REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Öltözz ki egy napra! - International Suit Up Day
370 0 1 Pink Izé
Cool Breeze: Egy kicsit lekésted...
Egészségére (?)

Korábbi hasonló postok itt és itt.
1951 0 9 Izé
Békatallér: És leöblíti egy frissítőbékaturmixxal...
Nusihusi: Remélem, jól összecsípi a száját:P
Tooni: Skorpióra kott krumpli?
Mind a 9 komment
Tudtad, hogy lötyög a "kocsonya" a szemgolyódban?
8291 1 7 Izé
Valentino: Beépített IS és EOS rendszer :P
eospower: Azért lötyög mert képstabillizál :D
Tooni: Most nézzétek meg úgy újra, mintha a szemgödör egy kitátott száj lenne, felül a szempilla e [...]
Mind a 7 komment
Környezetbarát tanév
263 0 0 Pink Izé
Na ezt csinálja utána valaki könnyek nélkül! :)
5440 0 17 Izé
piton78: Ez egy Ogre! (Hagymasrác)
Balintos: ha jól választ hagymát, nem nagy mutatvány de finomabb a fokhagyma gerezdenként
Békatallér: Öcsém is így evett hagymát. Amikor megemlítettük, "leöblítette" pár gerezd fokhagymával, h [...]
Mind a 17 komment
8 kockázatos dolog tinik számára
565 0 0 Pink Izé
Tinédzser-szerelem az internet korában
346 0 0 Pink Izé
Határok a szexben
828 0 1 Pink Izé
Errtu: A negyedik kecske már egy picit túlzás. :D
Óvszervásárlás bolton kívül
500 0 0 Pink Izé
"Melegítő"
5365 2 13 Izé
P.Zsuzsa: Ahogy jobban megnézem tényleg olyan mint a kis elefánt Nehezen tanul, de könnyen felejt...l
P.Zsuzsa: Ahogy mondani szokták: No erre varrj gombot!
Bogi22: Gondoltak a méretedre :D "kis" :) ne agódj ne szomorkodj :) majd keresek neked "kis" méretben is [...]
Mind a 13 komment
Könyvmoly edzés közben
4661 0 7 Izé
homeropata@gmail.com: Elliptikán, meg taposón edzőket én is láttam már olvasni, de ilyen gépen... :O
Bogi22: ÓÓÓÓ :D Szóval ez egy ilyen óvatos kis beszólás lenne ? :D látom te csak a zuhanyzóban sze [...]
MatyiZeg: A laza pipát meg a zuhanyzóban szeretik! :-) Srry
Mind a 7 komment
Nőiség a tányérodon
369 0 0 Pink Izé
Milyen "segítőkész" emberek vannak... A kínai Foshan városának piacán egy teherautó elütött egy kétéves kislányt. A következő pár percben 18 járókelő nézte a vérző kislányt, anélkül, hogy segített volna. Ráadásul még egy teherautó áthajtott rajta...

Figyelem! Megrázó videó!
7873 4 74 Izé
7sleeper: miért kellett volna "feltalálni"? egy természetes és egyben szükségszerű önkéntelen lépés [...]
CRaPtRaSH: Várható volt, hogy nem húzza sokáig :(
rivaul: Tegnap este lekapcsoltak a gépekről olyan súlyosak voltak a sérülései. :( Szomorú hogy idáig [...]
Mind a 74 komment
Reggeli edzés közben jól jön néha egy kis felfrissülés... ;)
7308 0 2 Izé
7sleeper: hangyák
Bogi22: ezek eláztak :DDD
Mit tesz a negatív kritika a tinivel?
402 0 0 Pink Izé
Szóhoz sem jutok... (avagy tényleg közeledik a világvége).

Egy korábbi Azis post, akinek 2 éve kimaradt.
6263 1 21 Izé
bungle: Azis, a szakállas roma transzvesztita http://velvet.hu/blogok/kockahas/2011/10/19/azis_a_szakallas_ [...]
Tooni: Szerintem azon él. És ez neki jókívánság ;D
morcos: Te jó ég!! Egyre betegebb világban élünk. Golyót neki!!!!!
Mind a 21 komment
Ugróiskola mókusoknak :)
5003 1 10 Izé
Holy ghost: Ez miért trolkodás???? Tudod mi a trolkodás? Az itt kommentelők 80%-a!!!Mármint nem pont itt ha [...]
BullFrog: Miért trollkodsz? Nincs jobb dolgod?
Adiboy: na lássuk mikor jönnek a kritizálok akik állatkínzásnak hívják ezt is ... am tényleg nagyo [...]
Mind a 10 komment
Ormie, a malac - könnyed kis animációs rövidfilm hétfőre
5825 7 2 Izé
Nusihusi: Csóri röfiXD Szakadtam a röhögéstőlXD
HoPpY: Váááá :D Szegény kis busi! :D
Az öt legnagyobb szépségápolási baki, amit egy nő elkövethet
584 0 0 Pink Izé
"Hát a Sziszifusznak nem volt ilyen szaros dolga bazzeg!"  :D
7663 5 13 Izé
Krissz8083: Nincs semmi baj vele, csak a mérnök elfelejtette ha a vizet minél magasabbról, egy homorú edén [...]
morcos: Kirúgnám a tervezőt.
közlegény: Bekerült a hírekbe
Mind a 13 komment
Védd a környezeted bulizás közben is!
255 0 0 Pink Izé
Mit viseljünk idén ősszel? – divat tippek ha jön a hideg
485 0 0 Pink Izé
Aki korán fekszik és kel, karcsú marad
327 0 0 Pink Izé
10 tény az orális szexről
1039 0 0 Pink Izé
A fogkő és következményei
2644 0 0 Pink Izé
Miért bánnak így velem?
361 0 0 Pink Izé
Ha véget vetnél egy barátságnak
253 0 0 Pink Izé
Komoly fejtörést okozott neki ez a feladat, de némi segítséggel megoldotta. :D
9554 1 12 Izé
bungle: A világ egy mopsz szemével: www.youtube.com/watch?v=zAjgLeDCJlU
cripio: Mekkora már... Az a kutya egy kib.szott zseni. Ennél már csak az lett volna jobb ha kinyitja az a [...]
Nusihusi: Nagyon aranyosak a mopszok:)
Mind a 12 komment
Miért ment át a kormorán az úton?
9015 0 16 Izé
7sleeper: ha 35 perc akkor a mentő, s ha 42 akkor a hullaszállító ;-)
eniko: es ha ezt egy ember csinalja, 2 perc s a rendorok elviszik :))
Nusihusi: Mert 1 kicsit meg van zakkanva:D
Mind a 16 komment
6 lépés a könnyebb tanulásért
565 0 0 Pink Izé
Gyomor-bélrendszeri fertőzések
345 0 0 Pink Izé
Hogyan vészelhetik át a szülők a kamaszkort?
665 0 0 Pink Izé
Labrinth ft. Tinie Tempah - Earthquake (ConCreeth Remix)  

Várom a visszajelzéseket, kommenteket. Töltsétek le, osszátok :)

 
1149 0 0 Zene Izé
Rózsa Sándor a lovát, John McLane a kocsiját ugratja ;)
5712 0 4 Izé
Tooni: :D:D:D Aki nem nyom egyszerre, nem kap posztot estére, Mert a szöveg olyan jó, videónak az való [...]
Ravennë: Én azt hittem, ilyenkor amolyan csapat összekovácsoló szertartásként, egyszerre nyomjátok meg [...]
bungle: Ezek közös postok, van hogy valamelyikőnk talál egy videót/linket, de nincs hozzá szöveg ötl [...]
Mind a 4 komment
Emberi arc kovácsolása fémlemezből, gyorsított videó.
1395 0 1 Art Izé
Cableguy: tetszik :)
Közlekedési kultúra Venezuelából.
6830 0 18 Izé
Kovi87: Itt aztán igazán jól jönne a jet pack..
kiisb: Elég volt a pesti taxizásból. Már költözöm is! :)
Nusihusi: Nem semmi, csoda, hogy nem volt baleset:D
Mind a 18 komment
Egy PC-s F1 2011 játékot, illetve három darab Mercedes GP Petronas Formula One Team posztert nyerhettek legújabb nyereményjátékunkban!

A PC-s játékot, illetve a posztereket (Michael Schumacher, Nico Rosberg, illetve a DTM-csapat) azok között sorsoljuk ki, akik a Facebook-oldalunkon feltett kérdésünkre jövő hét hétfőig (október 17-ig) válaszolnak. A játékról játéktesztünkben részletesebben is megemlékeztünk.
1886 0 0 Game Izé
A Cannes-ba visszajáró magyar rendező, Mundruczó Kornél rövidfilmjeiből mutat be válogatást a Daazo.com. A Kis Apokrif No.2 című alkotásban a Duna torkolatvidékének vadregényes táján járunk. Víz, nád, színes madárvilág. De most a vizet törékeny jég borítja, a nád ég. Három férfi csónakon érkezik. És a szőke lány?
782 0 0 Film Izé
Fontossági sorrend: hol is kezdjem?
423 0 0 Pink Izé
Joseph-Ferdinand Cheval (1836-1924) francia vidéki postás 43 éves korában, egyik levélkihordói útján megbotlott egy kőben, felvette, és hirtelen az jutott az eszébe, hogy miért is ne építhetne olyan palotát, amelyet a természet által spontán létrehozott alakzatok díszítenek. A Palais Idéál végül 33 évi munkával jött létre, és ma a vízionárius építészet korai és kiemelkedő példájának számít, mely évente 100 000 látogatót vonz a francia Hauterives kisvárosába.

2831 3 7 Izé
Öcsi: Nekem erről a Taródi vár jutott eszembe http://hu.wikipedia.org/wiki/Tar%C3%B3di-v%C3%A1r
bungle: Dédnagybátyám, Monoszlóy Dezső verse: Kőtalicska Hol Ferdinand Cheval talicskája nyugszik d [...]
cripio: nekem Gaudi ugrott be róla
Mind a 7 komment
Régebbi postok...