REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A rosszkedv megzavarására alkalmas videóval támad a Budakeszi Vadaspark

 
2130 0 1 Izé
Dmckayals: Hát, nem egy David Attenborough. Szerencsére :D
Neked is hiányzik a '90-es évek és nosztalgiáznál egy kicsit?

Akkor a the90sbutton oldalt neked találták ki!
2200 0 0 Izé
Laller bajnokunk ismét bizonyított! Nagy küzdelem árán megnyerte a Baja Bulgariát! Senki nem tudtam felvenni vele a versenyt! 

Egyedüli indulóként...
929 0 0 Sport Izé
Ebben a londoni horrormúzeumban nem viccelnek, amikor azt állítják, hogy különleges darabjaik vannak

Megtalálható például egy prostituált vaginája és Amy Winehouse széklete is.
3353 0 0 Izé
Az Európai Bizottság vizsgálja a vezető német autógyártókkal szembeni kartellgyanút
1574 0 0 Autó Izé
Ezért kell óvatosan vezetni egy utánfutóval

1:50-től kezdődik a lényeg.
3529 0 2 Izé
hawkeye: Csoda egy olyan helyen, ahol mindenki fordítva közlekedik...?! :)
Dmckayals: Legalább a darusautó hamar odaért a műszaki mentéshez! :)
Fából vaskarikát izé... Citroën 2CV-t készített egy francia csávó
776 0 1 Izé
Ravennë: Fából vasparipa. :)
Marketing vagy valódi jó fejség?

Bevett szokássá vált a színészek körében jelmezben látogatni gyermekkórházakat, amiket rendre filmre is vesznek. Szóval ez most őszinte jótékonykodás, vagy olcsó marketingfogás?
2642 0 3 Izé
vadonka: Vagy Andrew Garfield :) Szerintem ha a pókembert játszó színészt kérdezik meg egy utca emberé [...]
Hojó: Egyértelműen marketing. Nem hiszem, hogy egy kórházban fekvő gyerek látta volna a legfrissebb [...]
SEszter: Hát a gyerekek mindenképpen örülnek neki, a színészek népszerűbbek lesznek tőle, a bulvárl [...]
"Repül a bálna
Repül a bálna
Mindenki álljon vigyázba"
2511 0 1 Izé
mue: Ezt nézd!
"Szállj, szállj, sólyom szárnyán,
Három hegyen túl!
Száll, szállj, ott várok rád,
Ahol véget ér az út!"
2942 0 4 Izé
Jaca: Aztán a két Jehova tanúja összenézett, és így szólott egyikük: - Testvérem! Nem kellene m [...]
Jdredd: Egyszerűen nem vette észre, h ez kifutópálya.... nem út! :D
Dmckayals: Vagy nem vette észre a táblát, hogy út vége. Vagy elvitték. Vagy ki se tették. :D
Mind a 4 komment
Így akár még extrém sport is lehetne a Rubik kockázás
579 0 0 Izé
Ready Player One

Spielberg új filmjétől minden kockának nedves álma lesz, de azok is tutira élvezni fogják, akik nem a számítógép előtt töltik a fél életük.
857 0 0 Film Izé
Miért nem jó ötlet megmikrózni egy légzsákot?

Az égetően fontos kérdésre a Slow Mo Guys adja meg a választ.
2141 0 0 Izé
A japánoknak két atombomba a mentségük a furcsaságukra, az oroszok viszont csak simán kattantak
3617 0 0 Izé
Megrázó élményben lehet részed, ha ezt a cuccot viseled :)
2035 0 0 Izé
Az Arctic Bath különlegessége, hogy a vízen lebeg

A svéd hotelt egyébként azzal a céllal tervezik, hogy a legjobb helyről nézhesék a szálló vendégei a sarki fényt.
1079 0 0 Izé
Már találkozhattatok Kim Henriksen-el az oldalon

Ezúttal azt mutatja meg, hogyan lehet önegyensúlyozó elektromos egyekerű robogót építeni.
1735 0 3 Izé
negativ_kommentelo: de lehet, hogy átnyergel szoftverfejlesztésre, és ír egy vadiúj oprendszert... az apja vesz nek [...]
velo: pontosan... a következő az lesz, hogyan építs otthon önvezető, elektromos meghajtású luxus p [...]
sapkabarna: Most jól értem, hogy a projekt lényege az, hogy egy eleve működő, önegyensúlyozó elektromos [...]
A földet nem apáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön ...
747 0 0 Tech Izé
Ebben a szobában drogok nélkül is úgy érzed magad, mint Alíz csodaországban
1708 0 0 Izé
Előkerült pár fotó Marilyn Monroe-ról, abból az időből, amikor még azt se tudták ki ő
2746 0 3 Izé
hawkeye: Szegény Norma Jean, most már örökre ilyen csodálatos nő marad...
Szancso: "neveztek el"
Szancso: Később lengéscsillapítót is elneveztek róla. :)
Jigsaw aka Saw VIII

A fűrész sorozat legújabb része ugyanolyan gusztustalanul hátborzongató lesz, mint az elődjei.
3068 0 0 Film Izé
Az Archer és a Kingsman magukban is isteniek

De együtt tényleg mindent visznek.
2001 0 0 Film Izé
Mekk Elek végre nem vallott kudarcot!

Megtalálta a neki való melót: törésteszt! :D
3795 0 4 Izé
Ravennë: Én is ezt akartam írni. Vajon mennyi pont járt ezért a törésért? :D
kredobs01: Na ezt magyarázd el a biztosítódnak videó nélkül :))))
jackherer77: Aranyos. Tükröződik a saját képe és imádja, hogy a "partner" megfelelően időzít. :D
Mind a 4 komment
Despacito horkolásból összevágva

Hölgyeim és uraim, ez kérem már maga a magas művészet!
2318 0 1 Izé
drgore: Még jó hogy nem a szellentését vette fel az öreglány.
Ha nem tudnám, hogy komoly, azt  hinném ez a reklám egy paródia

De még így is tök szívesen megvenném ezt a retró billentyűzetet.
1609 0 5 Izé
Csádi: DPI állítás, súlyozás, makrók/programozhatóság. Ezek olyan dolgok, amiknek van felhasználá [...]
keralka: Abból amit írtál, azt hittem, hogy giccsesnek tartod és sokallod az árát. Ennyi erővel lehet [...]
Csádi: Nem mondtam, hogy nem néz ki jól, és azt sem, hogy drága. :D És nem konkrétan erre a billre é [...]
Mind a 5 komment
Elég komoly látvány, mikor az autópályán előtted száll le egy kis repülőgép
2009 0 4 Izé
vadonka: Plusz megbüntetnék gyorshajtásért is, meg lenne ott még gond bőven. Hol a tükör, fényszór [...]
Jaca: Itthon meg kifizettetnék vele az autópálya-matricát :)
Tron65: Aki valamelyik kis repülőtér közelében lakik, annak azért nem akkora meglepi ez :-D A multkor [...]
Mind a 4 komment
Baromi hangos ahogy egy anyahajó horgonyát leeresztik

Egy balesetbe bele se merek gondolni.
5901 0 1 Izé
chemotox66: https://www.youtube.com/watch?v=lLLBhIJbVFs
A British Airways új oktató videója nem csak röhejes

Hanem még valódi sztárparádé is.
2949 0 0 Izé
Valaki elmagyarázhatná nekem, hogy miért jó az egy autóban, ha a szélvédő a hifitől úgy hullámzik, mint a tenger
2043 0 0 Autó Izé
4300 fotót lőttek fel a netre a leghosszabb napról

A normandiai partraszállást ábrázoló képek között több híres és sok még sosem látott fotó is található.
3284 0 0 Izé
Lovas István nem rasszista, csak szegénynek még nem esett le, hogy milyen évet írunk
1920 0 3 Izé
hawkeye: Ennek rettenetesen örülök.... :)
Erunder: Nem szokásom politizálni, egy szórakoztató portálra pláne nem akarom ezt komolyan behozni. Ez [...]
hawkeye: Erunder: ez 1 politikai coming out-od volt? Akkor hajrá Momentum, meg DK, meg etc...! :)
Ez az épület lehet minden könyvmoly nedves álma
1192 0 0 Izé
The Disaster Artist

James Franco bemutatja nekünk minden idők legrémesebb filmjének a történetét.
1359 0 0 Film Izé
Ez történik, ha 100 graffitist kérsz meg arra, hogy kifessenek egy iskolát
1950 0 3 Izé
Jaca: Az iskola vezetése szerint jövő szeptemberre kimegy az épületből a festékszag, és be lehet e [...]
papika71: Lakkoznám,és a kezét törném annak aki hozzányúl,vagy ráfirkál.
kakucsi: Pedig szinte mindegyik olyan, hogy érdemes volna megtartani.
Íme 9 törölt Trónok harca jelenet, ami valamiért nem került be a sorozatba
1445 0 0 Film Izé
A japán Domino's Pizza reklámjától leég az agyad

Durván pszichedelikus és agyzsibbasztó a cucc.
1621 0 2 Izé
Ditpet: Úgy tudom, hogy '45-ban amerikai tudósok tanulmányozták a radioaktív sugárzás tüneteit Hiros [...]
kakucsi: Hogy nagymamámat idézzem: Jézusmáriaszentjózsef!! Ez meg mi a szent szar?
Rémi legújabb akciója egy igazán finom üzenet volt

A legjobb benne, hogy ennek köszönhetően az életmentők tovább maradtak a strandon és megmentették egy turista életét.
1933 0 0 Izé
Életed lemeze
1497 0 0 Izé
Minden sportnak megvan a maga viselete

Szóval ha női teniszt akarsz játszani, akkor nincs mese!
2058 0 4 Izé
balogh predator: Nem gond, csak azt hittem én vagyok lemaradva :)
Dmckayals: A kötény meg nem női ruhadarab! :D ;) De az tény, hogy sok embernek nagyobb a szája, mint a tö [...]
Erunder: Basszus, kötényre gondoltam. Nem vagyok valami nagy focirajongó és csak annyit jegyeztem meg, ho [...]
Mind a 4 komment
A NASA egy csodálatos kis animációban mutatja be nekünk a Plutot
1922 0 0 Izé
Régebbi postok...