REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megyeri Csilla után, Pirner Alma megnyilvánulása is nagy port kavart.
2951 0 9 Izé
palinkaman: Nem mindenkinek jött be úgy az élet, hogy az egészséges táplálkozásból, meg a tornázásbó [...]
vadonka: Arra célzok, hogy még a "szálkás" izomzat is sokkal gyorsabban alakul át zsírrá mint amikor v [...]
kerdojel: Szóval azt akarod mondani, ha nem edzel, akkor kevésbé leszel túlsúlyos? Az edzőtermi edzés n [...]
Mind a 9 komment
Azért van az a nézés, amitől az ember frászt kap
2704 0 5 Izé
akicker: Ha már vicces fejek, ezt a videót láttátok már? https://www.youtube.com/watch?v=KmtzQCSh6xk
vadonka: Orális szex közben a szemkontaktus ezzel a nővel amikor így néz rád. A hideg kiráz :D
vadonka: Áhh bazmeg nézni is rossz.
Mind a 5 komment
Ez minden gyerek álma
1890 0 0 Izé
Azért durva egy nagy darab nyers hússal, vegán buliba beállítani
2869 0 0 Izé
10 perces: Ahogyan elképzelem

1 perces: Amire azt hiszem így sikerül majd a rajz

10 másodperces: 1 óra rajzolás után ez a végeredmény :) 
3573 0 0 Izé
Nincs is cikibb annál, ha hajléktalannak nézik az embert, pláne akkor, ha csak segíteni próbál.
2004 0 0 Izé
Retró élet II. rész
1439 0 0 Izé
Icuka egy kicsit másképp
2258 0 0 Izé
Elsősegély gyorstalpaló
813 0 0 Izé
Ők tudják, hogy kell élni :)
1311 0 1 Izé
vadonka: Csináltam ilyet már. Szilikonos formába tettem a sok csokit és a sütőben hőlégkeverésen 60 [...]
Októbertől indul a befejező évad
2097 0 0 Film Izé
Itt aztán minden a kis- és nagydologról szól.
609 0 0 Izé
Az "emberi szökőkút" produkciója.
1709 0 1 Izé
a janek: Vártam az arany sugarat a végén...
Valaki már nagyon éhes :)
1210 0 3 Izé
VanZant: Képernyő megtisztítása: ✓ :P
Ravennë: Weimari vizsla, így kell kinéznie.
Parafadugó: Ránézve a jószágra, nem csodálom, hogy éhes.
Ti kipróbálnátok, milyen a retró élet?
2161 0 5 Izé
VanZant: Volt kispolákom, és a főfék, az nem bowdenes. Hanem hidraulikus. Csak a kézifék, a szivató, [...]
Dmckayals: Part II. https://www.youtube.com/watch?v=peXnsD-V7cE
VanZant: Nem jó a rendszám a kispopón: WTF ← ez jó lenne. ;D
Mind a 5 komment
Amikor kutyát kérsz és emut kapsz helyette
2293 0 0 Izé
Zseniális, ahogy a filmes hangok megszületnek. Végy egy narancsot kevés makarónival és már kész is a horrorfilm.
2521 0 0 Izé
Hát ezek sem delfinek :)
1537 0 0 Izé
Te mit tennél, ha egy lány arra kérne, hogy tartsd meg Neki a tükrét, amíg megborotválkozik? Egy ilyen után beleférne egy randi vele? ;)
1345 0 0 Izé
Ez nem egyszerű füstölés, ez művészet
11749 0 4 Izé
nemborz: NEM füst!
Tomi Demo: Az lehet, de az e-cigisek, pontosabban megnevezve a vaperek, igen komolyan veszik ezt a füst/gőz d [...]
Krea: A gőzölés olyan furán hangzott volna :)
Mind a 4 komment
Hát ma sem tudtuk meg, mi van egy Dark Webes csomagban 
1996 0 2 Izé
Dularl: Ugye tudod, hogy ez direkt kifigurázós videó?
vadonka: Túl van ez az egész dark-web misztifikálva. Már jó pár éve leálltam, de több mint 10 évet [...]
Gyönyörű kép készíthető, ezzel az aprócska trükkel
2999 0 4 Izé
Csádi: Nincsenek fotós cuccaim, de nem erre való a polárszűrő?
Dmckayals: Az becsillan, tükröződik, több vele a macera.
Csádi: Nem lenne egyszerűbb üveglapra rakni az ételeket és megfelelő szögből fotózni őket?
Mind a 4 komment
Amikor az ellenségből barát lesz...
1926 0 0 Film Izé
Remek rövidfilm mutatja be a fitness fejlődését, a szoknya tornától egészen a zumbáig.
2269 0 0 Izé
Ezt biztosan nem így tervezték...
3434 0 2 Izé
Pussytreehorse: Neki meg bisztos uj a zinternet,napi adag meglegyen mas nem szamit az se baj ha mar volt.Nem ertem m [...]
Jdredd: könyörgöm, legalább azt a qrva dátumot nézze már meg aki posztol... ezt is legalább 3/4ed ma [...]
Egylövetű Katyusa :)
2136 0 1 Izé
Jdredd: sosem fogják megtanulni ... összeszorított farpofából NEM lehet rakétát kilőni ... ehhez egy [...]
Ezt jól lemosta :)
2118 0 1 Izé
Jdredd: gerjed még v.ki a kamuvideókre? :(
Ilyen ha valaki metszően őszinte :)
1981 0 3 Izé
VanZant: Először azt hittem, mellényúltak az órájával a filmben. Qrva drága óra, gondoltam: https:// [...]
jalso: vezérpicsa :)
Jdredd: na...ez viszont odab@sz! :D
Isten éltessen, Magyarország!

Ezek lesznek az augusztus 20-ai programok.
879 0 1 Izé
Jdredd: Magyarország Kormánya .... kié? :o
A sikerhez vezető út nagyon fájdalmas, vajon megéri?
1934 0 0 Izé
Nem tudtam eldönteni ki sikít nőiesebben :)
1491 0 0 Izé
Azt hiszem Arnie-nak most nem Budapesten kellene lennie :)
2148 0 0 Izé
Régi komód, konyha szekrény, diszek és egy 5 hónapos sinka kan kutya eladó.

Mindössze 1000 Ft! A hülyének is megéri!!!
3180 0 0 Izé
Ezekben a ruhákban, akár jelmezbálba is mehetnének a lányok.
832 0 0 Izé
Milyen komoly arcot tudnak vágni hozzá :D

 
1760 0 2 Izé
VanZant: Ez nagyon beteg! :D XD
Jaca: Bakker, elsőre majdnem rávágtam, hogy mi az, hogy tudnak, mind a négy ugyanaz :D
Ha már unod a könnyed kis edzéseket, kapcsolj magasabb fokozatra :)
2673 0 0 Izé
Ebbe a parkba sem gyerekekkel megy az ember!
3604 0 0 Izé
Winkler Robi segít, hogy kedvet kapj egy Update sörre ;)
1528 0 1 Izé
sexdealer: Ahogy a Speak feat. Beres Zoo: I Don’t Wanna War című méltán világhírű dalában is elhangzo [...]
Ehhez még az ötös-lottó főnyereménye is kevés lenne...
3075 0 0 Izé
Ha egy zuhanyzás erejéig is nehezen válsz meg kedvenc kütyüjeidtől, vidd őket magaddal!
598 0 0 Izé
Régebbi postok...