REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pandák

Nem, nem ment félre a kategorizálás. Tényleg készül egy imax film a pandákról, ami extra cukizé lesz.
1391 0 0 Izé
Így néznének ki kedvenc mese karaktereink, ha Tarantino fejéből pattantak volna ki

Sylvain Sarrailh munkái.
2575 0 0 Izé
Ezekben a képekben az a leghihetetlenebb, hogy nem Oroszországban, hanem idehaza készültek

Avagy, nálunk is hódít az urbanista szürrealizmus.
4633 0 0 Izé
A szív bajnokainak megvan a jelenete, mikor a srác életében először saját ágyat kap?

Na ez most a valóságban is megtörtént.
2157 0 1 Izé
Traveller_x: Fasza. Tényleg megható. Kivettek egy hajléktalant, és kapott saját ágyat. Fel is nevelik? Isko [...]
70 km/h-val 300 méter magasban siklani igazi adrenalin emelő élmény lehet
2216 0 2 Izé
qpci: Ennél szerintem komolyabb van nálunk.
suszter: Óriási bullshit.
Nem bíznám a srácokra a kocsim szállítását

Mondjuk a kamerásra sem az esküvőm felvételét.
3100 0 2 Izé
Tron65: Terv?????? Egyes emberszabásúaknaál már ott véget ér a terv, hogy belép a metró ajtaján. Va [...]
sakos: Vajon mi volt a terv?
Van egy oldal, ahol megtapasztalhatod milyen diszlexiásnak lenni
1462 0 1 Izé
sakos: Érdekes, hogy egy-két hosszabb szó kivételével az ugráló szöveg olvasása sem okoz komoly ne [...]
Ablak a jövőre, illetve a virtuális valóságba
920 0 0 Tech Izé
Németországban hódít a paintback

Azaz a horogkeresztből vicces kép rajzolása.
1895 0 0 Izé
Pisild le ezt a katalógust!

Így még tuti nem reklámozott senki sem bölcsőt.
1670 0 2 Izé
Erunder: 10 perce ezen a hozzászóláson röhögök! :D Egy állat vagy. Köszi! Feldobtad a napom.
Tóth József: Baszdki. Küld el papíron, akkor lepisilem. nehogy már a monitorral tegyem! A következő postot l [...]
Ghost Stories

A sztori nagyjából a szokásos. A szkeptikus kísértethistóra lebuktató olyan esetekkel találkozik, amiket nem tud megmagyarázni.
998 0 0 Film Izé
The Commuter - Nincs kiszállás

Liam Neeson ezúttal egy vonaton akciózik.
704 0 0 Film Izé
Family Guy-osítsd magad!

Igen, ez elvileg én lennék. :)
4106 0 1 Izé
a janek: Asszony : https://pin.it/fchqzg5lr5edth Én: https://pin.it/lnjtatawz6zlan Marha jó, köszi
A Pornhub egy mindent átölelő statisztikában foglalta össze 2017-et

Mondjuk a Fidget Spinner és a Rick és Morty keresőszavak helyezését nem értem.
3645 0 0 Izé
Titkon valahol mind régóta hallani akartuk a Family Guy főcímdalát magyarul
2716 0 0 Izé
Nem könnyű a riporterek élete
1614 0 1 Izé
Ravennë: Szegény mosómedvék milyen vékonyak...
Revans (Revenge)

Egy megerőszakolt nő véres bosszút áll a férfiakon. Láttunk már pár ilyen filmet, de attól még izgi.
978 0 0 Film Izé
Metró-horror 80 halottal

Akár a 3-as metrón is megtörténhet!
1744 0 0 Izé
De megmacskásodtak ezek a lányok

Tudom, hogy japcsizébe raktam, és koreai, de egy tévéműsor, amiben a nők macskának tettetik magukat arra utal, hogy Korea az új Japán.
3275 0 0 Izé
Iszonyat tenyérbemászó, ahogy ez a csaj azért hisztizek, mert másféle Lamborghinit kapott a szülinapjára, mint amit kért

Másfél perc után lesz igazán idegesítő.
4653 0 6 Izé
Lawrence: Nem a fickó fake :D hanem a videó. Ott a lánya... gondolta csinál egy fake autóval egy fake vid [...]
csúzönván: Először nekem is az jött le hogy fake, de az illetőnek van még pár amatőr videója fent a csa [...]
Erunder: Mert már nem tudom, hogy mi valós és mi nem. Tök szürreális a világ. Amerikának is egy óri [...]
Mind a 6 komment
Hogy is van az, hogy az embert a barátjáról ismerni meg?

Azt se felejtsétek, hogy a kutya az ember legjobb bartája!
1572 0 1 Izé
Ravennë: Egyet sem találtam el. :D
Meglepően jól illeszkednek a klasszicista festményalakok a modern környezetbe

Alexey Kondakov munkái.
1937 0 0 Izé
Az új dubaji látványosság egy óriási képkeret
1703 0 0 Izé
Körbe jár, sehol nem áll meg a Bömbi

De tényleg, a 8 órás drift rekordkísérletben menet közben tankolják meg az átalakított M5-öst.
2051 0 0 Izé
Stephen Colbert egy egész rajzfilmsorozatot szentelt annak, hogy Trumppal trollkodjon
1491 0 0 Izé
Így már nem annyira környezetkímélő a szélturbina
2358 0 3 Izé
Traveller_x: Paks más süllyed szégyenében.
Alpha35: Na ez is füsttel működött!!!
ixub000: Hát inkább ez égjen, mint Paks.
Ez a híresség átka

Még rendesen be se tud rúgni szegény Havas Jon, anélkül, hogy videóra vegyék.
2086 0 2 Izé
Erunder: Egyébként tök laza részeg, nem is balhézott igazán, végig full nyugodt. Szívesen söröznék [...]
Ravennë: Színész élet, bohém élet, előfordul az ilyen. Az már inkább lenne ciki ha egy papról vagy m [...]
Ebben a repülő kádban az a legmeglepőbb, hogy nem Colin Furze agyából pattant ki
1327 0 0 Izé
Így akarta, és így sikerült
3090 0 0 Izé
Ezzel a rubik kockával tényleg iparkodni kell, ha ki akarod rakni

Mondjuk mivel totál egyszínű, nincs igazán értelme.
1201 0 1 Izé
Cshabi: Hát ezt jól kifőzte!
Íme a vászon, ami véget vet az osztott képernyős videójátékok világának
3150 0 1 Izé
Csádi: Igazából már régóta van hasonló megoldás osztott képernyős játékmódra: https://www.youtu [...]
Akciófilmbe illő ahogy ez a srác megmenekül, az egyébként saját maga indította, lavina elől
2207 0 0 Izé
Az ACE Eyewear egy olyan szemüveg, amivel egyből posztolhatsz bármelyik közösségi média oldalra
995 0 0 Tech Izé
Kockák háborúja

Az 5 perces rövidfilmben két kocka esik egymásnak, és a lehető legtöbb popkultúrális gaget lövik el.
924 0 0 Film Izé
FIDESZ induló az áprilisi választásokra!

"A Grabovoj számot felírtam, a Habony tisztára mosta agyam."
1390 0 3 Izé
Tóth József: És hova a f@szba indul? A diliházba? Mert e kép alapján nem máshová...
Traveller_x: Ez kérem alássan, 120-as IQ alatt kontra-produktív. Congratulations.
Goddex: jópofa. ilyen tökjó zenére kb. bármit jól meg lehet csinálni. lett volna még ebben azért t [...]
Jöhet egy kis téli tenyérizzasztás?
1384 0 0 Izé
A Fantasy világoknak iszonyat menő Forma 1-es autói lennének

Daniel Crossman és Tim Holmes munkái
2429 0 1 Izé
nearo: A Honda a Forma1 Hugrabugja :D
Kell a francnak az ezüstérem

Gondolta a hokis, és a közönség közé dobta az érmét.
2625 0 0 Izé
Ez lenne a prüdéria magasfoka?

Egy amerikai áltanos iskolás rajztanárt kirúgtak, mert a színtanról szóló óráján a vetítésébe aktképek is bekerültek.
4810 0 7 Izé
Ravennë: Megnézném ebben az iskolában milyen egy felvilágosító óra, vagy hogyan tanulnak biológiábó [...]
csaty: Én nem megyek bele csatározásba veled , itt élek , ide járnak iskolába a gyerekeim , látom mi [...]
Traveller_x: A marhája. Hát nem tudja hogy pucér seggű angyalkáknak álcázott kisfiúkat, csak a templomok [...]
Mind a 7 komment
Ha pedig már benne vagytok a szavazósdiban, akkor a KSH novellapályázatának közönségszavazásán is voksolhattok

Cím alapján az én kedvencem a "Túl a hibahatáron". :)
558 0 0 Izé
Régebbi postok...