REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Charles Beauchemin, a Ubisoft technikai vezetője jóvoltából néhány érdekes új információval lehetünk gazdagabbak az Assassin's Creed PC-s verziójával kapcsolatban.
663 0 0 Tech Izé
Capybara room

(egy újabb japcsizés kijutós :) - Errtu)
4812 1 38 Game Izé
fannieva: nekem csak sok felkiátojel van,más semmi!Sajnos igy nemtudok vele játszani!:(:(
Kerlés: Ha a macis játék jön be helyette, akkor a 35 komment szerint a next gombra kell kattintani.
Vándorholló: Nekem nem jön be a játék sehogy sem :(
Mind a 38 komment
A Tech Radar értesülései szerint jövő héttől, egészen pontosan március 14-től csökken az X360 next-gen konzol bolti ára.
394 0 0 Tech Izé
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2134 1 30 Film Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2423 1 30 Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
Egy három felvonásos technikai prezentáció érkezett a Crysis-t is hajtó CryEngine 2-ről. Kötelező!
706 0 0 Tech Izé
Egy szék az anyósnak - hátha érti a célzást.
1129 0 11 Izé
r3clbull: sztem meg anyósnak drága :PP
Tóth József: A hintaszékhez pípa is dukál. :D
Végtelen akarat: Jah bocsi.. Én kérek elnézést.. :D
Mind a 11 komment
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :D
12019 10 67 Izé
melynda85: Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer [...]
bungle: CRaPtRaSH küldte: "CSAAAAAAAJBUNYÓÓÓÓÓÓÓÓ :D az eleje uncsi,de nézzétek végig!!! Nagyonn [...]
spiritmonger: "...az összes ilyen az olyan..." kikészültemXDXD
Mind a 67 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Erdei "házikó" a Tezuka Architects-től.

Még pár érdekes építészeti megoldás, ami tetszik:
Wood Deck House
Canopy House
Observation House
Wall-less House
4568 0 24 Art Izé
eNMi: :D
CRaPtRaSH: kössz :D *önelégültfej*
eNMi: :D egyefene, azis jóóóóóó!!!! :D
Mind a 24 komment
Erdei "házikó" a Tezuka Architects-től.

Még pár érdekes építészeti megoldás, ami tetszik:
Wood Deck House
Canopy House
Observation House
Wall-less House
4949 8 24 Izé
eNMi: :D
CRaPtRaSH: kössz :D *önelégültfej*
eNMi: :D egyefene, azis jóóóóóó!!!! :D
Mind a 24 komment
A Microsoft ma jelezte, hogy a közelgő Vista SP1 márciusi érkezésével egy időben a dobozos és az upgrade Visták ára csökkeni fog.
452 0 0 Tech Izé
John DiMaggio, aki a Gears of War-ban Marus Fenix szinkronhangját kölcsönözte az IGN-nek adott interjúban elárult pár apró érdekességet a GDC-n bejelentett második részről.
393 0 0 Tech Izé
Jó ideje pletykálnak már a GoW 2 készültéről és a Microsoft ma végre hivatalosan is megerősítette, hogy érkezik a Gears of War folytatása.
349 0 0 Tech Izé
Kapd el a játékokat jól a kutyussal :)

( a kézigránát nem játék! ;) )
(( dehogyis nem ;) - Errtu ))
1493 0 2 Game Izé
Szamooca: Köszönöm Mac&Er ,mostmár tudom h nem kell a kutyámmal "eldobom a gránátot.HOZD VISSZA" játé [...]
Zsolt86: Ez de buzi játék :DD
A múltkori technikai bemutatók mellé ma délelőtt még két újabb felvétel érkezett, mely szintén a Far Cry 2 alatt dübörgő engine képességeit prezentálja.
784 0 0 Tech Izé
Rúgd minél messzebb a számítógépet jól! Csak ne az indiánra!

(a rekordokat kérjük ide a kommentekbe - Errtu)
2878 1 57 Game Izé
Beus22: Kb. 7000 pontnál meguntam és kikapcsoltam.Szerintem órákig tudna repülni.Agybeteg játék!!!!!! [...]
nono1994007: 2 nap után 3 akkucsere közben edzséseim alattt ment és most tartok 3 milliónál és még megy X [...]
luise: szentem ez a pontozás a "ranks to go!" számától függ de még nem probáltam ki:)
Mind a 57 komment
Hivatalosan még nem jelentette be az Evolution Studios a Motorstorm folytatását, de kész tényként lehet kezelni, hogy hamarosan érkezik a második felvonás.
523 0 0 Tech Izé
Négy kézikamerás videófelvétel érkezett a GDC-n kiállított Gran Turismo 5-ről, mely az európai rajongók legnagyobb bánatára csak a következő esztendőben lesz kapható.
608 0 1 Tech Izé
bandee1219: Soká jön, de inkáb ki lesz várva, ilyen fél részekre nem adunk. (kivéve, ha lesz benne valami [...]
This is the beginning of a beautiful friendship. :)
4528 6 21 Izé
r3clbull: de komoly ez a kép..
Schabee: szerintem se fogják egymástot bántani
CRaPtRaSH: az a második mennyire édes :]
Mind a 21 komment
Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
6913 0 10 Autó Izé
Savitra: Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D
Savitra: Dehiszen ez egy Liebherr átrakó, öt szirmú polipkanállal XD
GIjoe: amerikai autos talalkozon is szanalmasnak tartom a "japan auto zuzast" ertelmetlen rombolas, szanal [...]
Mind a 10 komment
Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
7052 0 10 Izé
Savitra: Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D
Savitra: Dehiszen ez egy Liebherr átrakó, öt szirmú polipkanállal XD
GIjoe: amerikai autos talalkozon is szanalmasnak tartom a "japan auto zuzast" ertelmetlen rombolas, szanal [...]
Mind a 10 komment
Hivatalosan még sem a BioWare, sem a LucasArts nem erősítette meg a képek hitelességét, azonban egyértelmű tény, hogy a JZConcepts.com-on közzé tett concept artokat, az a James Zhang készítette, aki korábban a KotOR második részéhez is papírra vetette az előzetes rajzokat.
641 0 0 Tech Izé
A Sony rezgő funkcióval ellátott SIXAXIS kontrollere április közepén érekzik a boltokba.
534 0 0 Tech Izé
A Google minden hivatalosan regisztrált San Franciscoi hajléktalannak kioszt egy élete végéig érvényes telefonszámot egy hangpostafiókkal. A terv szerint ezzel állandó elérhetőséget biztosíthatnak maguknak így megkönnyíthetik a társadalomba való visszailleszkedésüket és az emberi kapcsolatai fenttartását.
541 0 0 Tech Izé
Júniustól várható, az Eee egyik potenciális riválisa az Elonex a következő adatokkal:  7inch 800 x 480,  300MHz LNX Code 8 processor; 128MB of DDR 2, 1GB solid-state drive; 802.11b/g Wi-FI; 10/100Mb/s Ethernet port;  kettő USB 2.0 port. Az ára értelemszerűen 100 dollár lesz. 
861 0 0 Tech Izé
Érkeznek az új szélesvásznú ASUS-ok!
451 0 0 Tech Izé
Az Ubisoft az exkluzív PlayStation 3-as akciójátékáról tett egy rövidke bejelentést, miszerint a boltokba május 22-én érkezik majd. A bejelentés mellett egy videót is kiadtak a kezeik közül. Brutális!
678 0 0 Tech Izé
Most úgyis bevonják az 1 és 2 forintosokat, szóval szedjétek össze és lehet ügyeskedni... :)
6184 11 11 Izé
ibor90: Na hát én próbálkoztam. Nem volt sok 1, 2 Ft-osom, de ami volt azt beleraktam, van benne egy ké [...]
r3clbull: hát az a piramis nagyon ott van...
loloppo: Azért a 3. képen lebukott a csóka... A háttérben ott ficereg a pillanatragasztó :D
Mind a 11 komment
A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.

A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.

Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.

A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.

Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!
8800 3 22 Izé
rezlavor: masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.
Whitee: Mikor lesz eredményhírdetés? A múltkori mozijegyet amit nem használhattam fel, vígaszdíjként [...]
mun: bleach meg naruto.. hmhm hát a bleach még oké de azért van kielégítőbb, nem kicsit, nagyon ^^ [...]
Mind a 22 komment
Bizonyíték,hogy miért érdemes előre eljátszani a gondolattal, hogy te nyered meg az idei Oscar-t! :)
9161 0 27 Izé
Máln@: Paramm..paramm.......:) : http://www.youtube.com/watch?v=TY48jyGi1_s&feature=related
bungle: Köszi, sajnos ez nem ugyanaz a link, de mindegy, megtaláltam azt, ami volt és kicseréltem.
macseke: Ó, milyen ügyes vagyok, link lett belőle. :)
Mind a 27 komment
Villámfotók
8265 0 39 Art Izé
bungle: isty küldte: http://spaceweather.com/archive.php?view=1&day=28&month=05&year=2009
Purple: szerintem is lehetne több csattogós durrogós vihar! én is imádom! legutóbbi nyáron volt egy n [...]
bandee1219: Lehet, de akkor is régen volt. :( (Senkinek nem akarok bajt, de azért legyen a nyáron!)
Mind a 39 komment
Villámfotók
8498 22 39 Izé
bungle: isty küldte: http://spaceweather.com/archive.php?view=1&day=28&month=05&year=2009
Purple: szerintem is lehetne több csattogós durrogós vihar! én is imádom! legutóbbi nyáron volt egy n [...]
bandee1219: Lehet, de akkor is régen volt. :( (Senkinek nem akarok bajt, de azért legyen a nyáron!)
Mind a 39 komment
A na fényét érzékelve, forog az után akárcsak az igazi növények. USB-s eszközt lehet róla tölteni.
624 1 1 Tech Izé
Srobi: Napelemes napraforgo:D
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
5854 0 62 Art Izé
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
bandee1219: Ez részben igaz, de vajon mekkora összeg lesz majd akkor helyreállítani mindent és egy ilyesmit [...]
Mind a 62 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
6287 3 63 Izé
bungle: Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek) http://zoldter.hu/energia/ [...]
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
Mind a 63 komment
"Zámbó Jimmyvel és Pataky Attilával a balatoni szállodám előtt. Jimmy sokszor fordult meg nálam, én is jól éreztem magam a társaságában."

Zeneileg külön élmény.
7558 2 37 Izé
bandee1219: Csak megcsípte őket valami, héhészek.
bandee1219: Ez asztán a formáció. Egy haver diszkóban dolgozott, megjöttek ezek a Szarvendégek, az "éneke [...]
bandee1219: Mindegy, a lényeg, hogy ezen is túl vagyunk.
Mind a 37 komment
Érdekes koncepció az epapír és a GSM/PMP technológia ötvözésére.
1168 0 0 Tech Izé
I Love Rock n Roll, az American Idol "szupersztárjaitól". :)
6332 2 17 Izé
mekszamnojz: hat sajna itt kint a teveben minden estes musor, amit en spec mar nagyon unok.... de teny hogy soksz [...]
bandee1219: Meg a trió praktikus is, ugye: "A másik kettő volt a sz@r, én jól toltam!" :)
rivaul: Az alap zene segített hogy ne kapcsoljam ki de párnak bizony nem sok joga van az élethez... :)
Mind a 17 komment
Régebbi postok...