REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Masszázs technikák és jótékony hatásuk
329 0 0 Pink Izé
Egy igazi klasszkus Matt Mulholland interpretációjában (aki többször is könnyeket csalt már a szemünkbe itt).
4200 1 19 Izé
Capt. Great: Hiába Na! A művészet az művészet! :D De valszeg azért még mindig jobban csinálja és jobban [...]
közlegény: ez csak az igazán nagy előadóművészek sajátja: kiválóan játssza a dal demó verzióját.
Cableguy: hát ezt még az előadó sem bírja. annyira szívbemarkoló akarom mondani fülbemászó :S
Mind a 19 komment
Bizsuallergia - és ami mögötte van
342 0 0 Pink Izé
 Freeway Fury 2
5722 2 0 Game Izé
Egy húsz év körüli fiú komor arccal rángatja bőröndjét a vonatra. Nem érdekli, hogy mögötte segítséget vár egy cipekedő néni, meg az sem, hogy az előtte föltápászkodó lányt véletlenül sikerül bokán vágni. Tudja, miként viselkedjen otthon, és mi mindent tehet a nagyvárosban, a kettő között viszont elveszetten bolyong.
442 0 0 Pink Izé
Legelterjedtebb gyógynövényeink
271 0 0 Pink Izé
Transformer bicaj :D
5596 1 5 Izé
Laretta: Nem rossz! :DD
Goppo: A hol is a kameras. ott a tuloltalt megyek is oda csak meg epp megnezem a forgalmat is
karotta: F@sza, de a nyereg úgy látom nem kényelmes chopper üzemmódban :o)
Mind a 5 komment
Kutyakaki lottó Tajvanban - az akciónak köszönhetően lakosok ezrei kezdték megszállottan gyűjteni az utcákról a kutyaszart, annak reményében, hogy ők lesznek a szerencsések, akik 2000 dollár  értékben aranyrudakat nyerhetnek.

Szerintetek ez működne itthon?
1755 0 10 Izé
7sleeper: délkelet-ázsiában újra terjed a SARS csak most kutyákat fertőz viszont hamar átterjed majd em [...]
Cableguy: http://files.blogter.hu/user_files/145469/argor%20casted%20bars.jpg én arany érmének is örülné [...]
ismeretlen: az is lehet hogy nem átlagos aranytömböt adnak, hanem egy kicsit. nem? De mot már mindenki tudja [...]
Mind a 10 komment
A nap balekja: a rabló egy ketrecharcos kocsiját akarta elvenni. Verés közben még bokán is lőtte magát saját fegyverével. :D
10409 0 17 Izé
norbertvincze: http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/09/04/ki_akart_rabolni_egy_not_aztan_kiderult_hogy_profi_mma- [...]
7sleeper: biztos gyónni indult, csak aztán a Kántor megrángatta a harangkötelet, úgyhogy menny helyett a [...]
bungle: http://totalcar.hu/magazin/bologatokutya/2011/12/13/nap_hulyeje_a_sztreccslimo_tolvaj/
Mind a 17 komment
Marie Kolstad 84 évesen a világ legidősebb nője, aki plasztikáztatta a melleit.

Angol cikk több fotóval.
6429 0 5 Izé
Szancso: Eddig eláll a sz.....ilikon? ;)
komcsi: Én is abban reménykedtem, hogy nem ő fog szerepelni a mai bébz rovatban. :D
Tádi: remélem képeket nem tettek fel róla :O
Mind a 5 komment
Lulu, a rúdhercegnő

Youtube csatornája
Itt lehet megrendelni.
4645 0 16 Izé
Bogi22: :D nekem nincs semmi bajom :D makk egésséges vagyok:) jó ebben is igazad van de úgy érzem neke [...]
dude: Mi van husika, a 120 kilós lelkedbe taposott pár komment és ezért keményen lepontoztad őket? B [...]
Bogi22: Szerintem péndás dolog ,mert felvállalja amit csinál ,és nem szégyelli magát. És nem kinevet [...]
Mind a 16 komment
Fatüzelésű kocsival át Európán...

Egyéb fatüzelésű autók
3980 0 7 Izé
Tooni: Majd amikor feljebb megy a gázolaj ára, újra megjelennek és versenyképesek lesznek :D
MatyiZeg: Talán pont ezért nincsenek már gőzmozdonyok, nem túl praktikusak.
gumikigyo: Azért ez nem egy mai találmány "Az 1920-as években egy német mérnöknek, bizonyos Georges Imbe [...]
Mind a 7 komment
Ritmikus arcgimnasztika ;)

Azaz milyen pofát vágnál, ha dubstepet próbálnál követni a fejeddel...

(A hivatalos klip, na meg a szövege. ;) b.)
3703 3 11 Izé
Sörfi: http://www.youtube.com/watch?v=0bt9xBuGWgw nekem ez ugrott be róla ;D
Alucard4: "Ritmikus arcgimnasztika ;)" vagy mi van, ha sok kávét iszik a koffeinérzékeny :D
Szancso: Nekem tetszett az arcstep.:)
Mind a 11 komment
Esti Kornél - Boldogság, te kurva
1289 0 0 Zene Izé
Thy Catafalque - Köd utánam
614 1 1 Zene Izé
jollakott_napkozis: Nagyon bejön ez az együttes meg a klip is! Kezdek rákattanni az avantgárd metálra :D
Késő ősszel rengeteg olvasói levelet kapunk azzal kapcsolatban, hogy szerintünk hol érdemes tárolni egy Pagani Zondát a következő rügyfakadásig. A kérdésre természetesen a Csillagok Háborúja adja meg a választ, amennyiben a Csillagrombolók is a Halálcsillag közelében érzik magukat a legjobban.
6735 0 4 Izé
Öcsi: hmm... Gone in 60 seconds :D
komcsi: Én a Havanna lakótelepen tárolnám a panel tövében.
7sleeper: amíg fel nem ébredsz a ferrarid riasztójának hangjára hajnal négykor? ;-)
Mind a 4 komment
Cristina szerelmes a szomszédjába. Ő 13 éves. A szomszéd viszont 25. Egy történet az első szerelemről, az első félelmekről és első könnyekről.
1899 0 0 Film Izé
A Facebook megváltoztatja az agyunkat?
309 0 0 Pink Izé
Ugrás a sötétbe. Bevállalnád?
5303 0 16 Izé
Laretta: Én tuti csak becsukott szemmel merném... vagy még úgy se :D
nearo: Gondolkodás nélkül bevállalnám! Ha elkezdenék gondolkodni, lehet meggondolnám magam...
gezola: a 12.-es komment erre volt :D
Mind a 16 komment
Khat - Jemen legális drogja, ami ott olyan, mint a délutáni tea.

A növény a könnyűdrogok kategóriájába tartozik, az országnak a mindennapi élet egyik alapját képezi, mivel a lakosság minden nap délben abbahagyja a munkát, és beszív (berág).

Pár cikk a témában:
Khat, Afrika szarvának legális és kedvelt drogja
Itt drog, amott legális
A khat nevű drog használata súlyos következményekkel járhat
Össznépi drogozás miatt úszhatja meg a forradalmat a jemeni diktátor?
3493 0 8 Izé
dettybee: Ühüm, minden kultúrának megvan a legális drogja, és nem hiszem, hogy ott ment a tudatos reklá [...]
ismeretlen: "Észak Jemen jó hely, mindenki katt levélen él. Észak Jemen jó hely, ott van elég katt levél [...]
Élien: Rágj khat-ot és akkor a padlószőnyeget is a fejedre teheted! :)
Mind a 8 komment
A testnevelők tiltakoznak, hogy öt helyett csak heti három óra legyen
276 0 0 Pink Izé
Elszállt a GPS. :)
6059 0 6 Izé
cripio: Besz@rás :D Ingyen fuvar holnap kipróbálom
Tooni: SPOILER! A cipellő sarkait is összeütheted.
Ravennë: Azt bárhonnan "...csak mindig a sárga köves úton..." :D
Mind a 6 komment
Azt hittem "vízesés" lesz.
6220 0 5 Izé
Shifty: jó tudni hogy hülyeségből is be lehet már kerülni a "nagy könyvbe"
7sleeper: kém :-D kicsin, sárgán, húzott szemmel könnyű elvegyülni ;-)
Tooni: Az első kínai japán? :D
Mind a 5 komment
Zsíroskenyér készítése: oktatóvideo kezdőknek!
428 0 3 Pink Izé
vangelina: Nem, én a libamájat szeretem:).
zeiksz: ..és most, hogy már tudod a receptjét, "főztél" már zsíroskenyeret? ;) :)~
vangelina: nem zsaroskenyér, hanem zsíros, de már nem tudom átírni, bocs
"Milyen hülye koreográfia..." (iw84u4t)
6666 0 26 Izé
iw84u4t: kezicsókolom :)
bungle: Akkor kihirdetem az eredményt, iw84u4t nyert egy post szöveget, gratulálok! :)
revans: Nekem tetszik a post szöveg. Bocsánat de jobb nem jut eszembe :)
Mind a 26 komment
A körülmetélésről
2404 0 0 Pink Izé
Afro tech mods -  modding és elektronika óccsón!
5814 0 0 Tech Izé
A sárgarépa nagyon egészséges! :)

Korábbi post ezekről a "dögökről". ;)
7449 0 7 Izé
rubigo: furcsa ez a bug szó az angolban... jelent bogarat, poloskát, és a poszt alapján szöcskét is... [...]
rubigo: Om nom nom
Ravennë: De hiszen ez csak egy nyuszi.
Mind a 7 komment
Én, a másik felem és egy pasi
447 0 0 Pink Izé
A víz nem oltja a szomjúságot

A dicsőséges EU parlamentje nemrég hozott egy olyan törvényt, miszerint mendenről klnikai vizsgálattal kell kimutatni, hogy milyen hatással van az egészségre. Mivel a vízre senkinek sincs több milliárdja ezek elvégzéséhez, ezért többé nem használhatják rá, hogy oltja a szomjúságot, míg a kólára, egyéb cukros üditőkre igen.
3568 0 27 Izé
Laretta: Mit igyon az ember? Tiszta szeszt? :D
eMTé: Szerintem a lényege az lett volna, hogy a víz persze általában igen, de nem az általuk forgalma [...]
pitteee: Akkor valaki meg szóljon az Orbánnak hogy a pénz nem oldja meg a gazdasági válságot!!!
Mind a 27 komment
A vonzó külsőért cserébe lemondanál a szexről?
401 0 0 Pink Izé
Ribizlis kocka
443 0 0 Pink Izé
A tökéletes alapozás
267 0 0 Pink Izé
Bocs gyerekek, idén a Télapó már biztos nem ér ide...
4820 0 7 Izé
Szobabicikli: Azért elismerés a bevezetőt mondó hölgynek, kicsit melós lehet egy egy mondatot igénylő beve [...]
Szancso: De legalább megpróbálta. ;) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=17794
Jézuska: Pedig mit ugattam neki, hogy a mennyből alászállás nem az ő profilja.
Mind a 7 komment
Természetes élénkítők
374 0 0 Pink Izé
Google+

Ha még csak hallottál erről (pl. itt), akkor érdemes kicsit ránézni. 1-2 óra barangolás után én beleszerettem. Írhatnék itt egy oldalt arról, miért jó, de inkább itt egy videó.

PS: Az izé.hu is feljöhetne! :D
5110 2 9 Izé
sahinel: http://www.readwriteweb.com/archives/how_can_diaspora_help_us_in_a_facebook_and_google.php android [...]
Errtu: Egyrészt a FB lassan eláshatja magát. Kvízek, oklevelek, és nagyjából ennyi. (spam. kurva sok [...]
Errtu: "PS: Az izé.hu is feljöhetne! :D" https://plus.google.com/b/106713609628432631736/1067136096284326 [...]
Mind a 9 komment
PTK Yeti
orcáján virít a pír,
haikut is ír!

Tömi a majmot
alaposan a cerkóf,
nyúzva dobszerkó..

Zene-buona
vagy talán csak zene mal?
IZÉ kommentáld!
2251 0 15 Izé
Warfire: Szegény nyugdíjasok :D
Nusihusi: Az elgurult gyógyszer tipikus esete:D
Cableguy: ez elmeorvosi eset...
Mind a 15 komment
Közös pancsi :)
3288 0 6 Izé
Nusihusi: Hihetetlenül cukik♥
Szancso: Szárazföldi patkányok! :D
dettybee: Ilyen állat nincs is :D És a pati "megúszta" :D
Mind a 6 komment
A mai X-Faktor: E.T., ma neked kell hazamenned!
6864 0 36 Izé
Nope: beszabehu!!!! xDDD
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/43071_kep?mode=latest&position=0&large=1 :DDD
Tooni: http://i2.kym-cdn.com/photos/images/original/000/175/889/oh%20god.png http://www.youtube.com/watch? [...]
Mind a 36 komment
Az éhezők viadala (The Hunger Games)

Észak-Amerika romjain ma Panem országa, a ragyogó Kapitólium és a tizenkét távoli körzet fekszik. A Kapitólium kegyetlenül bánik Panem lakóival: minden évben, minden körzetből kisorsolnak egy-egy tizenkét és tizennyolc év közötti fiút és lányt, akiknek részt kell venniük Az Éhezők Viadalán. Az életre-halálra zajló küzdelmet élőben közvetíti a tévé. A tizenhat éves Katniss Everdeen egyedül él a húgával és az anyjával a Tizenkettedik Körzetben. Amikor a húgát kisorsolják, Katniss önként jelentkezik helyette a Viadalra, ez pedig felér egy halálos ítélettel. De Katniss már nem először néz farkasszemet a halállal - számára a túlélés a mindennapok része. Ha győzni akar, olyan döntéseket kell hoznia, ahol az életösztön szembe kerül az emberséggel, az élet pedig a szerelemmel.

Főszerepben:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson és Liam Hemsworth

További szereplök: Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Stanley Tucci, Wes Bentley, Donald Sutherland ...

2012.MÁRC.22-ÉN JÖN A MAGYAR MOZIKBA!
1901 1 0 Film Izé
Régebbi postok...