy nem illik csak gondoltam hogy ha videókat is be szoktak linkelni akor ezt mi [...]
Máln@: de tény,hogy alaptalan hülye ötlet volt :D Ien grafika,gorsan,és szépen sztem nem menne flashg [...]
Máln@: detto :'(
Mind a 26 komment
Commix - Be True
Kicsit nehezen indul, de érdemes kivárni!
317 0 1 Zene Izé
fül: 2 perc környékétől az igazi :)
Martin Solveig - C'est la vie
Elég érdekes, vagy akár "elvont" de szerintem jó :D
446 0 0 Zene Izé
Johhny Cash - One
Nála mindíg eszembe jut, hogy a többi zenész / zenekar minek erölködik, amikor Ő már mindent megírt.
Érdemes végignézni a related-et is youtubeon.
1164 0 8 Zene Izé
Hazafi: Cash nagy kedvencem. Személy szerint a kedvenc dalom a Highwayman, amit a The Highwaymen formáció [...]
Fanti: Neil diamond az eredeti, no, de nekem a HIM jobbn tetszik ennél :D
Fanti: A solitary man-t a HIM s csak feldolgozta, nem tudom, kié az eredeti :(
Mind a 8 komment
Jewel - Standing Still
(érzékeny embereknek nem ajánlott.. nagyon szép szám..nekem szívig hatol)
511 1 0 Zene Izé
AFI (A Fire Inside) - The boy, who destroyed the world
Jó régi kis punk zene, érdemes figyelni a szövegét!
348 0 1 Zene Izé
Fanti: Nekem a girls not grey tőlük a kedvencem, de ők már állítólag emósok :D
"Felnőtt filmes" plakátok a 70-es évekből...
8837 0 69 Film Izé
anon: Nem tudtam, hogy ennyire nem szereti a pókokat O_O
Belkar: énis erre gondoltam :)
CRaPtRaSH: énis mondtam pár dolgot hogy ne de te kurvára leszartad.... ha letiltasz hagyd is úgy ...
Mind a 69 komment
"Felnőtt filmes" plakátok a 70-es évekből...
9104 2 69 Izé
anon: Nem tudtam, hogy ennyire nem szereti a pókokat O_O
Belkar: énis erre gondoltam :)
CRaPtRaSH: énis mondtam pár dolgot hogy ne de te kurvára leszartad.... ha letiltasz hagyd is úgy ...
Mind a 69 komment
Eric Prydz - Call On Me
546 1 6 Zene Izé
CRaPtRaSH: löszajom,én nem bleee :P
Purple: én imádom :@
CRaPtRaSH: gyűlölöm ezt a számot:$ :(
Mind a 6 komment
Az egyik Ős Bikini szám. Igaz a klipp nem az eredeti. :)
316 1 0 Zene Izé
Az Army of Two c. játékhoz nem kisebb zenekart kértek fel zenét csinálni mint a Mastodont. A szám eredeti verzióját a Three Dog Night játszotta. Szerintem arcpirítóan zseniálisra sikerült.

Mastodon - One
541 1 2 Zene Izé
pepeti: Köszönöm Pörpül^^
rivaul: Csak be adtad a derekad :D
Disco Express
Saját magukat sem veszik komolyan, poénos átdolgozás "érdekes"( ;) ) szöveggel!!!

Na még egy ráadás!! ;)

Honalp
403 0 0 Zene Izé
I am X - Spit it out
eléggé érdekes..nekem tetszik
270 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: lehet nyalasnak nevezni meg buzi nyalasnak is de snztem jolenekel a gyerek:P
Emlékszik még valaki erre? Jobbak voltak mint a BSB és a csapat 4/5 része bejövős volt...
Five - Keep on Movin
400 2 1 Zene Izé
Fanti: Emlékszek :D Régen az ő óriásposzterük virított az ágyam mellett :D
Amber Smith-My final plea.
A szövegre is érdemes figyelni.
276 0 0 Zene Izé
Méhek
Az idősebbek talán emlékeznek erre a remekbeszabott duóra. Emlékezzünk meg róluk is! XD
369 1 0 Zene Izé
KK Krú
Youtube-on nincs értékelhető cucc,de itt van 1-2 szám,akinek kell,az szóljon:]
493 0 1 Zene Izé
Powaflips: riszpekt Crap!
Breaking Benjamin - Blow me away ( eredeti klipp nem készült )
320 2 1 Zene Izé
anath3ma: he he he. egyik kedvenc banda:D
Nomagróf - Csoda
én eléggé rákattantam mióta először meghallottam :]
érdemes figyelgetni a szöveget ;]
402 1 2 Zene Izé
NuttySomeone: fankahoz hasonlo..nekemis bejott;)
anath3ma: ez faszaaa! wow. tetszik.
DJ Shadow - Six Days (Kopf Hörer's D'n'B Remix)
ez pedig az eredeti
598 6 6 Zene Izé
roland66: az eredetit is tetszett de ez most még jobban tetszik! ^^ de mondjátok má el lécci minek volt a [...]
fül: hehe...2fast3furious3ban hallottam először, azóta top :)
Bakeyoo: Isteni!
Mind a 6 komment
Gire - Nádak, erek
513 0 0 Zene Izé
Hypocrisy  - Eraser
Peter Tägtgren űberkirály bandája egy űberkirály számmal :)
698 0 2 Zene Izé
Sztiki: végre egy műértő :)
Lee77: Lapozgatok, lapozgatok és hát látom van itt jó anyag is! Helyes, csak így tovább!!!
Aphex Twin - On


(Az erősebb idegzetűek figyelmébe ajánlanám a Rubber Johnny-t is, szintén Aphex Twin zene szól alatta - Purple)
507 4 9 Zene Izé
pityaa: Wáá a Radír Dzsót annyira nemszeressük :D
NuttySomeone: na ez be a kedvencekbe:D toltom is mar a szamot
NuttySomeone: oooooooo ez nemigaszsag ok a kedvenceim:P enis raktam fel posztot :D szerensce nem ez a szamjuk:>
Mind a 9 komment
Tesco dal!
Érdemes meghalgatni!
NAGYON JÓÓÓ
1875 3 1 Zene Izé
Fanti: Lol :D
Érdekességképp: Four Tet - She moves me
508 1 2 Zene Izé
alaluc: hélo én szeretem
bandee1219: Valóban érdekességképp, de végüli erről szól minden Izé oldal, nem?
Pattogj jól!
2601 2 5 Game Izé
roland66: vááá átvittem :D aszittem több pálya is lesz de nem :S mér csak 15? :( én szeretem az ilyen [...]
roland66: hogy csináltad meg a 13ikat? azt nem tom végig vinni :S
dudi: 15.pálya azt ennyi:S
Mind a 5 komment
Grand Theft Auto IV - játék közben, kamerás felvétel, de meggyőző! :) Ha nem vagy oda a játékért, akkor is érdemes megnézni.
2611 1 5 Tech Izé
rivaul: Nagyon várom s egyúttal remélem hogy kidobják pc-re mihamarabb :)
bandee1219: Már megjelentm csak a PC várat még, úgy nézem. http://galaxisnet.hu/Playstation-3/15037/grand-t [...]
Soul_Deprived: Ha valakit erdekel kicsit komolyabban, az nezze ma (0509) a fix.tv-n a Game Overt, ott lessz egy 20 [...]
Mind a 5 komment
Doktor úr, úgy érzem, mintha valami lenne a szememben, megnézné, kérem?

(CRaPtRaSH-nek ajánlva ;) bungle)
11884 3 91 Izé
calipunkszabus: szerintem is!..ne bántss! Fééélek!
CRaPtRaSH: hát nemtom,na mindegy:D
calipunkszabus: nincs...csak különösebben nem hatnak meg az ílyféle tréfák... nem vagyok az az undorodó lén [...]
Mind a 91 komment
Szenzésön Vájt in Budapest - megszólaltak az értelmiségiek...
18033 5 181 Izé
Erunder: Mondjuk tényleg inkább oda való. Kösz.
bungle: Erunder, átküldtem Zene Izére a postodat: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=3204
kisduck: "elektronikus lófasz' ? na ezt nem kellet volna..... maradj csak a rocknál inkább hogyha nem ért [...]
Mind a 181 komment
Erre 12 millát költeni, nagyon hülye vicc.
11170 4 37 Izé
Purple: (OvO) bagoooly :)
Máln@: Tök jó ien kis emberekt csinálni :))) Új smiley-k!:) O>C (ugyan úgy oldalról :) ) °|---
Belkar: bakker most hogy mondtad alig pillantottam csak rá meg is volt :) kösz
Mind a 37 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lótücsök (vagy lótetű, Gryllotalpa gryllotalpa).

Sokan keresik, de nem barátkozás céljából. Pedig horgászni jól tud. Meg muzsikálni is.

Aki pedig barátkozás céljából keresi, az is könnyen pórul járhat, ha nem értik meg egymást zeneileg. "..különben megismerkedhettek éles ásóimmal!..."

(Purple-nek, kézcsókkal)

3374 2 39 Izé
olcsibacsi: Maccoyi javaslatára, íme amit én fotóztam egyébként szerintem kb 6-7 centi lehetett :) web.t- [...]
Schabee: félelmetes
Mimis: Ááááá, ez max. 10-15cm. :) ;))
Mind a 39 komment
Egy kis magyar érdekesség, fejlesztőknek mobilra :)
1336 0 0 Tech Izé
Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
2391 0 11 Art Izé
Mongoose24: Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)
mekszamnojz: felenk ilyen feje csak a kockaknak van :D
meklén: felétek ilyen feje van a robotoknak??? nemá
Mind a 11 komment
Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
2453 0 11 Izé
Mongoose24: Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)
mekszamnojz: felenk ilyen feje csak a kockaknak van :D
meklén: felétek ilyen feje van a robotoknak??? nemá
Mind a 11 komment
2008. irodalom érettségi. Szerintem elég izés lett, várom a véleményeket. Tulajdonképpen jó megismerni Ancsel Évát, Petelei Istvánt és Vas Istvánt, de utóbbi kivételével még a nevüket sem hallottam, és a reakciók szerint a diákok 90%-a sem. A tananyagban sem szerepelnek, mint ahogy pl. a számtalan nyelven sikert arató Márai vagy Wass sem.

És vigyázat! Nem dühöngeni, politizálni, vagy anyukákat emlegetni, csak a véleményetek érdekelne!
3300 1 149 Izé
Nicholai: töriből mindent ki lehet nézni a forrásokból....ipari forradlaom....II. világháború....álla [...]
cgero: pontot úgy se vonnak le tőled, ha beírod. Én is megtettem, mert nem értettem miért vannak a sz [...]
Kremy: J- Magyar nyelv, ipari forradalom, 56'. Az 56os nagyon pocsék lett így visszagondolva.De az állam [...]
Mind a 149 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kedves jószág: kopasz hörcsög is lehetne a neve e szépségnek, de az igazi neve Heterocephalus glaber azaz csupasz turkáló (hát nem frappáns?). Érdekes módon ez az állatka csak Afrikában honos, és ott is csak a legszárazabb éghajlat alatt. Roppant agresszív fajta és retteneteseket képes harapni az emberbe (meg úgy minden másba is).

1973 2 20 Izé
Schabee: jujj de csúnyácska szegény
csirek: kösz! mondjuk érdekes hogy ezt kb 1 héttel ezelőtt postoltam na mind1 :D
csirek: nah de fasza vagyok mégegy post :D
Mind a 20 komment
Érdekes fizikai kísérlet profin elvégezve... Olyan MacGyveresen. :)
12250 3 37 Izé
Schabee: király XD
DeeP®: http://youtube.com/watch?v=tUkhmPpLq8Y :)
vajlikattila: Nagyanyád okos asszony volt és ezek szerint ő alapozta meg a modern fizika alapjait:D
Mind a 37 komment
Játékok egészen professzionális bemutatása... :D
Ezeket is érdemes (?) meglesni:
Garden Defense
Ricochet Infiniti
4411 0 40 Izé
Purple: köff :D
Mr.T.: Javítva. ;)
Purple: wááháháháháhá megvannak a linkek :DD garden defense: http://www.youtube.com/watch?v=5o0uR7HYS [...]
Mind a 40 komment
Jack Thomsponról,  az erőszakos játékok elleni küzdelem egyik legnagyobb szószólójáról egy különös fénykép látott napvilágot! Tényleg megdöbbentő!
964 0 0 Tech Izé
Eredetileg április 29-től lett volna tölthető a Service Pack 3 az XP-hez, mégsem elérhető a Windows Update és a Microsoft Download Center rendszerében.
819 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...