REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mikor leszáll az éj

Ezzel a címmel készített egy rövidfilmet Adrian Bonvento a Rolex 24 at Daytona versenyről.
1093 0 0 Autó Izé
Mi járhatott vajon a buszsofőr fejében?

Tütű! Elütök mindenkit a g**be!
3570 0 0 Izé
Bill Gates megadóztatná a robotokat
594 0 0 Tech Izé
A NASA felfedezett 7 földszerű bolygót, amiből 3 még lakható is
1752 0 0 Izé
Az Index letesztelte, hogy valóban rosszabb minőségű ételeket kapunk e itthon, mint külföldön

Nektek mik a tapasztalataitok a témában?
2075 0 4 Izé
negativ_kommentelo: Engem először is az érdekelne, hogy az adott kaja mennyibe kerül Ausztriában, meg mennyibe itt. [...]
hawkeye: Az ügyeletes éber elvtárs jól lemínuszolt benneteket... :) Pedig mindkettőtöknek igaza van. [...]
Élien: Index szerkesztők... Be ne szarjak! Elvégeztek egy gimit és most "újságírók", az oknyomozós [...]
Mind a 4 komment
Azt hiszed már láttad az internet legmélyebb bugyrait?

Akkor most nézd meg Tiv Tivy és Bözsi néni "küzdelmét"! Ettől tuti lezsibbad az agyad!
2693 0 2 Izé
Traveller_x: aszongya hogy "kultúra" XD XD
Ravennë: Számomra ez a kultúra akkor is ciki, ha ez a két idióta nem jelenik meg éppen...
Biztos hogy palacsintatészta volt abban a diszperzites vödörben?
2722 0 3 Izé
negativ_kommentelo: "Gyerekem mennyé ki légy szíves egy kicsit kijjebb... még... a padon kívülre! Há meggyullad r [...]
Ravennë: Szabadidejükben meg vakolnak.
dari3167: Mekkora nagy arc a főszakács!A nő se szerény!
Egy orosz csávó épített otthon egy T800-as terminátort

Ja, és természetesen mesterséges intelligenciát is tolt rá, de szerencsére eddig kedves és csak a holnapi időjárásról beszélget a gazdijával.
2299 0 1 Izé
Zellergumó: Egy kerekesszékben ülő terminátor kicsit illúzióromboló,de király a drotfeszítő a kulcscso [...]
Lehet, hogy sok beteg dolog van a japánoknál, de a reklámozáshoz nagyon értenek
2236 0 1 Izé
norbertvincze: sztem is értenek hozzá, meg máshoz is :)
Ezzel a cuccal megszűnik a bábeli zűrzavar
877 0 0 Tech Izé
Brazilok

Valószínűleg a legviccesebb idei magyar vígjáték lesz, ez a film, amiben egy falu focibajnokságában a helyi romák, azaz a brazilok, összecsapnak a falu hivatalának dolgozóival.
2235 0 1 Film Izé
Tomi Demo: Szégény jóravaló, dolgos, és becsületes, hátrányosan megkülönböztetett, kizárólag söt [...]
A vastökű harcművészek bemutatóját még nézni is fájdalmas
1530 0 2 Izé
sexdealer: http://youtubedoubler.com/kr1Y
Kistibikécske: Félreértették hogyan kell kiverni
Fényoszlopok Bakurianiban

A fényoszlop jelenséget a levegőben lévő jégkristályok hozzák létre, amik visszatükrözik a fényeket.
1174 0 0 Izé
Na ezért nem jó ötlet az utolsó pillanatban felpattanni a kompra
2830 0 3 Izé
a janek: Nem is értem miért nincs ott egy biztonsági lánc vagy egy ökörtojás aki vigyáz az indulásn [...]
Dmckayals: De ha egyszer már beleesett, miért próbálta meg még egyszer? Ráadásul pont ugyanúgy? :D
Ravennë: http://www.ize.hu/ize/post/56621
A belgáknál csővezetékben folyik a sör

Na nem a lakóházakba, de akkor is király.
1557 0 0 Izé
Házak, mint pszichés betegségek Federico Babina ötlete alapján
1743 0 0 Art Izé
Florian Kohlerrel inkább ne álljatok le biliárdozni!

Hacsak nem akartok nagyon csúnyán kikapni.
2346 0 0 Izé
Nagyon, nagyon durva élve bennégni az ipari kemencékben!

Csak akkor olvasd el, ha bírod!
5619 0 0 Izé
Ezzel a cuccal törésbiztossá teheted a telódat
3016 0 0 Izé
Láttunk már jégkörhintát, de ilyen gyorsat még nem
3392 0 0 Izé
Amit a Lego és a BMW csak elképzelt, azt az oroszok meg is valósították
1048 0 0 Tech Izé
Összefogott a Lego és a BMW és ezt alkották

Persze ez csak koncepció, a valóban lebegő motoroktól még messze járunk.
2536 0 0 Autó Izé
A drónok már a kosárlabdába is beszállnak
789 0 0 Sport Izé
Hajtogatható golyóálló pajzs

Az egyetlen, amit nem értek benne, hogy hogy marad állva, miután rálőnek.
1953 0 2 Izé
Erunder: Azzal kellett volna kiegészítenem, hogy ha egy shotgunnal lőnek rá.
Findzs: "Az egyetlen, amit nem értek benne, hogy hogy marad állva, miután rálőnek." Úgy, hogy energia [...]
A német légierő nem szórakozik

Ha elfelejtesz bejelentkezni náluk, egyből rád küldenek két vadászgépet
3031 0 2 Izé
tjunior: Ez a világon mindenhol így van.
Jaca: http://www.kisalfold.hu/belfold_hirek/riasztottak_a_gripeneket/2507831/ Szerintem nálunk sem szór [...]
Na ezért mondják, hogy ne igyál előre a medve bőrére
831 0 0 Sport Izé
A polip vs rák harcban ti kire fogadnátok?

Annyit elárulok, hogy a meccs nem kicsit bundázott.
2257 0 1 Izé
Ravennë: Nem is tudtam, hogy a Mikulás szeret búvárkodni... a végén ő is meglepődött a meccsen. :D
Befordultam a konyhára

Újabb klip jött ki az idei Red Bull Pilvakerhez
1750 0 1 Izé
lilaflexninja: Na de a zombiarcú gáré min sértődött meg? Amúgy nagyon kevés az a hús!
Ha 560 paci egyszer elszabadul, azt csak a fal állítja meg
3312 0 1 Izé
hawkeye: Ennek a kreténnek max. kispolszkit! Vagy ökrösszekeret....
Idén már nyolcadik alkalommal került megrendezésre a BME robotautó versenye
4214 0 0 Tech Izé
Kuss! Én így szállíttatom a motoromat.
3559 0 1 Izé
gggeee: gondolta, 200 km/h alatt oda se nézek, nem érdekel mi történik...
Stormzy - Shut up

Az angol rapper azzal került be ma a hírekbe, hogy a rendőrök rátörték az ajtót a saját lákásában, mert azt hitték betörő.
9882 0 0 Zene Izé
Valamiért az ő előadását minőségibbnek tartom, mint néhány jelenleg befutott és népszerű énekesét
3220 0 1 Izé
Ravennë: Azóta már ő is befutott. https://www.youtube.com/watch?v=e_EtsPdwR3E
Elindult az elektronikus egészségügyi szolgáltatási tér próbaüzeme
746 0 0 Tech Izé
Mit csinálsz ha eltévedsz a katonai helikoptereddel?

Hát megkérdezed a szembejövő kamionostól, hogy hol a következő falu, amit le kell bombáznod!
2664 0 2 Izé
hawkeye: Ha én kamionsofőr lennék, és valamelyik közeli településen lennének a rendőrök, akik a mú [...]
Kistibikécske: Nincs egy GPS vagy okostelefon náluk?!
Félmilliós fizetésre számítanak a gólyák a Corvinus közgáz szakán diplomázás után

Szerintetek az alkohol beszélt belőlük, vagy tényleg illúziókban élnek?
2347 0 8 Izé
khristian: A szeretnék szó sok mindent elárul. Nem mindegy, hogy valaki szeretne vagy akar valamit.
Traveller_x: Hát ez igen. Ez szép. Szavam elakad.
tjunior: Rosszabbra számítottam, nem olyan veszélyes ez. Be van a nagy részük baszva, persze hogy vannak [...]
Mind a 8 komment
Szórakoztatás a köbön

Bikinis csajok, vizicsúszda, és törpék. Hát kell ennél több?
3084 0 0 Izé
11 millió tévéről derült ki, hogy kémkedett
3517 0 6 Izé
hawkeye: Értem, de nem csodálkozom. A stb-ok szolgáltatják a marketing adatokat, a Samsungok meg Nagy Te [...]
skad03: George Orwell : 1984
Demente: http://hvg.hu/tudomany/20150209_samsung_teveje_van_otthon_hallgatozik
Mind a 6 komment
Ez a Pringles reklám nem véletlenül nem kerülhetett levetítésre a Super Bowl alatt
2882 0 0 Izé
„Jani, ne pánikoljá' be! Bemegyünk érted, ha más nem helikopterral.”
2130 0 0 Izé
Régebbi postok...