REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Azért előbb-utóbb csak kihalnak, nem? :D
10663 2 9 Izé
Vigyori: ez az igazi golyó általi halál.....
mazs1986: Szerintem Darwin-díj esélyes az ipse :)
prototype: I pooped myself a little! XD
Mind a 9 komment
Na csináltam egy újabb dnb-t, ez kicsit lightosabb mint az előzők, és ez már szám szerint a negyedik trekkem, szerintem egész jó lett. 
456 0 1 Zene Izé
baromka: jóféle ! végre valami normális+pörgős
Edmus

Hány métert értetek el? :)
11447 2 10 Izé
HoPpY: http://imagerz.com/QFdDXV8ACgM Téged azért nem szárnyaltalak felül!! :D
Dawe: na nemá meghalt a játék most mit fogok csinálni programozáson?
Tooni: Rövidzárlat. http://noob.hu/2011/05/12/johnny_marv.jpg
Mind a 10 komment
Edmus
17691 4 1 Game Izé
Dawe: meghalt a játék : (
Ugye, hogy mi is ez? ;)

[Tippek jöhetnek a kommentekhez.]
10777 0 20 Izé
lb7: Na most mivel megint kitaláltam, ezért inkább vmi hülyeséget írok ide is (mint múltkor): hgvf [...]
Nusihusi: Valami extra-hiper modern hangszer, vagy cipő:D
Kuly: Korgongozó műhelyben köcsög melléktermék.
Mind a 20 komment
Legújabb úri muri: nyúl díjugrató
498 0 0 Pink Izé
Kici! Nagyon óccó!
10507 1 13 Izé
Tooni: Minap épp egy cilás gondolatom volt. Mind mondják a rádióban, hogy készülnek az év esküvőj [...]
cila: Te ihh hívő júzej vagy? Akkor majadj itt velünk éhh ne menj jehova. Nekem tetszik az a cooler.
bungle: http://techline.hu/hirek/20110513_raspberry_pi.aspx
Mind a 13 komment
Ahogy látom, mostanában egyre többen töltik fel ide saját zenéjüket. Nekem is van 5 és fél "albumom", az utolsó felet szeretném megmutatni. Az évek alatt született 15 perces szám, befejezetlen és ötletszintű félperces is. Ez inkább zenei napló, de főleg ennél az utolsó albumnál megpróbáltam populárisabbra venni az irányt, sokak szerint jól tettem. Masterelés terén még kihívásokkal küzdök (basszust ajánlott feljebb tolni), de az utóbbi időben ez is javulni látszik. Jó hallgatást és örülök a véleményeknek!

resystance :: 1 - Nemérdekel (Light On)

resystance :: 2. seek [unfinished] (Light On)

resystance :: 3. Falloff (Light On)

resystance :: 4. Nofill (Light On)

resystance :: 5. Be O.K. (Light On)

resystance :: 6. Romantically Rampage (Light On)

resystance :: 7. Sweet (Light On)
564 0 2 Zene Izé
shine on: Köszi. Persze, ingyenes. Az összes valamirevaló számom fent van a youtube csatornámon: http://w [...]
JoinR: Nagyon király! Valahonnan letölthető (ingyenes?) esetleg a többi anyag?
Úgy éreztem, mikor láttam a 2012 filmet... Úgymond felpattantam és nekiáltam csinálni.
945 0 0 Zene Izé
Utazzon északra, sarkifény-túrára!
3081 1 8 Izé
Laretta: Ilyet szívesen megnéznék élőben is
pumukli: A spektrumon volt, hogy az utolsó földfelszint is elérő napkitöréskor felrobbantak, leégtek a [...]
Nas: Psssszt...ne fedd fel az üzletpolitikámat. :) A sarki fény baromi lenyűgöző lehet élőben, [...]
Mind a 8 komment
Egy idei "Vízalatti fotók" verseny győztes fotói
1150 1 0 Art Izé
Ezek után mindenki megnyalja majd mind a tíz ujját két gyűrűsujját. :)

(ugyanez péniszgyűrűben mennyivel izgalmasabb lenne :D - T.)
2790 1 8 Izé
Nusihusi: Én ilyen gyűrűket nem hordanék semmi pénzért:D
CRaPtRaSH: én nem az ujjait néztem, de biztos az én hibám.. :D
Enechuel: végül is tényleg nem feltűnő hogy úgy áll a kisujja mint akinek most klopfolták ki a kezét [...]
Mind a 8 komment
Minden éppen levegőben utazó repülőgép pillanatnyi pozicióját
megmutatja, folyamatos online frissítéssel!

Ha ráklikkelsz egy kiválasztott repülőgépre a térképen (vagy műhold háttéren) akkor az piros lesz és a képernyő bal oldalán lehozza a járat összes adatát! Olyan mintha a légiirányitó teremben ülnél, csak éppen nincs rádió kapcsolatod a gépekkel. (Terroristák kedvelhetik ;))
33192 24 23 Izé
Csordog: Elég régóta látogatom ezt az oldalt, bár szerintem androidon hasznosabb az app.
rubigo: már küldöm is a föld-levegő rakétáimat... :)
Mesilla: Upsz, mégse, a Glasgow-Dubai járat eltűnt a térképről ??????????
Mind a 23 komment
Cubium

Ha szeretted a Blosics -ot, ez is tetszeni fog. :)
9237 3 3 Game Izé
tomi77: jó kis gém :D
MegaZuzu12: nekem nem jön be
M.Andreas: Harmadszor is végigvittem Challenge-gel... :D Függő vagyok.
Póktangó :)
4650 1 4 Izé
Szancso: Csudaszép 8 szeme van magának....:)
kukulkan: De milyen jól passzol már alá a zene... :)
ADYY: .oO00Oo.
Mind a 4 komment
"Oké, akkor most próbáljuk meg lendületből."
15021 3 11 Izé
lb7: Ha nem megy ésszel, majd megy ész nélkül...:P
7sleeper: agyon azért nem nyomhatta volna ugye..
ismeretlen: És még odaáll, hogy megfogja a kocsit. Mit gondolt, fél kézzel visszadobja a platóra?
Mind a 11 komment
6 fok megváltoztathatja a világot - National Geographic gyorstalpaló az éghajlatváltozás hatásairól a globális átlaghőmérséklet emelkedés függvényében.

A 6 fok azért jelentős, mert az IPCC szerint az évszázad végére ennél is nagyobb mértékben emelkedhet a globális átlaghőmérséklet, és a földtörténet folyamán a 10 ezer évenkénti 5 foknál magasabb ütemű hőmérséklet változások tömeges kihalással jártak.

2. rész itt.
6287 4 26 Izé
Tooni: Khmm...csak gyorsan egy mondat annak igazolására, hogy hazugság az egész: A BBC készítette. K [...]
bungle: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=bjl524GpUuI Szöveg: "BBC Horizon: Global Dimmi [...]
csaty: Orbán Viktor határidönaplójában a fütésgond kipipálva !!!!
Mind a 26 komment
Egy reménytelen ügy. :)
7288 2 12 Izé
lb7: Jajjittenem! *.*
Asha: Édeske :-)
Nusihusi: Ezzel hiába próbálkozik, ennek vasból vannak az idegei:D
Mind a 12 komment
Egy kis zene estére!
904 0 2 Zene Izé
Steve19+: Tök m1! Jó a zene! :D
snake6: AZ UNCLE akiröl szól a klipp tudtommal meghalt
Az Év Háza verseny tavalyi győztese a karcagi üveggyár bontásából származó téglából építette fel családi házát Budakeszin, összesen 8,5 millió forintból.
14156 5 12 Izé
Mad Payne: A papír szigetelésről csak annyit, hogy pont ezen a héten voltam az expon és ott találkoztam e [...]
Hewy: Egyetértek! Nemrég egy ismerős építkezésére kiszállították a méregdrága, hőszigetelő, [...]
izébigyó: Szerintem ők maguk építették.
Mind a 12 komment
Jakusa Mesteno Concept - egy tehetséges tervező újabb munkája
1587 0 1 Autó Izé
Jádám: GTR ...
Vasárnap is vásárolni akarok
612 0 2 Pink Izé
Purple: én is :D
ceazar: Én is ,ha lenne miből...
Necomimi - az agyhullámok beolvasása után macskafül-pozícióval jelzi viselője kedvét. Honnan máshonnan... ;)

Egy másik videó.
4142 1 4 Izé
komcsi: A japánoknál most ilyen szép világ van. ;)
ismeretlen: De milyen szép világ is lenne nálunk, ha az lenne a legnagyobb bajunk, hogy milyen cicafüllel fe [...]
Mr.T.: Pasiknak már sokkal előbb volt ilyen kifejezőeszközük. ;) http://ize.hu/comments.php?post_id=13 [...]
Mind a 4 komment
Snowgoons - Joining Forces (Mixtape Complete Mixtape featuring 75 minutes independent Hip Hop)


 
456 0 0 Zene Izé
Giganagy vizeslufi! Szerintetek sikerül kidurrantani? :D
13320 3 10 Izé
Ravennë: Paint on a Speaker at 2500fps: http://www.youtube.com/watch?v=5WKU7gG_ApU
Mr.T.: http://youtu.be/705OzYq7cXU :)
brier: hát ez nagyon tetszett... és ez a lassításnál a leglátványosabb
Mind a 10 komment
God Helmet refers to an experimental apparatus used in the field of neurotheology. The apparatus, placed on the head of an experimental subject, generates fluctuating magnetic fields. Michael Persinger, the leading researcher in this area, has published that many of his subjects have reported "mystical experiences and altered states" while wearing the God Helmet...
650 0 0 Zene Izé
Mit igyál és mit ne, ha diétázol?
647 0 0 Pink Izé
Kano - Upside (Bar 9 Remix)
696 0 0 Zene Izé
Guess Who - Unu Altu
490 0 0 Zene Izé
 Daizy - Alive

Audióvizuál újra.
805 1 3 Zene Izé
go-free: fejléc bezár.
fajkus: Nekem nem megy valamiért a link... Ha másnak sem menne akkor tessék: http://www.youtube.com/watch [...]
aZubiii.dot: Gihi. :] péntektől péntekig dolgoztam rajta anno :)
Hrutka Róbert - Hét nap után
werkfilm

Hrutka Róbert és zenekara új kislemezükhöz készítettek egy kis werkfilmet. Hrutka Róbert neve ismerős lehet a korábbi Jamie-Robi zenekarból, legutóbbi munkája pedig a múlt év végén bemutatott Üvegtigris 3. filmzenéje volt. Ha bejön nektek ez a werkfilm, a zenéje és a csapat, csatlakozzatok hozzájuk a közösségi oldalak egyikén! :) A werkfilm alatt hallható zene pedig az új kislemezen is hallható lesz, persze full minőségben ;)

www.hrutkarobert.hu
580 0 0 Zene Izé
Hát nem sokkal szebb? ;)
6517 2 6 Izé
Nusihusi: Inkább az első változatra szavazok;)
Fabian: Erre mondják azt a netes szlengben, hogy "owned", nem? Egyébként teljesen király reakció, bejö [...]
zeiksz: LOL micsoda komment: Peter With An M says: May 4, 2011 at 9:59 pm I vote for the cocks. Nothing q [...]
Mind a 6 komment
Alfa Mágneses Spektrométer (AMS)

Az AMS-02 egy - a Nemzetközi Űrállomásra szánt - részecskefizikai kutatóeszköz, melynek legfőbb célja anti- és sötét anyag keresése a világűrben. A műszert az STS-134 jelű űrrepülőgépes küldetés keretében, az Endeavour űrsikló 25. útja alkalmával fogja felszállítani az ISS-re, ahol a tervezett 4 űrséta egyikén szerelik majd fel az űrállomás külső felületére. A 14 naposra tervezett űrrepülés után az Endevour követve a Discovery sorsát, véglegesen "nyugdíjba" vonul.

Magyar cikkek: itt és itt.

Ezalatt a Földön nemrégiben először figyeltek meg antianyagból álló héliumot.
1664 1 6 Izé
Nas: Hehehe. :P Egy csillagászt valóban ismerek, aki volt már a NASA csillagászati központjában, il [...]
Tooni: Hmm, nem rossz ötlet, megkérem, adja át az üzenetet, biztos van ott valami ismerőse :D
bungle: Azt olvastam hirtelen, hogy Nasnak üzened. :D
Mind a 6 komment
Ismered az újabb életformát? Bemutatjuk a mingliket!
688 0 2 Pink Izé
clownessa: http://pink.ize.hu/comments.php?post_id=3486 - Na, ez kb. ugyanez a kategória. Mármint, ami az eln [...]
Purple: tehát semmi nem jellemző rá, de azért nevezzük el... atyaisten.......
A srác golyói mentek a kukába... szó szerint.
11631 0 13 Izé
Nusihusi: Ezt a marhát:D:D:D
cila: A magasugró (v. távolugró) örök problémája: kijön-e a lépés, vagy nem? Itt nem jött ki. J [...]
RT/TURBO: Jó válasz! :)))
Mind a 13 komment
A kóla hétpecsétes titka: amit tudunk és amit nem
1093 0 0 Pink Izé
Duracell kutyus. :D
7156 0 16 Izé
brier: basszus nem arról kéne itt most írni, hogy milyen édes ahogy látni szeretné a babát? :))) jé [...]
bungle: Mi van??? Én teszek ki egyet, találd ki ki lesz az. :D
Füves: Ő csak egyet tesz ki nem mint egyesek :)
Mind a 16 komment
Upsz. ;)

Egyébként az Egyesült Államok állítólag egy katonai műveletben végzett Oszama bin Ladennel. Ti elhiszitek?
9298 0 74 Izé
Tooni: http://noob.hu/2011/05/31/whereswally.jpg kiszivárgott fotók a régóta keresett személy hulláj [...]
lb7: http://9gag.com/gag/117129/ :')
Tooni: Bin Laden újabb felvételt küldött magáról! Ez megcáfol minden eddigi híresztelést! http:// [...]
Mind a 74 komment
Szexuális úton terjedő betegségek és megelőzésük
840 0 1 Pink Izé
Dopamin: Ne szexelj! -.-'
Kaphatok-e fertőzést az ujjazástól?
1196 0 1 Pink Izé
Kathy: Nem, ha közben keresztbe teszed a saját ujjadat...:)
Régebbi postok...