REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Úgy szeretlek, majd megeszlek... :)
6672 3 98 Izé
Nas: Én sem értek egyet a túlzott aggódással, a felesleges fertőtlenítgetéssel, a gyerekek búra [...]
Angi: Ekkor is szolni fogok.
Purple: aham :)
Mind a 98 komment
A Vecna Robotics által készített és az Egyesült Államok által támogatott BEAR (Battlefield Extraction-Assist Robot) robot. A jelenlegi prototípus kb. 230 kg felemelésére képes.

További információ és videók a project honlapján.
2248 0 0 Tech Izé
"Ezek a jegesmedvék nagyon kemény állatok!"
5408 5 16 Izé
microlab: nem lattam es nemis vettem eszre:))))
Dieseldisc: Azt még értem hogy keményebb mint az orosz lány és ezt tanulta az iskolában ahova nem járt me [...]
lb7: Úgysem tudsz meggyőzni...te is buta vagy :D
Mind a 16 komment
"Gyurta Dani megmutatja gyönyörű barátnőjét" - Az is gyönyörű, hogy ki van gombolva a farmerja és lóg a slicce. Talán sok volt a vacsi? :)
1517 0 18 Pink Izé
clownessa: szimpatikus vagy te nekem ; )
go-free: ez az utazás kétszemélyes! jössz? ;)
clownessa: És ezzel elindultál egy belső utazásra, ugyanis a beismerés a felderítő öntanulás folyamat [...]
Mind a 18 komment
Minden jó, csak az irányzékkal van egy kis baj. ;D
1561 0 0 Sport Izé
Pendulum - Witchcraft

Ez az egyik legjobb! :) Csodálkozom, hogy még nem volt!
1505 4 2 Zene Izé
go-free: ha ráér jövőhéten, akkor tudok segíteni az ügyben.
CrazyLime: Nincs valakinek discografia?
Future Rock Band
2135 1 0 Tech Izé
4 fülöp-szigeteki srác reakciója, miután kiderült, hogy országuk szépe bejutott a Miss Universe fináléjába.

(Hangerőt az elején vegyétek nagyon halkra!!!)

Te hogyan reagáltál volna, ha Babinyecz Tímea jut be? ;)
14934 3 30 Izé
lb7: Hát ez igazán fantasztikus!
r2d2: Engem inkább az érdeklne, miért kerül fel egy ilyen video: "Figyeljetek lányok, mos beállítom [...]
TdianaV: Én szívesen rájuk gyújtanám azt a szobát.... :D Lány létemre nem visítozok így.... :D
Mind a 30 komment
Fugative - Bad Girl
565 0 9 Zene Izé
Halievi97: Igen erre..
Balázs: hát látod
eerix: ufff, tényleg ezekre az autotuneolt fosokra van szüksége a fiatalok többségének?
Mind a 9 komment
  High Contrast - Kiss Kiss Bang Bang
732 2 0 Zene Izé
Michael Wiles menni grillparti. :D

A hatóság nem értékelte...
1303 0 0 Autó Izé
És még azt mondják hogy a patkányok piszkosak és betegséget hordoznak... Hát tessék, itt az ellenpélda! :D (bár én még akkor se csípem őket).
6449 6 18 Izé
Nas: xD "Uuuuu, what does this botton doooo?" Én már a spam-áradatot vártam...de nem érdek, hanem s [...]
Tooni: Asszem beválik... http://noob.hu/2010/09/30/annoyance.jpg
Tooni: Inkább egy Aszteroidát rá!
Mind a 18 komment
"A tököm "kivan", mikor kezdődik már ez a meccs?" :D
1784 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Ez pont egy ünnepi poszt. :D Az összes jól (2000)
Maccoyi: A "Kilóg a lóláb." szöveg, nem lett volna annyira találó szerintem. :D Egyébként nm. :)
bungle: :DDD Jó lett a szöveg, köszi!
Ha minden jól megy, két dán feltaláló augusztus 30-án fellövi házilag eszkábált űrhajójukat, melyet a reményei szerint sikeres út után bátor űrturistákkal szeretnének megtölteni.

Te jelentkeznél-e? :D

Magyar cikk.
5333 1 41 Izé
izébigyó: Azért már óvatosabban fogalmaznak. :) "Elképzelésük szerint négy éven belül lehetővé vál [...]
eol: Kár, remélem a következő kilövésük sikeres lesz.
Purple: ciki. de az is jó lett volna, ha nem ez száll fel, hanem a földet nyomja le :D
Mind a 41 komment
Megsimogatta, majd a kukába dobta a macskát.

"Mi ez a nagy hűhó? Csak egy macska..." - mondta a kegyetlen brit asszony.
10496 2 95 Izé
Tooni: http://noob.hu/2010/08/30/Turpi_urfi.gif :D
lb7: Fú micsoda szócsata meg anyázás ment itt míg én nyaraltam... ...én a nőnek olyan büntetés [...]
bungle: Milyen aranyos néni, megment a kukából egy cicát: http://imgur.com/k2y0u.gif
Mind a 95 komment
Mexikói testépítő nem ért egyet a zsűri döntésével...
12141 2 21 Izé
lb7: Agyára ment a gyúrás... amúgy nem értem, mert itt nem tud senkit "meggyőzni", mert mindenki ak [...]
Raven00: A végén kiesik a zsepi a gatyóból és hazzaszaladnak :)
naphtha08: Lehet tudni, hogy a végén ki gyak le kit? Vagy csak a nagy ovibunyó megy?
Mind a 21 komment
Mexikói testépítő nem ért egyet a zsűri döntésével...
11923 0 1 Sport Izé
DubleB: Széket , széket, széket neki ! :)):))
Mit árul el róla(d) az arcszőrzete(d)?

Szakállkörkép
2380 0 11 Pink Izé
CRaPtRaSH: azt nem szeretem :] sóskifli sörrel v energiaitallal
spider86: akkor a sóskiflihez kellene Kaiser kolbász is nem? :D
CRaPtRaSH: na jó, ha megkínáltok, akkor adok egy kis aprót, de hozzatok nekem sóskiflit :D addig én növe [...]
Mind a 11 komment
Az idei Miss Universe nemzetközi szépségverseny döntője előtt tartott "Nemzetek Viselete" vetélkedője.

Nektek melyik ruha tetszik legjobban?

További képek.

A magyar szépségkirálynőt matyóbabának öltöztették.

Egyébként a mexikói lány lett a "világ szépe" és Babinyecz Tímea nem jutott a legjobb 15 közé.
10191 6 27 Izé
Laretta: A magyar szép és jó csak semmi köze a népviselethez sajnos.... Na ezért nem akarok stylist len [...]
lb7: A legtöbb nemzeti viselet túl csicsás...a miénk viszont szép nagyon
garfield23: Nálam Írország, Honduras, és Ausztrália a dobogós.
Mind a 27 komment
Jó fej bagolyfecskék. :) Balról a 3. valami sokkolót láthatott. :D
4962 4 14 Izé
Mr.T.: http://www.ediciona.com/portafolio/image/8/7/2/1/buhito_copia_1278.jpg
lb7: Balról a 3. lefagyott :)
Nusihusi: Hogy tolakodnak már a jobb helyért:D:D:D
Mind a 14 komment
A gazdagsági világválság Bruce úrfinak sem kegyelmezett...
4518 1 3 Izé
rubigo: ez a batman ez ilyen...
Szugyi: Csak leszámol a magas koleszterinnel...
Badabim: fatman
A bájos kacajok után itt vannak a furcsán horkolók. Ők képtelenek csendben szundikálni, de mi ezt abszolút nem bánjuk, hiszen így eggyel több dolog van, amin mosolyogni tudunk. :)

Másik videó. Ha találtok még ilyeneket, írjátok a kommentekbe!
7203 4 3 Izé
Daron: milyet büfög minden horkantás előtt!!! :)))
mike83: én sem tudom eldönteni hogy ez most kamu-e, reméljük nem az :D de a másik videóban szereplő n [...]
logotomporur: Először azt hittem kamu, de aztán jobban belegondolva ez most komoly, vagy mégse? :D
Heartbreaker

Ha úgy találod, hogy egy ismerősöd, barátod, vagy családtagod egy gyökérrel jár, akkor fel kell bérelned Alexet és nővérét, akik  párkapcsolatokat szakítanak meg. A munka jellege miatt ki is alakítottak két szabályt: 1: Boldog párt nem szabad elszakítani! 2: Munkában nincs szerelem!
Miután felbérli őket egy kőkazdag muksó, hogy szakítsák szét a lányát és leendő férjét, kiderül, hogy azok boldog párkapcsolatban élnek. Viszont őket jobban érdekli a pénz, mint az emberek boldogsága, így az első szabály el is lett felejtve. A másodikat pedig Alex felejti el, mikor pár napot együtt tölt a gyönyörű lánnyal.

Rengeteg lehetőség van ebben a filmben, romantikusnak tökéletes a felvezetése, a vígjátékként pedig szintén sok helyzet komikum lehetőség adódik, reméljük ki is használják őket, és a történet sem lesz túl csöpögős.
2000 0 2 Film Izé
Erunder: Majdnem, csak fordítva.
VaCaK_Effect: A ,,Spanom Csaja" c. film nem ugyan erről szólt?
Nyári kalandként élik meg a hazatoloncolást a romániai romák, akik "önként' - fejenként 300 eurós, gyerek után 100-100 eurós francia segéllyel - különgéppel, a francia állam költségén érkeztek csütörtökön és pénteken haza Romániába.

Deportálják a romákat: "bár legálisan érkeztek az országba, de illegális telepeket létesítettek, törvényellenes tevékenységet folytatnak, a gyerekeket koldulásra kényszerítik és megfélemlítik a helyi lakosságot."

"A fele dolgozott, a másik fele kukázott” - a romák visszakészülnek.
4655 1 40 Izé
izébigyó: Obamához mennek a romák A jogvédő szervezeteknek nem tetszik, hogy félreértések és az imázs [...]
garfield23: Mongólia: több mint 1,5 millió négyzetkilométer, 2,7 millió lakossal. Kapjanak ebből százeze [...]
Nusihusi: A Holdra kéne őket küldeni, ott talán nem lopnak:P
Mind a 40 komment
Nem jön a baba? Így segíthet a vércsoportdiéta
602 1 2 Pink Izé
Errtu: És csak a vércsoportodnak megfelelő twilight részt nézheted meg!
Purple: az a-s vér nem jó, b-sből kell sokat inni :DDD
Tres Coronas - Bang Bang 
585 0 0 Zene Izé
IQ Ball
9442 3 4 Game Izé
Koncz: nagyon jó játék!
Speedy-G: Remélem lesz 2.része
triniti5: én is:)
Mind a 4 komment
Baba- és gyermekszépségverseny -  pro és kontra. Szerinted? 
8446 2 52 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/41738_kep?mode=latest&position=0&large=1
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/41679_kep
Tooni: Aztán még a papagájok, a kotnyelesek, a minden lében két kanalak, a pletykafészkek, a szófos [...]
Mind a 52 komment
A legőrűltebb ugrások top 10-es listája.
1519 3 3 Sport Izé
Maccoyi: "ööö..." thx ;)
bungle: "legőrültebb" ;)
skad: Pastrana 2x is...:)
Multifunkciós bútorok olasz dizájnnal.

5944 12 6 Izé
Findzs: nagyon ötletes kreatív cuccok nekem főleg az emeletes ágyak tetszenek
DubleB: Jaj nagyszerűek, és milyen praktikus mind...de nem tudom, hogy az ilyen levegőbe lenyílós ágy [...]
ShitIron: De jók, csak szerintem drága.
Mind a 6 komment
Készül a spanyol galambpörkölt? ;)

Másik videó.

Angol cikk.
10257 3 43 Izé
Turmion Kätilöt: Én semmiképp nem csinálnék belőlük állateledelt, ki tudja milyen fertőzést hordoznak magukb [...]
BusKeyCome: Na most lehet, hogy újdonságot mondok, de sem a farkasok, sem pedig a medvék nem tudnak repülni. [...]
Nas: Szerintem nem lehet könnyű és olcsó megoldani a higiénikus tárolásukat, állatorvosi ellenőr [...]
Mind a 43 komment
Axl Rose már felkérte a srácokat, hogy a következő turnéján ők kísérjék...

(Bocs, de rég volt bünti, pedig megérdemlitek :)).
5590 1 19 Izé
Dieselboy: De úgy feszít a vékonyabb gyerek, mint ha minimum tudna gitározni... meg félmeztelen...
Asha: Hát lol... én személy szerint szétröhögtem magam, főleg hogy milyen komolyan adják elő... n [...]
laca911: jajj, ez siralmas
Mind a 19 komment
Amilyen furcsa szélsőséges időjárás van most, nálunk is simán megtörténhet hogy egy könnyen jött könnyen ment nyári vihar alkalmával belecsap egy villám autónkba, míg mi komótosan csápoljuk befelé a pacalt, lefojtva egy kis túrógombival.
2332 2 2 Autó Izé
go-free: tiétek vóut? :D
lb7: A szívem szakad meg :,(
Lolek és Balek - új sorozat indul, két imádnivalóan trehány székely cowboy-jal.

Ha az intertextuális utalásokat is szeretnéd érteni, akkor előbb kattints ide.
6187 5 9 Izé
bungle: nandika küldte: URL: http://kukker.manna.ro/showvideo/2590/lolek_es_balek_a_bankrablas_metafizikaja [...]
Tooni: Nincs itt rossz értelmezés, mert a Robotkurva is nagyon ott volt.
RockerBandy: Szerintem nem ezt akarta előzménynek, hanem a másikat... :)
Mind a 9 komment
Babinyecz Tímea, Miss Universe Hungary. Az angolt nem kéne erőltetnie...

Blikk: "Kínosan pocsék az angolja a szépségkirálynőnek"
16069 3 82 Izé
Purple: legalább nem a mienken :DD
izébigyó: "A szlovák világszépén röhög a fél világ" http://kitekinto.hu/nonpolitik/2010/08/22/a_szlova [...]
Nas: Szerintem sokan meglepődnének, ha ismernék a saját nemük, illetve a másik nem átlagos, valós [...]
Mind a 82 komment
Fekete Hattyú  

Darren Aronofsky (Rekviem egy álomért, A pankrátor) legújabb filmjében Natalie Portman egy balett-táncosnőt játszik, aki egy rivális felbukkanása és a felé támasztott elvárások miatt idegileg kikészül.

Ennyit tudni a filmről. Az előzetes elég feszültségkeltő és izgalmas, na meg Aronofskyban sem kellett még csalódnunk, úgyhogy lehet várni a filmet. A magyar bemutató időpontját még nem döntötték el, Amerikában december 1.-től adják a mozik.

A www.blackswan2010.com a gyártó oldalára mutat, ahol szinte semmi sincs, de hátha felfrissítik majd.
4974 0 4 Film Izé
kovacslacka: Hát tényleg érdemesebb akkor megnézni, ha már láttad a filmet, de nem lő le sokkal többet, m [...]
kasy: Nem néztem meg a videót, de úgy tudom spoilerek vannak benne. Szóval csak óvatosan aki nem lát [...]
kovacslacka: Számítógépes effektek a filmből: http://videa.hu/videok/film-animacio/fekete-hattyu-effektek-bl [...]
Mind a 4 komment
Ha eddig még nem hívtad volna meg az összes barátodat és ismerősödet a brands.hu-ra, most itt a legmegfelelőbb alkalom! Ha a következő egy hónapban belépsz az oldalra, és ott küldesz meghívót számukra, akkor nemcsak az első vásárlásuk után járó 1.000 forintos kuponnal jutalmazunk meg, hanem a Tiéd lehet további értékes ajándékaink egyike is. Lépj be a brands.hu-ra, és tudj meg többet a játék részleteiről!

Ne feledd, a játék alatt is a legjobb akciókkal várunk!

Jó vásárlást kíván a brands.hu!
940 1 1 Izé
bandee1219: A mostani akció nagyon kecsegtető! XD
"A megtört, fehérbort szorongató hajléktalanok félve bújtak egymáshoz, ahogy csikorgó fékekkel, pattogó orral eléjük vágódott az Állami Elmegyógy és Intézet mentőautója. Szivacsosra ivott agyuknak fájdalmas volt a felismerés: ebből a delíriumból nincs kiszállás. Tudták, az utolsó fuvar lesz ez, a végső kör a detoxba, vagy az életfogytig tartó bamba nyáladzás."
7079 3 0 Autó Izé
Burlesque

Christina Aguilera, és Cher együtt a filmvásznon. Aguilera-nak ez az első alkalma, hogy valódi színészi tehetségét is megmutathatja. Igaz a valóságtól nem egy túl elrugaszkodott karaktert kell alakítania.

Ali Los Angelesbe utazik, mert az a vágya, hogy énekesnő legyen, de ahogy az lenni szokott ez nem történik meg varázsütésre (ám később mégis szóval ez is egy picit bárgyú, modern, tündérmese), ezért először pincérnőként dolgozik egy szórakozó helyen, ahol majd felfedezik tehetségét. Ezeket a váratlan fordulatokat fel se bírom fogni, micsoda meglepetések!!
1366 2 4 Film Izé
Erunder: Ja van még egy ok. Szeretem megosztani a jókedvem tárgyát az emberekkel.
pepeti: Hát ez egy világverő sztori tényleg :DD
Erunder: Mert Hannah Montana is tetszik valakinek. :D
Mind a 4 komment
Gyíkhiánya van és más gyíkot biztos nem adnak a dagadék szájába...
4983 1 29 Izé
csildi: Ennek mi a faszom baja van? Mire volt jo, hogy megette? Hogy elismerest kapjon? Idiota seggfej. Irta [...]
hopkins: Rankorn volt a neve
Wald: ahogy megláttam ezt a postképet rögtön eszembe jutott a nagy szörnyezet a jedi visszatérből a [...]
Mind a 29 komment
Régebbi postok...