REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem  feltétlenül tech hír, de érdekesség, hogy az amerikai Kongresszusi könyvtár felpakolt a Flickrre több mint 3.000  fotót az 1910-es és az 1930-40 közötti  évekből.
5137 2 0 Tech Izé
A konzolháború idén elképesztő módon kiéleződhet és ezt érzik maguk a gyártók is. A Sony ezúttal egy kissé agresszívabb, provokatívabb reklámhadjáratba kezdett.
455 0 0 Tech Izé
8 Mpixeles felbontás, 4szeres zoom, 1600 fölötti ISO érték. Mondjuk akkor is csak egy kompakt gép...
661 0 1 Tech Izé
beton: nem is értem ... és ha van benne 1600 feletti iso ? amekkora ccd van benne szinte teljesen mindegy [...]
Az Orange számára fejlesztették ki ezt az egyedi megoldást ami a toucscreenekhez hasonló irányítást tesz lehetőve közvetlen érintés nélkül. A bemutatott példány marketing célokat szolgál.
527 0 1 Tech Izé
Srobi: Ezentul, ha lattok egy reszeg embert hadonaszni az utcan, az Londonban erzi magat, es nezegeti az al [...]
Fiúk! Fontos tudni! A lányok SOSEM böfiznek! Erre legyen bizonyíték eme kis videóösszeállítás!
7354 1 21 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=PvYxqzn3IfQ
bandee1219: Ez jó. XD Da ez a büfögős sem rossz.
Burdisgarage: Tudtam, tudtam, de nem gondoltam volna. Jöhet a fingós :)
Mind a 21 komment
Életképek a moszkvai utcákról.
14330 0 45 Art Izé
Admire: Maximálisan osztom a véleményed.
tokmagosjack: menjetek le a nyugati aluljárójába, ott sem biztatóbb a látvány... tölts el ott fél órát, [...]
bandee1219: Sokat én is sajnálok és biztos szomorú a történetük, de azokat, akik leköpnek, tarhálnak - [...]
Mind a 45 komment
Életképek a moszkvai utcákról.
14799 4 45 Izé
Admire: Maximálisan osztom a véleményed.
tokmagosjack: menjetek le a nyugati aluljárójába, ott sem biztatóbb a látvány... tölts el ott fél órát, [...]
bandee1219: Sokat én is sajnálok és biztos szomorú a történetük, de azokat, akik leköpnek, tarhálnak - [...]
Mind a 45 komment
Hosszú, de mindenképpen érdemes végignézni... Van mit tanulnunk kitartás ügyben! Szeretném, ha a keresztényekről nem egy Németh Sándor féle ember jutna eszetekbe, hanem ehhez a sráchoz (Nick Vujicic) hasonló.
7776 8 82 Izé
NoNo007: Szeretem Jézust mint megváltómat és szabadítómat. de benne van a Bibliában hogy szoljatok a n [...]
Laci: T. Nono007! Én sem akartam senkit megsérteni, sőt, vallom is amit korábban mondtam, hogy a vall [...]
mekszamnojz: dehogy lesz!! ;) "Nem adom fel, mig nem robbanok szet!" HAAHAH :DDDD Na csokozon es Peace! :P
Mind a 82 komment
A legtöbb helyen még a HD adások vetítése is komoly problémát okoz, de a mindig is különc japánokat ez most sem érdekli. Állítólag 2015-re 33 megapixeles tévéadásokat élvezhetünk majd - állítják a japánok.
890 0 0 Tech Izé
Ezért érdemes volt ennyit kínlódni vele. :D
10461 4 23 Izé
bandee1219: De ki mondta, hogy nem ez volt a cél?
Gysmo: Igen Kuba, ez az első gondolatom. De amúgy legalább a sofőrnek lett volna annyi esze...
Shando: Ez az!! Vannak akik látták a Legényanyát és válalják!!! :D
Mind a 23 komment
Az óramutatók egz újabb értelmezése
524 0 0 Tech Izé
Érdekes megoldás tűzoltásra Oroszországból.
5544 1 13 Izé
bandee1219: én is, de aki nem szereti a sört, az miért nem kap semmit? Mi csak nézzük az oltást. :)
Schabee: először én is nehezen fogtam fel :D de ötletes
Sissi: Ezek az oroszok tök kreatívak:)
Mind a 13 komment
Furcsa módon eddig nem találkoztam magyar oldalon a hírrel miszerint az ELTE kutatói kifejlesztettek egy rendszert ami képes lefordítani a kutyák ugatását, számunkra is értelmezhető kifejezésekre.

A Molnár Csaba által vezetett kutatás leírása itt érhető el PDF-ben.
Rövidesen bővebb részletek a kutatásról.
1144 0 1 Tech Izé
Srobi: Ez erdekes lehet:)
Előfordult már veled, hogy egy kirándulás után nem tudtad eldönteni, hogy az adott fénykép pontosan hol is készült?
Erre ad megoldást a Photofinder ami GPS segítségével a képek EXIF adatai közé beírja az adott felvétel pontos koordinátáit. Így az elkészült képeket bármely geotaggingre felkészített weboldalon (Flick, Picasa, panoramio.com)  vagy program segítségével pontosan meg tudod határozni hol is készült.
630 0 0 Tech Izé
"Régen azt mondták, az menjen sebésznek, akinek biztos a keze. Ma is ezt mondják, csak a történet kiegészült más tényezőkkel is. Például a kéz remegését a modern sebészi robotok már nem veszik át. Sőt, ki hitte volna, hogy valaha az orvosi szakmában azt mondhatjuk: aki videójátékokkal rendszeresen játszik, az nagyobb sikereket érhet el sebészként (természetesen akkor, ha a megfelelő háttértudás is rendelkezésére áll)."


via MedIQ
1097 0 0 Tech Izé
"Két zenetelefonnal és egy elegáns összecsukható készülékkel bővült a japán-svéd vegyesvállalat termékpalettája."
598 0 1 Tech Izé
Kekszlefant: A W350...azz jóóó!!!! :D:D
Jennifer Lamiraqui
Csajoknak is érdekes lehet a sok fehérnemű miatt... ;)
50012 10 36 Izé
bandee1219: Ilyen sorozat anélkül nem jelenik sajna meg, de vajószínűleg nem szabták át nagyon.
bandee1219: Nem vagy egyedül, de asszen lehetetlen, hogy annyi iker szülessen egyszerre, ahányan így vannak [...]
Muttafukka: Lennifer Jamiroquai
Mind a 36 komment
A Wiimote hamarosan elvonulhat a sarokba porosodni. Az idei CES-en egy izraeli illetőségű cég bemutatta a 10 éve fejlesztés alatt álló Zcam-et. Érkezett egy videó, melyen jól látszik, hogy mire is képes az új szerkezet.

1094 0 0 Tech Izé
Úgy értesültünk, hogy hamarosan érkezik egy olyan firmware a Sony handheld-jére, amely már tartalmazni fogja a hőn áhított DivX formátumok lejátszásához szükséges kodeket is.
461 0 0 Tech Izé
Nem rossz kecó, de 75 millió dollárt kicsit sokallok érte. :)
8554 0 12 Art Izé
bandee1219: Háááááát, eddig sem volt sok a fizunk, de most, hogy egyre több gyenge ország csatlakozik, n [...]
bandee1219: Az ilyen házakkal az a gond, hogy megtervezi egy építész, egy langyi lakberendezővel karöltve, [...]
bandee1219: Nem baj, szocpolitikailag - őőőőőőő cigán' kölcsön- még jár a támogatás. XD
Mind a 12 komment
Nem rossz kecó, de 75 millió dollárt kicsit sokallok érte. :)
8959 4 12 Izé
bandee1219: Háááááát, eddig sem volt sok a fizunk, de most, hogy egyre több gyenge ország csatlakozik, n [...]
bandee1219: Az ilyen házakkal az a gond, hogy megtervezi egy építész, egy langyi lakberendezővel karöltve, [...]
bandee1219: Nem baj, szocpolitikailag - őőőőőőő cigán' kölcsön- még jár a támogatás. XD
Mind a 12 komment
A nap és a szél energiáinak felhasználása egy eszközben. A szélkerék a  Darrieus féle technika alapján működik, ami szintén egy érdekes megoldás, úgyhogy javasolom a vonatkozó wiki cikk megtekintését. 
2959 0 0 Tech Izé
Marcus Ranum fotói
26320 0 1 Art Izé
Ártatlan-méz Előd: A postképen a két csaj nagyon tuti, imádom az ilyen húsosabb lányokat, ezek pont tutik.
Érdekes helyek, amelyek csak fentről láthatóak!
10405 8 11 Izé
bandee1219: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=2954 http://www.ize.hu/comments.php?post_id=3053 http://www.i [...]
Purple: volt benne Nazca vonalak? az is érdekes
csirek: Majdnem nyolc perc alatt a föld körül :D
Mind a 11 komment
Hordozható digitális eredménykijelző  tábla.
367 0 0 Tech Izé
Fast Food Rockers - Fast Food Song
A VH1 beválasztotta az 50 legrosszabb videó közé... tegye fel a kezét, aki nem érti, miért.
3175 2 19 Izé
bandee1219: Az lehet, de ott sztem még mindig nem adnak ekkora hambit. :(
bandee1219: Hűűű, milyen "kedves" fiú. XD Azért akik ezt, ilyen ruhákban bevállalják.... Inkább a Mek [...]
Kiscica: a gólyatáborom jut róla eszembe :D
Mind a 19 komment
Horror méretű érintőképernyő:
695 0 0 Tech Izé
Asus noteszgép SLI-erővel párosítva
588 0 0 Tech Izé
Kitartás, nemsokára vége a CES-nek.

Addig is egy kis összegzés:

- Sony Bluetooth headset
-  Art.Lebedev, Op timus Maximus
- Iphone teleoptika
- Roland CD-2e personal SD/CD recorder
- Láva lámpás Ipod dokk
Luxus Wc
- Nano vs. IRiver
- Motoros görkori
- Wii fegyverek
909 0 0 Tech Izé
A kínaiak az autóiparban is nagyon eredetiek... ;)
10638 0 34 Autó Izé
bungle: spiritmonger küldte (bár lehet lejjebb már volt ez a törésteszt videó): http://www.youtube.com [...]
bungle: neophyte küldte: Itt az 5 ajtós kínai Mini Cooper! http://carscoop.blogspot.com/2008/01/lifan-3-s [...]
bandee1219: http://hvg.hu/cegauto/20061120_kia_ceed_garancia_autocar.aspx Bár ezt is arra gyártják, de ez nem [...]
Mind a 34 komment
A kínaiak az autóiparban is nagyon eredetiek... ;)
10762 5 35 Izé
bungle: www.automobil.hu/c2853/lemasoltak_a_legendas_mercedest_a_kinaiak
bungle: spiritmonger küldte (bár lehet lejjebb már volt ez a törésteszt videó): http://www.youtube.com [...]
bungle: neophyte küldte: Itt az 5 ajtós kínai Mini Cooper! http://carscoop.blogspot.com/2008/01/lifan-3-s [...]
Mind a 35 komment
A 2005-ös rootkit baklövés után a Sony szépíteni próbál, mégpedig a DRM mentes letölthető mp3 értékesítéssel.
630 0 0 Tech Izé
Az Intel demozik a CES-en ezzel a Silverthorne  CPU-val és érintőképernyővel szerelt valamivel, ami leginkább két összeillesztett Iphonehoz hasonlít. Várható  megjelenés valamikor 2009 során.
521 0 0 Tech Izé
Összefoglaló így  félidőben:

- A jelentősebb szórakoztató elektronikai cégek mind hoztak valamit amiben szerepel a HD a Plasma vagy az OLED kifejezés. 
-   Az audió rendszerekkel foglakozó cégeknek kötelező  volt megjelenni legalább egy Iphone kompatibilis bármivel, legyen az dockstation vagy vízálló tok.
- Az Intel elhozta az új Penryn  mobil processzorokat.
- Bill bácsi megkezdte a nyugdíjba vonulást
- Minden fontosabb a témában érintett cég hozott valamiféle UMPC-nek nevezető eszközt: Creative, LG, OQO, iRiver, Samsung
- E papír minden létező formában, ahol csak lehet.
724 0 0 Tech Izé
600 MHz CPU, 4 colos érintőképernyő 800*480-as felbontással, 33 gigányi tárhely, TV kimenet, beépített hangsugárzó. 
694 0 0 Tech Izé
A Mozilla is belép az mp3player piacra a  Songbird kódnéven futó, jelenleg erősen beta állapotú (0.4) médialejátszójával.
742 1 1 Tech Izé
beton: valóban béta, és valahogy nem tetszik az Itunesre hajazás sem. Funkcionális szinten. 10 percet [...]
Ha úgy érzed túl sokat ülsz a gép előtt és ez az izomzatod kárára megy.
583 1 0 Tech Izé
Közeleg az idei CES rendezvény, melyenek keretein belül igen érdekes bejelentésekre figyelhetünk fel időnként. Konzol fronton idén a Sony-tól várjuk az egyik legizgalmasabbat.
552 0 0 Tech Izé
A New York Times értesülései szerint a Nintendo a magas eladási mutatókat idén is szeretné megtartani. Ennek érdekében több újítással is szeretnének kedveskedni masináik tulajdonosainak. Nintendo DS játékok lesznek letölthető Wii-n keresztül?
339 0 0 Tech Izé
"Egy Wall Street-i elemző, Shaw Wu szerint az Apple Inc. bejelenti a Blu-ray olvasóval felszerelt gépek érkezését a januárban esedékes Macworld expón."
500 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...