REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nyolcadik utas a Gollam...
7993 2 18 Izé
bungle: Pempi küldte: Hagymás Bab napja 1. rész: http://www.vimeo.com/10824976
bungle: Pempi küldte: Terminátor 2 A hagymás bab napja http://www.youtube.com/watch?v=za33IFqdbWE
Laci: Díjazom az erőfeszítést. Kell ez! Naon, naon jó. Annyira felüdűl-öngél tőle ja zember, h [...]
Mind a 18 komment
Cobra-matic Retro mod - az old school fonográf megjelenés csak a látszat, valójában egy combos játék konfigurációt rejt a muzeális szerkezet.
2724 3 0 Izé
Decemberben jön az új Samsung S5230W WIFI-vel felszerelve!
1361 1 2 Tech Izé
1Nsane: De jöjjön már :(
BullFrog: nem jött be, mégse jött
Drift szaudi módra. ;)
9221 5 8 Izé
the girl of peace: értelmes...felettébb értelmes...
plantek: Fast and Furious 5??? egy kis jackasses beütéssel és Tarantinos ötletbörzével O.o
Nusihusi: Szegény embert elcsapták:S:D
Mind a 8 komment
The Sorcerer's Apprentice

Nicolas Cage jövőre ismét fel fog tűnni néhány filmben, ezek közül az egyik a The Sorcerer's Apprentice (melyben ismét parókát visel). Remélhető, hogy szórakoztató produkciót fogunk látni, mivel Jerry Bruckheimer az alkotás producere.

A film ötletét az 1940-ben bemutatott Fantázia egyik epizódja adta, abban Mickey egér alakította a főszereplőt. Cage egy varázslót fog megformálni, aki azért érkezik New Yorkba, hogy megossza a varázserejét egy olyan emberrel, akivel közösen fel tudják venni a gonosz, sötét erők ellen.

Teresa Palmer, Alfred Molina, Jay Baruchel is játszik a filmben, Monica Belucci pedig egy varázslónőt fog alakítani. Július 16-án mutatják be Amerikában. Jon Turteltaub rendezi a filmet, legutóbb a Nemzet aranya második felvonását készítette, amiben szintén Cage volt a főhős és Bruckheimer producerként állt a háttérben.

WIKI Könyv | IMDB
1382 2 1 Film Izé
4sajtos: láttam youtubeon a trailerjét és csak annyit tudok mondani: MUST HAVE
X-Box-ból Mac-et jól!
5111 2 11 Tech Izé
Kovi87: Szerintem csak Ubuntu-val töltötte le a mac-et.. Én maradtam volna ubinál :] De egész jó lett [...]
Swordfish: Ügyes, nyilván összeválogatta a cuccokat, hogy simán fusson rajta az OSX (EFI kártya többek k [...]
redline001: szerintem jó dolog amit csinált.de azt is vegyük figyelembe ,1 ott kint az hogy ő megvesz 1 x bo [...]
Mind a 11 komment
Kain Saul hátraszaltója egy XR1200-as Harley Davidson nyergében.
896 1 0 Sport Izé
Rosszul sikerült tandem mutatvány.
1020 0 0 Sport Izé
Battlefield: Bad Company 2 - Bétateszt
2863 1 1 Game Izé
snake6: love this game
Ezer szónál is többet mond egy láb

A láb a lélek tükre, nem a szem – állítja egy brit pszichológus, aki szerint a testnyelven belül túl sokat foglalkozunk az arckifejezések és a gesztusok jelentésével, holott a lényeg valójában a lábakban rejlik.
424 0 0 Pink Izé
iPhone: veszélyben az adataink!
1951 0 5 Tech Izé
Bikcsabu: Ha apuci fizeti akkor nekem is mindegy lenne.
tikshow: kit érdekel az adatforgalom amíg 500 megát ingyen netezhetsz hsdpa-n(médiamania s - legkissebb k [...]
Bikcsabu: Az első progi ami be kúszott az volt, hogy meg változtatta a hátteret valami fiú együttes tagj [...]
Mind a 5 komment
Panique Au Village - Le Grand Sommeil
382 0 0 Film Izé
Hát ettől én is komolyan megijedtem... :)
11030 4 20 Izé
Japcsizé: O.o
focuskoma: Pedig nagyon mulatságos. Csak sajnálni tudlak.
Taramtamtam: Na igen..de manapság már nevelés helyett a pedagógia a lényeg.. Aztán lassan rájössz a gyere [...]
Mind a 20 komment
A Pierre Woodman sztori

Azok a részletek is kiderülnek, amik a casting-videókból kimaradtak!

Az HBO újabb saját gyártású dokumentum filmje.

Imdb
3105 0 1 Film Izé
snake6: ő az aki analizál XD de rendessen a kis szőrös francia
"Jegyeket, bérleteket... öööö...." :O
10357 2 5 Izé
RokkantTroll: Szerintem az ellenőrök simán megbüntetnék mert nincs rajta sem szájkosár, sem póráz és mé [...]
Nusihusi: :) A buszozó macska után jön a metrózó róka:)
peta: balfasz voltam. :\ http://calcium.uw.hu/
Mind a 5 komment
Mucsi a Kaptárban - kiadatlan verzió! :D
10070 5 11 Izé
Inferno: ge*i komoly:D ezt kell csinánie :D XD
clownessa: Ezen visítva röhögtem :D
RAPTOR: :DDD Bukssí....:DDD
Mind a 11 komment
Harry Potter és a Halál Ereklyéi

Mindenki tudja miről is van szó, a hetedik HP kalandot két részben adaptálják filmvászonra.
Az első rész előzetese:

1210 0 12 Film Izé
kasy: depi01 beküldte a trailer-t felirattal: http://www.youtube.com/watch?v=175T9ceoN3Og
kasy: Igen, több helyen is felmerült ez a dolog. Ráadásul szövegesen is foglalkoznak mindkettővel a [...]
l3azsi: Ez nem az első rész promója szerintem. Amivel indít, az kapásból a végjátékban van, a köny [...]
Mind a 12 komment
Hiperaktív mókus. ;)
9341 3 21 Izé
Erunder: A mókus és a patkány közt, csak annyi a különbség, hogy a mókusnak jobb a marketingje. :D
Purple: jajj szegéény :) azért ennyire fanatikus nem vagyok :D náluk bejön a "természetes szépség" : [...]
bungle: P, ha lenne patkányod, tuti ilyen színű lenne: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37475&c=-1& [...]
Mind a 21 komment
A Proxycon reaktorja (az meg mi?)
5953 3 5 Izé
sahinel: Jah azt néztem én is de a kész házon danger szerepel. Lehet hogy a corel munkában még valaki e [...]
lolland: DENGER???? lol
embőr: Eszméletlen JÓ !
Mind a 5 komment
2girls 1cup kicsit másképp, Rusko módra :P

DUBSTEP
1026 0 3 Zene Izé
tutituti: Nem ártana. Mert küldözgetjük orrbaszájba.
stev: kivancsi vagyok mikor lesz dubstep kategoria ...
Rájmó: jóféle :D csak kár, hogy rövid :(
The Von Bondies: C'mon c'mon

A Rescue Me (Ments meg) sorozat betétdala.
950 0 2 Zene Izé
go-free: ezt már vagy pár hete bekűdtem, de nem jelent meg, azt hittem, hogy sose fog itt posztom megjelen [...]
Balázs: ezek kinézetre durvák :D
Vajon mire vár??? :D
1450 1 0 Sport Izé
Soccer Mom
7298 2 0 Game Izé
Marilyn Monroe füvezős házivideója
714 0 0 Pink Izé
MicMacs

Azt hiszem ide csak annyit kell írni, hogy az Amélie csodálatos élete rendezőjétől. Akinek volt még jó filmje, de nem kell mindig mindent felsorolni. Srác majdnem meghal, mert a fejbe lövi egy pisztoly (előzetest nézve megértitek), aztán meg fura kalandokba keveredik.

IMDB
756 0 2 Film Izé
Teomoart: Hát ennek is elszabadult a képi világa. Hamisítatlan Jean-Pierre Jeunet mű ez! :D Még az Elves [...]
pepeti: Amélie-től én rosszul voltam, de ez a trailer alapján jónak tűnik :)
Az első tandem freestyle motocross hátraszaltó.
1105 0 1 Sport Izé
papaluige: idióták!
Visszaszámolás karácsonyig break.com módra. Interaktív: minden nap egy új videó jelenik meg. =)
5132 6 4 Izé
AVIREX: a 8. a 'leffaszááábbbbb :D
papaluige: 6-os, 9-es kicsit keményre sikerült!
fejhus: 2-ban a csákk noriszos pörgő valami hatalmas:DDDDD
Mind a 4 komment
Peter Lindbergh fotói
1098 0 0 Art Izé
Moonwalk a levegőben.
8389 6 8 Izé
godzsy: Milyen színű? valószínű!!!
Erunder: 1: Edzett atlétának nem nehéz. Nehezebb gyakorlatokat mutatnak be versenyeken. 2: Az atléták ne [...]
Kiscsuri: Egyrészt elhiszem másrészt nem. 1Lehetséges bár kvanehéz 2:Szerintem túl szabályos bár ett [...]
Mind a 8 komment
Moonwalk a levegőben.
9014 1 0 Sport Izé
Táplálkozástani horror a popcorn
604 0 0 Pink Izé
Arab Emirátusok légitársaságának Airbusa, avagy nesze neked M@LÉV. :D
8549 12 12 Izé
Nas: Mert kereslet az viszont nincs rá, amiből utána a jegyet kifizesd...
Dawe: hol élsz? mindenhol erről lehet hallani tv, rádió, internet....
Jokker: A volán miért nem tud ilyen buszokat gyártani? Lenne rá igény :)
Mind a 12 komment
220 km/h-ás sebeséggel a kamerába...

(Most mondjam, hogy ezt "nézni is rossz...."? :D)
2072 1 3 Sport Izé
fari.tro: sztem tökéletes a masszívtól az angyal...biztos ott volt a közelben :)
Maccoyi: ááá dehogy viszont, ha Puff Daddy-től küldted volna az "Elestem a motorommal" című számát, [...]
Mr.T.: Szemétség lenne, ha a motorosnak küldeném ezt a számot? http://www.youtube.com/watch?v=5sBj6Aqy [...]
Egy érdekes mondernkori hangszer, az Eigenharp.

Bővebb információt találtok az Eigenlabs.com-on.
4088 9 12 Izé
AVIREX: ugyan menj már :)
kiisb: Nem akarja ez helyettesíteni őket! Csupán valami újat akar - és tud - hozni a hangzásba. Bach [...]
yushuf: ilyet kérek karácsonyra
Mind a 12 komment
Montevideót ellepik a robotok - Az uruguayi Federico Álvarez dokumentarista rövidfilmje a D9 nyomdokain haladva mutatja be Uruguay fővárosának pusztulását.
691 2 0 Film Izé
Kövezzetek meg, de ezt nem tudom kihagyni...

Sírjunk, nevessünk, szánjuk, sajnáljuk, megmosolyogjuk, szörnyülködjünk, vagy vegyük el tőle a webkamerát, az egyetlen dolgot, ami összeköti őt a világgal?

Na ilyenkor mit lehet tenni, én zsákutcába futottam.
10429 2 30 Izé
Adiboy: hát azért én nem gondolnám ezt igy... ez nem olyan mint a vakság.. mert egy olyan helyzetben t [...]
naphtha08: Ő így is tudja élvezni az életet. A Taigetoszt meg ajánlom az érzelmileg v. értelmileg vissz [...]
vöri: hát nem akartam, de röhögtem :D tudom gonosz vagyok meg minden, de 1:06 közül bead egy ilyet,ho [...]
Mind a 30 komment
Misfits

Ez az Angol sorozat egybe gyúrta a Skins-t és a Hősöket. Ám az ebből született gyerek, érdekes és furcsa mód, nem egy torzszülött lett, hanem egy topmodell.

A sztori szerint jön egy vihar ami elkap néhány fiatal korú bűnözőt, és az őket őrző tagot, akik ezek után szuper képességekkel lesznek megáldva. Viszont ők nem gondolják ettől hogy meg kell menteniük a világot mint az amcsik, inkább csak magasról tojnak az egészre.

Amire még számíthatunk a sorozat kapcsán az a tömény obszcenitás, ugyanis egy kábelcsatorna a gyártója. Ugyan az mint a Skins-é, és ugyebár ott sem fukarkodtak a fuckokkal. ;)

Imdb
2716 1 4 Film Izé
go-free: nem rossz, de nekem kicsit sablonos már az ilyesfajta főszerepló-karakter mint nathan. eröltetet [...]
Erunder: Hát tény hogy kis költségvetésű sorozat, és ez leginkább a szuper képességeken ütközik k [...]
go-free: hát kicsit bénán indul, de van benne fantázia... :)
Mind a 4 komment
Astro Boy

Astro Boy egy fiatal robotfiú, akit egy ragyogó tudós, Tenma alkotott meg és keltett életre. Ő látszólag egy átlagos kisfiú, valójában a pozitív kék energia segítségével működő android, aki különleges képességekkel van megáldva, többek között hihetetlenül gyors és repülni is tud. A robotfiú felfedezőútra indul, hogy megismerje és elfogadtassa magát a világgal, valamint megtalálja helyét az igazi emberek között.

A mese alapja egy manga aminek a szerzője Tezuka Osamu. Ez a név manga rajongóknak nyilván ismerősen cseng. Na nekik tudnám javasolni, hogy ha fegyverrel kényszerítik őket, akkor se nézzék meg. A regény alapján készült tévésorozat is már gyenge volt, és a mögöttes tartalmat már az is mellőzte, de ha az lehetséges ez még inkább.

Előre sajnálom a kedves szülőket, akik a gyerekük miatt végig kell hogy nézzék.

Imdb
1766 1 0 Film Izé
Victoria Beckham szörnyen lestrapált
814 0 4 Pink Izé
Sissi: Fujdecsontos
clownessa: Lestrapált?! Nem úgy néz ki, mint egy kemény munkában megfáradt családanya. Maximum alultápl [...]
snake6: inkább lelakott-kiégett-
Mind a 4 komment
I'mma Let You Finish

Kanye West elhíresült MTV-gálás beszólása után most jöhet az ő kifigurázása. Alkossatok ti is! :)
5374 3 13 Izé
Kornadidas: ez a Kanye gyerek nekem se a kedvencem. de Beyonceról amugy ez az eredeti videó... http://www.yout [...]
te.sas!: indítsd el a photoshopot, és éld ki magad! :D
go-free: na most felhúztam magam ezen... rendesen... mitugrász kis senki...
Mind a 13 komment
Régebbi postok...