REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A NASA fizikusa egyben origamiművész is
647 0 0 Izé
A kilencvenes évek legbaróbb videójátékai :)
1204 0 0 Izé
A világ legsötétebb erdeje, a szellemfa élőhelye. 
1788 0 0 Izé
Valaki egy kis lazacot? 
2010 0 0 Izé
Ezek a gépek teszik a dolgukat, így készül az M&M's :)
2780 0 0 Izé
Ez történne, ha egyszerre kezdenénk -- ugrálni :)
2313 0 0 Izé
Sokkal mélyebbek az Óceánok, mint eddig hittük!
2611 0 3 Izé
bogoj: Miért mélyebb, mint hittük? Azt eddig is tudtuk, hogy a Mariana árok 11ezer méter mély. A vide [...]
sapkabarna: 1. A (Tech)Insider napi szintű továbbposztolása elég uncsi. 2. Nekem jobban tetszenek a BBC ani [...]
cse': Ez igy lábbal meg Fahrenheittel 0 információ
Nagy divat a jóga, és még nagyobbat lehet pofára esni közben :)
2110 0 0 Izé
Legnagyobb idióták, legviccesebb videók :) 
4738 0 0 Izé
Álmában sosem ér be a célba, de még versenyez, a 71 éves ,  aktív futó 
567 0 0 Izé
Egy hangstúdió mindennapjai, avagy így készülnek a speciális hangeffektek 
2185 0 1 Izé
pumpa: Ez nagyon jó és ötletes, de egy kicsit szánalmas is.
Ezért szívás a Siri még mindíg!
1878 0 0 Izé
Ha egy kenguru tökön rúg, na azt tuti megemletegeted!
1615 0 0 Izé
Magas Tátra, hegyi harmat- túra székely módra :)
1254 0 0 Izé
Az Erős Pista ezekhez képest kutyafa@sza!
2752 0 3 Izé
TeeJay: amíg nem kóstoltad és nem tudod milyen érzés addig senki sem tud válaszolni erre. nekem egy eg [...]
Mimis: Az ennél erősebb Pepper X-et pl. már emberi fogyasztásra nem javasolják. És hogy miért? Pl. e [...]
drgore: Csak egy kérdésem van. Miért?
Ez a fickó Mario szinkronhangja, 26 éve :)
1204 0 0 Izé
Kézenállás a felhőkarcoló tetején, és ez csak egy a sok közül. 
1882 0 0 Izé
Nem a méret a lényeg, hanem az ügyesség? 
2437 0 4 Izé
leha: ha leejt egy huszast, vajon lelép a cipőjéről, vagy vár míg arra megy egy előzékeny lovag?
qpci: Hát, szerintem gyorsabban tudnék fedezékbe futni, mint Ő. Igaz, ezzel a cipővel egy dán dogot [...]
kerdojel: Ha valaki rád uszítana egy kutyát, te mit lépnél?
Mind a 4 komment
Erre a csalira buknak a nagyhalak :)
4266 0 0 Izé
Kiképzés orosz módszer szerint, itt a hideg meg se kottyan :) 
1779 0 1 Izé
kerdojel: Ezek tényleg nagyon kemények, futnak, meg lőnek, meg téglát is törnek a fejükkel.
Csernobil ma, az atom után. 
2317 0 0 Izé
Élvezd a Magyar tengert!!
1103 0 0 Izé
Az 1978 as Hulktól bizony ma röhögögörcsöt kapnál! :D
1946 0 0 Izé
Századokkal előbb még a dinnye is más volt. Bezzeg régen!
2072 0 0 Izé
Ha seggest ugrasz, az Amerikában is fáj :)
2681 0 0 Izé
Mindenkinek van egy vicces házivideója :) 
1710 0 0 Izé
Lesben áll egy cápa!
3633 0 0 Izé
Az erdélyi Gyilkos-tó döbbentes titkai.
2902 0 4 Izé
hawkeye: Poszter, ha szabad kérni: ...rejtélyek, s nem relytéjek...
hawkeye: Teljesen igazad van. A Discovery már csak azért működik, hogy nagy ritkán legyen mivel megszak [...]
sakos: https://amirolatortenelem.blog.hu/2014/09/20/szaszavinc_az_elpusztitott_falu
Mind a 4 komment
Fekvenyomás sün módra :)
1571 0 0 Izé
Ilyen egy igazi törökfürdő
3553 0 1 Izé
pumpa: Szóval beautiful a megrohadt, penészes, pergő mennyezet. Oké.
Egyszerű kivitelezésből 5*-os végkifejlet
1594 0 2 Izé
mekszamnojz: egyszerűbb lenne ráfesteni, akkor mosogatni se kellene
Demente: Én az ilyen tányért kérdezés nélkül elmosom!
Átmennél vegánba ezen a piacon?
4244 0 1 Izé
vadonka: Nope. Ennyi kevés :)
Hegyek között elrejtve húzódik a világ második leghosszabb fala
3024 0 0 Izé
Így változott a szemüveg divat az elmúlt 100 évben
2356 0 0 Izé
Véres egy mese...
5019 0 0 Izé
Ezután biztos nem lesz éhes a vesztes :)
3800 0 2 Izé
mekszamnojz: blowjob gyakorlás :D
vnyoc: Én sem :|
Mintha ásványt tudna előállítani a művésznő
1475 0 0 Izé
A házasság mindennapjai egy képregény készítő szemével
3509 0 2 Izé
Ravennë: Amm volt már egyébként. :) http://www.ize.hu/art/post/68175
sapkabarna: Normális formátumban (képregények képként), ráadásul az alkotó saját oldalán: https://www [...]
Ilyen és ehhez hasonló hívások miatt kellett figyelemfelkeltő videót készíteni arról, hogy milyen esetben hívjuk a 112-őt
2384 0 2 Izé
roberto: Azért akart veled hosszasan beszélgetni, hogy megállapítsa hülye vagy-e? Mikor meggyőzödött [...]
vadonka: Én 1x hívtam fel a 112-őt. Órák óta szúró fájdalmat éreztem a szegycsont alatt és egyre e [...]
Nem ilyen lovat akart :)
2660 0 0 Izé
Régebbi postok...