Mohó maki :)
2238
1
Izé
Utánozás majomszokás ;)
2687
1
Izé
Dj Morta - Jump a Little Bit (Mashup)
A következő zenéket tartalmazza:
House of Pain - Jump around
Aretha Franklin - Respect
Bob & Earl - Harlem Shuffle
The Winstons - Amen Brother
Forrás
573
0
Zene Izé
Várj kicsit, mindjárt rájövök a kombinációra!
2630
0
Izé
A válás ragályos!
Egy új kutatás azt vizsgálta, hogy milyen hatással van egy házasságra az, ha egy közeli rokon vagy egy barát válik, és azt tapasztalták, hogy így sokkal nagyobb lesz az esélye a válásnak.
1926
0
Izé
Végre egy igazi csajos naptár! ;)
2553
0
Izé
Bob Marley reinkarnációja. ;)
2912
1
Izé
Hatvan perc a katedrán
„Szívesen átengedek a kommunikáció szakosok szemináriumából egy órát, lenne kedve hozzá?” – kérdezte egykori tanárom, Zöldi László szerdán. Én pedig magamat is meglepő lelkesedéssel vágtam rá: hogyne, persze! Mintha nem az oktatói, előadói szerepet tartottam volna a lényemtől legtávolabb állónak egész életemben…
877
0
Pink Izé
A 7 leggázabb női hiba, amelyektől menekülj!
Gyakran beszélünk a hibákról, amelyeket a férfiak jelentős része elkövet. Sokan háborognak ilyenkor: miféle „feminista” maszlag ez, ami azt sugallja, hogy „minden férfi szemét”? Nos, ilyesmiről szó sincs, éppen ezért most a leggyakoribb női hibák kerülnek terítékre. És biztosíthatok mindenkit: én, mint nő, az elsők között vagyok, aki elítéli ezeket a magatartásformákat! Nem, nem a női nemet, még csak nem is a barátnődet, hanem azokat a hibákat, amelyeket mindannyian hajlamosak vagyunk elkövetni...
Ti milyen hibákat tartotok elviselhetetlennek a másik nemben?
7436
0
Izé
Jó kis matrac
5895
1
Izé
Na ki az úr a házban?
2374
1
Izé
Vasárnapi ebéd a haverokkal. :)
2158
0
Izé
Vágóhíd reklám (?) ;)
2273
0
Izé
Minden romában ott rejtőzik egy Martin Luther King
Alkalmazkodni kell az európai kihívásokhoz és eloszlatni a sztereotípiákat. Az első Roma Büszkeség Napján ezernél is többen vonultak.
A pártok négyévente megveszik a cigányokat
3449
0
Izé
Őszinte szlogenek
Korábban:
Újabb „őszinte” logok
4694
0
Izé
Jump! ;)
2177
0
Izé
Menj haza Márió, részeg vagy!
3254
0
Izé
Miley Cyrus kicsit szőrösen ;)
2009
0
Izé
Engedj be! Engedj ki!
2282
0
Izé
26 év után talált haza egy férfi a Google Earth segítségével
Egy indiai kisfiú 1986-ban elaludt a vonaton, és a tervezettnél 1500 kilométerrel messzebb, Calcuttában ébredt fel. Saroo Brierley 26 évvel később tudott hazatalálni, méghozzá a Google Earth segítségével.
A hihetetlen történetről a Google egy háromperces videót készített, míg a férfi könyvet írt róla. Saroo Brierley elveszett gyermekként egy ideig az utcán élt, majd egy árvaházban, később pedig egy ausztrál család fogadta be.
Felnőttként a Google Earth segítségével keresett otthona után, amelyről csak annyit tudott, hogy körülbelül 1500 kilométerre volt Calcuttától. A vasútvonalak és a műholdképek alapján több éves kutatómunka után tavaly vélte felfedezni családja környékének házait, majd az otthonát is. 2012-ben tehát Ausztráliából Indiába utazott, ahol megtalálta édesanyját.
3378
0
Izé
Mai tippelős: írjátok meg mi ez! :)
6592
0
Izé
Itthon mire beszállna a kocsiba, már valaki ülne mellette :-)
A srác korábbi videói
5404
1
Izé
Feltörekvő magyar kortárs festő, főleg akvarell képei.
1315
0
Art Izé
A 13 éves Maryana Naumova 100 kilós fekvenyomása
4668
0
Sport Izé
Hamar elfoglalták az erődöt.
2469
2
Izé
Akit a mozdony füstje... izé... szele megcsapott.
4702
0
Izé
Phace - Vitreous
844
0
Zene Izé
Anyák napi rappertoár ;)
1918
0
Izé
Minőségellenőr ;)
2087
0
Izé
Dredd bíró ítélete
Magyar cikk
5479
0
Izé
Minden sörnyitó, de ez „energiatakarékos” ;)
2717
0
Izé
Mark Jenkins fotói
1654
0
Pink Izé
Már megint cicás poszt. ;)
Még több Kevin Richardson
2676
1
Izé
Nem is kell halottnak tettetni magunkat. :P
3241
0
Izé
Hollandia - Magyarország 8-1
2916
1
Izé
Az igazi biztonsági őrök feketében járnak. :)
2504
0
Izé
„A kis és közepes vállalkozások ezrével mennek tönkre. A költségeik kitermelhetetlenek. A magánvállalkozók jó része is képtelen talpon maradni hiszen a bizonytalan gazdasági és jogi környezetben, a hatóságoktól zaklatva/bírságolva, hitel nélkül nem képes egyetlen hónapig sem életben maradni... Aki alkalmazottként dolgozik, az is retteg. Máról holnapra veszítheti el az állását...
Azt olvassuk, hogy számlagyár, adócsaló, feketén dolgoztató és általában az összes vállalkozó milliomos, népnyúzó parazita, aki a mi véres verítékünk... Lóf...t! A legtöbb vállalkozás nem ilyen, a legtöbb vállalkozó sem ilyen.”
Ti hogy látjátok? Tényleg ilyen rossz a helyzet?
2961
0
Izé
Van aki olvassa, Myriam Dion vagdossa.
A kanadai művész, olykor több hét türelmes munkáját igénybe véve készíti el saját kezüleg újságpapírból kicsipkézett alkotásait.
1829
0
Art Izé
Így kell pofákat vágni! ;)
2883
0
Izé
Mivel itt mindenki kivétel nélkül imádja a cicákat és macskás postból sosem elég, így mai cukizének ismerjétek meg a vergődő macskahernyót. :D
3666
1
Izé