REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Above&Beyond - Eternal száma leginkább természetfilmek aláfestő zenéjére hasonlít. De azok közzül a jobbak közzé tartozik.
654 0 0 Zene Izé
Játék az árnyékokkal
1537 0 0 Art Izé
Szorult helyzetbe került kecskék
1486 0 0 Izé
Büntizé film Ghánából

Ettől a Mortal Kombattól átértékeled a magyar filmgyártást.
2567 1 3 Izé
mun: Amúgy ez nekem nagyon bejön :D Jobb mint az eredeti film.
Mataccs: Akkor ezekről a hősökről koppintották a játékot?
pumpa: Maga Ghána is büntetés plusz a többi 53 ország és a maradék is.
Ha eddig problémát jelentett volna, hogy legyél te a legidegesítőbb ember a buszon, akkor itt a megoldás.
2286 0 3 Izé
Dmckayals: Csak nehogy elromoljon annak az érzékelése, hogy éppen merre van fordítva a hangszóró...
Gábor-79: Van a munkahelyen egy ilyen önkéntes DJ, aki Bluetooth hanghallal "szórakoztatja" a többieket. T [...]
cila: Off topic: Nem én találtam fel, de a minden napi munkában alkalmazom. Nekem nem kell fülhallgat [...]
Hajtogatás kockáknak :)

Brusspup korábbi videói.
2179 3 1 Izé
kakucsi: Zseniális!
A télapóra vársz a gyerekkel, erre jön egy pap, aki azt ordibálja, hogy a télapó nem létezik

Te mit tennél?
2756 0 13 Izé
cila: Menjünk ki az utcára, van elég hó, csatára. Jön, vagy nem a Várvavárt, ne építsünk kárty [...]
szemantikus: Ne legyél már funkcionális analfabéta, olvasd el a mondatot. Jézus feltámadását ünnepeljük [...]
Tomachine: "Jézus feltámadását ünnepeljük" XD Karácsonykor Jézus Krisztus születését ünnepeljük. [...]
Mind a 13 komment
Minél tovább nézed, annál viccesebb lesz a tóparton karatézó két részeg srác
3069 0 1 Izé
justil: Tyrion már megint a boroshordó aljára nézett...
Ki a hülye a videóban? 

A melósok, akik a munkájukat végzik, a csúszós utak és a hó, vagy esetleg a sofőrök?
4059 0 23 Izé
Demente: Út, és a látási viszonyoknak megfelelően!
Mimis: Az az alap, hogy ennyire szutykos, taknyos, csúszós úton nem olyan tempóval közlekedem, mint sz [...]
Mataccs: Hagyjátok már abba ezt a "domb" marhaságot! Eleve lakott területen nem száguldozunk, a lámpaos [...]
Mind a 23 komment
Egészen szórakoztató a Bohemian Rhapsody focisták neveivel
1348 0 0 Izé
Zapatou - Best of Web 2016
1961 1 0 Izé
Szerencséseknek így nézhet majd ki 2017-ben az irodája

A Tesla Magyarországon keres vezetési instruktorokat.
2042 0 1 Izé
akicker: Kicsit felreertettem a hirdetest. Elsore azt hittem, hogy a Tesla hirdette meg az alommelot, ahol eg [...]
Üveggömbbe zárt univerzum

Egy üveggolyóba égették bele az univerzum 380 000 galaxisát.
2111 1 4 Izé
cila: Olvastam Isaac Asimovtól 2 db. "Alapítvány"-t, hol volt szó galaktikus térképről. Ez most a h [...]
lesszi: men in black galaxy https://www.youtube.com/watch?v=QTOBxlFjgc0
Szunyogapa: 380000 galaxis megy, de a hd az már nem...
Mind a 4 komment
A Boston Dynamics kisegíti a télapót néhány szánhúzóval
1099 0 0 Izé
Mini üzletek egereknek

Lehet komolyabban kéne irtani őket, ha már bolthálózatuk is van.
2926 0 0 Izé
Egy videó, ami bizonyítja, hogy mennyire mocskos a fantáziátok
3309 0 4 Izé
SilAsh: Néhány vonás, és minden megváltozik ^^ http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a4ZAgB1_460s.jpg
közlegény: a végén csak behúzta a pinát :)
Parafadugó: https://www.youtube.com/watch?v=xZRWrs6ioPc ez még mindig sokkal jobb :)
Mind a 4 komment
Az RTL Klub ismét a Reszkessetek betörőkkel vicceskedik az ünnepek alkalmából
1273 0 4 Izé
O\\'neil: nem lehetne már ettől az értelmetlen szar filmtől egyszer s mindenkorra elbúcsúzni? és idiót [...]
hawkeye: Van még egyetlen ember széles ez országban, akit a retekklub még meg tud lepni valami ocsmánys [...]
sapkabarna: Az is homo-kreatív, aki szerzői jogokra hivatkozva letilt egy REKLÁMOT.
Mind a 4 komment
Instant karma rendőrautók képében
3354 0 3 Izé
Slarioux: Ázzztámindenségijét nekije!
lilaflexninja: Nálunk azt tapasztalom, hogy bőven leszarják a rendőrök, ha előttük szabálytalankodnak. Egys [...]
hawkeye: Isten nem ver bottal.....
Ezeknek a szarvasok lenne még mit tanulnia a biztonságos közlekedésről
2077 0 6 Izé
tjunior: Ezek szarvasok, szerintem nem igazán lehet összetéveszteni őket max nagy távolságból, persze [...]
SilAsh: Akkor most ezek őzek, vagy szarvasok? (Videó szerint őzek) Mert nem mindegy: Ha őz, akkor az ös [...]
nkmedve: Egy eset ami nemrég történt velem: Megyek késő este egy elhagyatott úton, településen kivül [...]
Mind a 6 komment
Ken Block átdriftel Londonon
1617 0 0 Izé
A Pentatonix karácsonyi klipjénél betegebb idén már nem nagyon készülhet
1953 0 2 Izé
sztewe: nemcsak neked ez nagyon jó!
Demente: Csak nekem tetszik?
Ez volt a YouTube 2016-ban
1646 0 1 Izé
norbertvincze: pewdipie és a youtube 2016 https://www.youtube.com/watch?v=6-_4Uoo_7Y4
Baywatch

Dwayne „The Rock” Johnson-al és Zac Efron-al jön az új Baywatch.
1288 0 0 Film Izé
Akár hat másodperc alatt fel lehet törni egy bankkártyát
2597 0 8 Izé
közlegény: http://gizmodo.com/5740621/what-do-all-the-numbers-on-your-credit-card-mean
Tron65: Újból felteszem a kérdést, mert a többség félrekapcsolt: HA a kártya első 4 számjegye mega [...]
bungle: Rengeteg szoftvert. Vagy bitcoint, ami visszanyomozhatatlan. De nem akarok ötleteket adni...
Mind a 8 komment
Mi a különbség a vírus és baktérium között?
4033 0 4 Izé
Mataccs: Ezt kellene leadni a suliban a lurkóknak. Beléjük égne egy életre. Nagyon jó..
Demente: Nekem tetszik!
sapkabarna: "De doktor úr! Írjon már fel valami antibiotikumot (erre a vírusos influenzára), mert *az erős [...]
Mind a 4 komment
Ma jelent meg a Hungarian Synthwave Allstars 2. válogatásalbuma, melynek teljes bevételét egy súlyos beteg kisfiú gyógyulására, ill. rehabilitációjára szánják a résztvevők.

Interjú a project szervezőjével.
HVG cikk.
1889 1 0 Izé
Újabb bizonyíték, hogy nincs olyan dolog, amin ne lehetne Star Wars zenét játszani
2895 0 8 Izé
norbertvincze: https://www.facebook.com/officialw3sh/videos/10154436090507125/?hc_ref=NEWSFEED
khristian: na ezt én is benéztem. negativ kommentelo hozzászólásával annyi a baj, hogy kicsit durván kez [...]
Jaca: Elsőre nekem sem tűnt fel, hogy nyom egy spacet-t, mielőtt játszani kezd.
Mind a 8 komment
Az idei év 25 legjobb filmje egy 13 perces mashup-ban
2172 0 0 Izé
Bruno Mars és a Victoria's Secret párosítása ilyen király videót eredményez
1879 0 0 Izé
The Circle

Emma Watson ezúttal egy olyan cégnél keveredik bajba, ami mindent megfigyel.
588 0 0 Film Izé
Nem gondolnád, de egy lámpaoszlop tényleg életmentő lehet
3143 0 4 Izé
negativ_kommentelo: Az még haggyán (vagy hogy írják ezt a szót), de amiket ajánl a végén a youtube, azt nem bizt [...]
hawkeye: Te ilyen vidókat nézel...? Hogy bírod gyomorral?
sf: nos.. en meg inkabb kerulom az oszlopokat :) https://youtu.be/3RJZ9Z0y9KY figyeljuk meg az elso bici [...]
Mind a 4 komment
A partviscsapkodás a kamera ellen nem használ, ellenben a riasztót beindítja

Avagy, ez van ha még betörőnek is hülye vagy.
1720 0 1 Izé
hawkeye: Csak úgy működik, ha közben mondja a varázsszavakat is: hókusz kókusz fókusz legyen életle [...]
Nem csak bunkó autósok járják az utakat
4198 0 4 Izé
hawkeye: Baleset esetén az oroszok rohannak segíteni. Teljesen másképp viselkednek, mint nálunk...
Cableguy: egyetértek
snake6: talán nincs veszve az emberiség " az emberség"
Mind a 4 komment
Megfilmesítették a Queen Bohemian Rhapsody című dalát
1679 0 3 Izé
lilaflexninja: Nem, de ott se rossz
nymisi: Nem erre akartad írni? http://ize.hu/comments.php?post_id=35383 :)
lilaflexninja: 1:49, hát az a legzseniálisabb az egészben
Ez a hóember mindenkit beparáztat
2085 0 0 Izé
Innál olyan bögréből, ami egy szeretted hamvaiból készült?
644 0 2 Izé
cila: Az anyag körforgását mindnyájan tanultuk. Annak a víznek a molekulái, amit most megiszom, rég [...]
lilaflexninja: Nem, de lámpaburát csinálnék a bőréből.
CCRAP - 19. századi megoldás a 21. századi Ausztráliának

Avagy, ilyen lenne egy őszinte kormánypropaganda. (Erunder)
1366 1 8 Izé
Hospak: Nyilván nem egy szélerőműre gondoltam, de ahhoz hogy azonos mennyiségű energiát termeljenek a [...]
Gud: Úgy tudom itt is az az egyik erős oka a felháborodásnak, hogy pusztán piaci alapon lehet, hogy [...]
Cableguy: Csaknem a L. Simon rokona vagy idióta? Csernobilra ha jól tudom a 3. beton zubbonyt huzták nem r [...]
Mind a 8 komment
Tesla pisztoly elsütés 28 000 FPS-ben
2546 0 1 Izé
hawkeye: A méret csökkenése, és a teljesítmény/hatótávolság növelése csak idő kérdése. Ha gyi [...]
Mini sör pong utazásokhoz
808 0 0 Izé
Tanítóvideó arról, hogy miért ne legyél paraszt az utakon
4197 0 8 Izé
rermo: .... vagy , megrendezett népbutító videó .
hawkeye: Esélyes....
Demente: Vannak akik viszont szándékosan röhögnek. Két energiaaitalt hagytam a kocsi tetején. Kb közé [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...