REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
CubeStormer II - egy újabb Rubik kocka kirakó robot
4491 2 8 Izé
bungle: http://444.hu/2016/01/24/megjott-a-robot-ami-egy-masodperc-alatt-rakja-ki-a-rubik-kockat
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=X0pFZG7j5cE
sahinel: http://www.youtube.com/watch?v=REsEgrhmMjc
Mind a 8 komment
Volt már ilyen videó 4 éve... most itt egy újabb csúzlis móka.

Van csobbanós verziója is.

Te melyiket próbálnád ki? :)
9773 0 30 Izé
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?feature=iv&annotation_id=annotation_185280&src_vid=BNZCZsHJIR8&v=4B36Lr [...]
morcos: 1. Felőlem ott és úgy szerzi meg egy pályakezdő a tapasztalatait ahol akarja, csak ne nálunk t [...]
Remi Gaillard: bányásznék én de mit és hol? Egy nagyon jó termelői országból eladósodott bank ország let [...]
Mind a 30 komment
Ütközés 200-zal: a csomag is belehalna!
4491 0 4 Autó Izé
rebecca: nem ez a veszélyes - itt max a temetési költségeket kell a családnak a cascobol fedezni szarabb [...]
M.Andreas: Pff, így pakoljátok neki, vesedonorok. Legalább a vesétek maradjon meg! -.-
Nope: Először úgy voltam vele, hogy "Istenem ... 5 és fél perces videó 2 másodperc lényegért!", d [...]
Mind a 4 komment
"Úristen, majdnem elütötte szegény kutyát!" ;D
10947 0 14 Izé
focuskoma: :) http://www.keptelenseg.hu/keptelenseg/meglepi-55052
Remi Gaillard: Meg esze...
ADYY: A kutyának van füle, meg reflexei :D
Mind a 14 komment
 Egy újabb minimixem. Ez electro-trance stílusú lett, de remélem tetszeni fog. Hallgassátok! 
959 0 0 Zene Izé
Drew Manning személyi edző 6 hónapig egészségtelenül kajál és nem edz, hogy aztán újabb 6 hónap alatt formába hozza magát. A terv első fele már egész jól sikerült. :)
11670 1 36 Izé
bungle: Erről el is feledkeztem... májusban lejárt az 1 év. Mire rájöttem, hogy alul a csúszkát kell [...]
bungle: Kezd normalizálódni. :)
bungle: Én úgy látom hízott, nem is keveset. Mondjuk a szakáll az általában jó tokatakaró. :D
Mind a 36 komment
Ultimate Battlefield 3 Simulator
6434 1 13 Izé
Dedudi: Ez engem kicsit a "Gamer" című filmre emlékeztet. Amúgy nagyon tetszik ez az egész dolog, szer [...]
Winston: Még 1-2 generáció és már nem is fogják érteni, hogy mi az a WSAD...
.::JunKieEQ::.: Futkorássz a gömbön belül, és nincs szükség rögzítésre... :)
Mind a 13 komment
A barom...
(szerintem kellene egy "agyhalál" kategória)
10928 1 17 Izé
lorem_ipsum: Ugyan azért amiért bukót kell hordanod, amiért tilos a kábszer, amiért a fiatalkorúak nem fog [...]
Nas: Pl. akiknek utána az a feladatuk, hogy összelegózzanak. Ha tűzoltó, mentős lennék én is unn [...]
Tooni: Azután legfeljebb a szerveidnek örülhet, jobb esetben.
Mind a 17 komment
The Good, The Bad and The Undead - zombis western webes sorozat (már ha összetarhálják rá a pénzt).
2053 0 0 Film Izé
Ámulatba ejtő tehetség az utcán.
10892 15 25 Izé
brier: fantasztikus, ez az igazi művész!!! közel 7 perc alatt milyen csodálatosat alkotott...habár ami [...]
Tapioboy: Én az ilyet hívom művésznek, és nem azokat akik kriksz-krasz szarokat adnak el több milláért [...]
Remi Gaillard: EGY azon dolgok közül amit hajlandó lennék megvenni mintsem, hogy letöltsem.. :D
Mind a 25 komment
Na ezt csinálja utána valaki könnyek nélkül! :)
5440 0 17 Izé
piton78: Ez egy Ogre! (Hagymasrác)
Balintos: ha jól választ hagymát, nem nagy mutatvány de finomabb a fokhagyma gerezdenként
Békatallér: Öcsém is így evett hagymát. Amikor megemlítettük, "leöblítette" pár gerezd fokhagymával, h [...]
Mind a 17 komment
A vulkáni fiziológia egy kicsit más..

A lehető legjobb SFW kép ez. Vonatkozó magyar kép pedig itt.
6176 0 2 Izé
Bogi22: hehe :D
Dmckayals: Asztalosok előnyben :D
Ugye ilyet kértek karácsonyra?! :D
10529 1 16 Izé
Ctx Twin: Ugyanezeket megcsinálom segédeszköz nélkül :)
Bekomman: Fetrengtem a röhögéstől
morcos: Nagyon beteg.
Mind a 16 komment
Milyen "segítőkész" emberek vannak... A kínai Foshan városának piacán egy teherautó elütött egy kétéves kislányt. A következő pár percben 18 járókelő nézte a vérző kislányt, anélkül, hogy segített volna. Ráadásul még egy teherautó áthajtott rajta...

Figyelem! Megrázó videó!
7873 4 74 Izé
7sleeper: miért kellett volna "feltalálni"? egy természetes és egyben szükségszerű önkéntelen lépés [...]
CRaPtRaSH: Várható volt, hogy nem húzza sokáig :(
rivaul: Tegnap este lekapcsoltak a gépekről olyan súlyosak voltak a sérülései. :( Szomorú hogy idáig [...]
Mind a 74 komment
Ukrajnában már két labdával nyomják a focit.

Másik videó

Hivatalos oldal
944 0 0 Sport Izé
Létezik egy úriember, akit Mike Ryanek hívnak, de sajnos sokan nem ismerik Őt. Pedig elképesztő képességekkel rendelkezik és vakmerő mutatványokra is képes. Legyen szó gymkhanáról, driftről vagy akár hegyi felfutásról, Mike mindenben jó! Úgy vallja a méret nem számít, így mindezeket egy bődületesen erős kamionnal tolja.
2362 1 1 Autó Izé
Sörfi: 3:28-nél a kamionján azt írja: Size Matters, vagyis a méret a lényeg... Az első videó címe i [...]
Ugróiskola mókusoknak :)
5004 1 10 Izé
Holy ghost: Ez miért trolkodás???? Tudod mi a trolkodás? Az itt kommentelők 80%-a!!!Mármint nem pont itt ha [...]
BullFrog: Miért trollkodsz? Nincs jobb dolgod?
Adiboy: na lássuk mikor jönnek a kritizálok akik állatkínzásnak hívják ezt is ... am tényleg nagyo [...]
Mind a 10 komment
Szerintetek se talált ez az ütés?

(Amúgy szépen lefeküdt. :D)
2156 0 4 Sport Izé
pumukli: Ben11 jól látja
Maccoyi: :D
Beni0503: nyomogassátok a 6ost :D
Mind a 4 komment
Hogyan előzzük meg a fertőzést utazás során?
242 0 0 Pink Izé
Megelőzhető a cukorbetegség?
305 0 0 Pink Izé
Edzőtermi gyakorlatok - Egyszerű edzésterv kezdőknek
671 0 0 Pink Izé
Miért ment át a kormorán az úton?
9015 0 16 Izé
7sleeper: ha 35 perc akkor a mentő, s ha 42 akkor a hullaszállító ;-)
eniko: es ha ezt egy ember csinalja, 2 perc s a rendorok elviszik :))
Nusihusi: Mert 1 kicsit meg van zakkanva:D
Mind a 16 komment
2 (süket?) brazil úriember vitája
7271 1 10 Izé
7sleeper: az a beszélgetés pedig így folytatódott: -Akkor beírjuk szépen ebbe a rubrikába itt népszá [...]
bungle: - És milyen a hallása, Rezedák bácsi? - Római katolikus!
7sleeper: -kurva anyád! -mi van? gúvadt a nyál?! hülye vagy?? -igen süket vagyok, ahogy te is bazdmeg!!
Mind a 10 komment
Foghúzás után - A fogorvos tanácsai
545 0 0 Pink Izé
Extrém zsírégető úszás
574 0 0 Pink Izé
Sean Paul - Gimme The Light 

A sok DNB-s posztjaim után egy kis Sean Paul ;) Nem tudok leszakadni erről a számról,minden nap elhangzik vagy 20-szor de nem unom meg...
860 0 0 Zene Izé
Az üzenet

Biztos, hogy érted a reklámok igazi mondanivalóját?
10423 2 224 Izé
bungle: norbertvincze küldte (PPP postból is elég évente egy. Még talán sok is). URL: http://www.youtu [...]
Tooni: Biztos nem véletlen az sem, hogy 222.-ik a hsz.-om, ami a 666 harmada, mi más miatt, ha nem épp a [...]
Tooni: Látod, ezért is mondom ezeknek az összeesküvés-hívőknek, hogy butaság részükről azt hinni [...]
Mind a 224 komment
Underworld - Crocodile
525 0 0 Zene Izé
Bulgáriában sem unatkoznak az X-faktor nézői. ;)
14232 3 19 Izé
blackmumus: legalább kihasználta a teret. minden irányba :D
szaboistvan007: Néha kezdem azt hinni, hogy az ilyeneket direkt (értsd pénzért) teszik bele ezekbe a műsorokba, [...]
zeshka: Minősíthetetlen hang, ellenben gyönyörű vetődés :-)
Mind a 19 komment
Élvezetes fogyási tipp hölgyeknek és bizonyos uraknak. ;)
5735 2 2 Izé
Asha: Hát ez nagyon jó ! Nálunk lehet, hogy fel sem ülne senki alapból.
Findzs: Hogy beindultak már a szégyentelenek :)
Rózsa Sándor a lovát, John McLane a kocsiját ugratja ;)
5712 0 4 Izé
Tooni: :D:D:D Aki nem nyom egyszerre, nem kap posztot estére, Mert a szöveg olyan jó, videónak az való [...]
Ravennë: Én azt hittem, ilyenkor amolyan csapat összekovácsoló szertartásként, egyszerre nyomjátok meg [...]
bungle: Ezek közös postok, van hogy valamelyikőnk talál egy videót/linket, de nincs hozzá szöveg ötl [...]
Mind a 4 komment
 Az ukulele mestere
633 0 0 Zene Izé
Creeper World User Space
7520 4 4 Game Izé
erik212: Van egy játék a Minecraft és abban a Creeper a robbanó zombi láma XD De egyébként nagyon jó [...]
M.Andreas: Hát ez nagyon kemény, már álmomban forgolódva is területet foglalok és energiát gyűjtök... [...]
CS1985: jól van gyerekek, játszatok :-) nekem is egyik nagy kedvencem ez a játék-örülök, hogy nektek [...]
Mind a 4 komment
Mit szólnál, ha faterod azzal szórakozna, hogy minden reggel más jelmezben integet utánad, amikor iskolába mész?
3897 0 2 Izé
sahinel: Volt a Metro-ban is pár hónapja de már nem emlékeszem miért kezdte el. A gyerek egy párszor ci [...]
Ravennë: Örülnék neki, várnám, hogy mivel rukkol elő újra, legalább lenne egy ok, amiért kedvet kapn [...]
Légy fitt, friss és üde!
260 0 0 Pink Izé
Ugrópók vs méh

Tippeljetek, melyik kerül ki győztesen!
5395 0 14 Izé
Cableguy: a virág :)
Ravennë: Én azt vártam, mikor szabadul fel mérges gáz a virág porzóiból és öli meg mindkettőjüket. [...]
Nomen est Omen: tippeljetek, miért a pók a ragadozó... :D nem véletlenül :)) a méhecske kis herbalismer :DDD
Mind a 14 komment
Joseph-Ferdinand Cheval (1836-1924) francia vidéki postás 43 éves korában, egyik levélkihordói útján megbotlott egy kőben, felvette, és hirtelen az jutott az eszébe, hogy miért is ne építhetne olyan palotát, amelyet a természet által spontán létrehozott alakzatok díszítenek. A Palais Idéál végül 33 évi munkával jött létre, és ma a vízionárius építészet korai és kiemelkedő példájának számít, mely évente 100 000 látogatót vonz a francia Hauterives kisvárosába.

2832 3 7 Izé
Öcsi: Nekem erről a Taródi vár jutott eszembe http://hu.wikipedia.org/wiki/Tar%C3%B3di-v%C3%A1r
bungle: Dédnagybátyám, Monoszlóy Dezső verse: Kőtalicska Hol Ferdinand Cheval talicskája nyugszik d [...]
cripio: nekem Gaudi ugrott be róla
Mind a 7 komment
Unalom helyett érezd jól magad!
1431 0 0 Pink Izé
 party rock anthem kicsit másképp :)

 (Ohio University Marching 110 - The Party Rock Anthem)
1657 3 1 Zene Izé
messias33: nekem tetszik :) elég jól nyomják :D
High Contrast feat Tiësto and Underworld - The First Note Is Silent
1434 2 2 Zene Izé
HoPpY: Tényleg fantasztikus lett!!
gundul: tucsok megint betaláltál :) MEKKORA ZENE OMG!!!
Régebbi postok...