REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fortright Scream - It's raining for you

Gyorsan fejlődő Metalcore banda Egerből
422 0 0 Zene Izé
Miért érnek véget a kapcsolatok?

Akárcsak a barátságok, a szerelem is elromolhat, hogyha nem szánunk rá elég időt és figyelmet.
516 0 0 Pink Izé
Modern babaház - haladni kell a korral. :)
5147 3 3 Izé
bungle: Madison Avenue (DOLL) House http://travelwithfrankgehry.blogspot.com/2010/03/madison-avenue-doll-hou [...]
bobbie10: vagy a nő feje nagy. NAGYON nagy
Purple: azta, nekem kell egy ilyen :D egy ugyanilyen igazi lakásba egy ilyen babaház :D
DJ Lubel, Taryn Southern and Scott Baio - Wrong Hole

Egy kis klipp egy félresikerült romantikus estéről! :)
647 0 1 Zene Izé
tool: :DDD nagyonjóóó
Úgy látszik, hogy a Bayern-nél már-már hagyomány lesz az edzés közbeni adok-kapok. :)
909 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Miért mondod már... ;D
Balázs: robben az öncélú kutya ismét bizonyította rátermettségét :)
Ben Sage - Just a minute

Egy kis nyugtató zene! Élvezzétek :)
781 0 0 Zene Izé
The Bravery - Hatefuck

 Nekem most nagyon bejött,bár a klipp csak kicsit kegyetlen :)
538 0 1 Zene Izé
Reise: furcsa klipp de furcsán jó szám... fasza :D
Tarot - Pyre of Gods

Bizonyára sokan ismeritek a Nightwish nevű zenekart. Az együttes basszusgitárosának, (és énekesének) van egy saját bandája is, a Tarot. Aki szereti a Metált annak kötelező darab! :)
669 1 0 Zene Izé
Józska bátyám vendíge a csődör "Veddel", akin öccevísztek a csájék, á Mári meg á Tímeja.
16979 8 37 Izé
bungle: robag küldte: URL: http://kep.ivpicture.hu/298656.jpg Szöveg: "Józsi Barát: Valaki tud segiteni? [...]
Cicamackó: Mért pont balmazújváros donnie? csak nem onnan származol?! :D Jájj,fődim vagy? :D :D Amugy ez [...]
donnie81: Már nem azért de parasztnak lenni nem egy szakma?régi időkben ha balmazujvárosban születtél [...]
Mind a 37 komment
"Hogy miért nem engedélyezik ezt a lóversenyben, pedig így mennyivel izgalmasabb lenne..." :D
1568 0 0 Sport Izé
The Armoire

A 11 éves Aaron a fantáziáiba menekül, amikor a barátja bújócska játékuk következtében eltűnik.

Ez a rövidfilm, ugyanazon rövidfilmes rendező, és író műve, aki a The Saddest Boy in the World-öt készítette.

Sajnos az egészet nem találtam meg, csak az előzetesét.

Imdb | Előzetes
947 0 0 Film Izé
Mi az, hogy kicsi???
8790 14 13 Izé
Errtu: Valami hasonló: http://www.webofentertainment.com/2010/08/so-tiny-and-so-amazing-is-earth-40-pics.h [...]
Purple: kegyetlen..... ezt el sem lehet már képzelni :D félek tőle...
te.sas!: hmm, ez se rossz: http://www.newgrounds.com/portal/view/525347
Mind a 13 komment
Hogyan legyünk Barbie? (akiért állítólag minden férfi megbolondul)
19317 2 38 Izé
bandee1219: http://www.odditycentral.com/pics/the-power-of-make-up.html
bandee1219: OK, profi, de ha nálam eleve nincsen létjogosultsága, nem sokra megy vele.
I. C. Wiener: Igaz is... :)
Mind a 38 komment
Ezekkel a "ruhákkal" csak a baj van... :D
1538 0 0 Sport Izé
Cl!ck

A Lego kicsit másképp. :)

Lego Cl!ck. Ezen az oldalon több hasonló legós kisfilmet is találhattok.
746 0 0 Film Izé
Hallgatni arany? Gondoljuk meg, kinek mit mondunk... :)
14894 3 27 Izé
Nas: Mondjuk lehet, hogy az apja volt, aki végighallgatta, hogy mit mondanak a lányának...EPIC FAIL. : [...]
I-Dan: Photoshop
Tooni: Megvan a youtube original: "This is for real. After my friend asked that lady to come into our car b [...]
Mind a 27 komment
Megérkezett a Tekken film trailer-e.

2039-ben a világ legjobb harcosai összegyűlnek, hogy megmérkőzzenek minden idők legnagyobb sporteseményén, az Iron Fist Tournament-en. Miután a harmadik világháború elpusztította a civilizáció nagy részét, a fennmaradó területeket nem kormányok, hanem a multicégek uralják, ezek közül is a legerősebb a Tekken. A tömegek szórakoztatása érdekében a Tekken szponzorálja Iron Fist Tournament-et, ahol a harcosok halálig tartó mérkőzéseket vívnak, a győztes pedig hatalmas pénzjutalmat és elismerést kap.
Az erőszakkal teli világot Jin Kazama-n keresztül ismerjük, egy utcai harcosén, aki benevez a viadalra ám nem a dicsőség és a pénz hajtja, hanem bosszút akar állni a Tekken igazgatóján, Heihachi Mishima-n édesanyja haláláért. Az egyetlen lehetőség rá, hogy a közelébe kerüljön, ha megnyeri a harcot…
IMDb / Hivatalos website (bár még nem aktív)
2037 3 11 Film Izé
kasy: Ismerem a játékok, nem vagyok oda érte. (Még azt is utálom aki játszik vele... :D) Emiatt már [...]
tüpp: nekem nagyon tetszik már a trailerje is:) mek is tekkenezni:D
Csabi-Alonso: Ja azt el is felejtettem hogy maga a story, amiről szól a játék az egy hatalmi harcról szól é [...]
Mind a 11 komment
Whip it

Drew Barrymore által rendezett vígjáték/dráma kategóriába sorolható film egy kamasz lány útkereséséről szól. A főszereplőt Ellen Page alakítja, akit a Juno-ból ismerhetünk. Nagyon hangulatos egyedi stílusú film, jól eltalált színekkel, képekkel, hozzá illő zenével. Aki ismeri, annak sokat mond, hogy a filmben szerepel Juliette Lewis is, aki nem hallott róla, az most elkezdheti pótolni! ;)

(Port) | (Imdb) | Hivatalos honlap
801 0 2 Film Izé
go-free: perszepersze, majd szólj ha megnézted! ;)
Erunder: Tényleg egész jó zenék vannak benne, de akkor se fogom megnézni. Tinikről tiniknek film. Én m [...]
Jonathan Bartlett pasztell képei
989 1 0 Art Izé
 Digitalism-Pogo

(szerintem autókázáshoz nagyon jó kis zene:), a többi számukat is ajánlom)

Wiki
811 0 1 Zene Izé
Jádám: izlések és pofonok...
Nem "kispályás" kosárra dobások jól. :)
1363 0 0 Sport Izé
Kedves Barátunk!

Ha már kopik a téli csizmád vagy újítani szeretnél, a brands.hu akcióját mindenképpen nézd meg! A Borgo cipőbolt termékeit (többek között Ambergray, Art és Devergo csizmákat, bokacsizmákat és sportosabb cipőket) most 30-80%-os kedvezménnyel vásárolhatod meg!

Légy jó a lábadhoz!

Kellemes vásárlást kívánunk!
2338 1 17 Izé
Mr.T.: Nem.
pdstudio: ez egy poszt?
vöri: most jókor jött az olvasás tudománya ;) "a brands.hu akcióját mindenképpen nézd meg! " má [...]
Mind a 17 komment
Ha már felmerültek a pszichológiai tesztek: jobb- vagy balkezes vagy valójában? Próbáld ki a leírt feladatokat, és jó közelítéssel megtudod! (A pontos megállapításhoz élettani tesztek kellenek.) Általánosságban aki jobbkezes, annak a bal agyféltekéje domináns, és viszont.

Másik, igen leegyszerűsített teszt az agyfélteki dominancia megállapítására és rövid jellemzés ennek gondolkodásmódra gyakorolt hatására ebben a régi izés postban.
14247 4 52 Izé
focuskoma: Még a seggemmel is tudok spriccelni ;)
Tooni: A teszt kizárólag embereken működik. Ha ettől eltérő az anatómiád, pl. jobb kézzel pisilsz [...]
focuskoma: Ma este pont a folyóügyeimet végezve észrevettem, hogy jobb kézzel csináltam, és belegondolva [...]
Mind a 52 komment
Egy kis interaktív videóizé ahol saját és barátaitok arcait berakhatjátok a chippendale fiúk helyére. :)
4040 5 6 Izé
s.csuli: hogyan kell arcot be rakni?mert nem tudom hová kell klikkelni
weinole: én vagyok a nyuszifüles :D
weinole: http://sendables.jibjab.com/view/NZ5q8jlpQGwlpGxP
Mind a 6 komment
Motorola Backflip Google Android telefon
1947 0 0 Tech Izé
Így néznek majd ki a legnagyobb sztárok 2020-ban?
1756 0 6 Pink Izé
go-free: ezeken a képeken nem 10évvel néznek ki idősebbnek, hanem 50el... :)
Monique Lime: Szerintem is kár ezzel foglalkozni. Viszont ezzel a programmal elszórakoznék. Ismerőseim képeit [...]
Balázs: ez hülyeség, 30 év múlva fognak így kinézni, csak akkora lesznek szét botoxolva
Mind a 6 komment
The Brothers Bloom - Szélhámos Fivérek

Egy igazi vígjáték nagyszerű színészekkel. A történet egy testvérpárról szól, akik gyerek koruk óta szélhámosságaikból élnek. Ám egy nap a fiatalabbik testvér (Adrian Brody) megunja, hogy a bátyja (Mark Ruffalo) által megírt életet kell élnie, és kiszáll a játékból. Persze nem jut messzire, és végülis elvállalja az utolsó nagy munkát, amiben egy magányosan élő, különc és persze dúsgazdag nőt (Rachel Weisz) kell átverni. Persze hogy egymásba szeretnek és ebből jönnek a bonyoldalmak, plusz a testvéreknek a múltjukkal is el kell számolni.
Hivatalos website
667 1 3 Film Izé
Borzth: Szerintem ez a film fantasztikus! 3 komoly fordulat van benne, és nagyon jól megirt forgatókönyv [...]
nagydee: szerintem ez a film szörnyű. zéró fordulat, zéró akció, zéró humor. a színészi játék is [...]
Borzth: Cucc film, mindenkinek nagyon ajánlom, ilyen csavarokkal megtüzdelt fimet is nagyon rég láttam. [...]
Enter Shikari - Juggernauts NERO Remix

Egy dnb feldolgozás a dubstep remixek nagymesterétől ;)
1113 0 2 Zene Izé
piton78: agyatlan, német densz-teknó-recsegő
vöri: uncsiii
Az ausztrál banda bemutatkozó albumáról egy fülbemászó mestermű.
876 2 4 Zene Izé
jozyka: xDD
pawee: ja, felénk is sokkal kisebbek vannak :D:D
vöri: igeeeen :D hatalmas ez a légy :D:D
Mind a 4 komment
Bázisugrás a 828m-es Burj Dubai (Burj Khalifa) felhőkarcolóról.
1268 1 0 Sport Izé
Már az eredeti Csillagok háborújában is hallani magyar szót. A Clone Wars című rajzfilmsorozatának 22. epizódjának 6:33-dik másodpercében egy kis szürke lény lép elő és mondja a következőket: „Az ördög az enyim. Mindent elrontottál. Ez volt az én próbám”. Hogy miért, az ebből a cikkből kiderül.
6340 5 17 Izé
lochness: Azért még felesége lehet... Beszelni kicsi magyar?
Goofy: Genndy Tartakowsky férfi... nem valószínű, hogy bárki felesége lenne... ostoba cikkíró
thebeast: http://www.gametrailers.com/video/full-length-exclusive-halo-3-odst/55529
Mind a 17 komment
Elérhető A szupercsapat film trailer-e!

John 'Hannibal' Smith ezredes, Templeton 'Szépfiú' Peck hadnagy, H.M. 'Bolond' Murdock százados, Bosco 'B.A.', 'Roszfiú' Baracus őrmester majd Amy Amanda 'Tripla A' Allen. Egy ütős csapat, sokak által ismert és szeretett - egyéni módszerekkel dolgozó bűnüldöző szervezet, ez A szupercsapat (The A-Team).

1983-ban indult a népszerű akció sorozat, melyből mint már azt tudjuk régóta, készítenek egy egész estés filmet. A Füstölgő Ászokat rendező Joe Carnahan rendezi,  négyen dolgoztak a forgatókönyvön. Ridley és Tony Scott producerként vesznek részt a forgatáson.
Fő szereplők: Liam Neeson, Bradley Cooper, Sharlto Copley, Jessica Biel, Quinton Jackson és Yul Vazguez.
Premier: 2010. június 11.
1815 1 6 Film Izé
kasy: Mármint sunáztadnád magad vele. Nem? Balról a második játsza Mr.T-t. (Az origy nem vállalta m [...]
csicsilla: huuu szépfiút sunáznám :D de hol van Mr.T? :(
panzerp: áááááááááááááááááááááááááááá kikezek??????? és hol a retrooooo???? és [...]
Mind a 6 komment
Na, tippeljetek: mi van a bácsi kezében?
17835 2 15 Izé
Nusihusi: Azért nem kéne játszania a tűzzel;)
RT/TURBO: Bazzeg,nem répa.
plantek: hát fésű biztos, h nem:D
Mind a 15 komment
Sub Bass Monster - Szar az élet
1380 3 0 Zene Izé
Válassz egy szimbólumot! Olyan lesz 2010! Szimbólumok, jelképek, babonás tárgyak... Sokféle szimbólumot használunk mindennapjainkban, a legtöbbet szinte egyáltalán nem, vagy csak alig ismerjük.
894 1 0 Pink Izé
Fel a basszust, egy kis 4x4... ;)

Onili - Sentimental (Borgore Body Remix)
1003 0 1 Zene Izé
p.L.u.c.K: Hát, ez igen jó! 10+ :)
Sea Shepherd és a japán bálnavadászok

Magyar cikkek:
Bálnavadászok törték ketté a környezetvédők hajóját
Süllyed a természetvédők csúcstechnológiás hajója
A japán hajó gyakorlatilag átgázolt az Ady Gilen
Trimarán és japán bálnavadász ütközése az Antarktisznál
8597 2 53 Izé
izébigyó: Jól néz ki az új: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1334451/Fastest-strongest-anti-whaling- [...]
go-free: a lentieket nem a kihalóban lévő állatfajok megmentésének témaköréhez írtam, azzal egyeté [...]
go-free: nem sokat tudok a green peacre-ről, de láttam pár érdekes műsort és elolvastam egy-két cikket [...]
Mind a 53 komment
Indul a bakterház drum&bass remix jól
1556 1 2 Zene Izé
Halacska 1234: Veszélyes de jó :)
dino: kicsit tulzsufolt, de nem rossz...
Kismamatorna 2. rész 
622 0 0 Pink Izé
Engedj be! (Lat den ratte komma in/Let the right one in)

A 12 éves Oscar Stockholm külvárosában él, magányosnak érzi magát és még az osztálytársai is terrorizálják. A fiú megismerkedik a szomszédba költözött Elivel, aki ugyanolyan magányos, mint ő maga, így hamar barátságot kötnek. Eközben a környéken több rituálisan meggyilkolt ember holttestére bukkannak, megindulnak a találgatások, de senki sem sejti,hogy ki, vagy mi állhat a gyilkosságok mögött.

Imdb
1169 2 7 Film Izé
Szosztar: Nem fikázásból de a filmben volt rá utalás, annál a résznél amikor a lány öltözött és O [...]
kovacslacka: :D A film tényleg inkább dráma, annak ellenére, hogy 1-2 trancsír rész van benne. Engem a hang [...]
Erunder: Amikor láttam a beküldöttek között és láttam hogy ki küldte be nagyon meglepődtem. Azt hitt [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...