REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Colin Furze új őrült találmánya az AK47-es ajtócsengő
4532 0 2 Izé
Traveller_x: Én meg a védőszemüveget. Lazán kiviszi a szemét bárkinek, még a visszapattanó is.
hawkeye: Ez király! Csak hiányolom az éles opciót, ha "olyanok" csengetnek.... :)
Ez a fura kis víz alatti erdő, olyan, mintha egy idegen bolygó lenne
1366 0 0 Izé
A legszerencsésebb motoros címet az kapja, aki 72 métert zuhat, és túlélte
3321 0 0 Izé
Néhol szánalmas, néhol pedig egész röhejes, ahogy amatőr férfiak próbálnak balettet tanulni
802 0 3 Izé
Ravennë: Ha ilyenek lennének a balett előadások, mint az övék, szívesen mennék előadásokra. :D
pumpa: :D
suszter: Magyarul úgy írják, hogy BALETT .
Felhőkarcoló erdők, amik csökkentik a levegő szennyeződését
1012 0 0 Izé
Vajon tudják-e az amerikaiak, hol is van Észak-Korea?
2803 0 7 Izé
VanZant: Szép cshaje, meg hát! ;) De ahogy elnéztem, ő adta a legjobb tippeket.
hawkeye: Igazad van! Döngetés közben hervasztó lehet a másik IQ-ját elemezgetni.... :)
Dmckayals: Szerintem ez leginkább attól függ, hogy mi volt a terv? Ha valami hosszútávú, akkor az ember s [...]
Mind a 7 komment
Nem is olyan jó ötlet a 3 liter sör tüskével

Egyébként kifejezetten vicces lehet az indexnél dolgozni. :)
2604 0 3 Izé
mue: egyébként is elrontották a tesztet, mert a deákos műanyagpoharas sör az 4 dl, tehát eleve nem [...]
Jaca: Nem értenek hozzá! A 3 liter sör tüskével, az azt jelenti, mindegyik sör mellé jár a tüske. [...]
hawkeye: Erunder: Ha az imbecillis társaságot kedveled, akkor biztos jól éreznéd magad náluk. Nekem i [...]
Ez itt Liam

Az Apple robotja, aminek az egyetlen feladata az iPhoneok újrahasznosítása
1874 0 0 Izé
A Great Big Story Budapest víz alatti világába kalauzol el minket
1694 0 4 Izé
Erunder: Jó, de nem akarok én lenni, a következő Bánhegyi Zsófia. :)
pumpa: Ne vedd a szívedre csak vicceltem. Maradhatott volna tőlem, csak jó volt kicsit genyának lenni.
Erunder: Erre még csak azt se mondhatom, hogy félregépelés. Nem, egyszerűen hülye vagyok, de javította [...]
Mind a 4 komment
Will Smith-el indult az első Apple Music-os Carpool Karaoke

és valami baromi vicces lett.
1913 0 0 Izé
Adathalász támadássorozat zajlik a bankok ügyfelei ellen az MNB szerint
1008 0 0 Izé
Ez sem segít az ázsia sofőrökről kialakult sztereotípián
3014 0 2 Izé
WooHoo: Megítélésem szerint a kézifékes indulással gyűlt meg a baja, látszik, hogy a mélygarázsbó [...]
Tron65: Rendszeresen járok a Kőbányai úti piac környékén: - autóban ülve rettenetesen zavarja őket [...]
Szerintem csak eukaliptuszos tusfürdőt keresett
3139 0 0 Izé
A srácok összelegóztak egy McLarent

Csak 2 000 óra és 280 ezer Lego kellett hozzá.
859 0 1 Izé
Jaca: Nem is igaz. Narancssárga legó nincs is!
Ez nem állatkínzás? ;D
965 0 0 Izé
Itt van minden whiskey imádó álomállása

A meló része az utazás és a piálás, ja, és az állásinterjú sem hétköznapi.
1265 0 0 Izé
Van még mit fejleszteni a Boston Dynamics robotjain

A 4-ik perc után kezdődik a lényeg, de az egész videó érdekes.
1327 0 0 Tech Izé
Az orvos azt tanácsolta, hogy igyál egy pohár bort naponta?

Akkor ez a kis találmány a kedvedre lesz.
906 0 0 Izé
A 2020-as tokiói olimpia dala pont olyan, amilyet a japánoktól vártunk
1888 0 3 Izé
hawkeye: Irigykedem. Egy nép, amely nem szégyelli a múltját, s bátran merít belőle. (Arrafelé bizony [...]
Dmckayals: Nagyon kedvesek, hogy feliratozták is! :D
DarthSith: Nemértem mi bajotok vele....sztem tök jó, hogy nem valami sablon dolog... :D
Ebben a videóban szó szerint madártávlatból nézheted meg az Alpokat
1182 0 0 Izé
Van egy rejtett menü az új Teslában, amivel a Marson navigálhatsz

A forgalomra biztos nem lesz panasz.
1296 0 0 Izé
Lemerült túrázás közben a telód?

Segáz! Itt a tábortűz, ami feltölti.
1310 0 0 Izé
Letartóztatták a zsarolóvírust semlegesítő brit informatikust
1118 0 0 Tech Izé
Loving Vincent

A világ első egészestés olajfestményes animációs filmje természetesen a híres festőről szól.
708 0 0 Izé
Ettől az órától egy ideig még rémálmaim lesznek
1858 0 0 Izé
Alakváltó lebegő folyékony szoborizé

Ennél jobban nem igazán lehet leírni, hogy mi is ez.
2945 0 0 Izé
Ha Indiában egy elefánt nassolni akar az árudból, akkor nassolni is fog
2345 0 0 Izé
Minden bicajos legmenőbbje az a csávó, aki a többiek feje fölött szaltózott át az úton
1904 0 0 Izé
Ez kérem fail a javából

Balog Zoltán, aki lelkészből lett miniszter, úgy véli Jézus adta a tízparancsolatot az embereknek.
1875 0 4 Izé
tool: sokat beszélt, semmit sem mondott
kissfreezer: Egyszerű kommunikációs baki. Csodálkozom, hogy sikerült kiszúrniuk a keresztényellenességük [...]
VanZant: Igen, és ezért még fizetést is kap! :|
Mind a 4 komment
A szíved is megolvad a kis árva süniktől, akiket egy macska fogadott örökbe
1937 0 0 Izé
Állítsátok meg a Földet!

Ki akarok szállni.
1976 0 9 Izé
VanZant: Ilyenre szétvágod, és máris közelebb jutottál, a valósághoz ;) http://www.progonos.com/furut [...]
a janek: Picsába, dobhatom ki a földgömböt :(
VanZant: Fő érvek miért lapos a föld: „Ha a Föld gömb alakú lenne, akkor az egyenesen haladó repül [...]
Mind a 9 komment
Így néz ki belülről egy japán szerelem hotel

Igen, ez egy olyan hely, ahol csak egy-két órára béreltek szobát a vendégek.
1343 0 1 Izé
Ravennë: Ha ezek a falak beszélni tudnának... :D
A Narcos harmadik évada az előzetes alapján legalább olyan jó lesz, mint az előző kettő
450 0 0 Film Izé
Parsecproject - Beyond The Kuiper Belt.

Look up at the stars and not down at your feet. Try to make sense of what you see, and wonder about what makes the universe exist. Be curious. Stephen Hawking
727 0 0 Zene Izé
A lufik és a magasfeszültségű vezetékek nem barátkoznak

Mert ha igen, akkor ez lesz belőle.
2313 0 2 Izé
Erunder: http://www.e-nyelv.hu/2011-08-27/magas-frekvenciaju/ https://hu.wiktionary.org/wiki/magasfesz%C3%BCl [...]
pumpa: A "magasfeszültség" az milyen? Magasan van?
Death Wish (Bosszúvágy)

A '74-es Charles Bronson film remakejében úgy tűnik Bruce Willis pár borzalmas akciófilm után végre visszatalált önmagához.
1535 0 0 Film Izé
Az autóversenyzés forgalomban nem igazán úgy néz ki, mint a filmeken

És ezt most, ez a két idióta is megtanulta.
4037 0 3 Izé
LociKA: A furgonos nem igazán áll, ha jól megnézed mozgásban van és próbál parkolni. Csak lomha és [...]
twitteringbeard: Hát a furgonos is megállni tilosban állt így egy pici juthat rá a felelősségből, de igazáb [...]
Csádi: Sajnos az idiótáknak nem szokásuk a tanulás. Majd a furgonosra kenik és újrapróbálják.
Egyre esik a kereslet a táblagépek iránt
1334 0 0 Tech Izé
Na  melyik Trónok Harca karakter nyitott egy pékséget?

Hát az amelyik a sorozatban is egy szakácsot alakít!
1351 0 0 Izé
Talicska 2.0

Ezek után jöhet majd az ásó és a kapa újrafeltalálása is.
1432 0 0 Izé
Régebbi postok...