REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?

A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.

Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)

Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)
1723 4 232 Izé
Miri Z: Köszike! =)
eNMi: mivel most éppen Örömködöm a bögrémnek, a whiskey-s megjegyzéshez (inkább) nem is mondok se [...]
eNMi: 1k Köszönet!!! Hamárbögre, akkor forraltbornak 1xűen tökéletes!!! Koccccc, mindenki!!!!!!!!! [...]
Mind a 232 komment
Csak koncepció, annak viszont érdekes. 
1055 0 2 Tech Izé
nkmedve: hihi, lehet benne mindenfele aprosagot tarolni:D
Srobi: Ez erdekes lesz..
6 csodálatos star fort (csillag alakú "erőd", manapság inkább lakópark vagy lakóközösség).
18493 0 12 Art Izé
Dawe: "Komárom egy paca a térképen, nem lesz belinkelve" ez neked nem leszólás?
Re-Peet: Palmanova tényleg cool város Udine közelében. Nekem tetszett..
wnw: ez inkább egy mini falu mint erőd :P
Mind a 12 komment
6 csodálatos star fort (csillag alakú "erőd", manapság inkább lakópark vagy lakóközösség).
19000 6 12 Izé
Dawe: "Komárom egy paca a térképen, nem lesz belinkelve" ez neked nem leszólás?
Re-Peet: Palmanova tényleg cool város Udine közelében. Nekem tetszett..
wnw: ez inkább egy mini falu mint erőd :P
Mind a 12 komment
Figyelmeztetés egy újgenerációs videokártyáról. Ne érj hozzá, mert megéget!
491 0 0 Tech Izé
Az Apple Store megint áll. Ami azt jelenti, hogy új termékek jönnek. Nah de vajh mi/mik? 16 gigás Iphone, új Intel CPUs MacBook, új Európai országok az Iphone/Itunes listán? Hamarosan kiderül, tudósitóink ott vannak és figyelnek!

Update:  Semmi kiemelkedő, 16 gigás Iphone, 32 gigás touch. Magyaroszág továbbra is holmi kieső balkáni szerepet tölt be az Apple üzletpolotikájában. Erről a témakörről Plastik József végzett  elemző  munkát ami itt meg itt olvasható.
774 0 0 Tech Izé
A T3 magazin belső forrásokra hivatkozva tegnap adta hírül, hogy valószínűleg érkezik az új PS3.
385 0 1 Tech Izé
bandee1219: Nem is ártana egy kisebb és hűvösebb megoldás, mert a mostani nagyon ormótlan.
NVIDIA 8800 GTX SLI-be kötve noteszgépek számára. Ha ilyen kell minimum 3400 dollárt kell érte csengetned, de ha szereted az extrákat a 7000 is kevés lesz.
442 0 0 Tech Izé
A játék lényege, hogy érd el az ajtót. De ehhez néha a SHIFT gombbal át kell fordulnod a fekete dimenzióból a fehérbe, vagy fordítva.
4121 6 23 Game Izé
Errtu: Újabb rész: http://armorgames.com/play/5345/altshift
Frankie: nekem itt is jó, csak szerintem így negyed annyian sem találják meg :( Szal akinek nem volt elé [...]
Errtu: Frankie küldte a következő részt: http://armorgames.com/play/3810/shift-4
Mind a 23 komment
Sony Ericcson szabadalmi kérelem.
944 0 1 Tech Izé
beton: az N90 bármennyire is böszme volt, mégis elegánsabban oldotta meg ezt a kérdést...
Cigánybűnözés márpedig nincs.
17193 9 541 Izé
Árnyangyal: Jaja, szerintem is familliárisan hiperpigmentált "magyar" családból származik az ürge, főleg [...]
Purple: :DD szerintem nem kérdéses, miért háborog :DDD
Errtu: Anyám! Téged komolyan életben hagytak? {:-O
Mind a 541 komment
BREAKING:

A Microsoft úgy gondolta, hogy nincs is jobb pénteki program mint tenni egy közel  44,6 Milliárd dolláros (ez Forintban kifejezve valahol a 7700 miliárd körül van)   ajánlatot a Yahoora.  Egyrészt az összeg maga lendületes gondolodásra készteti az ember fiát, másrészt érdekes kérdéseket vet fel mindkét cég további terveivel és elképzeléseivel kapcsolatban.
1215 0 0 Tech Izé
Több, mint 200 helyes megfejtés érkezett a Cukrosnéni nyereményjátékra és szinte mindenki 2 jegyet kért, így ki kellett sorsolnunk a 30 szerencsést. Szóval...
Kedves arnold19, Bagoly, Balpar, Balu 28, bearney, beni, Conscripter, Dawe, Dopamine, Fery alias Teszta, Jetko, Kolbi, kulika, kundakker, Leone 510, lime, Luflee, nemtombaje, PETTJ, petyamester, puting, soibegin, solberci, Spálya, Stellus, Tierno, Tyto, Vince Carter, xtatka, Yoki!

Nagy boldogság számomra, hogy ünnepélyes keretek közepette elsőként tudathatom veletek, hogy ti vagytok azon szerencsés 30, akik másodmagukkal meghívást nyertek a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára. (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9. terem).

Figyeljétek a regisztrációnál megadott e-mail címeteket, oda továbbítjuk a bejutáshoz szükséges titkos térképeket és egyéb instrukciókat.

Minden nyertesnek gratulálunk és jó mozizást kívánunk!
2850 3 79 Izé
Vince Carter: Igen ott fent a váróban ott jöttetek be ahol mi ültünk :D Azért nem volt nehéz kiszúrni Tég [...]
<-{st.one}->: adná az ég!!!! ;D
Luflee: Vigyazz, ezzel az orok halaval meg visszaelhetek ;) :)))
Mind a 79 komment
Lopott Ritmus - kísérleti kisjátékfilm
Az előzetesben utca embere is szóhoz jut, hallhatjuk véleményüket a felvetésről, miszerint a hip-hop, korunk jellegzetes afro-amerikai zenéje eredetileg magyar lenne.
3206 0 14 Film Izé
Zé: Ja, és csatolják vissza Dél-Amerikát is...
Schabee: öööö most mi is van?
dns87: Azért mert nem szeretsz egy zenei irényzatot és 1 szílust attól még nem kéne fikázni. (kivé [...]
Mind a 14 komment
Lopott Ritmus - kísérleti kisjátékfilm
Az előzetesben utca embere is szóhoz jut, hallhatjuk véleményüket a felvetésről, miszerint a hip-hop, korunk jellegzetes afro-amerikai zenéje eredetileg magyar lenne.
3435 1 16 Izé
bungle: Doma küldte (évente nem árt beküldeni, ugye ismétlés a tudás anyja...): URL: http://www.youtu [...]
bungle: punyukli küldte: URL: http://film.indavideo.hu/video/f_lopott_ritmus Szöveg: A fövesi kenderterme [...]
Zé: Ja, és csatolják vissza Dél-Amerikát is...
Mind a 16 komment
A Jawbone nem egy mai darab  a bluetooth headset piacon, de egy postot megér. Ez pedig itt a demo ami remekul demonstrálja a headset valódi erősségét.
994 0 0 Tech Izé
Provokatív jellegű, nem tech post lesz ez most, de azt hiszem az ide látogató kedves felhasználó gyerekek hozzá tudnak tenni ezt azt a dologhoz:

Az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) szerint a Magyar Rádió MR2-Petőfi csatornája nem felel meg a közszolgálati előírásoknak. Az Indexnek nyilatkozó Such György, a Magyar Rádió (MR) elnöke azonban ezzel nem ért egyet: szerinte az adó tevékenységét csak az MR mint műsorszolgáltató tevékenységének tükrében lehet minősíteni.

Te mit gondolsz erről?
677 0 7 Tech Izé
loloppo: Azért egy kicsit tényleg zavaró, amikor minden egyes műsorszámhoz odabiggyesztik a "kultúráli [...]
techadmin: bbc.co.uk ez is kozszolgalati radio...
rnorbi: "...a műsorszámok változatosságával gondoskodik a NÉZŐK széles köre,..." Sajnos nem saját [...]
Mind a 7 komment
A te macskád mit hallgat? :D

(az eredeti animációk oldala - bungle)
7463 12 13 Izé
weedjay: volt egy macskánk, az techno-s lehetett... de a chilloutos drogos goás dögök megváltották.
Schabee: elmebeteg de nagyon teccik
Apokalipsz István: A klasszikus zenét hallgató tisztára Mr. Teufel a Macskafogóból :)
Mind a 13 komment
A Gran Turismo 5 előszeleként érkező Prologue hivatalos megjelenési dátumot és árcédulát is kapott
516 0 1 Tech Izé
bandee1219: Nagyon komoly, az előzőek nagy kedvencek, de az a videókból látszik, hogy nem kell erőltetni a [...]
Sony Ericsson telefonok a rádiózás szerelmeseinek.
586 0 0 Tech Izé
Közös építkezésre hívunk minden kedves Izé felhasználót, aki úgy gondolja, hogy van ereje, ideje és pár jó ötlete. Meg talicskája.

A feladat igen egyszerű (nem, nem az új irodaházunk felhúzása): írd le, mi az, amit szeretsz az ize.hu weboldalon, mi az, amit nem, mi az, amit másképpen csinálnál és mi az, amit nem. Mi az, amit megszüntetnél és mi az, amit beletennél?

A "helyes" megoldást beküldők között szubjektív és demagóg döntés alapján bögrét, pólót, egyéb meglepit osztunk szét, mert az jó!
7290 4 260 Izé
Éjfélilány: Legyen több macskás post. Kérem a bögrét. :)
babapiskóta: A top izé kategórián belül én szeretnék egy összesen legtöbbször kattintottak rá csoportot [...]
eNMi: nekem van olyan hely, ahol elfelejtettem a jelszavam, igy remélem nem felejtem el ;)
Mind a 260 komment
Későn kapcsolt be a riasztó, a tolvaj majdnem kifosztotta a házat, de szerencsére a helyszínre érkező éber őrszem elijesztette a rablót.
8853 16 22 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/44621_?categoryId=3&position=&large=1
bandee1219: Ja. XD És szerencsére itt nem egy vadásszal találkozott, hanem viccesnek találták, mert járh [...]
bandee1219: Ezt be akartam küldeni, de azt hittem, csak nekem tetszik. Legközelebb beküldök mindent. [ ahogy [...]
Mind a 22 komment
Alaptelefonokkal bővítette kínálatát a Sony Ericsson.
498 0 0 Tech Izé
A Sony érdekes üzletpolitikát folytat. Amióta a PlayStation 3 a piacon van, azóta állandósulni látszik, hogy egy időben két féle kiszerelés szerepel a kínálatban. Ismét érkezik egy újabb kiszerelés?
426 0 0 Tech Izé
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
694 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
Egy rövid technikai bemutató érkezett a GTA IV alatt dübörgő Euphoriáról.
635 0 0 Tech Izé
Lezárult az első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

A beékezett pályaműveket a képre kattintva lehet meghallgatni.
Érdemes!
2641 0 7 Izé
bandee1219: XD
szamar001: hű itt valakiknek valami naon elgurult de elég jók lettek grat :)
Sissi: Elison rapja nagyon loool:DD
Mind a 7 komment
Lezárult az Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

Az indulók:

- Roland66 műve
- PokerEZ ezt csinálta
- SteveBoy pályaműve itt hallható (ez pedig a v2)
- Elison erre levitál a sószóróval

Az alap kiírás alapján Elison második műve nem értékelhető, viszont egyértelmű különdíjas alkotás!

Megkezdjük a pályaművek szakszerű és objektív zsűrizését, a végeredményről hasonló postban tájékoztatunk mindenkit!

Minden felvétel mp3 formátumban az izé szerverkötelékén belül található.

Köszönjük az indulóknak az indulást, a többiekben a támogatást.
1683 0 21 Tech Izé
Elison: egy pillanatra elképzeléásem sem volt hogy ez a poszt hogy csúszott ide téren és időn kereszt [...]
roland66: juj nekem is megjött!!! KÖSZÖNÖM!!! tökre jóóóóóó na második forduló? xD
Steveboy: Halihó! Tisztelettel jelentem, hogy én is megérkeztem, mert az én bögrém is megérkezett! :-) [...]
Mind a 21 komment
"Érzem, ó áj láv jú!", "Belépsz indö dór...", "Szívem érted forever dobog..."
Helyenként kicsit mintha hiányos lenne a fordítás. ;)

(Hujber Ferike meg a nemzetközi sztár wannabe, mi? :D
Ennél még esküszöm az orosz vodkagőzös verzió is jobb... bungle)
8997 1 28 Izé
bandee1219: Itt van japán feldolgozásban (nem ez a dal) és nem is rossz, akármelyiknél jobb. http://youtube [...]
steve1435: Az Orosz az poén, ezt mindenki tudja,de ez a közszolgálati viccnek is rossz, esetleg aki sem Magy [...]
steve1435: Jópár hónapja láttam, jó hogy be lett téve, Én valahogy véletlen találtam rá! Szóval nem [...]
Mind a 28 komment
Szivargyujtóról újratölthető zseblámpa. 16 dollárért meg talan meg is éri. 
637 0 0 Tech Izé
Az eredeti tervek szerint a Sony ma szerette volna elindítani új PSP-s szolgáltatását, azonban apró homok került a gépezetbe, így ezt el kellett napolniuk.
487 0 0 Tech Izé
Plastik József merengése a Wi-Fi G és az N közötti váltás lehetőségeiről.

"Ez azt jelenti, hogy 5 Ghz-en hajtva az Airportot egy 100-as hálónál gyorsabb sebességet kapunk."

A téma iránt részletesebben érdeklődőknek ezt ajánlom.
443 0 0 Tech Izé
Gugli képkeresőbe írjátok be: Albert Hofmann
Érdekes ajánlatot tesz. Ezt is próbálja ki. :)
12955 4 30 Izé
AsTanine: xD
csicsilla: http://hvg.hu/Tudomany/20080430_albert_hofmann_lsd_rip.aspx hir izén is fent van...
bandee1219: Ez sem rossz. XD De nem tudom ezekhez mit szólnak az érintettek... :)
Mind a 30 komment
PENTAX K20D föbb adatok:
Érzékelő : - CMOS integrált rázkódás  és porvédelemmel, 14.6 megapixel - 8 bits/channel (JPEG) vagy 12 bit/channls (RAW)
Felbontás : - 14.6M (4672x3120), 10M (3872x2592), 6M (3008x2000), 2M (1824x1216)
ISO : - Auto 100-3200 (6400) ISO (1, 1/2, 1/3 steps) (6400 in Expanded ISO mode) - Bulb up to 3200 - Manual 100-3200 (6400) ISO (1, 1/2, 1/3 steps) (6400 in Expanded ISO mode)
792 0 0 Tech Izé
Jerry szívatja Tom Cruise szcientológiai videóját.

(Az eredeti változat.)
3900 2 14 Izé
bandee1219: Van már miért röhögni rajta, én nem tudom, hogy lett egy idióta belőle (bár nem ismertem ré [...]
|-=O=-|: http://www.funnyordie.com/videos/3f716ffebe
redbaron813: ez már nincs meg
Mind a 14 komment
Újabb érdekes akvárium koncepció, ami szerencsére a halaknak is megfelelő életteret biztosít.
1780 1 0 Tech Izé
Best of Pride - remek háttérzenével
Aki esetleg nem ismerné, a Pride egy elég veszélyes modern küzdősport, ahol a szabályok nagyon minimalizáltak. Példa erre, hogy a fekvő személy fejének lábbal támadása engedélyezett. Ugyanígy az ütés, rugás, fojtás, feszítés és a dobás is. Csak a szem, a fül és a gége támadása tilos. A felszerelésbe az 5 ujjas ütőfelületű párnázott kesztyű tartozik.
8015 8 39 Izé
bandee1219: Valahogy úgy. És nem kell sajnálni senkit, aki a földön van éppen, az is azért ment oda, hogy [...]
bandee1219: Ez meglepő, aki nem ismeri (köztük én) azt hiheti azért volt ott véga a videónak, mert az emb [...]
bandee1219: Biztos van oka, hogy nem mutatják.... OO
Mind a 39 komment
"Lakótelep" sógoréknál
8597 0 21 Art Izé
bandee1219: Jó az az oldal. Egy olyan országban, ahol számítanak az emberek, nem is csoda, hogy ilyet kaphat [...]
qtrash: Hmm...Panelprogram? :)
izébigyó: http://www.aeag.at/
Mind a 21 komment
"Lakótelep" sógoréknál
8975 0 21 Izé
bandee1219: Jó az az oldal. Egy olyan országban, ahol számítanak az emberek, nem is csoda, hogy ilyet kaphat [...]
qtrash: Hmm...Panelprogram? :)
izébigyó: http://www.aeag.at/
Mind a 21 komment
Nem tudom, értesültetek-e róla, de az idén az 50 Ft-os bekerült a világ legszebb 15 pénzérméje közé. Az alábbi linkre kattintva szavazni tudtok, hogy a miénk legyen az első hely!
10177 5 37 Izé
Máln@: IGEN!EZ AZ!MEGCSINÁLTUK!!!:)NYERTÜNK!:)Hungary Wins COTY People's Choice Award In the public's eye [...]
bandee1219: Ezen én is gondolkoztam, nagyon jól néz ki, de hamar lekophat, akkor meg mi értelme? Vagy ezek c [...]
bungle: http://ecoline.hu/cimlap/20080129_mnb_50_forintos.aspx?s=rss
Mind a 37 komment
Régebbi postok...