Nem fogod elhinni, mi történik, miután a srác eldobja a palackot!
8037
0
Izé
Alekosz megmondja
1995
0
Izé
Michael Jackson - Bad (Piano Cover) - Péter Bence
2326
0
Zene Izé
„Vazz, pedig nincs is szülinapom!” :D
2330
2
Izé
A CBA-ban már biztos rég ismerik ezt a trükköt... ;) (ha nem érted, linkek
itt,
itt és
itt)
Másik videó
6305
2
Izé
Így vághatod ketté a madzagot vagy kötelet eszköz nélkül
7550
2
Izé
Mozgássérültek helyén parkolt, nagyon megszívta ;)
Más nézetből
2379
1
Izé
3059
1
Izé
- Miért maradt abba az orosz microchip gyártás?
- ???
- Mert...
;)
4556
0
Izé
Ford okosbicikli
A biciklihez járó Apple Watch alkalmazás rezgéssel figyelmezteti a kerékpárost a kátyúkra.
1658
0
Izé
A közterületesek megint belopták magukat az emberek szívébe
3475
0
Izé
Betilthatják a köztéri fényképezést az Európai Unióban?
2668
0
Izé
Szabadulás fogság nélkül - átverés a „Bora Borán fogva tartott” magyar nő sztorija
Nyíri-Kovács Patrícia „kálváriája” mára alighanem mindenki számára ismert, a „fogva tartott nő” sztorija az elmúlt évek egyik legnagyobb médiahackje. Sosem volt túsz (tavaly megjárta az Egyesült Államokat, Ausztráliát és Új-Zélandot), ahogy a gyerek sem. Hihetetlen történet következik, amelyben semmi és senki sem az, aminek látszik.
3377
0
Izé
Meneküljünk, egyre gyakoribb a hereharapó hal (
korábban itt)! - riasztgat a BorsOnline. Már Ausztriában is fogtak ki ebből a szörnyetegből, szóval nudisták, vigyázzatok a zacsira! :D
2701
0
Izé
Az „évtized bunyójára” készülnek Székelyudvarhelyen
2556
0
Izé
Nyiki-nyiki
2166
1
Izé
Piramis a Marson?
A Curiosity marsjáró kapta le a bolygó felszínén a piramisszerű képződményt, ami az összeesküvés-elméletek híve szerint egy idegen civilizáció egyértelmű jele lehet.
2970
0
Izé
A 3-ból 2 lustálkodik... de melyik kettő? ;)
1897
0
Izé
Ha azt szeretnéd, hogy lerohanjanak a zsaruk, itt egy iPhone tok... ;)
1806
0
Izé
Horgász kontra futó
Sok helyen megjelent az eset de ha mégsem ismert akkor
az eredetéről itt olvashattok.
A horgászegyesület reagálásáról
meg itt. A péniszét mutogató horgász tettére valóban nincs mentség!
De a tanárnő tapló viselkedését miért nem nézi senki?
A fószert egyből elítélték pusztán a tanárnő Facebook bejegyzése alapján. Anélkül ítélték el a csávót, hogy egyáltalán megkérdezték volna arról, hogy miért tette amit tett. Senkit nem érdekelt a kiváltó ok. (És a tanárnéni is bőszen elhallgatta, hogy szó nélkül továbbállt az eset után!) Pedig ha engem kamerázgat valaki, miután kárt okozott nekem és még elnézést sem kért érte, nyilván én sem lennék kedves vele.
A tanárnő taplóságát miért nem ítélik meg hasonló módon, mint a horgászét? Vajon normális egy tanárnál az, hogy szó nélkül továbbáll egy ilyen eset után? És normális az egy tanárnál, hogy mindezt az Origonak meg egyebeknek küldözgeti tényeket kihagyva?
3455
0
Izé
„Létezhet más is, aki pontosan úgy gondolkodik, mint te? Gondolkodtál már valaha azon, hogy valahol van valaki, aki a rég elveszett ikertestvéred is lehetne? Valaki, aki ugyanúgy gondolkodik az életről mint te, aki véleménye egyezik a tiéddel és talán a humorotok is hasonlít? Más szavakkal, a te lelki társad?”
Most állítólag 8 kérdéssel megtalálhatod őt!
3094
1
Izé
Gyorsvonat gyorstakarítása. Na nem a Mávnál!
4594
0
Izé
Szerencsétlen most kezdheti a pálya elejéről ;)
5203
0
Izé
Ha Magyarországra jössz, tudnod kell, hogy az gulyás a pólódon vagy éppen hánytál...
...azaz egy kis kedvcsináló retardált hollandoknak. ;)
Van itt még
angol,
skót,
francia,
spanyol,
portugál...
2462
1
Izé
Karawane
Kérjük értelmezze a látottakat!
1123
0
Izé
A 10 legrosszabb app, ami valaha készült
Ha van még ezen kívül „kedvencetek”, nyugodtan osszátok meg a kommentekben! :)
2530
0
Izé
Váratlan vendég ;)
2859
0
Izé
Ha Tesla fotós lett volna... ;)
Marc Simon Frei fényképei
2697
1
Izé
Gábort miniszterelnöki tanácsadónak! A rendőröknek meg vérpisztolyt!
A Szeretlek Viktor! korábban itt az Izén
1087
0
Izé
Két magyar escort lány összeverekedett egy kuncsafton
„Most már tényleg recesszió van, ha a ribancoknak is marakodniuk kell a 'betevő falatért'. :D” (Egy hozzászóló véleménye)
Másik eset a napokban:
Durva balhé a szentendrei HÉV-en
„100 kg vagyok és kb. 1 percig nem bírtam leszedni magamról. Azt éreztem, hogy nem enged el, csak ha összeverem, amit nem akartam.”
2755
0
Izé
Magyar vasfüggöny mindig is volt, és a fejekben honol
Ironikus, hogy az a nemzet akar vasfüggönyt emelni a többi ellen, amelyiknek a tagjai elképesztő korlátokkal élnek a fejükben. Olyanokkal, amik a világ végére is elkísérik őket, hogy aztán ott lehessen okot találni az elégedetlenkedésre.
593
0
Pink Izé
Belső nézetű drón verseny - milyen jól nézne ki ez egy izgalmas pályán!
2277
1
Izé
Hápognak a kiskacsák,
Szárnyaikat próbálják,
Popójukat riszálják,
Háp-háp-háp-háp... :D
3987
0
Izé
Kígyóvadászat nyúllal ;)
Korábban:
nyúlvadászat kígyókkal
4063
0
Izé
Már a harmadik ember zuhant le az égből Angliában
3860
0
Izé
Torgyán József felajánlaná Magyarországot Szűz Máriának és visszavásárolná Kárpátalját
Nektek nem hiányzik Józsi bá a magyar politikai életből? ;)
1298
0
Izé
3010
1
Game Izé
3D nyomtatással egy hidat Amsterdamba? Nem lesz gond! ;)
2332
1
Izé
The Secret Life of Pets (A kis kedvencek titkos élete)
Azaz mit csinálnak kedvenceink, amikor elmegyünk otthonról... ;)
3622
1
Izé
„Szállj velem, még nem repültem senkivel.
Szállj velem, elviszlek, merre mész...”
3173
0
Izé