REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kíváncsi vagy hol lakik a Vasember?
3705 0 1 Izé
rivaul: Biztos van több háza de ha ez az alap otthona akkor meglepő "szerénységben" él ahhoz képest m [...]
A Fradi-ultrások igazán értenek a hangulatteremtéshez
1880 0 0 Izé
Így készül egy Csillagok háborújás motor
1956 0 0 Izé
Ez a tréfa is csak a konzumidiotizmus térhódítása miatt működhet
2896 0 0 Izé
A Stranger Things gyerekszínészei már a jelentkező felvételeiken bizonyították, hogy mennyire tehetségesek
1638 0 0 Izé
A degeci szülők idén sem tétlenkedtek
2645 0 0 Izé
Fabrice Mathieu új mashupjában egy meteor eltalálja Hollywoodot és mindeki zombivá változik
1513 0 0 Izé
Tevepata tanítás, házimacskától való parázás és még sok más hülyeség, amit a riporterek októberben csináltak
4352 0 0 Izé
Ezúttal Valentino Rossi ellen állt ki a MOTOBOT
4101 0 0 Izé
Szóval így fogják a jövőben kirabolni az embereket
2286 0 0 Izé
Összeszedték a Forma1 10 legszerencsésebb balesetét
2493 0 0 Izé
A Hortobágy szépségét tényleg csak egy drón videón lehet visszaadni
1539 0 4 Izé
palinkaman: Sztem nem kell szélsőségekbe bocsátkozni. Valószínűleg nem a semmiért lett nemzeti park, maj [...]
Demente: Meglepődnél ha ismernél... Szerencsére pont a te válaszodból derül ki kire szavaztál, és ho [...]
roberto: A kommentedből alapján könnyen kitalálható, hogy kire szavaztál és, hogy a hazád eladnád é [...]
Mind a 4 komment
Szeretnék én is ilyen laza lenni 94 évesen
948 0 2 Izé
akicker: Azért az ugrónak is kell egy kis bátorság, hogy fel merje vinni a mamát. Lehet valaki bátor, m [...]
Szancso: Hidd el, te is ilyen laza leszel ebben a korban. De azt nem fogják látni, csak ha exhumálnak. ;D [...]
Így is meg lehet inni a reggeli kávét
864 0 0 Izé
Ha forgatókönyvet írnál, itt a tökéletes segítség a jó struktúra megalkotásához
1768 0 0 Izé
A NASA is halloweenezett

És egy rakat fura űrhangot közzétett.
1419 0 0 Izé
Az "Ész és Fasz vitája"

Avagy Varró Dánielnek megint elgurult a gyógyszere. :)
2107 0 0 Izé
Ez a videó ennek a lány apjának a melójába került

Mert a lányka felrakott a netre a videót, amiben egy még meg nem jelent telefont mutogat, az apuka munkahelyén.
3160 0 0 Izé
Az is csoda, hogy ez a 3 idióta nem csinált balesetet
2840 0 1 Izé
Ravennë: Megfogadtam, nem szólok a helyesírási hibákért, de hát na, két poszt egymás alatt. Úgy lát [...]
Ez a távirányítható óriás robotkar olyan, mintha egy szuperhősfilm főgonoszáé lenne
1284 0 2 Izé
sztewe: Jogos, de szerintem még mindig nem tart ott a tudomány hogy hosszú távon energiával tudná ell [...]
vadonka: Az exoskeletont nagyon gyorsan letudták a végén. Pedig abban lenne nagy potenciál, főleg a had [...]
Nem tudok nem röhögni ezen a csávón
4131 0 0 Izé
A hideg idő beköszöntével még hasznos is lehet Colin Furze új őrült alkotása
1428 0 0 Izé
Időzítés és perspektíva

A fotózás két fő szabálya.
1770 0 0 Izé
Ha nem tudnád hogyan kell ősszel vezetni, a  magyar rendőrség segít
802 0 0 Izé
Én ezeket hívom úgy, hogy csönttörő mutatványok

Persze Joe Atkins profi, és ezért ő jóval ügyesebb, mint én.
1573 0 0 Izé
Nézd meg a Nürburgring összeállításában a legszerencsésebb sofőröket
3205 0 0 Izé
A Skodával most az időben is utazhatsz

Persze csak virtuálisan.
949 0 0 Izé
Hogy van az, hogy sosem egy szuzukisről kerülnek fel a netre ilyen videók?
3629 0 2 Izé
sapkabarna: A környéket nem ismerők kedvéért: a BMW-s nem egyszerűen feltartotta a nínóautót, hanem am [...]
hawkeye: Mert a szuzukis anno nem tudta pénzzel kitömni a vizsgabiztost. És a szuzukisnak most sincs pénz [...]
A srácok a tömeges öngyilkossági rekordra hajtanak
2618 0 0 Izé
A halloweeni light show minden évben megunhatatlan
1246 0 0 Izé
Tudjuk, hogy szerettek kárörvendeni, ezért most itt egy októberi válogatás
4362 0 0 Izé
Igazán tökös lett ez a halloweeni stop motion
1625 0 0 Izé
Ha Baz Luhrmann rendez egy reklámot, amellett nem lehet szó nélkül elmenni
1821 0 0 Izé
Simone Giertz még mindig borzalmas robotépítés terén
2772 0 1 Izé
Cshabi: Egy régi klasszikus jutott eszembe erről: https://www.youtube.com/watch?v=n_1apYo6-Ow
Magyarország nem csak nyáron, ősszel is csodás
1379 0 0 Izé
Ha a horoszkóp alakok rémálomszerű szörnyek lennének
3074 0 1 Izé
vadonka: A szüzet és a bakot azért én szívesen látnám álmaimban :D
Fájdalom, de sosem leszünk olyan menők, mint ez a panda
1451 0 0 Izé
"Nem szokott ilyesmit csinálni, csak önöket tiszteli meg ezzel a viselkedéssel"
2488 0 0 Izé
Unalom ellen nézegess egy online sajtboltot, ahol a szemed láttára szeletelik a sajtot
2238 0 0 Izé
Gyerekek és a zsebpénz

Avagy, szerintetek mennyi költőpénz jár egy gyerek?
1578 0 1 Izé
akicker: Mennyi jár? Pont annyi, amennyit a törvény előír. Minden más afölött csak jutalom. Úgy, min [...]
Régebbi postok...