REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ace, egy igazi karatekutya! ;)
4285 0 0 Izé
Zene macskáknak 

Már több mint 160 ezer dollárt dobtak össze a tervezett 20 ezer helyett a Kickstarteren az albumért, amit kifejezetten macskáknak írtak. Miért nem nekem jutott eszembe, b+! ;)
1630 1 6 Izé
bungle: Kimaradt? ;) www.ize.hu/comments.php?post_id=32126
I. C. Wiener: Általában nem szeretem a macskás posztokat, de ez jópofa: https://youtu.be/pVF2Li3G97M :)
zizi: Nekik van már rég. :) http://ize.hu/comments.php?post_id=6291
Mind a 6 komment
John Malkovich forgatott egy filmet, amit 100 év múlva fognak bemutatni
3835 0 8 Izé
lilaflexninja: Tegnap megkaptam a meghívót! Ott leszek, ha bele döglök is.
közlegény: most is elkapcsolok a reklámokról, hú de várom
bungle: Én beírtam a naptárba, nehogy elfelejtsem...
Mind a 8 komment
Ugye hogy macskák a világ igazi vezetői! :D
1386 0 0 Izé
Pataky Attila beszopott egy Index-átverést, és chemtrailhívő lett
1766 0 9 Izé
bungle: Miért nem ment be a Story Gálára Pataky Attila? - A teljes igazság csak itt! www.youtube.com/wat [...]
bungle: www.facebook.com/eddamuvek/posts/969546626456609 Jók a kommentek... http://i.imgur.com/BOFdFP3.jpg [...]
lilaflexninja: http://nepszava.hu/cikk/1084642-akarja-tudni-hogy-latja-pataki-elvittekazufok-attila-a-vilagot-bizto [...]
Mind a 9 komment
Eiffel-torony 3D rajz
506 0 0 Art Izé
Chromatic LED óra - itt kapható
2304 0 1 Izé
Ditpet: Engem már az óra kattogása vagy bármilyen led lámpácska is az őrületbe kerget. Hát még ez [...]
Az Oxford Dictionary a sírva nevetős arc emoji-t válaszotta az év szavának. Így néznek ki a való életben az emotikonok.
1501 0 0 Izé
Mit érdemel a kedves „úriember”? 

Szerencsére elkapták.
5303 0 6 Izé
Nas: Vagy arra tudok még gondolni, hogy ő is magáévá tette egy másik kedves úriember tanítását, [...]
Nas: Arra lennék marhára kíváncsi, hogy mivel indokolta a rendőrségen a tettét. "Jó poénnak tűn [...]
közlegény: tiszta ideg mindkettő, előtte kell egy cigi feszültséglevezetőnek :)
Mind a 6 komment
A Nátron-tó egy sóstó Tanzániában, és egyben a világ egyik leglúgosabb tava is, amelyben mumifikálódnak a madarak
3173 0 9 Izé
Nusihusi: Félelmetesen jó képek:D
bungle: :DDD
Ravennë: Na most aztán jól leleplezted... ;) "Erre a jelenségre egy Nick Brandt nevű fényképész figye [...]
Mind a 9 komment
A táncrendben a pörgés-forgás után jön a kefélés. De lehet hogy változtattak. ;)
2983 0 2 Izé
Ravennë: Mint valami Végső állomás jelenet. :D
bungle: Purple: "este már nem kell dörzsi" :DDD
Az internet új kedvence az az ír apuka, aki GoPro-val akarta megörökíteni Las Vegas-i nyaralását, de véletlenül végig magát filmezte
4838 0 12 Izé
bungle: Azzal csak tetézi! :D
Ravennë: Amúgy Griffin a vezetékneve. Tuti Peter Griffin rokona, innen nézve pedig érthető a bénázása [...]
bungle: Azt megtanult? ;D Biztos nem az IRA-ban szolgált, mert már rég felrobbantotta volna magát vélet [...]
Mind a 12 komment
Eladó a világ egyik legnagyobb ingatlana: nagyobb, mint New York és Los Angeles együtt! 

1 és háromnegyed óra, amíg helikopterrel végigrepülnek a birtok felett, ha meg akarja mutatni a ranchot egy potenciális vásárlónak.
4202 0 5 Izé
Purple: - hozzal mar be a kamrabol par szem krumplit...
Nas: Mi meló lehet ott hétvégén lenyírni a füvet. :)
bungle: http://i.imgur.com/Sgf6TEo.jpg
Mind a 5 komment
Eközben az internet sötét oldalán...
3452 0 6 Izé
Nusihusi: Örülhettek a szomszédok a zajnak:P
MADve: http://weknowmemes.com/generator/uploads/generated/g1378612944960134591.jpg
tjunior: Mit várt? Ha a padló kidekorálása volt a lényeg, akkor a terv teljesítve.
Mind a 6 komment
Így tehetjük lakhatóvá a Marsot
3160 1 8 Izé
Élien: Ők az Európára mennek...
eMTé: Hogy a marsot lakhatóvá .... ne bazz ... épp most tesszük a Földet lakhatatlanná --- na, mesé [...]
thisisreal: Küldjük oda az ISIS embereit robbantgatni. ;)
Mind a 8 komment
A párizsi terrortámadás összes híre itt! 

Európa mikor ébred fel?!
3685 2 140 Izé
bungle: www.atv.hu/belfold/20160112-tavaly-400-terrorista-haladhatott-keresztul-magyarorszagon/
norbertvincze: :))
Nas: http://starecat.com/content/wp-content/uploads/what-will-you-have-for-thanksgiving-dinner-turkey-oba [...]
Mind a 140 komment
Dzseni, legyél szombaton ötkor a szökőkútnál! 

Jennifer Lawrence: „Senki nem hív el randizni. A szombat estéimet magányosan töltöm.”
5652 0 6 Izé
bungle: www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/augusztus-ota-nem-szexelt-jennifer-lawrence/bv5wpm6 Valaki szá [...]
bungle: http://uproxx.com/movies/2015/11/jennifer-lawrence-off-mockingjay-poster/ Ultraortodox zsidók...
norbertvincze: most mit parázol? látod, hogy dzseninek sem volt nagy probléma :D
Mind a 6 komment
A borról, a fagyállóról és az életünk minőségéről 

„Nem védekezhetünk, mert a védelem az állam féltékenyen őrzött monopóliuma, igaz hogy nem gyakorolja.”
3441 2 32 Izé
bungle: Szépeket üthet. https://youtu.be/Ixf-oJoxkbA?t=3m27s
norbertvincze: ez kellett volna, nem gázpisztoly https://www.youtube.com/watch?v=TRk0UUajkyI
bungle: www.borsonline.hu/20151202_
Mind a 32 komment
Úgy ismeri a halált, mint a saját tenyerét ;)
4289 0 5 Izé
cila: 1) Három csiga mászkál a sivatagban. Az első aszongya: Jobbra sivatag, balra sivatag, előttem e [...]
trencsa: Nem -e? Három csiga megy a vasúti sineken: - Jön! - PTTY - A? - PTTY - Ja! - PTTY
cila: A csigabigák is átkelnek síneken, de nem hallottam, hogy baleset érte volna valamelyiket...
Mind a 5 komment
Kaleidoscope - itt az év bmx videója!
2343 0 1 Izé
lilaflexninja: Látványos! A bmx-es része engem nem annyira nyűgöz le, de az egész videó nagyon jó, ahogy va [...]
Mai cukizé: kocogás közben találta ezt a madárfiókát. 36 nap múlva így nézett ki!
2058 0 0 Izé
Ezt még a szurikáta (szuahéliül szirti macska) ősöktől örökölte... ;)
1985 0 0 Izé
Enigma - steampunk bár Romániában 

Fotók
1751 1 2 Izé
hagymasbab89: jo kerdes :)))
csaty: Tüzvédelmi engedélye van-e ?
Rámesté... izé.. namasté!
2954 0 2 Izé
közlegény: fekete öves jógik
Nusihusi: Így jár, aki a képek/lámpa közelében jógázik:P
A macskás kávézók után itt egy macskás kocsma :)
2253 0 1 Izé
3m3ricus: Ide el kell jutni! :) :) :)
Így profitál a Facebook a YouTube-ról lopott videókból
1400 0 1 Izé
izébigyó: Mondjuk az index is ezt csinálja az indavideón.
Woody Harrelson elaludt vagy pizsamapartira indult? ;)
3508 0 3 Izé
norbertvincze: papucs nélkül?
Ravennë: Csak hozza a filmbeli karakterét... :D
thisisreal: "It’s okay Woody, Hunger Games is over now, you can go back to bed." :D
Darth Vader a Holdon - az idei John Lewis reklámfilm sötét verziója ;)
1794 0 2 Izé
Nusihusi: Ez nagyon jó volt:D
Csádi: Én szakadtam! Köszi! :D
El tudod képzelni, hogy hamarosan jetpackkel repkedjél a dugókat kikerülve? :) 

A JB-9 jetpackkel akár több száz méter magasra is fel lehet repülni, és hamarosan kereskedelmi forgalomban is kapható a JetPack Aviation terméke (videók itt), akik az amerikai repülésügyi hatóságtól már megkapták az engedélyt.
1690 0 9 Izé
bungle: http://index.hu/tech/2015/11/13/viszlat_kukasok_matol_minden_gyerek_dubaji_tuzolto_akar_lenni/
drgore: Csak összesen 10 percig lehet vele repülni. Már 50 éve léteznek hasonlók, azokkal 30 másodper [...]
Lawrence: Azt írta TUD haladni, nem azt hogy ezzel szórakozik. A járdán is lehet biciklizni, maximum 10km/ [...]
Mind a 9 komment
Mission Impossible ;)
1498 0 0 Izé
Peter “Stoney” Emshwiller 18 évesen interjút készített 38 évvel későbbi önmagával: 1977-ben leült egy kamera elé, hogy kérdéseket tegyen fel jövőbeli énje számára és most 56 évesen megválaszolja őket
2649 2 3 Izé
Nusihusi: Márpedig az időutazás lehetséges:)
bungle: Talán csak annyi, hogy most történt, és a fickó most gyűjt pénzt, hogy egész estés filmet f [...]
rermo: Most ennek mi az apropója ...esetleg aktualitása ???? Talán arra gondoltál bungle , hogy egyes [...]
Cosmic Scrat-Tastrophe - 5 perces mini sci-fi a Jégkorszak Motkányával
2581 0 0 Izé
Dirk Gerkens beleszart a tányérjába

Ezzel a gerinccel még kormánytag is lehet belőle. ;) 

És a reakció... 

„- Gerkens úr! Valóban részt vett az RTL híradó arculatváltásában?
- A magaméval vagyok elfoglalva.”
:D
1560 0 6 Izé
tjunior: A sztori akkor lenne igazán vicces, hogy ha tényleg Simicska nyeri a tv2 körüli iszapbirkózást [...]
kissfreezer: Nem akartam firtatni ezt a részét a véleményemnek, csak válaszoltam a barátunknak. Olyan labda [...]
bungle: És mi ezzel a problémád? Olyan kategóriába került, amilyenbe való. Az, hogy az ilyen fokú ge [...]
Mind a 6 komment
Így mulat az arab...
3775 0 3 Izé
bizkit_: teveverseny kornyezetkimelobb, tessek arra ulni
qwrergegebnerh: Hogy a q-va anyjukat, mennének taposó aknára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
robi0000016: Ezek bakker nem unják hogy egész nap zötykölődnek a homokon? Ahogy láttam más értelme nem vo [...]
2012 óta nem ivott folyadékot - most így néz ki 

A fiatal férfi szerint a hosszú élet titka az, ha nem fogyasztunk folyadékot. Ő pedig nagyon-nagyon sokáig szeretne élni.
5659 0 12 Izé
Revanor: Lehet, hogy 150 évig fog élni (nyilván nem), de ilyen körülmények mellett minek?
zedgilette: Philo! Az a Taigetosz!
gyocska: Hát nem tudom gyerekek. Én minden nap legalább egyszer eszek húst, heti 3-4 hambit lehetőleg ma [...]
Mind a 12 komment
Már zuhanyozni se hagyják az embert.. izé... mosómedvét normálisan? XD
1876 0 4 Izé
zizi: Hacsak át nem szokunk Peter Filak módszerére (eggyel későbbi poszt)! XD
drgore: Pár évtized múlva mi is fogunk. Remélem addigra feldobom a pacskert :)
Nusihusi: Verekednek a vízért:D
Mind a 4 komment
Ember a Holdon

Tavalyi John Lewis karácsonyi reklámfilm
1703 0 3 Izé
cila: Egy ötlet a sok közül. Szép a zene, szívhez szól a sztori. És igen,...meglehet, hogy (pár) s [...]
Nusihusi: Ez nagyon szép kisfilm:)
Csádi: Jó sokáig vissza tudta tartani a levegőt. De most a lufikkal végre lélegezhet.
Különösen mérgező kígyóval ijesztgetnek kislányokat Németországban! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2746 0 4 Izé
sergi: 15 év múlva majd én is megijesztgetem a kigyómmal.
kissfreezer: Én nem nyitom meg, mert nem szándékozom megosztani csak azért, hogy lássam, de fel vagyok hábo [...]
Nusihusi: Aminek a csípésétől azonnal köddé válsz:D
Mind a 4 komment
Különösen mérgező kígyóval ijesztgetnek kislányokat Németországban!

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2886 0 0 Art Izé
Aki nincs fent a Facebookon 

Van ilyen ember, és ez most nem poén, nem kamu. Nem lájkvadászat. Milyen lehet az élete? Van neki valódi élete a Facebookon kívül? Mi lehet ott? Sivárság. Mit tesz a fotóival? Mit? Megnézi. És? Megmutatja egy embernek? Kettőnek? Kinek? Nincs jelen az igazi valóságban, nincs szerepe, nem jut levegőhöz. Kénytelen elfoglalni magát valamivel. Na, de mivel? Kimegy a természetbe. És? Egyedül nézelődik ott úgy, hogy egy fotót nem posztol sehová? Akkor ott sem járt. Ki hiszi el neki? Ő maga sem hiszi el az életét. Nem tudja visszakövetni, mi volt vele például egy éve. Főz magának valami kaját. Nagy dolog, mondhatom. Kimeri a tányérba, le nem fotózná, mert minek, és komótosan megeszi az egészet. Volt, nincs, de leginkább sosem volt, mert hol a dokumentáció?
3412 0 14 Izé
bungle: FACEBOOK FRIENDS ARE FAKE FRIENDS, STUDY FINDS http://europe.newsweek.com/facebook-friends-are-fake- [...]
Ravennë: Na én meg hirtelen azt hittem, úgy másoltam be ide kommentbe, hogy már kint volt posztnak... Pö [...]
bungle: Lekésted. ;)
Mind a 14 komment
Régebbi postok...