REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A jojóeffektust - nem tetszik az ördögi kör? Lépj ki belőle!
627 0 2 Pink Izé
fincsimi: @Nas hozzászólását lájkolom.
Nas: ...és hagyd a picsába a fogyókúrát, inkább emeld fel a segged a székből, és kezd el mozogni [...]
Ezmiez?

Tippeket a kommentekbe!
11865 2 23 Izé
zodiac: Nem a vízöntő?
Lali4: mérleg osztálytársam mondta
sf: repülőgép anyahajó
Mind a 23 komment
No Strings Attached - Csak szexre kellesz

Nem hiszem el, hogy ez még nem volt! (Egyébként bárki, aki regisztrált küldjön nyugodtan, mindenféle neki tetsző filmről posztot!)

A cím, már sejteti is az alapkoncepciót. Két jóbarát, (a trendeket figyelmen kívül hagyva külön neműek. :)) egy rakat pia, és meg is van a baj. Már ha baj az ha lefekszünk egy barátunkkal. Innen meg jön minden férfi álma. A szex jó volt, de barátok vagyunk, ergo folytassuk tovább, de minden kötöttség nélkül. Illetve egy azért van. Nincs szerelem. (Na persze, mekkora klisé már!)
2855 1 2 Film Izé
BullFrog: Azért ne ragadtasd el magad :D Ha uew boll rendezné, nem lenne benne Portman.
go-free: natalie portman benne van, innentől az sem érdekelne ha uwe boll rendezné... :D
Orvostanhallgatóknak kötelező darab. ;)
6195 3 5 Izé
Laretta: Nagyon király... Sztetoszkópos fülhallgató :D Nekem kell egy ilyen.....
Timarq: basszus, ez nagyon király :DDD KELL!!! és tényleg nem vennék észre ha zenét hallgatnék:DDDD
fricci10: *hol
Mind a 5 komment
Keith Emerson - The Church (La Chiesa)

Egy templomban játszódó horrorfilm kőkemény goth-industrial hangulatú filmzenéje, nem mellesleg a budai Mátyás templomot használták helyszínként
751 1 0 Zene Izé
Boszorkányos arcpakolások a konyhából
692 0 0 Pink Izé
"Jobb, ha félreálltok..." :D

Ha nem rémlik a post szöveg... ;)
15660 3 22 Izé
Mr.T.: Perverz!
lb7: Esetleg fingjanak is? :D
Mr.T.: Javasolnám, hogy Subba Zsazsát fogja le két latexruhás köcsög és három japcsi kisgyerek mezt [...]
Mind a 22 komment
Freestylers ft. Pendulum - Painkiller (KouncilHouse Remix)
1047 0 1 Zene Izé
naezazamaz: Hatalmas!!!!!! Nagyon nagyon nagyon :D Köszönet Thimi!
500 kortárs fotós bemutatása egy oldalon.

Korrekt kis összeállítás! :)
1103 1 0 Art Izé
Hogy a költözés ne rémálom legyen...
464 0 0 Pink Izé
Vajon tényleg kiderült a Coca-Cola eredeti szupertitkos receptje?

Magyar cikk.

A Coca-Cola cáfolja.
8401 2 28 Izé
gogeta565: valameik nap pont erröl volt szó tv-be és megcsinálták : - D oan nagy palack nekem is kell :D
Swordfish: Csak egy kis foszforsav, de a csontjaidnak ugyanolyan "jót" tesz az is :DD
Nusihusi: Remélem, nincs benne fluorid:P
Mind a 28 komment
Egy facebook közösség által írt dal!

Pákesz!
530 0 0 Zene Izé
Ha még nem láttatok volna igazi csokigolyót... :D
7273 2 8 Izé
dusza ági: szánalmas.....,
Nusihusi: XD Gusztustalan zsírcsöcsökXD
lb7: Nos igen...az a csokornyakkendő nagyon kell oda, attól sokkal "szekszibb" :P :D
Mind a 8 komment
Akreel Kooler sounds
929 0 0 Zene Izé
Google Body Browser

Egy remek új koncepció a Google-tól, nagyon érdemes megnézni, akár itt ki is tudjátok próbálni. Remek szórakozás annak akit érdekel az anatómia és szeretne a szervei közt böngészgetni. :)
8236 12 14 Izé
Kovi87: Köszi a postot, hasznos lehet kutakodni a szervek közt :] Nekem Firefox 4.0b12pre verzióval tök [...]
komcsi: Téged lehet lebaszni, hogy miért nem működik?! :D
ebay: én kűldtem be a témát. nekem köszönjétek hát nem szuper?
Mind a 14 komment
Salvus - Ketten egyedül

A frissen megjelent Önharckép című lemezről a klippes nóta. A zenekar honlapjáról ingyen letölthető az egész lemez.

Lemezbemutató koncert: Február 18. péntek - Dürer Kert kisterem
537 0 2 Zene Izé
Grimmgirl: lemezbemuti q rva jó volt!!!!
SirObrew: 10/10 es mind2 albumuk. Érdemes meghallgatni.
Lise Charmel 2011-es fehérnemű divatbemutató.

Az eseményről további képek itt.
9893 2 16 Izé
nellcsy: A fekete egybecucc bejön! :)
termi-nator: "semmi baj a lanyok alkataval de hogy a segge mindnek lottyedt az gaaz" "Nekem is feltűnt hogy egyi [...]
Mr.T.: http://pics.coldline.hu/pics/174475-20110215-oZ9pYz.jpg
Mind a 16 komment
Wifi a tömegközlekedésben.

Véleményetek szerint nem lenne ettől fontosabb fejlesztés, amit végre kellene hajtani a cikkben említett társaságok házatáján?

Ti használtok, illetve használnátok wifit ilyen formában?
4853 1 35 Izé
Zeppelin01: Úristen! A végén még takarítani is fognak
Derill: használnám a buszon a wifit, de mivel liliputi kínaiakra van tervezve az ülések közötti távk [...]
Mr.T.: Nem rossz... :)
Mind a 35 komment
A mai napi tippelős: mi történt az autópályán?

Tippeket kommentbe! :)
15124 1 42 Izé
Kamikaze: Ja tényleg... Én dobtam 1 seggest !
Nusihusi: Első ránézésre olyan, mintha füstölne 1 kamion:D Egyébként elég idióta a sofőr:S
Goppo: Te voltál az kamikaze. ...
Mind a 42 komment
Álláskeresés a közösségi médiában. Van egy erre a célra kitalált közösségi oldal, a LinkedIn, ahol ingyen regisztrálhatsz és megtalálhatod leendő munkahelyedet, vagy fejvadászok ajánlhatják fel álmaid munkáját. 
800 0 1 Pink Izé
Errtu: Kár, hogy itthon azt se tudják, hogy mi is ez... :(
Figyelem, figyelem!

Személyvonat érkezik az egyes vágányon. A szerelvény nem áll meg, csak lassít, így megkérjük utasainkat a precíz és gyors  felszállás kivitelezésére. Köszönjük. :)
14032 1 8 Izé
blackmumus: ha megkérdezitek nagyszüleiteket szerintem tudnak hasonló példát mondani, ugyanis hazánkban a [...]
Kuly: ... ők már ezt teljesen megszokták! :-)
Nusihusi: Ez nem vicces, hanem szomorú. Ráadásul elég baleset veszélyes:D
Mind a 8 komment
X-Men: First Class előzetes. Konkrétan odab*sz.
A professzort James McAvoy (Wanted), Magnetót pedig Michael Fassbender (Becstelen brigantyk) játssza, míg a rendezői székben a Kick-Asst és a Tortát jegyző Matthew Vaughn foglal helyet. Gyilkos kombináció.
2431 1 5 Film Izé
kasy: Szinkronos előzetes: http://www.youtube.com/watch?v=d-sgsX76-UI
Tooni: Minden kérdésedre ott a válasz az 1-es kommentben, csak végig kell olvasni.
axenomorph: Magneto miért is hülye? Xavierrel az oldalán nem volt mindig szociopata világmegváltó, a prof [...]
Mind a 5 komment
Egy kis nasi, ami mindig kéznél van... ;)
14328 5 18 Izé
BusKeyCome: Lehet, hogy pont ez a helyzet a kisasszonnyal.
lb7: Ó, hogy rohadna ki a bele az ilyennek!
Kuly: Kissé durva. El tudom képzelni, hogy otthon spórolnak a vízzel és nem húzzák le a klotyót. K [...]
Mind a 18 komment
"Utolsó kívánságom, hogy a kocsimmal együtt temessenek el." :D
9870 1 2 Izé
Kuly: Azt gondoltam, ott marad.
Zsottika: Mégis mit várt?Meleg hógolyót?
Cukormókus - a világ egyik "legédesebb" állata. :)
8185 9 16 Izé
Kuly: Lehet a macskák megijednek tőle.
Killer81: Ez valami felső kategóriás macskanasi ? :P
brier: jaj hogy cukkerbogyóznám össze meg vissza a kis bubos pofijukat, egyemmeg a kis golyó szemeiket [...]
Mind a 16 komment
Directed Blocks
4681 0 0 Game Izé
Néha nehéz a felfelé vezető út... de legalább nem kell kondibérlet. ;)
12916 2 10 Izé
Kuly: :-) ... csak nem szabad feladni!
Szancso: Ki emlékszik a múltkori áramszünetre? 2 órát álltam a mozgólépcsőn!:) Bakker.
sahinel: Mozgólépcsőn én sem állnék le vele dumálni. Egyébként csak erélyesen megfogta ha már enny [...]
Mind a 10 komment
A leggiccsesebb Valentin-napi ajándékok (a képre kattintva egy hasonló cikk jön be).

Ha találtok még giccses ajándékokat, írjátok a kommentekbe! :)
5936 3 32 Izé
lb7: http://i.imgur.com/4Wjd1.jpg :DDD
bungle: Három pénisz pálinka: az ideális Valentin napi ajándék? http://hir.ize.hu/comments.php?post_i [...]
Mr.T.: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168933_187717621260592_111530928879262_521764_1115132 [...]
Mind a 32 komment
Kopasz barátaim, ti ezt felvennétek? :D
8816 2 8 Izé
Lawrence: Jaja ...direkt kikockáztam és összeraktam a két inget :) máshogy van a minta rajta :D
Tooni: Az első borotválás előtt még mindenkinek egyforma a feje :)
Mr.T.: Érdekesebb lett volna ha ilyen Happy Tree Friends stílusban fejbőr nélkül veszi le a sisakot.
Mind a 8 komment
Nemcak kici kövér hobbitoknak ajánlok egy jó kisz hobbit: így épíccetek hobbit házat, dráágaszágaim. ;)

Pár régebbi földház.
9117 7 10 Izé
Laretta: Nem is néz ki rosszul! :D
Tooni: Meg hajótörött!
Nas: Pálmafa is lesz körülötte? Úgy az igazi. :)
Mind a 10 komment
 Mikor az ötlet találkozik a a pénzel.
745 0 0 Zene Izé
Minden évben felrakjuk a Super Bowl reklámokat, idén se hagyjátok ki őket! :)

Írjátok a kommentekbe az idei kedvenc reklámotokat. :)
15767 8 30 Izé
bungle: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=Wq58zS4_jvM Szöveg: "Audi Super Bowl reklám - [...]
julis123: Best Buy Big Game Spot with Bieber and Ozzy :D Volkswagen: The Force
biokaja: Nem tudom feltűnt -e de ez nem videó ^^
Mind a 30 komment
Készül a világ leggyorsabb autója - a Bloodhound, vagyis véreb névre keresztelt járgányt egy vadászgép hajtóműve és egy rakéta hajtja, végsebessége 1600 km/h lesz. Papíron már az összes mérnöki kihívást megoldották a légellenállástól az 1300 km/h környékén bekövetkező hangrobbanás kezeléséig.
2147 1 0 Autó Izé
Kéménybontás jómunkásember módra. :D
13998 2 11 Izé
hawkeye: Bolond tótok.... :)
Zsottika: Hajmáskéren pár éve egy öreg pali a melléképületét,2db orosz gyalogsági gránáttal bontot [...]
pityaa: De a kamerás már meg sem lepődött, lehet ez egy teljesen átlagos nap! :)
Mind a 11 komment
Mardek

Az első rész volt már itt, azóta megérkezett a folytatás: a második és a harmadik rész is. Érdemes! (főleg úgy, ha sorban csinálja az ember, a save file-ok átvihetők következő chapterre)
2182 0 0 Game Izé
Egy "új" sport Németországból, ahol egy ilyen homokóra formájú székkel kell mindenféle trükköt végrehajtani.

Szerintem ez nekünk nem újdonság, mert anyáink már a nyolcvanas és a kilencvenes években ablakpucolás közben a pilleszékkel sokkal látványosabb trükkökre voltak képesek. :D
6285 1 7 Sport Izé
papos: ilyet hol lehet venni? kell
tremor: ez nagyon gagyi...
Csolt: Hát ez valami borzalmasan béna! :D
Mind a 7 komment
Following

A film egy Londonban élő fiatalemberről szól, aki írónak képzelve magát a tömegből kiszúr valakit, majd követni kezdi. Saját magát azzal áltatja, hogy anyagot gyűjt készülő regényéhez, érdekes arcokat keres, pedig valójában a nagyvárosi magány ellen próbál küzdeni. A gondok akkor kezdődnek, amikor az egyik követett kiszúrja, hogy követik, majd ezt számonkéri tőle. Kiderül, hogy ő egy tolvaj, aki fokozatosan a befolyása alá vonja a fiút... Persze ez sem ilyen egyszerű... Innen még számtalan hajtűkanyart vesz a történet, mire eljut a remek befejezésig.

A Memento és az általa szerzett hírnév előtt két évvel Christopher Nolan elkészítette ezt a több fesztiváldíjat is megnyert alkotást. A Following egy könnyen fogyasztható, csavarokal telepakolt, minimális költségvetésű mozi, amellyel többek közt a rendező sajátos védjegyeit is kiépítette.
984 0 3 Film Izé
axenomorph: Szerinted? :)
kuri91: érdekesnek tartom, hogy a filmben (szerintem nem árulok el túl nagy titkot) a betörőt Cobb-nak [...]
axenomorph: Nolan összes filmjét láttam, és szerintem ez a legfaszább (a Mementóval holtversenyben). Valam [...]
Látványos tudomány - a Galileo Galilei féle hőmérő.

Működési elve: hő hatására a folyadékban lebegő tárgyak relatív sűrűsége megváltozik, így vagy lesüllyednek vagy feljönnek a közeg tetejére. A mérőeszköznek nagy a hőtehetetlensége, és több úszóval kb. fokonkénti hőmérsékletváltozás jelezhető, szűk tartományban.
8172 8 11 Izé
Kuly: Nem gondoltam volna, hogy ide kerül egyszer egy Galileo hőmérce. Van olcsó és drága verzió.Ki [...]
eerix: már nagyon régóta szeretnék ilyet, de ami jól is néz ki, az már drága :(
Nusihusi: Jól néz ki, de maradok a hagyományos hőmérőnél:D
Mind a 11 komment
Akcióban Vad Bill a Utah State főiskolás kosárlabda csapat egyik vezérszurkolója. :D

Más módon is zavarba lehet hozni a büntetődobáshoz készülő játékost. ;)
1610 0 0 Sport Izé
Eközben Norvégiában...

(Sikerült videóra rögzíteni a még sosem látott "korcsolyás fókaembert" és annak viselkedését. :D)
14451 9 27 Izé
Nas: *kávét
Nas: Nem mondod. :D Hát itt is mindegyik meleg cucc nélkül jár, de aztán issza is literszámra a for [...]
Kuly: Nem bírja kivárni a nyarat! :-)
Mind a 27 komment
Régebbi postok...