REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez közel volt!

Ha 5 méterre csap be melletted egy villám, mikor villámokat filmezel, akkor szerencsés, vagy szerencsétlen vagy?
3937 0 0 Izé
Azért azt lehetett sejteni, hogy ennek nem lesz jó vége
2693 0 0 Izé
Safe(ty) kár ;D
1853 0 2 Izé
VanZant: Mi van mi? Tegyétek má' be! :D https://www.youtube.com/watch?v=rEiVG8HG-SA&ab_channel=BenceTóth&t [...]
Dmckayals: Hát igen, a sedan-ba lehet a legszarabbul pakolni :P
"Csak add ide a kaját ember, és senkinek nem esik bántódása!"
3490 0 0 Izé
Úgy tűnik a kínaiaknak az angol pólófelirat olyan, mint nekünk az ő nyelvükön varratott tetkók
2104 0 0 Izé
A Metrolyrics minden nyári slágert 1958-tól napjainking egy 4 perces mixbe sűrített

Csak, hogy képet kapjunk arról, mennyi sz*rt hallgattunk eddig.
2227 0 1 Izé
mue: ki csinálta ezt? mi alapján? 90%-át nem is hallottam... a születésem utáni számoknak sem. tel [...]
Basztolna, Gecidfalva, Fasztoros,

Csak néhány a vicces magyar falunevekből, amiket egy neurális hálózat generált.
1259 0 1 Izé
vadonka: Annó mikor ikariamoztam ilyen városneveim voltak mint Fosomhalma, Picsakeszi, Anyádnyaktája :) S [...]
Szívás lehet, ha elfelejted blokkolni a kereket, és alvás közben elgurul veled
1411 0 0 Izé
A használtautó kereskedő azt mondta, hogy csak egy karcolás, és még simán elmegy
2145 0 2 Izé
VanZant: Need For Speed... Menekülés a bónusz szakaszból :D
Dmckayals: Ezek a japánok tudnak autót gyártani! :D
A degeci apukák új kedvenc autómárkája a BMW
3635 0 2 Izé
kistrojak: Leköpném a gyerek helyébe...
roberto: A bmw márka elég undorítóvá vált a felhasználok viselkedése miatt. A videóban is úgy van b [...]
Így néz ki, mikor 4 millió köbméternyi szikla leomlik egy hegyről

Az eset következtében egyébként 14 ember eltűnt.
3333 0 0 Izé
Bár az oroszoktól azt várjuk, hogy betegek legyenek, de Katy Perry-től egy büntizé meglepő
2198 0 2 Izé
kistrojak: Értelmetlen. Nem is értem hogy tudnak ilyent leforgatni. Nem kéne egy tesztcsoport, hogy tetszik- [...]
Csádi: Ez nem bünti. Ez egy unalmas sz@r.
Infravörösben olyan a világunk, mintha egy idegen bolygó lenne

Kate Ballis Infra Realism sorozatáról másoknak egy poszt apokaliptikus, atomháború utáni világ jut eszükbe.
2002 0 0 Izé
Napi büntizénket az orosz Little Big-nek köszönhetjük
1487 0 0 Izé
Alex Mason kimaxolta az extrém napfogyatkozás nézést

Igazából nem is nagyon nézegette, mert azzal volt elfogalva, hogy ne haljon meg.
634 0 2 Izé
Dmckayals: Muszáj volt, mert nem volt szemüvege és ő biztos tudta, hogy anélkül nem szabad belenézni! :) [...]
Ravennë: *Igazából nem is nagyon nézegette, mert végig háttal állt neki. :D
"Anyu szexmunkás"

A BBC riportja india prostituáljairól egy érdekes szemszögből vizsgálja a témát.
2151 0 0 Izé
A srác elpostázta magát Angliából Amerikába, és végigvideózta az egészet
4046 0 8 Izé
vadonka: Ha magyarországra postázza magát már csak a csontvázát kaparták volna elő a dobozból mikor [...]
kistrojak: Szerintem így még drágább is volt, a sárc biztos van 80kiló, kompletten kb 100, a doboz is tú [...]
Pichonka: Kaki pisi pedig ment a dobozba :)
Mind a 8 komment
Ezért nem jó ötlet élő adásba gyereket vinni

Egyébként a műsorvezető full profi és tök jó fej a gyerekkel.
2352 0 0 Izé
Jó tudni, hogy mi akkor is biztonságban leszünk, mikor az összes jég elolvad a bolygón
3934 0 1 Izé
Ravennë: Nem leszünk, mert harcolni kell majd a biztonságos területekért.
"Ezzel olyan a kapcsolatunk, hogy az asszonnyal nincs ilyen kapcsolatunk."

A Great Big Story rövid dokut forgatott a Csikósokról.
1841 0 0 Izé
Ha ma csak egy rövidfilmet nézel meg, az legyen ez!

A Black Sugar egy olyan horror fantasy, amiből akár egy egész estés verziót is szívesen elnéznénk.
2206 0 2 Izé
Erunder: Akkor erről lecsúsztál. Mentsd el holnapra, nehogy túladagolásod legyen rövidfilmekből! :)
akicker: Ma már láttam egy rövid filmet :((
A Merci stadionjának a teteje úgy nyílik ki, mint egy fényképező blendéje
3776 0 0 Izé
Tim Hoekstra alkotásai csak ideiglenesek

Mert az első hullám elmossa őket.
948 0 0 Izé
Szívmelengető kis történet
1816 0 0 Izé
Pár éve ezt még senki se gondolta volna

Elektromos autóval simán legyorsultak egy Lamborghini Aventadort 
2612 0 0 Autó Izé
Bartók

Sípos József filmjében először beszél a híres zeneszerző fia apjáról és a családjuk életéről. Igaz ez még csak egy előzetes, de jó tudni róla, hogy ilyen is van.
750 0 0 Izé
GoPro az ágyúban

Avagy, ezt látja egy golyó.
2656 0 0 Izé
Így borította pár percre sötétségbe Észak-Amerikát a Hold
1698 0 2 Izé
VanZant: :D Hát banán alakú! ;)
a janek: Most akkor lapos vagy nem lapos?
A Glamour összevetette, hogy nőnek, vagy férfinak drágább-e lenni

Ti mennyit költötök egy átlag éveben, és szívesen lennétek-e a másik bőrében?
2136 0 5 Izé
Ravennë: Aki nem szopja be a sok reklámot, és nem divatból hanem praktikából vesz önápoláshoz holmika [...]
drgore: Egyértelmű férfinak drágább. Ő fizeti a nő dolgait is. :)
palinkaman: Sztem inkább az a gáz, hogy egy pasi is ennyi minden szarral keni magát. Nekem szappan, sampon, f [...]
Mind a 5 komment
Suburbicon

Clooney és a Coen fivérek olyan krimivígjátékot készítettek, ami a Fargo hangulatát hozza vissza a mozikba.
1115 0 0 Film Izé
A következő megállóban le is szállnék

És kérnék egy tiszta alsót is.
4131 0 0 Izé
Starship Troopers 5: Traitor of Mars

Metál zene, űrlények, és pörgős akciók. Nem is kell más egy jó sci-fi animáció előzetesébe.
998 0 0 Film Izé
Iszonyat kemény lett A Viszkis első előzetese
2722 0 0 Izé
Felismered a filmeket csak a bennük szereplő kocsikból?
1801 0 0 Film Izé
Nem lehetetlen ATM-et lopni

Csak egy ipari targonca kell hozzá.
2687 0 0 Izé
Kőkeményen rickrollolta a Foo Fighters a közönséget
1653 0 0 Izé
Induljon a hétfő egy súlyos büntivel!
3580 0 0 Izé
25 agyament kép Budapestről
3267 0 0 Izé
A Naprendszer leglátványosabb bolygóját, a Szaturnuszt több mint egy évtizeden át közelről kutató Cassini űrszonda hamarosan befejezi küldetését

A Nagy Finálé, amelynek során a Cassini fokozatos pályamódosítások hatására ez év szeptember közepén a Szaturnuszba csapódva fejezi be eddig rendkívül eredményes tevékenységét.
1561 0 0 Tech Izé
A History Channel Knightfall címen a keresztes lovagokról készít sorozatot

Az előzetes alapján lesz olyan jó, mint a Vikingek.
3025 0 1 Izé
hawkeye: Már ideje lenne valami műsor ezen a lezüllött kanálison. Persze, ha valaki a zálogházas, ko [...]
Régebbi postok...