REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Néhány érdekes óriásplakát ill. hirdetés...
12116 6 10 Izé
<-{st.one}->: hát igen...
bandee1219: http://www.popular-pics.com/ppimages/Billboard_McDonalds_Obesity.jpg
bandee1219: De itt nem a hírdetések elhelyezkedése a vicces/érdekes, hanem a fotózás/fotós látószöge/l [...]
Mind a 10 komment
Sony Ericsson Walkman-széria: új király a trónon
721 0 0 Tech Izé
Ergonomikus egér antibakteriális bevonatt, négy féle választható színben.
861 0 0 Tech Izé
Friss felvételek érkeztek a FEAR folytatásából. Brutális lesz, az biztos!
717 0 1 Tech Izé
ismeretlen: ...és csodálkozunk, ha egy kölyök bemegy az iskolába és szétlövi az embereket...
Van egy japán úriember, Takahasi Amano, aki a képen látható akvarisztikai stílus megalapítója és ösattya.  Az ő  munkásságának amerikai manifesztációja található  a link mögött. A technikai érdekességét a dolognak, az akváriumok mögötti tech háttér adja, ugyanis a rettenetes mennyiségű növény miatt kategóriákkal több figyelmet és eszközt igényel a stabil víz megörzése.  Itt meg sok sok Amano akvárium.
3351 0 1 Tech Izé
bandee1219: Wow! Mekkora medencék! Ez besz@rás, nagyon jók és szépek! OO
Cserébe a sok bébzért, hogy a lányoknak is legyen valami "látvány"! :)
5648 0 300 Izé
superxaba: # 300
mekszamnojz: bele sem merek nezni...
CRaPtRaSH: szerinted honnan?;]
Mind a 300 komment
Részeg disznó mókus.
7720 7 36 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=2035
mumus: aaaa dehogy,azt meghagytam a baratnomnek :P
republic666: Alvin és a mókusok : Alvin és a mókusok Három mókus szaladgál szanaszét a réten, Az eg [...]
Mind a 36 komment
Újabb gameplay videó futott be a magyar illetőségű Stormregiontól. A mostani felvételen a Codename Panzers: Cold War látható működés közben, amint épp légi úton megérkezik az utánpótlás, hogy a szovjet erők megmaradt erőit is végleg felmorzsoljuk
670 0 1 Tech Izé
Sza Sza: cold? :) nem inkább COD ?:)
Skill Roll
2090 0 0 Game Izé
Kermix
1568 1 20 Game Izé
Oláh Dóra: Én is tom h jó!;)OXD
Bero: :) nagyon jó ez a gém! :) húsz perc alatt megvoltak a pályák és a 27. lettem a verigratul [...]
Oláh Dóra: Nem is fogom! Mi a ráknak vegyem figyelembe?
Mind a 20 komment
Vigyázz, mert rád ül!
(még jó, hogy nem "shit on you" :)))

Dance Remix, csókolom?
Nine Inch Nails-re se rossz. ;)
4941 3 12 Izé
Tazman: 28 mp-ig bírtam XD
Maccoyi: bungle, te gonosz vagy! Ennyi büntit valentin napra. :) Ez meg vagy 4-5 hónapja láttam valahol, d [...]
jethro: erre is illett volna hogy "ez vagy valami, vagy megy valahova" :D
Mind a 12 komment
Pár érdekes és csodálatos ajándék valentinnapra!
665 0 0 Tech Izé
Bringára  rögzíthető erősítő hangfal páros, mp3 lejátszókhoz.
660 0 0 Tech Izé
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2115 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Az első Windowst futtató Sony Ericsson telefon. Részletes technikai adatok magyarul.
849 0 0 Tech Izé
PSP koncepció. Jobb mint az eredeti!
670 0 1 Tech Izé
Pistimester: mmegláttam és 15 percig csak ezt a képet néztem... aki ezt kitalálta annak valamien díjat kén [...]
20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
9113 0 21 Art Izé
Samure: Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?
jegvirag: Nekem kell egy ilyen auto,nagyon LoL! Hol árulnak ilyet?? Vki vigyen el oda,akarok egy ilyen kocsit [...]
Lilu__cica: Ha nagyon akarja, megcsinálhatja...
Mind a 21 komment
20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
9543 7 21 Izé
Samure: Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?
jegvirag: Nekem kell egy ilyen auto,nagyon LoL! Hol árulnak ilyet?? Vki vigyen el oda,akarok egy ilyen kocsit [...]
Lilu__cica: Ha nagyon akarja, megcsinálhatja...
Mind a 21 komment
Kicsi a bors, de tényleg.

A cikk.
9859 1 49 Izé
bungle: hotspot küldte: http://humorsafari.blogbugs.org/8241619/World%92s-Smallest-Bodybuilder-Aditya-%91Ro [...]
Lilu__cica: Szerintem léteznek arányos felépítésű törpék is, bár ez elég ijesztő. Nem tom hogy ti hog [...]
Árnyangyal: Ja és igen, 3 és fél évet lehúztam az orvosin.
Mind a 49 komment
Fridel őszintén vall érzelmeiről a Valentin napi üzenetküldőn.

Liza pedig azt üzeni Álmosnak: "Álmos, ha velem találkozol, garantáltan nem leszel Álmos."
4857 1 24 Izé
Errtu: És a pizzámmal jól össze is morzsáznám. Amúgy meg a sört nem pocsékolom el. Főleg nem egy [...]
Maccoyi: Rá is férne egy új billentyűzet ;) De erre biztosan boldogabban öntögetné rá sört , ez tu [...]
Luflee: inkabb veszek egyet Errnek :) Egyreszt o mar tul van ezen a koron, masreszt meg ugyis mindjart itt a [...]
Mind a 24 komment
Bojler Gyuluska, bölcsész. Kibontakozik.
6674 5 21 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=fqJ-B9tTtx4
ricsi176: Kérem kapcsojja ki!:D ÖöööböööröööXD
psypapi: De ilyet miért kell ide kirakni? Rendben van, hogy izé meg minden de azért cenzúrázhatnál egy [...]
Mind a 21 komment
Nem tudom mi volt az eredeti elképzelés, de szerintem nem így gondolta...
9536 0 17 Izé
nkmedve: Elverzett annak mindene, olaj, huto, ebbol se lesz megeccer normalis auto. Dehat ha van penz ujra ak [...]
Yorick: bugris....
bubi66: Szegény autónak vérezett a orra.
Mind a 17 komment
WiFis érintőképernyős, digifényképezős QWERTY billentyűzetes 2008 közepei Sony eszköz.
876 1 0 Tech Izé
Gyanítom, hogy a 2010-es hazai választásokra mi is le fogunk csúszni erre a szintre!
7787 1 8 Izé
republic666: Rózsaszín pitbull : Halál az összes politikusra Halál az összes politikusra... Ez egy utóp [...]
skaterpunktomi: ez tök jó vers!! te találtad ki?:P
Dralisz: Egyenlőség, testvériség, kurva szép és nagy szavak. Az USA-ban majd ha nigger lesz az elnök, [...]
Mind a 8 komment
A Nextwork robotépítő versenyben a jelentkezők feladata, hogy egy, a mindennapi életben számukra hasznos segítő robotot építsenek a LEGO Mindstorms NXT készletből. A robot elkészítésére 2 hónap áll a résztvevők rendelkezésére.
A versenyt 3 kategóriában írják ki: Iskolák, Informatikai vállalkozások, Egyéb tevékenységet végző vállalkozások .


Érdeklődnék az itt megjelent kedves felhasználóktól, hogy esetleg nincs valaki aki szivesen elindulna a  versenyen, de mondjuk céges háttér hiányában nem teheti meg?  
654 0 0 Tech Izé
A Variety egy három oldalas beszámolót vésett a készülő Force Unleashedről. A cikkből jó pár érdekességet megtudtunk.
445 0 1 Tech Izé
Soul_Deprived: Leis fordítottam nagyjábol :)) http://gameover.blog.hu/2008/02/12/star_wars_force_unleashed_the_g [...]
A tegnapi vadiúj felvételek mellett a Vanity Fair legfrissebb bejegyzéséből azt is megtudtuk, hogy Darth Vader is játszható karakter lesz a nyáron érkező legújabb Csillagok Háborúja játékban.
559 0 0 Tech Izé
Web áruház - kicsit érdekesebb az árukészlet kínálása...
2802 4 4 Izé
redbaron813: Ez a lényeg: jó reklámmal minden sz@rt el lehet adni. A HEMA kb ugyanaz, mint a TESCO...
<-{st.one}->: érdekes..........
papaluige: ez teccik! XD
Mind a 4 komment
Tegnap jeleztük, hogy szombat délelőtt érkezik a Spike TV-n a FaceBreaker bemutatkozó videója. A mozgókép elég soványka lett, de azért érdemes vetni rá egy pillantást.
458 0 0 Tech Izé
B kategóriás házimozi. Érdemes végigolvasni a cikket és  végignézni a benne foglaltatott technikát.
1263 0 1 Tech Izé
Srobi: Ki akar megnézni egy ilyenen egy horror filmet?:D
Emlékszik még valaki erre az újságra és a görbelábú ninjára?? Program küldő szolgálat? ;) Én ezen nőttem fel!!
(Régi szép idők, mikor még én láttam el a programküldő szolgálatot, vagyis Sz. Lacit új "stuffokkal". :D - bungle)
4352 3 39 Izé
bungle: A nagy CoV sztori www.youtube.com/user/weigertj#p/u/9/qOsn90uXabU
bungle: CoVboy a Tűzraktérben a Pixelhősök partin http://www.youtube.com/watch?v=5z0LIwdnr8s
bungle: republic666 küldte (közben rájöttem, hogy ezt akartad küldeni... igaz? :)) Egy kis nosztalgia: [...]
Mind a 39 komment
Erwin Olaf fotói
11307 0 3 Art Izé
Baba: Érdekes képek...
Negative: Géniusz... (A separation 2003 c. film nálam kiverte a biztosítékot.) ( x) )
enti: elég furcsa világkép.... szerintem nem volt gyerkeszobája :)
Napi morbid: villamosszék LEGO módra. Értelemszerűen kereskedelmi forgalomba nem került. A kedvencem az elitéltek  figurasorozat.
972 0 0 Tech Izé
David Elsewhere, a "rongyember".
Érdekes és sajátos mozgáskultúrával rendelkezik, ismerős lehet: Golf GTI, Heineken, vagy iPod reklámokból.
9843 9 38 Izé
ricsi176: trüpptrüpp háááj róóólerz big kóóóklerz nekünk van kess meg dólerz abban is van hasonl [...]
Warrior11: :) http://www.youtube.com/watch?v=EcUF3vGgwNc&feature=related
Warrior11: Srácot láttam még egy korábbi videón valahol a weben amikor még kisrác volt ...mwuhahahhahaa [...]
Mind a 38 komment
Sensory Lamp
eredeti oldal ITT
729 0 1 Tech Izé
roland66: ez kell!!!!! x)
Volt itt nemrég egy post ami a Gelaskin nevü Ipod védő fóliát mutatja be. A postban jeleztem is, hogy a közeljövőben hozzám is meg fog érkezni egy. Ez meg is történt, fel is raktam az Ipodra, de valahogy elmaradt a post róla.  Egészen eddig. Viszont most már véleményt is tudok alkotni róla, miszerint nagyon jó és hasznos találmány ez .
A felhelyezés kicsit macerás, ugyanis miliméter pontosan kell illeszteni a fóliákat (ami amúgy 3M gyértmány) a tökéletes hatás miatt, viszont nem hagyományos matricaként funkcionál, ezért ha elrontjuk újrakezdhetjük a műveletet.
Az egyedüli dolog, ami hiányzik belőle az a kijelzőt védő átlátszó réteg, mert a gépet ugyan remekül védi, de a kiejlző ugyanúgy ki van téve a karcolódásnak.
Mindezektől függetlenül úgy érzem, hogy megérte a postaköltséggel együtt 20 dollárt.

Az "install" teljes folyamata itt tekinthető  meg.
800 0 0 Tech Izé
A BioWare a játék hivatalos oldalán jelentette be, hogy tavasszal érkezik az első letölthető csomag, amit valószínűleg újabb kiegészítők követnek majd.
605 0 0 Tech Izé
Ez az alaplap már a MÉH-ben is sokat érne annyi réz van rajta.
532 0 2 Tech Izé
techadmin: kicsit vastag fallal, vagy nagyot vekonyal ettol fuggetlenul jobb az ha a hidakat huti :)
Errtu: Hmm... Vajon mekkora rézlavórt lehetne csinálni belőle? :D
Érdekes lapátok a Noctua új szuper-halk ventilátorán.
699 0 3 Tech Izé
nkmedve: Csoki, nem csoki, en bele nem dugnam az ujjam menet kozben az tuti, biztos elrettentes keppen csinal [...]
anon: én is :D
Purple: én azt hittem ez csokiból van :DDD
A 3DRealms elnöke, Scott Miller a Dallas Business Journalnak nyilatkozva elhintette, hogy biztosan idén érkezik a a Duke Nukem Forever.
608 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...