REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A 2008-as nevető konferencia Koreából.

(Tudom, hogy "csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot", de ők szerintem valami mást nyomnak ;P)
2871 1 14 Izé
Laci: Kedves Sanyi bácsi, felnőttem ám közben! Ürgét is öntöttem, verset is költöttem. Nem ordí [...]
kotta: "Csúnyán" megleptél Gyökössyvel! ÓRIÁSI riszpekt! Többet nem t'ok mondani, kapcsojjaki! ;-)
republic666: Boldogok, akik nevetni tudnak önmagukon, mert nem lesz vége szórakozásuknak. Gyökössy Endre
Mind a 14 komment
Erdei Zsolt "botrányos"nyilatkozata a hétvégi DeAndrey Abron meccs után.
"Nem érdekelt, hogy a nézőknek tetszik, vagy nem tetszik.”
"Ide nekem az oroszlánt is, adjanak ide mindenkit!"

Nektek mi a véleményetek a kialakult helyzetről?
9939 1 76 Izé
Loncsi69: Nem találok semmi kivetnivalót abban amit mondott, tuti egy boxoló sem a nézőre gondol, amikor [...]
Schabee: törölve lett :)
CULY: sztem ebben semmi felháboritó nincs ha én lettem volna a helyében én is kimondtam volna ugyan e [...]
Mind a 76 komment
A VX-sorozat harmadik tagja a szokásos luxuskinézetet és a kiváló teljesítményt nyújtja. A mérete 12.1 hüvelyk, a súlya pedig 1.6kg, a szokásos beépített csodákkal rendelkezik, továbbá bőrből készült csuklótámasza van, és természetesen a Lamborghini dizájnborítás virít rajta.

De valóban értékes belsőt rejt a csinos külső?
865 0 2 Tech Izé
winkytct: ha mar nem azert de hogy a szarba lehet egy 2,6 os dual core-os gep 4 GB ram-mal lassu???? ezeknek [...]
bandee1219: Ezt az erik gyereket valahogy jobban el tudom képzelni egy pia + cigi reklámban...
Érdekes kérdés... XD
És ti mit jósoltok? ;)
7054 2 22 Izé
|-=O=-|: Talán abból, hogy nem csak te imádod... :D
Schabee: imádom a bptvt!!!! de fel nem foghatom h ezek miből csinálnak nyereséget?!
kotta: Na most lehull a lepel: egy pár éven át, amikor épp olyanom volt (rossz vagy éppen túl jó ked [...]
Mind a 22 komment
Erősödik a forint!
8930 10 29 Izé
picike: Azért tartunk itt,mert már Mátyás is uralkodás helyett kondizni járt.
kszaten: ez nagyon kutya csóri matyi :D
Schabee: qrvajó :)
Mind a 29 komment
Az elmúlt két napban apróbb, de annál érdekesebb részletek láttak napvilágot a soron következő Prince of Persia-ból.
751 0 0 Tech Izé
Soil - Pride
Egy jó szám, érdekes klippel. :)
Soil - Halo
870 0 0 Zene Izé
A biciklizéstől jobb lesz a szex - ezzel a gondolattal kampányol a kormány a bicikli mellett.

Bécsben ötször annyi bicikliút van, mint Budapesten, de a kormány szerint nem csak útból van kevés, kevés a kerékpáros is. Ezért akart a minisztérium - ahogy fogalmaztak - "ütős, figyelemfelkeltő kampányt". A Gazdasági Minisztérium szóvivője azt mondta, nemcsak azzal foglalkoznak, hogy több út épüljön, több biciklis is kell. Erről szól a mostani kampány, amiért a minisztérium 3,2 millió forintot fizetett.
13838 9 34 Izé
Schabee: hát ez állat XDXDXDXD
Dawe: attól csaknem kapok hererákot hogy néha felülök a szakadt bmx-emre
Villa27: Igaz! Férfiaknál a biciklizés inpotenciát okoz! Miért nem olvastak utána azok akik ezt a kamp [...]
Mind a 34 komment
Újabb jó téma nem csak sátánistáknak és világvége hívőknek... ;)
Elvileg májusban éri el a Föld lakossága a 6 666 666 666-ot.
8666 1 81 Izé
bungle: Krys küldte: URL: http://emaninagar.com/populationc.htm Szöveg: India lakosságának növekedése [...]
Laci: Nem igaz, hogy CSAK 14 éves vagy! Figyeltem a kommentjeidet, tetszenek. :)
Máln@: :9 de gyorsan szülnek :P :) 6,669,670,009
Mind a 81 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Monodon monoceros vagy ismertebb nevén a narvál, ami az emlősök osztályában a cetek rendjéhez, ezen belül a narválfélék vagy fehérdelfinfélék családjához tartozó Monodon két faja közül az egyik (a másik a beluga).

A faj érdekessége hogy a hímek agyara 2-3 méter hosszúra is megnőhet, és még senki nem tudja, hogy mire való igazán...
2244 1 25 Izé
szabina666: Találtam egy oldalt a cetekről.Nem rossz:): a lényeg benn van http://www.cetek.freeweb.hu/
bungle: reokra küldte: http://www.youtube.com/watch?v=ykwqXuMPsoc Egyébként ez weebl cucc, amiből volt [...]
Belkar: mind1 délen is meg északon is jég van meg hideg meg ugyanolyan mind2 és mind2 el fog pusztulni f [...]
Mind a 25 komment
Érdekes japán táncformáció. :D
4506 1 7 Izé
Schabee: ez kivételesen jó a japóktól
vargaz: bár így tudnék :D
BoshI: Hát ez nagyon kemény...:D
Mind a 7 komment
Szemet gyönyörködtető in-game jeleneteket felvonultató mozgókép érkezett a Neon motor hajtotta Race Driver GRID-ből.
708 0 1 Tech Izé
Menyet: Tényleg jó game ;)
Brutális macskatámadás. Nem is hinnéd mire képes egy ilyen halálos fenevad! CSAK erős idegzetűeknek!
(húú de jó, már majdnem elmaradt a mai cicás poszt - bungle ;))
9501 11 35 Izé
bungle: Nem várt csattanó a végén. ;)
Ravennë: Egy hangos "kurva anyád" és egy papucs a leghatásosabb. Soha nem jutna eszembe (akármilyen) vere [...]
bungle: Lakásában csapott le áldozatára a vérengző macska (cím, baszki!!! :D) http://velvet.hu/blogok [...]
Mind a 35 komment
Érdekes izék a Citroen alkatrészekből...
2701 0 4 Autó Izé
Schabee: nem sok értelme van ennek :S a fordos jobb
tian: Ugyanúgy működik mit a szánkó:))
Re-Peet: a gravitáció...
Mind a 4 komment
Érdekes izék a Citroen alkatrészekből...
2744 0 4 Izé
Schabee: nem sok értelme van ennek :S a fordos jobb
tian: Ugyanúgy működik mit a szánkó:))
Re-Peet: a gravitáció...
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legveszedelmesebb madara (a Guinness rekordok könyve szerint), a kazuár. A strucc és az emu után a harmadik legnagyobb testű futómadár, borotvaéles középső ujjával, "karate-rúgással" sebesítve támad vagy öl.

5684 0 21 Izé
bigyminyő: Ilyen kazuárt láttam a miskolci Vadasparkban.Élőben nagyon nyugodtnak tűnt.... Persze ha veszé [...]
nyehőce: Karatemadár a faszom...
VS: Durva tag...
Mind a 21 komment
Végre elért PC-re is az író-óriás nevével reklámozott legújabb taktikai lövölde, a Rainbow Six Vegas második része. Kipróbáltuk, érdemes-e beruházni rá.
559 0 1 Tech Izé
Menyet: Serintem is jó lett :)
A skót kormány frissen hozott döntése értelmében a jövőben a tanterv részét képzi majd a videójáték-tervezés és a számítógépes animáció.
418 0 0 Tech Izé
Póló kockáknak
5038 1 7 Izé
Belkar: ez mekkora :)
r3clbull: most látom itt a kommentekbe...linkelve van ez is...azóta már posttá nőtte magát :D
r3clbull: na ez a beszéd :D...kösz
Mind a 7 komment
Robert Capa (eredeti nevén Friedmann Endre Ernő)
A leghíresebb haditudósító fényképész, és egyben a valaha volt legvitatottabb felvétel elkészítője.
5909 1 28 Art Izé
kotta: http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20090218-pierce-brosnan-filmesiti-meg-robert-capa-elete [...]
M.agnus: Igaz, hogy mind etikailag mind pedig technikailag (itt a Milicista halála c. képre gondolva) erős [...]
kotta: És még: mai napig eléggé foglalkoztatja a fotóművészeket a dolgok etikai oldala. (bár ez am [...]
Mind a 28 komment
Robert Capa (eredeti nevén Friedmann Endre Ernő)
A leghíresebb haditudósító fényképész, és egyben a valaha volt legvitatottabb felvétel elkészítője.
6178 9 28 Izé
kotta: http://www.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/20090218-pierce-brosnan-filmesiti-meg-robert-capa-elete [...]
M.agnus: Igaz, hogy mind etikailag mind pedig technikailag (itt a Milicista halála c. képre gondolva) erős [...]
kotta: És még: mai napig eléggé foglalkoztatja a fotóművészeket a dolgok etikai oldala. (bár ez am [...]
Mind a 28 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oposszum. Ha kedve tartja szívesen szurkol valamilyen meccsen is. :) Ő pedig nem egy bébi raptor. :D (és szerencséje, hogy cicákkal is jó kapcsolatot ápol :D - bungle)
3017 1 28 Izé
bungle: Alma. ;) http://youtu.be/gj386NZ-vJI
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=2059
r3clbull: ne fesd az ördögöt a falra...
Mind a 28 komment
Volkswagen GX3 Concept - egy kicsit szerintem a KTM X-Bow-ra hajaz, de ez is érdekes egy koncepció.
3483 0 14 Autó Izé
Re-Peet: Deeehogyisnem.. ha máshogy nem, megoldod így: http://www.youtube.com/watch?v=1SPd9wTPV4g&feature=r [...]
ismeretlen: és ugyanez, illetve hasonló régiben, ez is háromkerekű http://www.tekivagy.extra.hu/citroen.jp [...]
tian: Igaz, bár mondjuk /sajnos/ van elég sok hely ahol a négykerekűvel sem tudod megcsinálni:D
Mind a 14 komment
Volkswagen GX3 Concept - egy kicsit szerintem a KTM X-Bow-ra hajaz, de ez is érdekes egy koncepció.
3513 0 14 Izé
Re-Peet: Deeehogyisnem.. ha máshogy nem, megoldod így: http://www.youtube.com/watch?v=1SPd9wTPV4g&feature=r [...]
ismeretlen: és ugyanez, illetve hasonló régiben, ez is háromkerekű http://www.tekivagy.extra.hu/citroen.jp [...]
tian: Igaz, bár mondjuk /sajnos/ van elég sok hely ahol a négykerekűvel sem tudod megcsinálni:D
Mind a 14 komment
"Ha kimondod, jobban fogod érezni magad." ;)
31865 31 50 Izé
mekszamnojz: De tudjuk :D
emiliarvp11: Sziasztok! Nem tudjátok ezt valahonnan le lehetne tölteni? De magyarul kellene, hogy feltegyem a t [...]
Tattoros: I love you...so I already understand everything.I think...I hope,you are so happy:),but don't forget [...]
Mind a 50 komment
Pamukkale - Törökország
Wiki cikk.
2760 0 9 Art Izé
Bero: Voltam ott tizenhárom éve, de mindig visszavágyok.. Csodálatos élmény volt!
Balázs: dejó mikor két ember így egymásra talál:D
r3clbull: azt de fasza egy hely...elmennék
Mind a 9 komment
Pamukkale - Törökország
Wiki cikk.
2862 2 9 Izé
Bero: Voltam ott tizenhárom éve, de mindig visszavágyok.. Csodálatos élmény volt!
Balázs: dejó mikor két ember így egymásra talál:D
r3clbull: azt de fasza egy hely...elmennék
Mind a 9 komment
Domen Lombergar furcsa alkotásai
2782 0 68 Art Izé
orka: Kicsit olyan Dalí-s... :-S
kotta: Nem, nem hiszem. :-) Kerléssel folytatott "lávsztorink" részleteivel pedig nem is terhelünk ben [...]
Laci: Qu' est-ce que passe ici? Vous voulez transformé cette site en francais? á une petit Trianon? Á n [...]
Mind a 68 komment
Domen Lombergar furcsa alkotásai
2786 3 68 Izé
orka: Kicsit olyan Dalí-s... :-S
kotta: Nem, nem hiszem. :-) Kerléssel folytatott "lávsztorink" részleteivel pedig nem is terhelünk ben [...]
Laci: Qu' est-ce que passe ici? Vous voulez transformé cette site en francais? á une petit Trianon? Á n [...]
Mind a 68 komment
Order of The Stick - egy milliók által kedvelt szerepjátékon alapuló humoros képregény ami már több nemzetközi díjat nyert.
Itt pedig a magyarított változat (nem adja vissza az eredeti hangulatát, de azért jó).
9560 8 6 Izé
anon: Ja tényleg :D
Belkar: de folytatja miért ne folytatná?
anon: kár hogy nem folytattja a fordító :(
Mind a 6 komment
YouTube sztárok vendégszereplése a South Parkban - és az eredetik összegyűjtve
5986 10 23 Izé
bungle: Chocolate Rain By Tay Zonday Meets Metal www.youtube.com/watch?v=ZM-5tbZJa9c
Hoember: Igy igaz, Minden jöhet ami űrhajós, idegenes, fantasztikus, lövöldözgetős izé.
Belkar: tök jó csak egy baj van hogy ez a rész valahogy kimaradt a látottak közül :S
Mind a 23 komment
Nem egy mai darab sem az autó sem a videó, de érdemes végignézni:


Ez pedig a tesztpálya ahol mindez történt.
918 1 1 Tech Izé
bandee1219: Na igen, nem mai, de azért kéne. 8D Bár ez nem a hazai utakra való.
A július 18-án mozikba kerülő Batman: The Dark Knight amolyan előzetes kedvcsinálójaként érkezik a Warner gondozásában a Batman: Gotham Knight című kézzel rajzolt egész estés film, mely kizárólag DVD-n lesz kapható. A július 8-tól kapható mestermű az Animátrix-hoz hasonlóan hat fejezeten keresztül mutatja meg, hogy Bruce Wayne hogyan vált Gotham védangyalává.
3533 0 16 Film Izé
Digo: 1: jogos.de azt nem tudhattam :D.Attol függetlenül én a Marvel-t jobban szeretem (mondjuk a legut [...]
Belkar: 1: én nem számoltam a másodrangú mellékhősöket egyik oldalon se pedig hidd el a marvelnél is [...]
Digo: Ketten?Mi van Green Lanternel?Wonder Womannel?Flashel?és még lehetne sorolni.Plusz,Batmanhez mérh [...]
Mind a 16 komment
A július 18-án mozikba kerülő Batman: The Dark Knight amolyan előzetes kedvcsinálójaként érkezik a Warner gondozásában a Batman: Gotham Knight című kézzel rajzolt egész estés film, mely kizárólag DVD-n lesz kapható. A július 8-tól kapható mestermű az Animátrix-hoz hasonlóan hat fejezeten keresztül mutatja meg, hogy Bruce Wayne hogyan vált Gotham védangyalává.
3740 2 16 Izé
Digo: 1: jogos.de azt nem tudhattam :D.Attol függetlenül én a Marvel-t jobban szeretem (mondjuk a legut [...]
Belkar: 1: én nem számoltam a másodrangú mellékhősöket egyik oldalon se pedig hidd el a marvelnél is [...]
Digo: Ketten?Mi van Green Lanternel?Wonder Womannel?Flashel?és még lehetne sorolni.Plusz,Batmanhez mérh [...]
Mind a 16 komment
Érkezik az idén ősszel debütáló Fallout 3 gyűjtői kiadványa!
597 0 0 Tech Izé
Nesztek, erről lehet vitatkozni, hogy milyen művészet...

Hangsúlyosan megkérek mindenkit, hogy a Flesh Projectet csak nagyon erős idegzetűek nézzék meg!
10498 0 65 Art Izé
rezso: Nem szeretném lezárni,és nem is szeretnék vitázni.Az elmúlt napok posztjait nézve(lehet előt [...]
dude: Talán mert annyira képben vagy? ;) Egyébként isten őrizz, hogy postolj, hiszen "az akkora műv [...]
kotta: De tényleg nem kell ám egyetérteni velem! Csak azért hármótoknak írtam, mert tetszett,h ti is [...]
Mind a 65 komment
Nesztek, erről lehet vitatkozni, hogy milyen művészet...

Hangsúlyosan megkérek mindenkit, hogy a Flesh Projectet csak nagyon erős idegzetűek nézzék meg!
10641 4 65 Izé
rezso: Nem szeretném lezárni,és nem is szeretnék vitázni.Az elmúlt napok posztjait nézve(lehet előt [...]
dude: Talán mert annyira képben vagy? ;) Egyébként isten őrizz, hogy postolj, hiszen "az akkora műv [...]
kotta: De tényleg nem kell ám egyetérteni velem! Csak azért hármótoknak írtam, mert tetszett,h ti is [...]
Mind a 65 komment
Kolozsvár (Erdély) polgármestere a helyzet magaslatán... vagy nem. :D ("kicsit" régi videó... bungle)
3961 3 12 Izé
Laci: Igazad van (és nkmedvének [5] is), ezúttal nem a megfelelő ember, nem a kellő pillanatban zuhan [...]
Sanchez23: Kolozsvár ( ERDÉLY )
r3clbull: réginek régi..csak gondoltam akad aki nem látta még :D
Mind a 12 komment
Érkezik a Wii kontroleréhez hasonló mozgásérzékelős X360 kontroller?
482 0 0 Tech Izé
A tegnap leközölt Mafia 2 információbomba után újabb hírmorzsákra leltünk erdőtúránk során.
470 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...