REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nagymacskák új játszótársra találtak. :)
10857 4 19 Izé
bungle: Hányszor mondjam, hogy a kaja nem játék?? www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/43910_
dettybee: Gepárdpapa: Ne ködösíts asszony! Van egy olyan sanda érzésem, hogy nem vagy teljesen hűsége [...]
focuskoma: Erre már választ nem fogsz kapni. :)))
Mind a 19 komment
Modernkori tarzan!?
1287 0 0 Sport Izé
Drunk Injuns - Blood Drips Like Passing Thoug

A banda olala
518 0 0 Zene Izé
Városi síelés jól, bár a végén lesz egy kis bibi... ;)

Vajon a síelőkre milyen kresz szabályok vonatkozhatnak? :D
8770 1 13 Izé
Predator 0140: Megin roman allatsag xD
Gabi69: ÁÁÁ ez nagyon állat. Még csak most jöttem haza a Habsburg rokonainktól:D de már megint síel [...]
Hollowdrums: Na ez a szopás, nem az orális szex :D
Mind a 13 komment
Városi síelés jól, bár a végén lesz egy kis bibi... ;)

Vajon a síelőkre milyen kresz szabályok vonatkozhatnak? :D
9047 0 0 Sport Izé
A kis motoros nagy bukása.
1187 0 0 Sport Izé
20 nem ismert indián babona - 2010-es üzenettel
526 0 0 Pink Izé
Bangó Margit és a mellrák

"A legrosszabb, ha a beteg lemond önmagáról!"
369 0 0 Pink Izé
a nagyérdemű Manu Chao - Bongo Bong újragondolása, ráadásul nem is rosszul!

Manu Chao - Bongo Bong (Bassnectar rmx)
893 0 0 Zene Izé
Süty Gaga

+ bonus videó (csete küldte): Hogyan csináljunk Lady Gagát magunkból.
3101 1 14 Izé
Nusihusi: A videó odabaxXD Lady Gaga meg röhejesXD
brigi_cica: annyira egyedi akar lenni ez a csaj hogy már tiszta röhejesen néz ki :S
RokkantTroll: Vannak olyan transzvesztiták/transszexuálisok akik kinőtték a homo alvilág klubjait és hosszab [...]
Mind a 14 komment
Kettővel is fog neki sikerülni? :)
17145 1 29 Izé
focuskoma: Látszott a fején, hogy már nem sok kellett neki hozzá. :)
Nusihusi: Azt hittem, hogy hányni fog a végén:)
plantek: XDXD széééééép:D Asszem jelentkezem a béremért, kaptak reklámot, h rohadjanak meg:D
Mind a 29 komment
Poniklo - Éjjel

Poniklo Imre - ének + gitárok

Michael Kentish - basszusgitár

Bátor Bence - dobok    

A zenekar honlapja
567 0 0 Zene Izé
Egy újabb "megplatótlanítás "...
16111 8 26 Izé
bandee1219: Azért nem tudom, hogy akkora tükrökben hogy nem lát semmit!.... A személyautókban minden pitty [...]
Nusihusi: És még a hidat is lenullázta. Nem semmi...:P
Jay Papa: A gödöllői HÉV vonalon a Cinkota-Csömör közötti szakaszon elég "rendszeresen" letépik a fe [...]
Mind a 26 komment
 Divatos frizurák 2010: Cseréld a szőkét barnára
1190 1 5 Pink Izé
ghostkiss: Szerintem sem a divatnak kell megmondania mit tegyél magaddal. A divat baromság véleményem szeri [...]
pepeti: Jessica Albán öregít ez a haj nagyon szerintem, pedig olyan bájos arca van :)
CRaPtRaSH: szerintem ez hatalmas baromság, hogy melyik évben melyik haj a "DIVAT" ... mert most hiába divat [...]
Mind a 5 komment
 Kicsit másképp....
1031 3 0 Zene Izé
Room Of The Mad Robots

Metal / Psychedelic / Southern Rock

A magyar banda bemutatkozó lemeze meghallgatható myspacen, twitteren van letöltő link is ;)
735 0 1 Zene Izé
szamar001: hehe :D még jó h ismerem őket személyesen :) nagyon jó banda mindenkinek ajánlom !!!
Orlando Voorn - Paco Di Bango's World (Deadmau5 Remix)
809 0 0 Zene Izé
Cute és Bambi, a "kenguru kutyák"

Nem Photoshop, így születtek. :S
11240 5 36 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=WD1c3WmXH7k
Nas: "Szerintem mivel az ember mindenevő, ugyanúgy van részünk a hibás egyedek "eltávolításában" [...]
Norci: Szerintem mivel az ember mindenevő, ugyanúgy van részünk a hibás egyedek "eltávolításában". [...]
Mind a 36 komment
Egy újabb "baráti" csók, csak most lánnyal (vagy kutya nyal? ;)).
8313 2 26 Izé
clownessa: The Real French Kiss :D
mephistto: Lehet azt álmodta, hogy éppen nyalják kifele :D, vagy rohadtul be volt rúgva és arról álmodot [...]
plantek: Hejjj ez tényleg nem túl bizalomgerjesztő:S Azért ha a csaj arról álmodott volna, h eszik és [...]
Mind a 26 komment
Készíts magadnak izgő-mozgó robotot és rendezz küzdelmet másokéval!
4326 4 2 Tech Izé
arabicsnusos: Ez az Én szörnyem :) http://kephost.com/images/24asd.jpg
polidani: Ezt ismerem. Ez jó féle! El lehet vele szórakozni.
Vivat Bacchus - Billie Jean - Kicsim én
593 2 0 Zene Izé
Bassnectar - Heads Up (California Style Mix)

Egyik fav :)
601 0 0 Zene Izé
MacGruber

Will Forte agyszüleménye, MacGruber, a híres Saturday Night Live showban debütált, majd Pepsi reklámként rendkívül népszerűvé vált. A MacGyver paródia nem kerülhette el sorsát, és az Universal égisze alatt mozifilmmé válhatott, melyet már áprilisban be is mutathatnak az USA-ban.
(Az oldalon korhatáros és bárki által megtekinthető trailer is található)
1054 1 0 Film Izé
Spike - Scandal

Az egyik legjobb aktuális román előadó.
739 3 0 Zene Izé
Libanon & Baalbeck - egy misztikus hely a világon
346 0 0 Pink Izé
 Paranoizer - Spazeman

 és az eredeti

Jó szórakozást hozzá! :)
799 1 1 Zene Izé
axony: NO1
Rendesen kicentizte az öreg a garázst... a kiszállási metódus hatalmas! :D
14785 3 26 Izé
Dawe: reméltem hogy a csomagtartóból mászik elő vagy a tetőablakon :D
Zonyi: Nem barikádoz, szimplán visszatolja a foteleket, hogy rendes nappali képe legyen a helyiségnek.
kiisb: Lehet, hogy a lakás is hasonlóan kicsi?
Mind a 26 komment
Ezt egy kicsit elk*rták... ;)
9544 11 36 Izé
Gabi69: Most már nem nagyon merem használni se a Pistit se a kefét.:DXD
rubigo: ahogy az oldalhoz tartozó kommenteket olvasom, volt korábban a baszd meg helyett a közösülj vel [...]
bandee1219: Végre bejött! És most már baszd meg!
Mind a 36 komment
Aphrodite - Ganja Man
736 0 0 Zene Izé
Bar9 - Midnight

egy  kis altató...
436 0 0 Zene Izé
15 árulkodó barázdajel a tenyereden - képekkel!
951 0 0 Pink Izé
Banana Song (I'm A Banana)
5163 3 26 Izé
microlab: banana power!
Nas: Csak nehogy túladagolást kapjatok... xD
go-free: te is drog leszel itt az izén, a fórumozók körében! :P
Mind a 26 komment
Bukik-e a bak a kibukkanó harisnyakötőre?

Átlátszónak tűnő varázstechnikák
1770 0 1 Pink Izé
tndrkrlylny: egyrészt kár hogy mi nem ott élünk ahol Marcia Cross, ez Mo., itt berántanak a sikátorba, más [...]
Szolárium - 18 éven aluliaknak tilos?
607 0 0 Pink Izé
Punk-o-Matic 2

Előző rész meg itt.
8130 4 0 Game Izé
Barack Obama, George W. Bush, és Bill Clinton beszéde. ;)
8197 1 5 Izé
plantek: "Who put the fucking monkey up there???? It was you, George, wasn't it!?" áhhh epic fail:D A Bush [...]
focuskoma: Wáá ez nagyon tetszik. :D Viszont érdekes, hogy egyszerre mondják a szövegüket. :O
Purple: wwááháháháh ritmikus csimpifon :DD
Mind a 5 komment
Slaughterhouse - The One (Travis Barker remix)

Egyébként a Slaughterhouse Februárban Pestre látogat.
682 1 0 Zene Izé
Új szereplő a Barátok köztben - hova tűnik az igazi Kertész Géza?
564 0 0 Pink Izé
A szokásos felállás: az emberi találékonyság találkozik a gyermeki hülyeséggel :D

(bár a postkép C&H, a videó nem :P)
4286 2 7 Izé
balikausa: Absolute igazad van, erre nem gondoltam :))))) (Lenyegesen "erosebb" blower-em van mint a reklamba [...]
plantek: XDXDXD
bungle: Biztos nem Stihl blowered van. ;) http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=100 [...]
Mind a 7 komment
Azt hiszem szegény cicának már ki vannak az idegei... :)
10300 4 13 Izé
Cicamackó: Ő milyen kutya??? Nekem is kell ijen! Bár sztem az első ilyen körnél lecsapnám.Amugy pici,cuki [...]
Sissi: De idegesítő a zene alatta...
plantek: Haláli dögök, én is sajnálom, h nem volt soha semmilyen háziállatunk:) abból amit a kuty kap [...]
Mind a 13 komment
Régebbi postok...