REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Frozen

Ti szoktatok síelni? És ha igen, akkor használjátok a felvonót? Na ha ezt megnézitek, ezek után lehet, hogy nem. :)

Három barát, akik közösen mennek sítúrára, egyik este szeretnének egy késői lecsúszást. Ám a felvonó beragad, hideg van, senki se tudja, hogy felmentek, magasan vannak, így leugrani veszélyes lenne. A környéken köztudott, hogy vannak ragadozó állatok, és lent a sötétben mozog valami ami csak rájuk vár.

Szeretem az olyan filmeket amit kevés, illetve kis helyen forgatnak. Horroroknál a klausztrofób érzés keltése bevett szokás, de ez már lehet kicsit túlzás. Egy sífelvonó? Na ott tényleg nem lehet sokat mozogni. Történést se bírok sokat elképzelni. De reméljük a film készítői ebben a témában kreatívabbak voltak, mint én.

Imdb
2119 0 1 Film Izé
Blade28: Erről az jut eszembe, hogy egy zuhanyfülkéket gyártó cég beperelte a Psychót, mert a zuhanhz [...]
Alma, alma, almácska...
5527 6 15 Izé
DeeT: megcsináltuk a film újragondolását zenei aláfestéssel http://www.youtube.com/watch?v=lquouyZhR [...]
Erunder: Melyiket? És egyikre se tudom a választ. Vagy ez most valami poén akart lenni, amit nem értettem [...]
Laci: De ki tervezte a homlokzatot, csak nem Gaudi? íme egy hasonló alkotása: http://cache.virtualtouri [...]
Mind a 15 komment
Alma, alma, almácska...
6030 3 1 Film Izé
Madarinfluenza: Ez ennyi? :D Hát igen tragikus aztán, ha belegondol az ember, hogy azok a nevek mindegyike ott a f [...]
Megtudtuk az igazságot...
40664 11 240 Izé
andorka932: ettol a csajtol "lehet" ,hogy az en faszom se alna fel.de ki tudja..... Eleg furi amugy a kiscsaj
Mr.T.: csuvacs21 küldte: URL: http://juj.hu/cikk/buek-felirat-a-mellen-ezer-szo-a-szajan Szöveg: Kedves E [...]
focuskoma: :)))
Mind a 240 komment
Milyen trópusi betegségek elterjedési területe tolódhat északabbra a globális felmelegedés hatására? Pl. az elephantiasis (lánykori nevén limfatikus filariázis). Szemelvények a parazitológiából. :)

Egy igen összetett kórképű betegség, amit elsősorban szúnyogok által közvetített, az ember nyirokrendszerében élősködő férgek és a bennük élő szimbionta baktériumok okoznak. Legszembetűnőbb tünete az extrém módon megvastagodott láb és genitáliák, amit az okoz, hogy a féreg a nyirokerek elzárásával meggátolja a normális nyirokkeringést, így a szövetek közti folyadék felgyűlik a test alsó részén.

Kicsit gyomrot igénylő post, de legalább veszekedni nem lehet rajta. :)
8244 2 39 Izé
vöri: south park- bloody mary
Nas: Antibiotikummal (ivermectin), parazitaölő szerekkel (albendazol, DEC) az időben felismert betegs [...]
Purple: én műtétet láttam, meg hogy leszívják a vizet, de hogy meggyógyul-e... teljesen szerintem soh [...]
Mind a 39 komment
Dollhouse (A felejtés ára)

A Dollhouse egy olyan cég ami emberek agyát törli ki azért, hogy új személyiséget tápláshassanak beléjük a megrendelők kénye kedvére. Akik általában barátnőt, szexrabszolgát, tolvajt, vagy gyikost kérnek. A fő konfliktus abból adódik, hogy a "babák" elkezdenek emlékezni. A másik, hogy a szervezet jellegénél fogva nem igazán legális, ezért az FBI nyomoz utána.

Sajnos a sorozat nem ütött akkorát, mint amekkorát elvártak tőle. Illetve amit a készítőjétől, a sorozatok nagy mesterétől vártak. Viszont szerintem még így is a mostanában futó, illetve épp most szünetelő sci-fi sorozatok közt megállja a helyét. Igazán különleges történettel állunk szembe, és a színészi játékok is (amiket egyébként a történet meg is követel egyes karakterektől) tökéletesek.

Eddig két évad futott le, és már a sorozat törlése is tervben van, de az RTL Klub még csak most kezdi vetíteni. Január 4-étől késő esténként nézhetitek is. Én személy szerint inkább gépen feliratosan. A FOX mentő kampányáról a magyar oldalon többet is olvashattok.


Imdb | Wiki | Magyar oldal
783 1 1 Film Izé
Erunder: Hozzá tenném még hogy van egy pilot amit sehol sem vetítettek le, így az RTL Klub se fogja. Ha [...]
Tokyo Friends

Egy részlet az első epizódból


Infó | Hivatalos oldal
638 0 1 Film Izé
spider86: azért kellett volna bele a külföldi info is mert ott a színészekről volt info, ellenben a dora [...]
Sex and The City

Sikítsatok csajok!!!! Mert megint filmvászonra kerül, sokak örömére, és sok férfinak lehetőséget nyújtva, hogy a barátnőjüket/feleségüket, vagy mindkettőt :) boldoggá tegyék pár órára. Bár javasolnám a hölgyeknek, hogy ne kínozzák ezzel a hímnemű egyedeket és a barátnőjüket, vagy a meleg barátjukat vigyék el inkább rá a moziba.

Gyanítom hogy nagy történetet nem igazán írnak hozzá, csak megy majd a csacsogás, csak most ha jól vetem ki az előzetesből akkor nem New York-ban, hanem valami sivatagban. Persze a címet azért tartják.

Imdb
1088 0 3 Film Izé
tutituti: Én nem láttam az elsőt,de ez a keribretsó annyira unszimpatikus karakter.Komolyan!most a nőknek [...]
snake6: ajaj
Kornadidas: már az első film sem kellett volna.de a sorozat az jó volt:)
Ma bálnás napot tartunk, ismeretterjesztő rovatunkban: az édesvízi jégtörő vadbálna. :D
11746 6 21 Izé
Dantra: idiota..
Nusihusi: Elmebeteg:S A postszöveg nagyon ott vanXD
MiniMe: siman belefulladhatott volna...a jeg az nagyon alattomos...betörne egyszerü de a vizböl kitörni [...]
Mind a 21 komment
Kismamatorna 1. rész
460 0 0 Pink Izé
A Csillag születik (zöldeskék óriás) után itt a kék bálna születik - avagy Avatar smink házilag. :D
4960 1 20 Izé
Tooni: Azt a kék anyátokat a kopirájtotokba, jewtube.
Mr.T.: themasterhealer küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=0BcAxgcuTRY Szöveg: "Miutan az Avatar [...]
1nessa: En mar lattam 3d-be, nekem tetszett.:)
Mind a 20 komment
Báthory - A legenda másik arca (Bathory)

Báthory Erzsébet A hírhedt 16. századi “vérgrófnő” történetét sokan feldolgozták már: az emberiség legvéresebb gyilkosaként szerepel a Guinness Rekordok Könyvében. A legenda szerint többnyire nők estek áldozatul a grófnő kegyetlenségének: megkínozta és megalázta őket, kiontott vérükben fürdött, fogaival tépte szét az áldozatok eleven húsát, majd végzett velük. De valóban ez történt a grófnő várában? Az eltelt négy évszázad alatt semmilyen történelmi dokumentum nem került elő, ami mindezt egyértelműen igazolná. A film a hagyományos elképzelésektől eltérő módon ábrázolja a grófnő alakját. A történet egy védtelen özvegyről szól, aki gazdagabb és sokkal nagyobb vagyonnal rendelkezik, mint maga a király. Báthory Erzsébet modern gondolkodású, reneszánsz asszonyként szerepel a filmben, aki egy összeesküvés áldozatává válik.

A történelmi dráma egy cseh - szlovák - angol - magyar koprodukció, amelyet Csehországban már 2008. július 10.-én bemutattak. Hazánkban 2010. január 20.-ától vetítik a mozik.
Maga a film már post-olva lett, de gondolom kevesen beszélitek a cseh nyelvet.
trailer:
1041 1 0 Film Izé
Jelentem, feltöltöttük készleteinket szilveszterre, a mennyiség tekintetében bírni fogjuk a rohamot... remélem a födém is...
9071 4 4 Izé
Nusihusi: Úgy látszik a födém nem bírta a kiképzéstXD
Jaca: Megjöttek anyámék! Pakoljunk gyorsan le mindent a pincébe!
littleguy: LOL... Az már milyen :D Jó hogy nem a szilveszteri buli alkalmával történik, mikor 40-50 ember [...]
Mind a 4 komment
Colin Diamond (Ray Winstone) teljesen összeomlik, amikor megtudja, hogy felesége viszonyt folytat egy fiatal francia pincérrel. Vérig sértett büszkeségén barátai – Old Man Peanut ( John Hurt), Meredith (Ian McShane), Archie (Tom Wilkinson), and Mal (Stephen Dillane) – segítségével készül revansot venni: elrabolják a szeretőt, és saját maguk által létrehozott rögtönítélő bíróság elé állítják. Hosszú éjszakának néznek elébe, és Colin az érzelmek teljes spektrumát átéli: haragot, bosszúvágyat, szeretet és saját pitiáner mivoltát…
IMDb   WIKI
Trailer
Rendező: Malcolm Venville
Fő szereplők: Ray Winstone, Tom Wilkinson, Ian McShane, John Hurt, Stephen Dillane, Joanne Whalley, Steven Berkoff, Melvil Poupaud
Premier: 2010. január 15.
847 0 0 Film Izé
A közeli jövőben vagyunk. A szervtranszplantáció már nem ügy. Kell egy szív? Egy tüdő? Nem probléma. Nem kell várni hónapokig donorra, rettegni a pillanattól, mikor áll le a ketyegő. Minden rettegés száműzve. Az Egyesület nevű cég kifejlesztette a mechanikus pótlókat, futószalagon gyártják azokat. Persze van egy kis hátulütője a dolgoknak. A műszervek ára az egeket veri, s ha nem tudja le tartozását az ügyfél, a cég küldi behajtóembereit, a Repo-kat, hogy visszaszerezzék a potyázóból a szervet, kevésbé udvariasan fogalmazva, még a sz*rt is kibelezzék belőle. Remy (Jude Law) az egyik legjobbjuk, de történik valami, és főhősünk rögvest a másik oldalon találja magát...

IMDb 
RedBand trailer
Premier: 2010. április 2.

Repo Man-nel találkozhattunk a Repo! The Genetic Opera-ban. Nem összekeverendő.
1379 2 6 Film Izé
Erunder: Én viszont abszolút nem erre számítottam. Totális meglepetésként ért ez a befejezés.
bungle: Jó volt, tetszett a befejezés is (bár sejtettem, hogy ez lesz). :D
ssscsaba: coooooooool
Mind a 6 komment
Zabálni való bálnát zabálnak a cápák.
8283 5 14 Izé
Chamy: na, nem vagyok perfect spanyolból, de látod, hogy volt benne vmi ilyesmi?!? :D:D :P ezt a szót mi [...]
Ágiiii: Jól van na:D
he: Ez az "Azt beszélik..." nyitány nagyon mítoszos/legendás volt :D
Mind a 14 komment
Furry Vengeance

Brendan Fraser-nek Oregon-ban le kell tarolnia egy erdőt, hogy egy új lakóparkot építtessen oda. Ez viszont a már ott élő állatoknak nem tetszik, akik bosszút esküsznek ellene.

Az előzetes megtekintése és a szinapszis elolvasása után szerintem mindenki elbírja magában dönteni, hogy akarja-e ezzel sokkolni az agyát, vagy kellő büntetés lenne-e ez a gyereknek amiért rosszalkodott.

Imdb
1006 1 0 Film Izé
Jackass 3D

A Jackass egy Mtv-s sorozatként indult. Gondolom sokan ismerik.

A sorozat sikerén felbuzdulva mozi filmet is alkottak, ami megállta a helyét, bár nem  voltak eget rengető bevételei. A második már jövedelmezőbb volt, valószínűleg ezért is határoztak úgy, hogy lesz még folytatás.

Ugyanazzal a technikával fognak dolgozni, mint James Cameron az Avatar-nál. Ezzel Knoxville-ék magasabb szintre emelve a fájdalom, és a hülyeség bemutatását a vásznon.

Most sajnos még csak ezt a cikket találtam róla, de biztos, hogy fogok, vagy fogunk még erről posztolni.
939 1 10 Film Izé
lb7: http://www.tmz.com/2011/06/20/jackass-ryan-dunn-dies-dead-car-crash-accident-pennsylvania/ R.I.P. . [...]
kovacslacka: A legkirályabb jelenetek: http://www.totalfilm.com/features/23-greatest-jackass-scenes
Erunder: Előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=OsuelM-EW4M Ehssty küldte ezzel a szöveggel: A sokak ál [...]
Mind a 10 komment
Remi Gaillard rögtönzött autóversenye, utcai körülmények között. :D
1541 1 0 Sport Izé
Apuci kelepcébe
1486 1 1 Pink Izé
boci: Nagyon aranyos!! :) Köszi, hogy beküldted :)
Hát ez nagyon jön... és ha "párezer" tonna acél megindul az nem kérdez...
19336 3 21 Izé
Fazersuttyó: húzták is meg ment önerőből is. ha megnézed a kéményét, füstöl vagyis megy a kazán vagy [...]
BeLac: Ez egy hajóbontó és direkt húzták ki.
dsi: biztos nem érte őket váratlanul, különben nem filmeztek volna valszeg...csak 1 átlagos munkana [...]
Mind a 21 komment
Egy rögtönzött zenekarhoz olykor elég egy rekesz sör (vagy több) és egy jó társaság. :)
7555 2 2 Izé
Gabi69: Ahh zene füleimnek!!:D:D
Vigyori: nagggyon kreatív! :D
Az ónos eső és a gravitáció közös kis "tréfája"...

Bónusz videó: orosz sofőrök a volánnál. - T.
18920 8 42 Izé
AVIREX: yes,vettem bele egy original akkut,az volt a baja.. csak érdekes,mert tényleg nem a kocsiban volt [...]
1nessa: Van egy kis tapasztalata http://www.break.com/index/huge-semi-drifts-on-icy-road.html
Szudvari: Clark Ádám tér egy pár éve már (újra) körforgalom. Előtte a Lánchíd-Alagút volt a főút [...]
Mind a 42 komment
La Macarena Drum & Bass módozatban! :) (bocs a post képért...)
1201 0 10 Zene Izé
neophyte: uhhh,ezt még nem hallottam! ez odabasz! :D:D
jozyka: akkor ez se mardjon le :D http://www.youtube.com/watch?v=FHNPjrhAHuc&feature=PlayList&p=D5CBDB102825 [...]
neophyte: Ez meg régi nagykedvenc nekem is! :D
Mind a 10 komment
Bashy - Who Wants To Be A Millionaire?
Stílus: grime
687 0 1 Zene Izé
snake6: ez a sound +bass odabass
Bongo Balls
10220 4 4 Game Izé
John: Nagyon jó a Game kösz
CS1985: XD
te.sas!: valóban nagy ötlet volt a békából majmot csinálni! igazi áttörés! :D de én azért jól els [...]
Mind a 4 komment
Bongó bébi :)
2500 1 9 Izé
te.sas!: olyan mintha mézeskalácsból lenne! :)
zodiac: Ha van lódarázs, akkor biztos létezik bongódongó is.
.::JunKieEQ::.: Tömjed salátával amíg ilyennek nem látod... ;)
Mind a 9 komment
"Bacon" vagy "beer can"? :D
6798 2 8 Izé
csete: nem értem:D
microlab: jah rastafarai
AVIREX: ha te mondod [:
Mind a 8 komment
Kosárlabda
15326 14 11 Game Izé
Arbiter: Hi! Faja játék :) http://kepfeltoltes.hu/view/100112/first_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
janimaster: jó ide is csak egyszer írtam és sehova máshova
Errtu: Egy kérés! Az ilyen "Csatlakozz ehhez a csapathoz" és társai kommenteket kérem hanyagolni! Itt [...]
Mind a 11 komment
The Bounty Hunter

Gerard Butler és Jennifer Aniston új akcióvígjátékában Butler egy hivatásos fejvadászt – Milo – alakít, akinek következő megbízása arról szól, hogy gyűjtse be a törvény elől bujkáló ex-nejét. Elfogni sikerül a nőt, ám hosszú út vár rájuk az átadásig, és Nicole a női praktikák igen széles tárházát vonultatja fel a szabadulás érdekében. Ráadásul az egykor lángoló szerelem még mindig nem hunyt ki teljesen…

Úgy tűnik, hogy Mr Butler próbál sokszínű maradni, ez jó, csak talán nem ilyen komédiákkal kéne ezt csinálni, ahol előre sejthetjük a történet kimenetelét, és ahol ilyen primitív kartert kell megformálnia. Bár ha karakterfejlődésnek vesszük, azt hogy a film végére megint egymásba szeretnek... ááh mindegy. Egy vasárnap délutáni, unaloműző filmnek ez is elmegy.

Imdb
1154 0 2 Film Izé
kovacslacka: Már csak Aniston miatt is megnézem. :)
punyukli: Nekem Buttlerről mindig a "THIS IS SPARTAAAAAA" fog eszembe jutni, annak összes későbbi "remixé [...]
Ünnepek - Hogyan oldd meg a konfliktusokat?

Az ünnepi időszak a barátok és rokonok mellett sok esetben hoz olyan váratlan vendégeket is, mint a stressz és a kimerültség. Az ajándékok beszerzése, a főzés-sütés és az év végi hajtás mindannyiunk számára nagy megpróbáltatást jelent, azonban nem kell, hogy mindez elrontsa a legszebbre tervezett napokat, tegyünk ellene!
646 0 1 Pink Izé
boci: jó a postkép! :)
Lamborghini-tanulmány egy müncheni diáktól. Csak Batman jelmezben szabad vezetni? ;)
7736 1 26 Autó Izé
Nusihusi: Olyan, mint 1 összegyűrt papír:S:P
focuskoma: Szevasz öcsém!!! Én meg Peti vagyok Debrecenből. :) Nálam is ez volt, hogy sokáig nem is regel [...]
RAPTOR: Gondolom be is fogsz,de csak poénnak szántam,nemlátod hogy röhögök! :D Neked is!!
Mind a 26 komment
Lamborghini-tanulmány egy müncheni diáktól. Csak Batman jelmezben szabad vezetni? ;)
7277 5 26 Izé
Nusihusi: Olyan, mint 1 összegyűrt papír:S:P
focuskoma: Szevasz öcsém!!! Én meg Peti vagyok Debrecenből. :) Nálam is ez volt, hogy sokáig nem is regel [...]
RAPTOR: Gondolom be is fogsz,de csak poénnak szántam,nemlátod hogy röhögök! :D Neked is!!
Mind a 26 komment
Robin Hood

A sztoriról nem írok, mert több, mint valószínű, hogy Robin Hood-ról már mindenki hallott,
de ha mégsem. :)

Az 1991-es Robin Hood a tolvajok fejedelme óta nem készült komoly film ebben a témában
(Nem, A fuszeklik fejedelme nem számít:), ezért Universalék rendeltek egyet, hogy mindenkinek jó legyen. Ridley Scott rendező és Brian Helgeland író kicsit megvariálta a dolgokat és egy keményebb filmet képzeltek el. Nem is baj az, ha egy kicsit más szemszögből láthatjuk Anglia hősének kalandjait. De még várni kell, mert csak Május 14.-én mutatják be Amerikában. Addig itt az előzetes, ami elég hangulatosra sikerült.

Ja és a szereplőgárda sem semmi: Russell Crowe, Cate Blanchett, Mark Strong, John Hurt, Max von Sydow

Imdb

 
1124 2 4 Film Izé
kovacslacka: Ki a legjobb Robin Hood? http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2010/05/13/meg_mindig_costner_a_l [...]
kovacslacka: új, magyar feliratos előzetes: http://origo.hu/filmklub/20100311-elozetes-ridley-scott-robin-hood- [...]
kovacslacka: új plakát: http://twitpic.com/uspi8
Mind a 4 komment
Shrek a vége, fuss el véle (Shrek - Forever After)

A sorozat negyedik – és utolsó? – részében Shrek úgy érzi, elvesztette Ogre mojo-ját. Híres bömbölése hallatán azelőtt az emberek fejvesztve menekültek, most odarohannak hozzá, hogy autogrammot kérjenek vasvillájukra és fáklyáikra. Ez így nem mehet tovább. Hogy visszaszerezze régi egyéniségét, egyezséget köt Rumpelstiltskin-nel ami azonban félresiklik, és Shrek kénytelen szembenézni vele, hogy milyen lenne Túl az Óperencián birodalmánának élete, ha ő soha nem is létezett volna: Szamár málhásjószágként tengeti életét, a kövér és lusta Csizmás Kandúr lecserélte kardját egy rózsaszín íjra a birodalomban pedig Rumpelstiltskin uralkodik…

rendező: Mike Mitchell
forgatókönyv: Tim Sullivan, Josh Klausner
szinron: Mike Myers, Cameron Diaz, Eddie Murphy, Antonio Banderas, Jon Hamm, Kathy Griffin, Kristin Schaal
stúdió: DreamWorks Pictures
Magyar premier: 2010. július 8.
1196 1 3 Film Izé
Jádám: ezt még nem unják? :S
Davek: Bőlehúzás is volt, mármitn nemmondom hogy nemvoltak benne jó poénok de olyan egyszer nézős, [...]
kuri91: a 3. rész milyen volt? nem néztem meg, mert lehúzűs szaga volt.
Max Manus - Man of War

A második világháború legjelentősebb szabotőrérnek igaz történetében Max Manus - a finnországi téli háborút követően - a nácik által megszállt Norvégiába tér vissza. Miután csatlakozik a helyi ellenálláshoz, egy balul elsült akcióban fogságba esik, majd egy szinte lehetetlennek tűnő, bravúros szökési kísérletnek köszönhetően újra csak egy cél vezérli őt: az oslói kikötőben állomásozó német hajók elsüllyesztése. A Gestapo ezt követően vadászni kezd rá, és ahogy a háború egyre véresebb arcot ölt, barátai közül is egyre többen vesztik életüket. Max magát okolja a történtekért, és minden sikere ellenére úgy érzi, egy háborúban mindenki csak áldozat lehet.

Imdb | Hivatalos Honlap
2554 1 0 Film Izé
A "megbokrosodott"  versenyautó.

Képek 
1128 0 0 Sport Izé
Már megint egy optikai illúzió, bár volt már ehhez hasonló az itteni képek közt.
7867 2 12 Izé
Errtu: Aztán mit?
Szunyog: Valami kicsit benéztél...
fefe07: szerintem te szöke vagy mert KIBASZOTT HÜLYEVAGY már bocs
Mind a 12 komment
18 elképesztő karácsonyi babona!
525 0 0 Pink Izé
Back2Back
7405 3 10 Game Izé
nearo: Ügyes vagy
denisz22: Végignyomtam
barker: köszi!!!!!!!!
Mind a 10 komment
Régebbi postok...