REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Borrowed Time

Egy szívhezszóló Pixar rövidfilm
745 0 0 Film Izé
Mindeközben egy párhuzamos univerzumban...
1954 0 7 Izé
SilAsh: Ha szigorúan a posztképeket vizsgálom, akkor a lenti vörös szemű Trump ijesztőbb... ;)
hawkeye: Ezek szerint akkor a Molyemberrel se találkoztál...?
lilaflexninja: Jártam már az Usában, de sose láttam a vatta fákat, pedig sokat emlegetik azokat.
Mind a 7 komment
Trump jósbábu

Van még ennél lejjebb?
1037 0 6 Izé
twitteringbeard: Az alányúlós sztori ott kezdődött hgoy már a smárol a csajjal... akkor azért az minimum hogy [...]
hawkeye: Aljas népség. Julian Assange esetében is próbálkoznak... De ami még undorítóbb, Jimm Carr [...]
cila: Isten őrizz, hogy Trump legyen a világbajnok! Ezt a vádat már hallottam, ám azok az ujjlenyomat [...]
Mind a 6 komment
Adnál 27 millió forintot egy 5 fontos bankjegyért?

Volt aki igen.
1638 0 3 Izé
tjunior: Azért ennyire nem erős a font.
cila: Nincs annyi pénzem. Ha volna se vennék ilyen apróságokat. a) Otthon elkeveredhetne a rengeteg je [...]
közlegény: már azt hittem azé ilyen kúva drága, mer Erzsi néni ebbe törölte a popopoókáját, de hát e [...]
Tékasztorik - a film

A népszerű blogból film készül, aminek a befejezéséhez közöNségi finanszírozást indítottak.
436 0 0 Film Izé
Vensmile K8

Egy billentyűzat, ami egyben számítógép is, és elfér a zsebedben.
596 0 0 Tech Izé
Nem mondom, hogy minden BMW-s hülye, de ez különösen az
4268 0 16 Izé
lb7: Az ilyen barmokat én sem sajnálom...csak az autót :/
vadonka: Parkolt már bmw-s járdán úgy, hogy csak az úttesten lehetett volna kikerülni. Átmásztunk tö [...]
Cableguy: "Nem mondom, hogy minden BMW-s hülye, de ez különösen az" ... de az ...
Mind a 16 komment
Cápa biztos ketrec?

Gondold át még egyszer!
2771 0 3 Izé
cila: Kemény teszt volt. De, már tudjuk, hogy kell kinéznie egy biztonságos cápa riasztónak: Fekete [...]
hawkeye: Szerencséjük, hogy a cápa megijedt, és a szabadulásra koncentrált.... Érdekes, hogy egyre t [...]
közlegény: cápaetető ketrec inkább, a csalétek pulzusszáma az egekben :)
The Weeknd - False Alarm

Hannah Murray (Trónok harca, Skins) is szerepet  játszik a Weeknd új klipjében, ami egy bankrablás rövid, de annál izgalmasabb és véresebb története.
4051 0 0 Zene Izé
A Bengala Automotive szénszálas karosszériájú Ferrari F12-jét még Batman is megirigyelné
892 0 0 Autó Izé
The Autopsy of Jane Doe

A cím maga már elég sokat elárul, de akad bőven csavar, ebben a történetben.
466 0 0 Film Izé
Ronnie Rocket O'Sullivan a saját bőrén tapasztalta meg, hogy a virtuális valóság csak virtuális

1:24 után fog leesni a poén.
575 0 0 Sport Izé
Ilyen az, amikor a KRESZ tábla életet ment
2860 0 5 Izé
Ditpet: Szerintem a targonca villája lehetett.
hawkeye: Ekkora szerencsét....
cila: Kellett neki robot pilóta kínai GPS-szel
Mind a 5 komment
Maszkos bandita lopta el az egyetemi hallgató telefonját
1158 0 1 Izé
cila: Végül is mindenevő...
Lost Soul Aside

Az Unreal motorral futó játékot egyetlen ember tervezte, két év alatt, ami azért nagy szó, mert már az előzetesből is látható, hogy eszméletlenül profi lett.
440 0 0 Tech Izé
Bankárnak lenni már az ókorban is kifizetődő volt

Legalábbis a Lund Egyetem modellezése alapján nagyon úgy tűnik.
1349 0 6 Izé
cila: És ha még tudnánk, hány féle pénz volt egyszerre forgalomban, ilyen-olyan fémtartalommal, mé [...]
T. H. Cromwell: Nem egészen. A Görög Birodalom fokozatosan szétesett, majd beolvadt a Római Birodalomba. Auton [...]
lilaflexninja: Azért a Római Birodalom idejében is volt Görögország, ergo a bankárt igenis érdekelhette, ho [...]
Mind a 6 komment
Danny MacAskill's Wee Day Out
1587 0 0 Izé
Minden, amit az amerikai ijesztő bohóc ügyről tudnod kell
1914 0 0 Izé
A BMW futurisztikus motorja egyensúlyban tartja önmagát
823 0 0 Autó Izé
Star Wars bútorok gyerekeknek
1913 0 3 Izé
Traveller_x: Van az a cipő.
Erunder: Érdekes lesz rávenni a barátnődet/feleségedet, hogy egy ilyenben huncutkodjatok. :)
palinkaman: Úúúúúhhh.... :) Helyesbítés: Nem csak gyerekeknek! :P
Ez nem taxi, hanem autóbérlés sofőrrel
2383 0 2 Izé
rermo: Csak akkor van a gubanc ha a sofőrt kiszállítom a kocsiból . A bérleményemmel ne autózzon má [...]
sapkabarna: Ilyen már tök rég óta működik itthon. Különösen a Ferihegyre menő fuvarok pofátlansága h [...]
Interaktív térképen a világ gazdaságilag vezető városai

Budapest valamiért nem került bele, de még a tudásközponti kategóriába se.
1590 0 2 Izé
cila: Bocs, de nem sokat ér. Több mint egy évvel ezelőtti (mennyire megbízható?) adatok. És nagyon [...]
LazzL: Jövőre Felcsút rajta lesz... ;)
A valódi Trevorral mutatják be, hogy milyen lenne a GTA a valóságban
2321 0 0 Izé
Ez a zs kategóriás filippínó remekmű büntinek is elmenne
2050 0 0 Izé
A cézium a világ legpuhább fémje, de nem is ez a legizgalmasabb benne

Az aranynál drágább, a kéz hőjétől megolvad, és képes csak úgy simán felrobbanni.
4036 1 5 Izé
Traveller_x: Legpuhább fém? A SoftMetál!
cila: Tényleg. Láttam egy olajban tartósított nátrium (Na) darabkát vizisíelni. Égett a hidrogén [...]
Tron65: Cézium. A Mengyelejev táblázat első oszlopában, vagyis az alkálifémek csoportjában lakik. É [...]
Mind a 5 komment
Földrajz egyes! Ülj le fiam!
3082 0 0 Izé
Vannak sofőrök, akik számára nincs lehetetlen
3767 0 7 Izé
szomi1: Később biztos bántották szegényt :D
Jaca: Azt a türelmetlen autóst sajnálom, aki az elején kijött a kapualjból.
hawkeye: A felvéltelt és a fejét is elvágták. Ők nem viccelnek.... :)
Mind a 7 komment
A bohóc ijesztős átverés már Angliában is hódít
2979 0 4 Izé
hawkeye: Egy erdei ember hogy is tudná, mi az a kandi kamera? Meg hogy King, meg Az. Hiába, a dzsungel h [...]
lilaflexninja: Most nem teljesen tiszta, hogy átverés volt az is, hogy fejbe vágták az üveggel? Na mindegy az [...]
ocphoto: Es leveszi az alarcot es egy migrans nigger amitol joban megijjednek. :DDDD
Mind a 4 komment
A sima biliárdozás már unalmas

Pisztollyal sokkal izgalmasabb.
1922 0 2 Izé
Csádi: Azt hittem, hogy ez egy jó videó lesz, de csak a szokásos "youtuber" hozzáállás. Van egy csom [...]
ocphoto: Ja, csak ne allj vele szembe mint normal esetben. :D
Iron Fist

Újabb szuperhőssel bővül a Netflix tárháza.
954 0 0 Film Izé
Ez itt Big-I, a személyre szabható házi robotszolga
1103 0 6 Izé
Diliqtya: Szerencsétlen semmit sem tud csinálni végtagok nélkül, látszik is a tekintetén :)
oswaldo: sajnálom őt
Findzs: Ez a tampon kinézetű robot nagyon béna, ingyen se kéne :| Ez: http://setalo.hu/2015-ben-jon-az [...]
Mind a 6 komment
Death Race 2050

Mert néha kell egy kis „zs” kategória is.
752 0 0 Film Izé
Metallica-t így biztosan nem hallottátok még! A srácok bandurán, ukrán népi hangszeren játszanak.
761 0 0 Zene Izé
Ti mit gondoltok a bicskei gyermekotthon igazgatójának a molesztálási botrányáról?

A gyerekek állítólag balhésak, és lehet, hogy ez egy bosszú, ám mégis sokan állítják, hogy az igazgató tettei nyilt titkok voltak, az intézmény falain belül.
2214 0 6 Izé
cila: Tanár urak, megpróbálom magyarázni a bizonyítványomat: Szóval, ha jól értettem, ha egy nev [...]
Traveller_x: Utazz helikopterrel, az gyorsabb.
Traveller_x: Esk?szöm, hogy valami baj van nálad. Mutasd meg magad szakembernek, mert nagyon úgy néz ki migr [...]
Mind a 6 komment
Pokelabdás mini-terrárium

Valamire biztos jó, ha másnak nem, hát porfogónak.
793 0 0 Izé
Te kire szólnál rá, ha látod, hogy biciklit lop? 

A fiatal fehér srácra, a roma srácra, vagy a szép lányra?
2632 0 1 Izé
rivaul: Rászólni mindegyikre. Viszont a fehér gyerek elszaladna, a lány zavarba lenne, a roma gyerek meg [...]
Jó ötlet-e driftelő autóban borotválkozni?
1021 0 2 Izé
Jaca: Próbálja meg ugyanezt vízszintesen tartott kamerával!
grmindenyssa: Próbálja meg ugyanezt, ugyanígy hagyományos borotvakéssel! :-D
Háromkerekűvel hajtani az autópályán nem egy életbiztosítás
1759 0 0 Izé
Napi bünti: Dj Miki - Sok a gagyi

Ez akár egy önreflektív paródia is lehetne, de sajnos nem az.
1948 0 2 Izé
lilaflexninja: Az a baj, hogy csak növelem a nézettségét, azzal, hogy rákattintok.
bungle: A művész úr korábbi izéi: www.ize.hu/index.php?search=miki+roma
Ilyen is csak Oroszországban történhet

Tök nyugodtan horgászol és egyszer csak egy tengeralattjáró bukkan fel melletted.
3278 0 4 Izé
cila: Miért kell ilyen nagy port, izé..., vizet felverni? Mindenki közlekedik. Vajon mit szóltak voln [...]
Peterson: Azért kíváncsi lennék, ez milyen csalira harapott... (lehet hogy mágnest használtak?)
paganmantis: Nem is tudtam, hogy a szonár ilyen hangos :)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...