REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az X-akták zenéjét eredetileg is tereminen kellett volna játszani :)
2540 0 1 Izé
hawkeye: Hát az úrnak elég harmatos a teremin játéka. Illényi Katica ezt mesterfokon műveli: https:/ [...]
Így néz ki természetfilmként a bulizó emberek párzása
5878 0 1 Izé
hawkeye: Ez jó.... :)
Mutatom, hogy miért nem szabad egy országra kétszer is atomot dobni
1545 0 0 Izé
Azt hinnéd egy ilyen szörnyeteg lomha lesz, de aztán...
3364 0 0 Izé
Észak-Korea meghívott pár újságírót az atomlétesítményük lerombolására

Ők meg ilyen felvételeket készítettek.
2232 0 0 Izé
Ha enyhén paranoid vagy, erre a cuccra nagy szükséged van
2410 0 3 Izé
mun: Be tudod állítani a gépen, hogy ha egy külső mikrofont csatlakoztatsz, akkor kapcsolja ki az in [...]
jur3l: De, De nem is arra való, hogy az ember beszélni tudjon. -.-
Csádi: Jó poén. Főleg az ára. Kész szerencse, hogy akciós. Nem ismerem a laptopokat, de az ott oldalt [...]
Íme, egy kacsalábon forgó palota, vagyis erdei faházikó, amire mind vágytunk gyerekkorunkban
2133 0 0 Izé
Az orosz utakhoz képest a hazaiak nem is olyan rosszak
7179 0 0 Izé
Elena Gnut tortái már inkább szobrok, mint sütemények
1154 0 0 Izé
Ilyen az, ha a Sárkányok Anyja stockfotókat parodizál
2136 0 1 Izé
Csádi: Olyan április elseje hangulata van a videónak.
A hősök köztünk élnek, csak nem bújnak nevetséges gumirucikba

De ez a csávó, a ruhát leszámítva, tényleg olyan mint a Pókember.
2746 0 1 Izé
Neo: Ezt a hírt se fogjuk látni az M1-en, ahogy egy "migráns" gyereket ment. :P
A Tolvajtempóban nem loptak ilyen gyorsan kocsit, mint ezek a srácok
2991 0 2 Izé
Ravennë: Ja semmi, most olvastam el a youtube leírást/hozzászólást...
Ravennë: Nem értek hozzá, mit csinál a srác azzal a fekete "dobozzal"? Blokkol valami riasztófélét?
Nézd meg ezt a videót, és többet sose szakadj meg cipekedés közben!
3165 0 0 Izé
Hogy nem lehet észrevenni egy gyökkettővel döcögő gőzöst?
3301 0 5 Izé
Dmckayals: Szerintem csak nem akarta lekésni...
vadonka: vagy a haverja cukkolta: "hang vagy nekirongyolni a vonatnak buzi!"
hawkeye: Úgy tűnik a hollandok közt is van pár sötét elme... Vagy egy migráncs volt a sofőr, aki nyu [...]
Mind a 5 komment
Szóval, így készül a pattogatott kukorica!

Jó, nem, de akkor is, ez egy elég látványos mezőgazdasági beavatkozás.
2582 0 4 Izé
Szancso: "Felperzselt föld" ;)
Dmckayals: És ha egyből utána vetnek, akkor még a föld is jó meleg. :D
sapkabarna: Leégetik a gazt, de főleg a felszínközeli gyommagvakat. És UTÁNA vetik be a haszonnövénnyel. [...]
Mind a 4 komment
Jó meló lehet a Vice-nál újságírónak lenni

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt az őrült hippi fesztivált én bevállaltam volna.
2086 0 1 Izé
Kiscsuri: Nem értem, miért kell az "őrült" a hippi(ez lenne a hippi :D?) feszivál elé?
Csak akkor nézd meg ezt a 8k-s videót Japánról, ha nem bánod, hogy visszafoghatatlan vágyat érzel majd arra, hogy oda utazz
2368 0 1 Izé
Icepick: Nem rossz, de én inkább ide mennék: https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ
Ezen az oldalon egy AI-nek köszönhetően megtudhatod, milyen hangja van a képeknek
1362 0 4 Izé
Lawrence: Ok akkor gyíkember :D Köszi a választ. Csak elég kellemetlen pl. család, gyerekek, suli stb. k [...]
velo: teljesen jogos, eszembe jutott nekem is már utólag, csak nem lehet szerkeszteni a hsz-t, szóval s [...]
Lawrence: Legalább egy NSFW-t ide írhattál volna a kommentedhez ha már ekkora gyík vagy.
Mind a 4 komment
Lehet hogy nem túl praktikus, de elég menő egy hinta a házban
1226 0 0 Izé
A robik hétköznapi életét képzelte el Nicolas Bigot
1747 0 1 Izé
Tóth József: Hm. A fejet kézben tartós képről sok minden eszembe jutott. Pl: könnyen tudja ellenőrizni az i [...]
Azért én remélem nem ez a hivatalos módja az autók felrakásának egy trélerre
1955 0 3 Izé
Nebel: Erős a gyanúm, hogy ez a kocsi a bontóba ment a trélerrel azért került így fel rá.
Jaca: Na igen, azok nem díszlökhárítók. De gyakran tolják egyik autót a másikkal vontatás helyett [...]
wookie: Elég unortodox megoldás nyilván, viszont az amcsiknál ugye van egy olyan szabály, hogy minden a [...]
Méregdrága luxus hobby lakókocsi

(Ha jönne a zombi-apokalipszis, be is ruháznék egyre. Erunder)
5934 0 0 Izé
Nem mindennapi látvány egy T-Rex a Temzén
2265 0 0 Izé
Milyen lehet már egy zombi vészhelyzeti riasztásra ébredni reggel?

De sokkal fontosabb kérdés, hogy miért van Floridának zombi vészhelyzeti protokolja?
1950 0 1 Izé
Jaca: Ha betör önhöz egy zombi, menjen át a szomszéd házba! BELÜGYMINISZTÉRIUM
Ha ma csak egy  rövidfilmet nézel meg, az legyen ez a vígjáték!
2337 0 0 Izé
A királyi esküvő elég unalmas cucc, de nem, ha a Bad Lip Reading mondja alá a hangot
2023 0 1 Izé
vadonka: Baszod :DDDD
A digtális korszak egyik sajátossága, hogy élőben közvetíthetjük a saját halálunkat
3851 0 8 Izé
Fortresscomm: Ehhez ne tegyél hozzá semmit!! Nem lehet hozzá tenni semmit. Egész embert kíván?! Mindenkinek [...]
Ravennë: A héten az M3-ason román rendszámú autó vezetőjét láttuk, a bal lába fel volt téve a műsz [...]
Nebel: Naponta járok a négyesen. Ezek a románok úgy vezetnek mint az állatok. Nulla a közlekedési ku [...]
Mind a 8 komment
Daniel Kordan munkáira csak egy szó van, csodaszép
2316 0 0 Izé
Van egy mobilalkalmazás, amivel egy filmmé fűzheted össze az életed
1234 0 0 Izé
Ilyen lett volna az Amazon a '80-as években
970 0 0 Izé
Oakoak elég kreatívan vandálkodik
5150 0 0 Izé
Valószínűleg nem ez lesz ennek az űrhajósnak élete legbüszkébb pillanata

Űrsétára ment, az SD kártyát a GoPro-hoz meg otthon hagyta.
2854 0 0 Izé
Csak 6000 óra, és meg is épült a világ legnagyobb LEGO cseresznyefája
938 0 0 Izé
A Trónok harca zenéje még a Nintendo karton-zongoráján is jól hangzik

Pláne, ha azt a zene szerzője adja elő.
1321 0 0 Izé
A görög vagy a sárgadinnye bírja jobban az izzó sót?

Nyilván igazán kínzó kérdés ez, amire évek óta keresik a tudósok a választ.
2567 0 0 Izé
Elég szomorú, hogy a rendőrségnek oktató videót kell arról kiadnia, hogy mikor kell és mikor nem szabad a 112 hívni
1172 0 1 Izé
trf: Szoval boxmeccsrol szabad kozvetitest adni. koszi
Ezekkel a rakétákkal még rajthoz állni sem egyszerű feladat
2491 0 0 Izé
Franciaországban kezdik meg az első tisztán elektromos Mercedes gyártását
2289 0 0 Autó Izé
Enyhén kattant orosz barátunk bemutatta a svájcibicskák Chuck Norrisát
2155 0 4 Izé
Fortresscomm: Sok érdekes, tök jó hír van a világban, amiről érdemes beszámolni, tudatni azokkal, akikre [...]
kerdojel: Na most hazamegyek kidobom az összes szerszámomat, csak a bicskámat tartom meg.
vadonka: Egy igazi férfi egy sima egykéses bicskával is tud konzervet, sört, borosüveget bontani. Csavar [...]
Mind a 4 komment
Ha van elfekvőben 28 millió dolcsid, most megveheted az NBA legenda, Shaquille O'Neal kecóját

2880 négyzetméteres és még egy egyiptomi tematikás szoba is van benne, természetesen a profi beltéri kosárpálya mellett.
2643 0 0 Izé
Régebbi postok...