REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Első alkalommal tett közzé részletes, nagy felbontású felvételeket az arizonai repülőgép-temetőként ismert katonai bázisról a Google Earth. A 10,5 négyzetkilométeres területen több mint 4200 kiszolgált katonai repülőt tárolnak, szinte mindegyik gép itt pihen, amelyet az USA légiereje a második világháború óta használt.

Magyar cikk.
11418 5 22 Izé
yoda_mester: Viszont a téren kívűl lehet látni növényzetet!
szaki77: Illetve a világ egyik legszárazabb területéről beszélünk :D
yoda_mester: És a kertész meg egész állónap ott gyomlálgat, hogy a fű sem nő!?
Mind a 22 komment
Bázisugrás a "Kék Lyuk" széléről.
15976 1 2 Sport Izé
Hada: uuuh... nem tudom megunni ezt a videót....
Balázs: süvít :D
Barley Tea Room Escape
2403 1 9 Game Izé
szűzirónia: :) szeretm ezeket a kijutósokat,mert gondolkodni kell
Tomc1: Papíron könnyű,bár ebben a részben nem kellett papír. A radirusz gyakran a szekrények mögé [...]
szűzirónia: köszi sikerült! Amugy ti papiron csináljátok ezt?
Mind a 9 komment
Jóféle! Ugyérzem mindenkinek meg kell ismernie!

Tapolsky & X Bass - Без Тебя
1226 3 3 Zene Izé
Shadow Beast: favorit lett thx
bukika: mennyei muzsika!!! :))) köszi hogy feltetted Steve.
fajkus: Nagyon kellemes!! köszi
Goatsnake - Innocent

A banda egyik tagja Greg Anderson, jelenleg a Sunn o))) -t erősíti, aki ismeri a Sunn o))) -t, az már sejtheti milyen ennek a muzsikának a hangulata :D (azért ez annyira nem elvont).
535 0 1 Zene Izé
weedjay: zsiroskenyer hagymaval! :D
 Barta Balázs válogatott digitális munkái.

A teljes galéria
1276 2 0 Art Izé
Amikor a metál és Lady Gaga találkozik :D

PieOnEar - Bad Romance (Lady Gaga Cover)
1548 2 1 Zene Izé
«Edyson®»: a Leanderes nekem jobban bejott :D
Szuperhősök akcióban ;)
5492 3 5 Izé
lb7: Túl sok az egyforma...
Nusihusi: Nagyon jók:D Főleg a szuperhősnek öltözött csajok:D
Errtu: Ha nem jöttél volna még rá: Ő nusihusi, csak most elfelejtett nick-et váltani. :D
Mind a 5 komment
Repül a bálna...
10580 4 21 Izé
Nusihusi: Ahogy nevet, elmehetne a bájos kacaj rovatbaXD
Kovi87: Ez fájt.. Így éjszakás műszak után pláne xD
Fireblade1000: Parókás repülő izé:))
Mind a 21 komment
Videó: Elütötte a vonat a kisbabát
950 0 0 Pink Izé
310 kg a mellkason. Szerintem fájhatott.
1686 1 3 Sport Izé
Beni0503: de hogy megtapsolják már a végén :D
Balázs: azé nem szabad gyúrni :D:P
kisadria: Nem lehetett kellemes az biztos.
Elöntési térkép - avagy milyen miértékben kerülnek majd víz alá a különböző partszakaszok, ha a sarki jégtakarók elolvadásával megemelkedik a világtengerek szintje (a növekedés mértékét - +hány méter - a bal felső sarokban külön be lehet állítani). Érdemes ráközelíteni, és megnézni Hollandiát, Olaszországban a Pó-síkságot, az USA keleti partvidékét, a Mexikói-öböl térségét, Sanghajt és környékét, stb. +14 méteres tengerszint-emelkedés esetén...
15266 7 66 Izé
izébigyó: A helyes válasz: változni fog. :) Max. nem veszed észre, annyira minimális. 25-ös kommentben a [...]
MStipee: Ha egy pohár vízbe jégkockát teszel, változni fog e a víz szintje ha a jég elolvad? A helyes [...]
brandboy: Lehet, hogy ahol a hollandok oda megy a víz is, legyen az édes, vagy sós ! :O
Mind a 66 komment
Babakocsi parádé Volgográdban
2692 5 5 Izé
Nusihusi: Pimp my mini ride:)
lb7: Szerencsétlen gyerekek...
Csabusa: én azt mondom: szegény gyerekek nálam chaplin nyert :P
Mind a 5 komment
Arkaea - Locust
 

Nem, a Fear Factory nem oszlott fel! (még csak az kéne) :)

A jó öreg Christian Olde Wolbers és Raymond Herrera gondolt egyet és készített egy demót egy új banda reményében. Az anyagot elküldték Jon Howard-nak a Threat Signal énekesének, akinek nagyon megtetszett a dolog és csatlakozott Christianékhoz. Basszus téren viszont akadtak gondjaik. Előszőr Sam Rivers-t (Limp Bizkit) akarták felkérni, hogy segítsen nekik, de ezt később visszamondta. Következő áldozatuk Ryan Martinie (Mudvayne) lett volna, visszautasítását a Mudvayne különleges bass hangzásával magyarázta, amit nem akart belevinni egy másik bandába. Eltelt egy kis idő és megszületett a döntés. Pat Kavanagh-ra esett a választás, aki szintén a Threat Signal tagja.

Első albumuk a Years in the Darkness címet kapta.
791 0 0 Zene Izé
Tengerimalacok. ;)
5747 2 13 Izé
cupoj: Tündércocák! :))) Egyébként igazuk van, én is szívesen pancsiznék abban a gyönyörű, krist [...]
gorefest: Ott úszik kettő.
Tomahawke: ...én nem láttam cigányokat, miről beszélsz, more?
Mind a 13 komment
Átszellemült dobos

(Türelmetleneknek: 0:42-től indul be a láthatatlan méhek elleni küzdelem - bungle)
9782 3 22 Izé
bungle: Interjú a dobossal: http://blogs.philadelphiaweekly.com/music/2010/06/04/exclusive-interview-steve- [...]
winkytct: nagyon tud a csavo
TornadoKick: Ez nagyon állat... ÖSsze vissza vergődik, meg így... tiszta révületbe van, és mégis tiszta j [...]
Mind a 22 komment
Mike Conway durva balesete a hétvégén rendezett Indy 500-as futamon.
1332 0 0 Sport Izé
Pendulum - Set me on Fire

Egy dubstep beütésű nóta az új albumukról, ami nem megszokott ettől a bandától :) Mármint, hogy dubstep-et tolnak, nemhogy albumot adnak ki, hehe.
1260 1 2 Zene Izé
MStipee: Van még két nóta, ami meg elég Prodigy-s hatású, szóval az első két számot leszámítva eg [...]
JogiBear: elég jóra sikeredett :)
Újabb bájos kacaj... ;)

(már külföldi blogokon terjed, ilyen szöveggel láttam:
"Hungarian woman recalls incident
Eva is telling a story. A really hilarious one. It's in Hungarian but no translation is required really. It will make you at least giggle a little.
It's about an incident that's got something to do with a guy named Csabi falling off a stool.")
10623 4 10 Izé
Whitee: Nyaljál akkor brokit.
Morak: Nem röhögtem. Nem vicces.
superxaba: tiszta disznóvágás hangulat...
Mind a 10 komment
N.O.H.A. - Smell of spring
850 2 9 Zene Izé
ambush: relativ, mi uditos dobozban siman bevittuk a jot. mondjuk teny, hogy egy-egy hajnalban, mikor mar ne [...]
vöri: fuuuu, hát lemennék ha tehetném :S kár,h volt-on nem lesznek
MStipee: Hát nem egy zsák fűvel kell menni SZIN-re :D
Mind a 9 komment
Magyar dinoszaurusz - kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk!
4359 2 14 Izé
Revanor: Mindez egyértelműen időutazók hanyagsága. :D
Nas: Na, egyébként meg azért örüljünk neki, minden siker számít az országnak a tudományos köz [...]
Nas: A paleoantropológusoknál kevés becsvágyóbb, hírnévhajhászóbb embert ismerek... :) Ezért is [...]
Mind a 14 komment
Szabó Balázs Band - Utazásaim  
574 0 1 Zene Izé
szomoja: A Feri nélkül nem az igazi,de még így is lenyomja a legtöbb magyar "zenészt".
Aki megdugta Emesét
1799 0 1 Pink Izé
Purple: Tour de Colombe :DDDD
A test melyet a felület "szolgáltat" természetesen háromdimenziós, kapott karakterünk tetszés szerint forgatható, körbejárható, az általunk feltöltött grafika (maga a tetoválás) bárhová elhelyezhető. Mindössze négy egyszerű lépésben - melyet a rólunk készült fotó feltöltésével kell kezdeni - létrehozhatjuk virtuális másunkat, tetoválással díszítve. Természetesen - hogy minden tökéletes legyen - ruházatunkat is magunk választhatjuk meg.

Hogyan használd:

3689 8 10 Izé
Hemi426: Szívemből szóltál...
Kremy: A fülem mögött van egy meg a lábfejemen lesz,és nem tervezek mellé másik 20at. Amúgy soha ne [...]
Nas: Áruld már el légy szi, milyen tetkót terveztél magadnak? :) Nem kekeckedésből kérdezem, csak [...]
Mind a 10 komment
The Prodigy & Pendulum Vs Limp Bizkit - Voodoo Bizkits
1460 1 3 Zene Izé
Öcsi: fasza :) még ilyet!
piridori: max hangerős zene:)
tutituti: ja oké.lezuhantam a székről.Kibeb@szott nagy mix.
Holtan találták a Slipknot basszusgitárosát

R.I.P Paul Gray :( :( :(
953 0 5 Zene Izé
Davek: Rock In Piece bro.. :(
koocos: A 2. kedvenc basszgitárosom:( R.I.P.
atis94: :( all hope is gone...
Mind a 5 komment
Elképesztő: Barbie csocsó
585 0 0 Pink Izé
Iron Baby - a kis "vasgyúró" ;)

Patrick Boivin munkássága elérhető a You Tube profilján.
8310 9 7 Izé
Tomesz: Há nem bazzeg a csokit felnagyíccsák a kölyköt meg lekicsinyítik..mivammáitten :D:D
Erunder: Látom neked is átment a lényeg. :D
Anthraxia: Ezdeszaregytrailerszerünekállcázottszar xD
Mind a 7 komment
Iron Baby - a kis "vasgyúró". ;)

Patrick Boivin munkássága elérhető a You Tube profilján.
9275 0 1 Film Izé
Erunder: Gazdiablo küldte: http://www.youtube.com/watch?v=T3_KtEC1rkk Szöveg: " Az ügynök halála...a gyo [...]
4 akkorddal bármi eljátszható. Nem hiszed? :) Ezek a srácok megmutatják.

Honlapjuk.
15801 12 29 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=2KXXFTfvEbs
Mr.T.: Breathe küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=kdudKAMOz5s Szöveg: Szerelmes dal. Jól.
snake6: nagyon jo a hangjuk 5*
Mind a 29 komment
The Adjustment Bureau  (A helyreigazító csoport)

Philip K. Dick újabb történetét filmesítik meg. Ez így már jól kezdődik, hiszen a Szárnyas fejvadász, és a Különvélemény is nagyszerű film lett.

A történet szerint egy sikeres politikus beleszeret egy balett-táncosnőbe, azonban a körülmények nem teszik lehetővé, hogy együtt legyenek.

Csak szerintem hasonlít egy kicsit a Dark City-re?
1490 1 3 Film Izé
skad: Véleményem szerint manapság nagyon sok borzalmas mozit készítenek, de ez a film hatalmas!!!
Fabian: Nah, ez is bekerült a "Megnézendő" listámba, 2. helyre az Inception után...
Apokalipsz István: A Dark Cityhez csak hasonló, a zenéje viszont egy az egyben ugyanaz, mint a Sunshine c. filmé :-) [...]
Homerun In Berzerk Land
12528 8 5 Game Izé
Scavanger: Asszem eddig nekem volt a legnagyobb mázlim:) http://kepfeltoltes.hu/view/100601/huwaddaaa_www.kep [...]
Raistlin: http://kepfeltoltes.hu/100531/rekord_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
nemerdekel: eddigi rekordom XD : http://i491.photobucket.com/albums/rr275/nemerdekel/untitled.jpg
Mind a 5 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fesztiváltrollok családjába tartozó nőstény iszapi troll.
13051 1 37 Izé
k0valik: Szerintem is, az egyik legkiábrándítóbb, ha egy csaj issza magát ilyen állapotba magát. Amú [...]
BusKeyCome: "Can't stop lófing", ahogy azt egy egykori csoporttársam mondta. Utána mi sem tudtuk megállni r [...]
stájsz: Micsoda jó hely ez a nyiregyi főiskola..lalalalalááá......XD
Mind a 37 komment
Star Trek - bámulatos "szobrok" a Microsoftnál
1211 1 1 Art Izé
Tomesz: Nagy trekkerek
Optus Whale Song
6865 2 15 Izé
unumunu: nektek sikerült azt a kombót nyomni, amitől feljön a vízre és ugrik? :) van azon kívül még [...]
Tooni: Mekkora állatságok kész vagyok :D Jajjj...Micsoda társaságba keveredtem.....Mondjuk nem ok nél [...]
Nas: Úristen. xD
Mind a 15 komment
35 bámulatos 3D portré
2460 2 0 Art Izé
Nagyon érzi a ritmust! :D

(Türelmetlenebbek kezdjék rögtön 1:25-nél).
15634 6 25 Izé
TornadoKick: összefodtam a gatyámat a rögöhéstől, de komolyan!!! Beszarás!!! Nagyon jól nyomja a csávó! [...]
Shifty: ez mekkora xD
he: A videó alatt egy kommentelő szerint ez nem az Oktoberfesten van, hanem a Gäubodenvolksfesten, am [...]
Mind a 25 komment
 My Lil' Bastard
8087 5 20 Game Izé
Griff Madár: Nem szabad itatni mert az méreg.Ha nem a wc-be szart vagy pisilt akkor le kell törölni a seggét [...]
s.csuli89: a méreg üvegget azt ne adjak neki ,vagy az mire való?
elis: http://www.youtube.com/watch?v=HdmXnxHLPo8 Ha kell valakinek segítség..itt megtalálhatja.
Mind a 20 komment
Kedves Barátunk!

Újra itt a nyár! :)

Mindenki sütögetheti a saját pecsenyéjét Tefal serpenyőben vagy asztali grillen. Az esti buliban pedig kötelező a tökéletes frizura. Válaszd valamelyik Rowenta hajszárítónkat vagy hajformázónkat!

Kedvezmények 20-55% között.

Jó vásárlást!

brands.hu
1817 1 5 Izé
.::JunKieEQ::.: Egy újszülöttnek minden vicc új... ;)
themasterhealer: Akkor lépj a köv postra. Én is jobban örültem volna talán ha itt egy olyan postot találok am [...]
Purple: az az izé, hogy ez még téma az izén, hogy miért van ez az izé, és mi köze az izéhez.
Mind a 5 komment
Rubens Barrichello monacoi balesete.
1579 1 0 Sport Izé
Régebbi postok...