REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Houston Art Car Parade 2008
1732 0 2 Autó Izé
izébigyó: http://www.orangeshow.org/v2008/
vada: Van 1-2 nagyon jó!
Houston Art Car Parade 2008
1784 0 2 Izé
izébigyó: http://www.orangeshow.org/v2008/
vada: Van 1-2 nagyon jó!
A német The BossHoss banda 2004-ben alakult Berlinben. A zenekar country és western stílusban dolgozza fel az épp aktuális popslágereket, pl Outkast-Hey Ya, vagy a Hot In Here-t Nelly-től. A banda saját zenéjét a country trash punk rock kategórába sorolja. :))
The Cardigans - My Favourite Game feldolgozása
Britney Toxic száma

Honlap
446 3 1 Zene Izé
fül: fúúú ez nagyon jó!!! a word up volt a legjobb
A múltkori majmos, robotkaros izé után itt van Dean Kamen "Luke" névre keresztelt igen hasznos robotkarja.
3184 2 2 Izé
Ilsa: Luke...:D Ééén vagyok az apááád!!! Nagy fan lehet
Shongi: Nem rossz, jó látni hogy fejlődik is valamit a világ:D Ez kicsit másabb, de elég durva: http:/ [...]
A hörcsögdal! Ne féljetek, nem fog fájni! ;)

Hamsta la vista!
4276 2 24 Izé
Lundgren: ez jó ez
kotta: Én még csak-csak elviselném...:DD Szerintem viszont Csicsillának az viszont tényleg nagy bünti [...]
CRaPtRaSH: kiskorom ota ki akarom probálni... :D de én azért nemvok ien durva,csak ti gondoltok mindig a leg [...]
Mind a 24 komment
Legalább nem beszél feleslegesen...
4594 2 34 Izé
dude: Tesco gazdaságos szájkosár.
papaluige: szájába egy öltés,utána a seggébe,és a zsinórt meghúzva jól megcsomózni!
Re-Peet: Összekötni a száját és Batz papuccsal jól picsán csapni...
Mind a 34 komment
20000 feet and falling
Szabadesés! Vigyázz a felhőkkel, és a széllel!
2132 2 1 Game Izé
Vigyori: az összeset sikerült 10.000 méter láb felett megtennem :)
A Detroit Rock City című film egyik zenéje a The Donnas feldolgozásban.
A Film előzetese
Ha rám hallgattok, ezt is érdemes megnézni! ;]

Detroit városát Motor City-nek nevezik az amerikaiak autógyárai miatt. Amióta a KISS rockbanda megénekelte, Rock Citynek is hívják. Itt nő fel négy rockrajongó jóbarát a hetvenes évek végén. Hawk (Edward Furlong- Amerikai história X: Danny) a vezéregyéniség közöttük. Egyikük koncertjegyeket szerez a hírhedt, látványos KISS-bulira. Édesanyja a lehető legrosszabb szülői magatartást választja: megsemmisíti a jegyeket. Erre a négy kamasz elhatározása csak még jobban megerősödik, ráadásul nem rettennek vissza a törvénytelen eszközöktől sem, hogy megnézhessék élőben bálványaikat.
601 0 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: nekem is megvan,nagyonnagy film! :]
yushuf: KISS Forever és hát ugye nekünk is van egy világhírü KISS bandánk http://www.kissforeverban [...]
fadam: nekem cdn van meg csomoszor láttam és még nem untam meg :)
Mind a 4 komment
GYM CLASS HEROES: Cupid's Chokehold
Az "új" klip
És hogy honnan lehet iserős az alapzene, a "babadada" és a szöveg egy része (take a look at my girlfriend)? hááát innen gyerekek. :]
Clothes Off!
Kelly Rowland featuring Travis McCoy (Gym Class Heroes) - Daylight
honlapjuk

A New York-i illetőségű Gym Class Heroes zenekar magja 1997-ben jött össze, ugyanis a frontember Travis McCoy és a dobos Matt McGinley ekkor találkozott egymással egy tornaórán.
A banda hivatalos megalakulásának időpontja azonban 2001-re tehető, amikor a gitáros Disashi Lumumba-Kasongo és a basszeres Eric Roberts is csatlakozott a formációhoz. Ebben az évben jelent meg debütáló albumuk a For The Kids, melyet két év múlva a The Papercut Chronicles című korong követett. Ezt követően a zenekar két évig folyamatosan koncertezett. 2006-ban újra stúdióba vonultak és felvételre került legújabb albumuk, az As Cruel As School Children, amely olyan zenei elődöktől merít, mint Phil Collins, a Hall & Oates, a Radiohead vagy Prince, műfajilag pedig a rap, a rock és az R&B elemeiből egyaránt építkezik. A korongról legutolsó kislemez és video a „Cupid’s Chokehold” című szerzeményből készült.
468 1 7 Zene Izé
Digo: Ezt samplingnek hívják,a hiphop kezdete óta szerepel.
calipunkszabus: tényleg szerintem nem kell megszólni semmiféle zenét, mert mondjuk hiába hallgatok punkot, regg [...]
CRaPtRaSH: de szerintem a GCH nem nyulta le ennyire egyértelműen és durván ... :S
Mind a 7 komment
Most a nálam évek óta első helyen álló bandáról szeretnék pár sort írni, ha már holnap kis hazánkban lépnek fel. :)
A svéd Pain of Salvation azon kevés csapatok egyike, amik a szó valódi értelmében progresszív rock/metal zenét játszanak. Eddigi albumaikon egyre tágították muzsikájuk határait és a kimagasló hangszeres tudás megvillantása mellett mindig odafigyeltek, hogy emlékezetes dallamokat írjanak.

A hazai Summer Rocks 2001-en való fellépésük után a csapat egy lépéssel közelebb került a magyar rajongókhoz, mivel a zseniális énekes-gitáros-agy Daniel Gildenlöw (aki már 11 évesen megalakította a Reality nevű bandát, a PoS elődjét, és azóta is ő a fő dalszerző, valamint rengeteg hangszeren játszik) akkori élményei olyan hatással voltak rá, hogy a 2002-es Remedy Lane címet viselő konceptalbum szövegeit teljesen Budapest ill. az itt kialakult szerelmi kapcsolata ihlette! Azóta többször is jártak Budapesten (2005 és 2007), 2008-ban kizárólag fesztiválokon lép fel a zenekar - csak Budapesten adnak önálló koncertet! Tehát mi a vasárnap esti program? A38, 20 óra: Pain of Salvation!!! :)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:

És az Ashes c. szám klipje:
2497 0 10 Zene Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY
mekszamnojz: Latszik hogy jovolt a hangulat, ezt a vidit a csaj csinalta? Mertha igen, akkor igazan feled is ford [...]
bungle: Itt egy videó a vasárnapi A38-as koncertről (nem én csináltam): http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Mind a 10 komment
A négyszeres Grammy-díjas Alanis Morissette vadonatúj albuma "Flavours Of Entanglement” címmel június 5-én jelenik meg szimpla és dupla CD-n és sokak örömére a Sziget Fesztiválon is fellép az énekesnő augusztus 13-án. Itt az új albumról az Underneath klippje:

862 0 1 Zene Izé
mekszamnojz: Ez jo volt ez a szam, teccet.
Rosszak voltatok már megint, szóval tessék vezekelni és végighallgatni (!!!) Batman szívszorító interpretációjában ezt a régi Guns N' Fucking Roses balladát!

"All we need is just a little patience" ;)
4206 0 16 Izé
RokkantTroll: "Cristina was found dead at her computer. Or so the legend goes." Ez a hozzászólás nagyon üt.
nagyGee: Uhh. Bocsi, de ezt nem bírom szó nélkül. Szóval ez már túlzás. Miért is kapunk ilyen bün [...]
Gabi69: Bocsi srácok ez annyira gáz volt h nem tudtam végig nézni:(:) :D
Mind a 16 komment
Moonsorrow - Tulimyrsky (részlet)

Az 1995-ben alakult Moonsorrow az epikus folk/viking metal szcéna legegyedibb formációja. Albumaik utánozhatatlanok, a csakis a rájuk jellemző stílus pedig Ville és Henri Sorvali illetve Markus "Trollhorn" Euren kifforott zenészi munkája. A fenti nóta sajnos csak egy részlet, mert az eredeti 28 perces opuszt gondolom nem lehetett feltölteni. Egyébkén több vendég is szerepel ebben a műben. Névszerint Tomi Koviusaari (Amorphis) Oppu Laine (Mannhai) énekesek, illetve a prózai részeket szavaló, hazájában népszerű finn színész Turkka Mastomäki.
488 1 0 Zene Izé
Hogyan dobjunk fel egy házibulit... ;)
10827 1 35 Izé
mekszamnojz: :D
Re-Peet: Minden egészséges férfinek "elolvad" egy idő után.. :D
mekszamnojz: csak igenyes ;)
Mind a 35 komment
Weezer - Pork and Beans
Benne a máig fellelhetö szinte összes jútúb sztár!!!  
412 3 3 Zene Izé
MStipee: Ez durvajó! :D
calipunkszabus: amerikában ez a "divat"..
Balázs: a szépségkirálynős téma mi volt amúgy?
A brazil Sepultura jelenleg is a stúdió mélyén dolgozik új albumán, mely Anthony Burgess klasszikus novelláján, az 1962-es A Clockwork Orange-en (Mechanikus Narancs) alapul. A lemez (melyhez egy videó teaser is dukál) előreláthatólag év vége felé érkezne a boltok polcaira.

+ a stúdióban
annak aki nem ismerné őket
665 0 4 Zene Izé
fadam: a postszövegben írt regényt Stanley Kubrick filmesítette meg 1971ben, ennek a magyar címe a Mec [...]
Balázs: a szöveg nuskullról van te fenomén
Ganja Master: írd már meg kommentbe hogy melyik volt az a "csodaszótár"? : D majd beküldjük izére XD
Mind a 4 komment
Pink Floyd - Pigs
Roger Waters az embereket három állatnak felelteti meg: kutyák ("Dogs"), disznók ["Pigs (Three Different Ones)"] és a bárány ("Sheep")
A kutyák a megalomániás üzletembereket jelképezik, akik azonban magányosan halnak meg, és senki sem sajnálja őket.
A disznók a korrupt politikusokra és az erkölcscsőszökre utalnak.
Mindazok, akik egyik kategóriába sem tartoznak, azok a bárányok; ők vakon, öntudatlanul követik a vezért.
427 0 1 Zene Izé
kotta: És mindegyikre esélyünk is van. Én pl. kutya már tuti nem leszek, hülye vagyok hozzá, meg ne [...]
Paradise Lost - The last time
Egy nagyon jó - bár már kicsit félrecsúszott - csapat aki ma is tök jó számokat gyárt csak az a furcsa, hogy Paradise Lost név alatt még mindig.
353 0 4 Zene Izé
M.agnus: De legalább Holmes végre megtanult bánni a hangjával.
RokkantTroll: Osztom a nézetedet az alkotói szabadságról. DE!!! A zenei fejlődés érdekében nem hinném hog [...]
M.agnus: Szerintem, ha egy csapat elkezd zenélni és némi sikerre is szert tesznek (tehát van értelme, ho [...]
Mind a 4 komment
A BETTERFLY zenekar 2003-ban alakult, és 2007 júliusára érte el végleges formáját. A korábban MUSE Tribute-ként működő zenekar ma már kifinomult, energikus rock zenét játszik, sajátos stílusban. A 2007-ben elkészült demó "100% BETTERFLY" megindított egy lavinát, amit a 2008-as év tavaszára megjelent újabb demó "The New Hope" által felolvadt árhullám követ. Hagyd magad sodródni velünk!

Honlap (itt sok mindent le is tudsz tölteni)
Myspace
317 0 0 Zene Izé
Biztos sokan láttátok már a Fanta World reklámját és én is csak véletlen figyeltem fel a 0:18-nál elhangzó szövegre, mely sztem úgy hangzik: "mi a f* van", persze hallgassa meg mindenki, aztán döntse el. :)
6736 11 46 Izé
..NO..sound..: am ezt en is eszre vettem xD.... akkorat rohogtem rajta mikor eloszor eszrevettem.....(pedig annyir [...]
Purple: ááá ez naggyon jóó!!! :DD de tényleg az egyik azt mondja, hogy mi a fasz van :D de ez a rosseb [...]
Evo_VII: Első két ember: "Mi a k*rva rosseb van, he?" A harmadik ugynez, csak "he" nélkül...nem? :)
Mind a 46 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csikóhal (aha,most majd megint jönnek oda a felesleges "L" betűk... :D)
Kevesen tudják, hogy csikóhaléknál az apuka lesz terhes. Egy brit és német tengerbiológus kutatókból álló csoport kilencven egyedet vizsgálva jutott arra a következtetésre, hogy a csikóhal naponta többször, különböző egyedekkel flörtöl és létesít szexuális kapcsolatot.

Bébicsikóhal.
Udvarlási tánc.
Csikóhalszex.
Kínában pálcikás csemege. (bocsi, ezt én írtam hozzá :) bungle)

Pár kép. És pár "fura" (fotóbolt) kép. :)

Csikóhalverseny azoknak, akik játszani akarnak.

2762 2 42 Izé
kKNd: Bírom, hogy így kifossa magából a kicsinyeit. :D
Loncsi69: Figyeltétek az utolsó kis ravasz csikolmányt, az a kedvencem. Nevet kéne adni neki, olyan édes, [...]
csicsilla: csak legyek màr otthon kiprobàlom ezt a csikohal pozituràt!XD
Mind a 42 komment
Pruno-recept
Az USA börtöneiben élő fegyencek házi készítésű, igencsak ütős "bora" nagyjából 5 dolcsi (750 Ft) értékű alapanyagból. Vigyázat, ha rosszul készítik el mérgező, jobb esetben hallucinogén hatású! =)

Itt egy másik oldal, ők a hatását is felvették. :)
3618 1 4 Izé
MrAngelo: Macgyver bekap6ja :)
Loncsi69: Szuper! Fel lehetne még tenni, hogyan készítsünk cigarettát, drogot, rosszlányt, kártyát, ha [...]
mekszamnojz: zsiir, legkozelebb ha lecsuknak akkor ilyen tolok :D
Mind a 4 komment
Toy Dolls - Livin La Vida Loca
Egy Ricky Martin feldolgozás a Toy Dolls előadásában.

Ha valakit érdekel, itt a metál verzió.
549 1 2 Zene Izé
calipunkszabus: de a toy dolls-naqk köbö albumainak 80%-a ilyen jó kis punk covers-ek
xcsokix: Fasza mongyuk a metál verzió durvább :D!!
Az Omega több tekintetben is úttörőnek számít a magyar könnyűzene történetében. 1968-ban elsőként jelent meg önálló albuma Magyarországon, a Trombitás Frédi és a rettenetes emberek (az Illés zenekar Ezek a fiatalok című albumán más együttesek is játszottak). Az 1969es 10000 lépésé volt az első kinyitható lemezborító, az album zenei anyagából pedig elkészült az első önálló tévéshow, a Tízezer lépés – Omega Show. Az együttes elsőként jutott ki az Egyesült Királyságba, a magyar együttesek közül nekik volt a legtöbb eladott lemezük Magyarországon (az 1979-es Gammapolis, 650 ezer példánnyal) és külföldön (az 1977-es Time Robber, 1 millió példánnyal). Az Omega volt az első együttes, melyet az Állami Hangversenyzenekar kísért (az 1973-as Omega 5 című albumon), valamint a magyar együttesek közül az Omegának volt először digitális stúdiója. Elsőként jelent meg CD-je (az 1988-as Platina című válogatásalbum) és DVD-je (a 2000-ben kiadott OmegakonceRT Népstadion 1999). Az Omega tagjai léptek fel elsőként egységes színpadi ruhában és az együttes koncertjein használtak elsőször füstgépet, lézershow-t, valamint a látványelemek kiegészítésére kivetítőt.

Bolgár lány énekli

Scorpions is feldolgozta
1853 0 0 Zene Izé
Egy briliáns nótát fogunk hallani, amint egy érctorkból felzeng. Füldugó használata érvénytelenség!
4642 0 14 Izé
MrAngelo: Ez kellett nekem! Most 'mégsokkaljobban' utálom a németeket!
Yvette: Áááááááá ez a szöveg:DDD
Lacpas: En 1:31-ig birtam, szal nem nyertel semmit... En megnyertem az albumukat!:D
Mind a 14 komment
Benjamin Verdonck fészket épített a felhőkarcolóra. :)

2895 0 9 Art Izé
buddha: ha meg bevan tépve,simán fel is repül.
sahinel: http://ize.hu/comments.php?post_id=7659 itt pedig nézel:D a srác mozgása fel sem tünt? ez is a [...]
Nem regisztrált: Csatlakozom.
Mind a 9 komment
Benjamin Verdonck fészket épített a felhőkarcolóra. :)

3145 0 9 Izé
buddha: ha meg bevan tépve,simán fel is repül.
sahinel: http://ize.hu/comments.php?post_id=7659 itt pedig nézel:D a srác mozgása fel sem tünt? ez is a [...]
Nem regisztrált: Csatlakozom.
Mind a 9 komment
Bomboozle
Kösd össze az azonos színű fejeket (minimum hármat egyszerre)! A színes fejeket bármilyen színűhöz felhasználhatod. A bombákkal robbants!
8543 2 1 Game Izé
Shifty: ez nagyon jó játék!napok óta ezzel tolom :D a zenéje is nagyon ott van! :D
Ifjú titánok (ha valaki nem látta volna még...)
5306 1 19 Izé
bungle: Bármilyen esküvő fénypontja lehet ez a banda: http://www.youtube.com/watch?v=LoJ7EXWZ6eU :D
wtf: http://www.youtube.com/watch?v=AfNm8tceL8M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AfNm8tceL [...]
Lizard26: Wazze nem piti! Unatkozo japók:-)
Mind a 19 komment
Busta Rhymes - Break you neck

Busta Rhymes az 1991-ben debütáló Leaders Of The New School nevű bandával indította pályafutását. A banda nem tett szert világhírnévre, de ez a fiatal jamaikai srác szólóban megmutatta az embereknek, milyen remek előadó is valójában.
Az 1996-os év legnagyobb durranása kétségkívül Busta Rhymes felbukkanása volt. Már ismert tagja volt a már említett Leaders Of The New School-nak, illetve a New York-i rap szcénának, amikor elérte első igazi sikereit. A vibráló tekintetű, karibi beütésű, saját, össze nem téveszthető stílussal rendelkező Busta Rhymes 12 évesen már rappelt, miután szülőföldjéről Brooklyn-ból Long Island-re költöztek át. A környéken rendezett összes rap tehetségkutató versenyen részt vett, majd végül sorsa összehozta későbbi partnerével Mc Charlie Brown-al. Charlie ekkor még csak kilencedikes, de a Busta-val közös repperkedésükkel olyan támogatókra lelnek, mint Chuck D. A Public Enemy Long Island-i stúdiójában kezdenek felvételeket rögzíteni, majd ezeknek a szalagoknak köszönhetően a világ is megismeri őket.

Busta Rhymes - Gimme some mo

Busta Rhymes feat. Spliff Star-Make It Clap

Busta Rhymes - I Love My Chick

Busta Rhymes and MC - I know what you want

Busta Rhymes - Put Your Hands Where My Eyes Can See

Busta Rhymes, Chingy, Fat Joe and Nick Cannon - Shorty

Busta rhymes Ft Pharell - Lite ya ass on fire

Busta Rhymes-Get You Some

Busta Rhymes & Mystikal
608 3 11 Zene Izé
Purple: mekkora az a videó :D
csicsilla: dehogy bàntom Isten ments!!!nekem tetszett az a vidi!
Monsy: Ne bántsd Gyulát! Ismerem a srácot, jó arc csak kicsit talán eltévedt. :) Akkor már inkább [...]
Mind a 11 komment
Peter Gabriel - Sledgehammer
1986 - So című album sikerdala, mely lenyűgöző klippjével (mely a gyurmaanimáció és a pixillációs animáció iskolapéldája - azaz számtalan fotóból lett összeállítva. A rendező Stephen R. Johnson. A felvétel alatt P.G. 16 órát pózolt egy üveglap mögött, melyre a tárgyak kerültek.) minden idők egyik legjobb videója lett és az első számú animációs felvétel (4. hely az MTV válogatáson). A dalra komoly hatással volt az 1960-as évek soul zenéje, mely elsősorban a fúvósokban nyilvánul meg, mely a Stax Records (Memphis-i lemezcég) sajátja volt. Játékos klippje ellenére a dal nem kevés szexuális és fallikus célzást tartalmaz. "Show me round your fruitcage cos I will be your honey bee"
A Sledgehammer - bár a kritikusok elismerték korábbi lemezeit is - az egyetlen széles körben ismert és elismert dala lett, mely a U.S. listán is első lett, kislemezként pedig egyből ott landolt. A dal az MTV történetének legtöbbször játszott felvétele lett.
Szöveg
312 0 0 Zene Izé
Ne feledjétek! Holnap, vasárnap lesz a Törölköző világnapja (Towel Day)! És a lényeg: ne ess pánikba! 42!
2776 2 22 Izé
bungle: Megjelent a Galaxis útikalauz stopposoknak hatodik része http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=49 [...]
Hoember: a link lemaradt: http://www.aszta.tuti.hu/keret.cgi?/regenyek.htm
Hoember: aki még nem olvasta volna itt megtalálja mind az 5 könyvet...
Mind a 22 komment
Pink Floyd - Goodbye Blue Sky
Részlet az együttes "The Wall" című filmjéből Gerald Scarfe animációjával.
A szám anglia bombázását dolgozza fel, a film hősének, Pinknek az édesapja a háborúban esett el, ahogyan a basszgitáros Roger Watersé is. Pink valószínűleg ezért kezd megőrülni már gyermekkorában, majd fasiszta diktátornak képzeli magát.
1869 1 3 Zene Izé
Attila: Hát, igen a film egyik leghatásosabb jelenete, bár alig van oylan jelenet ami nem lenne hatásos. [...]
kotta: És nemcsak a szám(ok) nagyon jók, hanem a film is. Szeretem az animációs ötleteit, de ezt az e [...]
csirek: ez nagyon jó szám .
Shower Shock szappan: ha egy gyors zuhanyra még van időd, de a kávéra már nincs, akkor ez neked való: koffein a bőrödön keresztül! Elméletileg egy zuhanyozás 2 csésze kávénak felel meg...
1783 1 30 Izé
Loncsi69: Fiam (13 éves) azt mondja, hogy neki pont fordítva kéne, olyan gabonagolyó vagy gabonapehely reg [...]
zuckerfrei: kell ilyen
Re-Peet: hát izé...l.. :D
Mind a 30 komment
Cruachan - Some say the Devil is dead
Egy kis kelta ritmusokat feldolgozó folk metal.
418 0 2 Zene Izé
MStipee: Nah a Cruachan igen jóféle muzsika l,,l
fül: nagyon jó kis zenét nyomnak! mondjuk személy szerint nekem nem ez a kedvenc számom :)
Ol' Dirty Bastard - Got Your Money (featuring Kelis)

1968-2004 R.I.P.

Jones 1992-ben kezdte zenei pályafutását: két unokatestvérével, Gary Grice-al (ismertebb nevén GZA-val) és Robert Diggs-el (azaz RZA-val) közösen megalapította a Wu-Tang Clan nevű formációt. A később kilenc fősre duzzadt csapat első sikereit az Enter the Wu-Tang (36 Chambers) című lemezzel érte el, az 1997-es folytatással - Wu-Tang Forever - pedig az amerikai toplisták első helyére is felkerültek.

472 3 0 Zene Izé
Anathema - Deep
Tool és Placebo ötvözetnek hat a zenéjük. A doom metal egyik alappillére az együttes.
Mejegyzés: Nem, nem tőle van a felhasználónevem lenyúlva.. csak így sikerült...
Még egy jó nóta: Judgement 
322 0 2 Zene Izé
esthof: szerintem is
fül: legjobb lemezük az alternative 4...szerintem
Az OLPC (One Laptop Per Child) alapítója, Nicholas Negroponte bemutatta a következő XO laptop koncepcióját, ami egyszerűen fantasztikus! Kb. fele akkora mint az XO 1.0, mérete egy átlagos könyvé lenne, így sokkal könnyebb az iskolába vinniük a gyerekeknek. Nincs hagyományos billentyűzete és touchpad-je sem. Van viszont két érintőképernyője, ezek helyettesítik az egeret és a szövegbevitel hagyományos módját. A főképp fejlődő országoknak szánt noteszgép tervezett árát 75 dollárban jelölték meg.

1625 0 3 Tech Izé
xD: Persze, a haszon a fontos, amit a szándék mögé bujtatnak :D
wowbagger: ez a 75 dollár is olyan lesz mint a 100dolcsis laptop...mire kijön,addigra legalább 200-250 dolcs [...]
MonTom: Miért vinne a gyerek az iskolába laptopot?
Snoop Dogg ft Nate Dogg, Kurupt & Warren G - It Aint No Fun

Snoop „Doggy” Dogg (eredeti nevén Cordozar Calvin Broadus, Jr.; született: 1971. október 20-án a kaliforniai Long Beach-en) amerikai rapper, színész. A Snoopy becenevet anyjától kapta a nézése miatt. A Long Beach-i Polytechnic (műszaki) középiskolába járt. A Rollin' 20 Crips nevű banda tagja volt. Unokatestvérével Nate Doggal és Warren G-vel (aki Dr. Dre féltestvére) kezdett zenélni. Ők alapították a 213-t ami Long Beach körzetszáma volt, a banda tagjai között ott volt még Lil' 1/2 Dead is.

Több info...: Wikipedia

Pár száma Dre-vel, Nate Dogg-al, Warren G-vel és a többi Mesterrel...:)
Snoop Dogg, Ice Cube and Lil' Jon - Go to church

Snoop - Gin and Juice

Snoop Dogg - Doggfather

Snoop Dogg-Doggy Dogg World

Snoop Dogg ft Pharell - Beautiful
Snnop Dogg - Who Am I? (What's My Name ?)

Snoop Dogg Feat. Nate Dogg & Xzibit - Bitch Please

Snoop Dogg & Warren G - Groupie luv (G-funk remix)


588 3 2 Zene Izé
Dawe: http://youtube.com/watch?v=-u0QH_b-CnM ez is fölférne a listára ;)
three.d: Nagyon nagy zene volt!!! Persze még most is az!
Vodka a tubusban
A 10.5% alkoholtartalmú szeszesitalt áfonya, citrom, és "energia" ízesítésben lehet kapni. A Go Wodka Extreme első ránézésre nem különbözik egy fogkrémes tubustól, ebből kell kiszopogatni az alkoholos italt.

Bonus cikk: ehető vodka és gin-tonik zselé.

Itt pedig a hírhedt vodka zselé receptje, amitől állítólag nagyon könnyen be lehet baszcsizni. ;)

Hozzávalók: 2 zacskó tortazselé/aszpik, fél lityó vodka, 2 evőkanál cukor. Elkészítjük a zselét (a zacskó hátulján rajta van, hogyan kell), de az előírtnál 20%-al kevesebb folyadékkal. Amikor készen van, egy téglalap alakú edénybe töltjük, de jégkockatartókba is lehet. A cukrot elkeverjük benne, majd 2-5 percet állni hagyjuk, míg le nem hül, de még nem dermed meg. Ekkor adjuk hozzá a vodkát és óvatosan elkeverjük, hűtőbe rakjuk. Megdermedés után 2x2cm-es kockákra vágjuk föl és mignon-os papíron tálaljuk. FIGYELEM: 3-4 kocka = feles!
3001 9 28 Izé
vöri: ez nagyon tuti, ilyet én is toltam (:
livy: Azt a pohár aljára teszik, nem bele a szifonba. http://www.barkapizzeria.hu/index.php?option=com_p [...]
csicsilla: kedvencekbe vele...:$
Mind a 28 komment
Régebbi postok...