REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Új nyereményjátékot indított a JÁTÉKOK.hu csapata!

A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.
683 0 0 Tech Izé
A JÁTÉKOK.hu szerkesztősége új nyereményjátékot hirdetett meg!

A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.
2085 2 1 Izé
Fireblade1000: Jók ezek a játékok!!
A JÁTÉKOK.hu szerkesztősége új nyereményjátékot hirdetett meg!

A mostani fordulóban a BSC Kft. jóvoltából három darab, PlayStation 3-as Guitar Hero 5-öt, egy darab, szintén PlayStation 3-as Wolfensteint, a SevenM jóvoltából egy magyar feliratos, PC-s Armed Assault 2-öt sorsolunk ki, míg az ÜberKonzol közreműködésével választható, hogy egy X360-as vagy egy PlayStation 3-as Batman: Arkham Asylumot visztek haza.
1073 0 0 Game Izé
Övsömör csak azokon alakulhat ki, akik korábban már átestek bárányhimlőn?
1201 0 0 Pink Izé
Szerencsére tudták humorral kezelni, és jót nevettek a baleseten.

Egyikük sem ragyogta túl a másikat, mert mindkettejükön ugyanolyan borzalmas volt a modellen tökéletesen álló kreáció.
1148 0 3 Pink Izé
vöri: az a csizmi tényleg nagyon állat
Purple: szerintem is shakirán nagyon jól áll, meg a csizmája is tetszik, csak kár h térd fölé ér. p [...]
neomatsek: szerintem shakirán tök jól állt a ruha,pinknek kicsit túl szálkás,egyenes alakja van egy ilye [...]
Black Sun Empire - Bom Run (Original Mix)

-ez még nekem talán jobban tetszik, mint a sima ;)
1041 0 5 Zene Izé
krokostamas: eh kajak :D pedig eddig is megnéztem már nem 1-szer, de eddig észre sem vettem... :D sajna szerke [...]
baromka: kihagytál 1 B betűt a bomB run-ból (nem baszogatás képpen =)
Tazman: jaja... szeretem BSE ilyen stílusú zenéit :)
Mind a 5 komment
Te bevállalnál egy kis rodeót? :)
4051 0 3 Izé
Cheebeeke: Persze, simán kipróbálnám xD
Balázs: bari rodeó tuti kipróbálnám :D
Fireblade1000: Inkább rodeóbohoc lennék!!:DD
Így kommunikálj a pocaklakóval! 3 pofonegyszerű módszer
1224 0 1 Pink Izé
Derill: kopogj be neki...aztán ha nem alszik visszakopog......
A világ talán legerősebb optikai mikroszkópjával készült felvételek, melyek a betegségek kialakulásának mellőzött elméleteit igazolják. A több órányi film tanulsága? A legyengült szervezetben alakul ki betegség :(
1969 0 0 Tech Izé
A világ legtürelmesebb macskája.
7148 3 21 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=C-UKbDMfnuI
Myfti: arra gondoltam thx
Davek: Nah az én macskám ilyenkor már sorozatgyilkost játszana xD
Mind a 21 komment
Jól vagy? :D
9489 7 12 Izé
bleacher: erre egyszerü válasz van sok vakegér egy helyen vagy sok sügér? xd
Nusihusi: Tesco gazdagságos házbontás:D Az ajtóval kezdikXD
superxaba: mer' azér' mer' szülinapom van. azér'
Mind a 12 komment
FURAKOR: Káva Krú - Mévagyilyen?

Egy színvonalas és igényes új magyar HipHop album...

Tölthető: Innen
1277 3 4 Zene Izé
RauG: Huszonegy című szám... ;) legnagyobb... a Pusztulat meg azért mert hát Orizatriznyák... az a c [...]
tutituti: Abszolute odabasz,nekem a celebret jön be,és a jeligekáva is elég jó.
spider86: nekem a Jeligekáva a kedvencem, meg a Pusztulat (mondjuk a refrént leszámítva :)
Mind a 4 komment
Ami az apának egy kincs, az a gyereknek csak egy labda...

 ...és mit csinál általában egy gyerek, ha labdát kap a kezébe? ;D
1163 0 0 Sport Izé
Bacon is good for me - The Remix

(Ha még nem láttátok volna, milyen műsort vágott le a megbrenkósodott, malacképű kisgömböc, akinek elvették a szalonnáját, akkor előbb azt nézzétek meg!)
6925 3 34 Izé
bungle: A hosszú élet titka: a bacon! http://youtu.be/WxamQBCwfWM
rókakoma: Kevin BACON :D
Jokker: Hú de rühellem az ilyen elbaszott kölköket!
Mind a 34 komment
A 30 legfontosabb esküvői babona!
732 2 1 Pink Izé
sajtoscsiga: aranyos :)
Skandináv drift bajnokság 2009.
804 2 0 Sport Izé
Ezeket az ételeket szigorúan tilos fogyasztani!

Ha babát vársz
3287 0 2 Pink Izé
1nessa: mee? most a fustolt lazac tok fini:) egyebkent amikor anyam varandos volt velem meselte h csomo jogh [...]
Purple: fúúj és ki az az elvetemült aki akármilyen állapotban nyers állati cuccot eszik.... elég fel [...]
A Gymkhana videókat (a legutóbbi ráadással együtt) és Ken Block-ot bizonyára senkinek nem kell külön bemutatni. A világszerte egyre népszerűbb amerikai rally-legenda legutóbb az angliai Silverstone-ban járt, ahol a Colin McRae - Dirt2 videojáték megjelenése alkalmából néhány rajongóját meg is autókáztatta az ugratóval ellátott pályán. :)
9058 7 21 Izé
bungle: http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=3215
bungle: Igen, délelőtt vki beküldte, én meg átküldtem. :)
Maccoyi: http://www.zazzle.com/fffffffuuuuuuu_rage_coffee_mug-168769984395741150 :)
Mind a 21 komment
A Gymkhana videókat (a legutóbbi ráadással együtt) és Ken Block-ot bizonyára senkinek nem kell külön bemutatni. A világszerte egyre népszerűbb amerikai rally-legenda legutóbb az angliai Silverstone-ban járt, ahol a Colin McRae - Dirt2 videojáték megjelenése alkalmából néhány rajongóját meg is autókáztatta az ugratóval ellátott pályán. :)
10605 1 5 Sport Izé
bungle: Ok ok, nem hánytam a szemedre! :) Én se találok mostanában semmi különöset, elég erőltetett [...]
Maccoyi: Én kérek elnézést. ;D Ha hiszed, ha nem valahogy most nem találok semmit az izére. Amúgy meg [...]
bungle: Köszi. Küldhetnél már végre Te is valamit az Izére. ;)
Mind a 5 komment
Paranormal Activity

Újabb példa a Blair Witch Project után hogy miként lehet minimál költségvetésből, amatőr cuccal plusz egy adag kreativitással igazi beszaratós horrort csinálni. Nem lesz ebben a filmben ugyanis semmi más csak egy csaj, a pasija, egy kézi kamera meg persze hátborzongatás felsőfokon.A sztori szerint a két főszereplő Katie és Micah, nyugodtan élik életüket, amíg furcsa dolgok nem kezdenek történni a lakásukban. Katie-t gyermekkora óta egy rosszindulatú, láthatatlan entitás kísérti, és a csaj szerint a rejtélyes kísértet felelős a fura történésekért. Micah persze baromságnak tartja az egészet, de azért később vásárolnak egy kézi kamerát, és éjszakára bekamerázzák a szobát, hátha sikerül valamilyen paranormális tevékenységet rögzíteniük. Mikor kiderül, hogy bizony, igen, Micah először egész szórakoztatónak találja az egészet, de a dolgok hamar kezdenek bedurvulni, mikor a “látogató” egyre agresszívabbá válik…a DreamWorks már fel is vásárolta a film amerikai forgalmazási jogait, illetve a rendező Oren Peli készíti majd hozzá a nagyobb költségvetésű remake-et.

IMDB


Előzetes a hivatalos oldalon

Előzetes 2 :



 
1020 3 10 Film Izé
ffaannyy: én csalódtam...azt hittem, hogy fosatósabb xDD bennem nem állt meg az ütő, pedig nagyon várta [...]
1nessa: Megneztem es o.O kb ilyen volt a reakciom:D Jo film nagyon, bar a vegenel tobbre szamitottam.
pepeti: Ezt látnom kell.
Mind a 10 komment
Phace - Krunk Time
633 0 0 Zene Izé
 Foo Fighters - No Way Back - Live on Jools Holland 13.05.2005)
596 0 0 Zene Izé
- Szia kígyó! Bocs hogy a múltkor csúfoltalak, amiért nincs lábad...
- Semmi baj!
- Biztos?
- Persze!
- Akkor kezet rá!

Lábas kígyót találtak Kínában.
8893 3 23 Izé
Fireblade1000: Nem is tudom! Ennek most túl sok vagy túl kevés lába van??:DD
MStipee: Az a nagy igazság hogy lenyelt egy békát, valahogy kilyukadt (talán túl nagy volt a béka, tal [...]
buddha: eddig azt hittem, jó a kígyónak mert nem izzad a hónaalja. én balek !!!!!!!
Mind a 23 komment
Bleed From Within - Servants Of Divinity

A Bleed From Within 2005-ben, a skóciai Glasgow-ban alakult melodikus death - deathcore keverék zenekar
793 0 2 Zene Izé
Balintos: nem igazán jön be, de az énekesnek nem gyenge a hangterjedelme :O
grisin: teccccccik
Top 10 Sky Bars
12508 5 11 Izé
bigyminyő: Húúúúú.....nagyon jók! De mi van,ha elromlik a lift????....Tériszonyom van de bármelyikbe sz [...]
Kiscsuri: Ezek nagyon atomok.MEgaz áraik is...:/
Fireblade1000: Néhány közülük annyira hangulatosnak tünik, hogy az már fáj! Megnéznék néhányat közül [...]
Mind a 11 komment
Teurgia - With True Faith

2008-ban jött ki a nagykanizsai pagan black zenekar With True Faith című nagylemeze, melyen hallható a talán legismertebb Burzum dal, a Dunkelheit feldolgozása is. Ezzel szerepeltek A Hungarian Tribute to Burzum - Life Has New Meaning c. válogatáslemezen.

Teurgia - Dunkelheit (Burzum cover)
646 0 1 Zene Izé
grisin: faxa
Ájszbájk vagyis Sárbájk (SBM verzsön)
Az Ice Bike 2000 folytatása.
946 0 0 Sport Izé
YouTube FAIL!
Épp egy nagyon régi kedvencemet (Nirvana - Smells Like Teen Spirit) akartam megkeresni a neves videómegosztón, amikor gépelés közben a fenti kép fogadott. :D
5753 3 36 Izé
Purple: szerintem jóval többen röhögtek rajta meg el voltak vele, mint hogy ketten nyavalyogtatok itt :D [...]
biokaja: Na erről ennyit. 16. poszt szerintem elmond mindent...
Maccoyi: Azért nem sokan mondhatják el magukról, hogy Budaőrstől Salgótarjánig ér a kertjük. Biztosa [...]
Mind a 36 komment
SOLOMON KANE

Robert E. Howard nevéhez fűződik a karakter megalkotása. A történet a 16 században játszódik, Kane pedig egy kardforgató, félelmetes harcos. Howard 16 Solomon Kane történetet írt. A producerek trilógiát terveznek, végülis van miből meríteni.A címszereplő James Purefoy lesz, a filmhez pedig eddig csatlakozott még  Max Von Sydow, Pete Postlethwaite(Közönséges bűnözők), Rachel Hurd-Wood(Parfüm),  Alice Krige (Star Trek: Első kapcsolat) és Mackenzie Crook (A Karib-tenger kalózai filmek). A rendező Michael J. Bassett lesz és a forgatókönyvet is ő írja majd.

Robert E. Howard, Conan megteremtőjének másik híres karaktere a Torontói filmfesztiválon (szept. 16) kerül bemutatásra, a mozik viszont nagy valószínűséggel csal 2010 elején kezdik el vetíteni (Orosz dec 31). A trilógiának szánt filmsorozat első része Solomon Kane “pályafutásának” kezdetét mutatja be: Kane (James Purefoy) Elizabeth királynő hű katonájaként Afrikában harcol, amikor egy tíz láb magas démon - a Kaszás - bukkan fel a csatamezőn, hogy elkapja őt. Miután sikerült elmenekülnie a gonosz lény elől, Kane rájön, hogy meg kell tisztítania a rengeteg gyilkosságtól beszennyezett lelkét, különben pokolra fog kerülni, ahol örök kárhozat vár rá. Visszatér Angliába, és nyugodt, békés életet kezd folytatni, ám egy gonosz varázsló miatt hamarosan újra elő kell vennie a fegyvereit…

IMDB

  More Solomon Kane News & Previews
1435 1 1 Film Izé
kasy: Több helyen is említik a trailer alapján (amivel én is egyet értek), hogy egy Van Helsing - Gy [...]
Babaproject

2. rész
441 0 0 Pink Izé
Odessa Vs. CSKA Kiev

Mennyivel jobb lenne ez így mindenkinek. Aki balhézni akar az kimenne rétre küzdeni, aki pedig meccset szeretne nézni az meg kimenne nyugodtan a stadionba. ;)
758 1 1 Sport Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=KErBk0z4_Mw
Takers

A sztori egy bűnözőkből álló hírhedt csoportról szól (Idris Elba, Paul Walker , T.I., Chris Brown, Hayden Christensen és Michael Ealy), akik tökéletes bankrablásokat hajtanak végre. Óramű pontossággal "dolgoznak" és nem hagynak bizonyítékot maguk után. Az utolsó rablásuknál több pénz forog kockán mint valaha azelőtt. Azonban a nyomukban már ott egy nyomozó (Matt Dillon), aki rács mögé akarja őket juttatni.
Premier: 2010. február 19.

1840 0 3 Film Izé
skad: Nem rossz film, csak egy "kicsit" Olasz meló:)
kasy: Egy "keveset" utándolgoztak ps-sel. :P
dani0001414: Nem tudom hogy csak én látom e rosszul, de Paul Walker elég érdekes ott bal oldalt. Mintha a kez [...]
Adobe AIR alapú világrádió. Pici, és baromi jó.
Magyar adók is vannak szép számmal.
13118 20 30 Izé
AndyMcNab: Jó a fotód :)
Stellanita: Én sem találom az állítólag elmentett "fájlt"! Valami beállítási bibi lehet,vagy mifene? :) [...]
AVIREX: én is abba ( sao paulo ) .. de csak pofázott valami fószer... maradok az mr2-nél meg a roxynál. [...]
Mind a 30 komment
Babaproject

1. rész
295 0 0 Pink Izé
Helyezkedni  tudni kell... ;)
1110 1 1 Sport Izé
ken7: oajj de fasza yerek valaki
Cattle Decapitation - Regret & The Grave
787 0 5 Zene Izé
Swordfish: Kép alapján jóval betegebbre számítottam, de ez egész dallamos muzsika. Ha jól sejtem valami [...]
grisin: Jééé-zuus
1nessa: atya uristen ez a postkep:D
Mind a 5 komment
Trigger The Bloodshed - The Great Depression

Angol Death metal banda.
495 0 1 Zene Izé
grisin: dübörög a vackoom D
Maximum the Hormone - Koi No Mega Lover

Japán nu metál banda, jó számaik vannak, érdemes őket végighallgatni.
645 2 1 Zene Izé
SirObrew: Ez a legjobb számuk szerintem :D http://www.youtube.com/watch?v=RIwSFHXWl50&feature=related
Végre otthon az újszülöttel
357 0 0 Pink Izé
Sins Of Omission - The Secret Agenda
409 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...