REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Felix Salazar fotói
820 0 5 Art Izé
bungle: Hogy csápol! :D
Ravennë: Békével jöttek. :D Cuki: http://felixsalazar.com/pages/wp-content/uploads/2013/01/23-FelixSalaza [...]
bungle: Földönkívüli lényekről! :D
Mind a 5 komment
Anyátok noooormális??!
5192 0 20 Izé
eospower: Egy unofficial gyalogátkelőhely :) Valószínűleg, már többen használták nem véletlen van ki [...]
Purple: Nesztek, hócsík. :DD http://9gag.com/gag/6389108
Purple: Az egész út egy gyalogosátkelő, hisz végig csíkos. XD
Mind a 20 komment
Majomparádé
4006 0 9 Izé
komcsi: A videó alatt: "Cristofel többször is képes eljátszani mások bizalmát, éppen ezért a közel [...]
Ravennë: Nem érdemel ennyi posztot ez a sügérkefe. Szánalmas szarjankó... már szidni is unom.
Kornéliusz: Szívesen kivinném szánkózni a kis fiúkát egyszer egy autópálya közepére, csak én nem bizt [...]
Mind a 9 komment
Megvan a tökéletesen folyadékálló felület - az olajakat, savakat, és egyéb, például biológiai veszélyt jelentő folyadékot is lepergeti magáról.
6693 3 15 Izé
Szancso: :DD
7sleeper: mik nem jutnak eszedbe :-o t-bag-elni az alien királynőt.. "enyhén szórakoztató" ;-DD
7sleeper: csak alacsonyabb rendű parasztokratákra.. ;-) queef mom túl sokat fogyott mostanában.. :-o
Mind a 15 komment
Az összes devizahitel semmis!!! - még a Kúria sem tudta értelmezni a szerződést 8 hónap alatt, amit az ügyfél 20 perc alatt írt alá...
4581 0 34 Izé
norbertvincze: http://www.youtube.com/watch?v=U7TFd5U5ckY
eospower: Max az vegyen fel kölcsönt aki utána pl vállalkozóként a többszörösét visszakeresi rövid [...]
hawkeye: Persze, átjött! :) Azt viszont sajnos evidenciaként kell megfogalmaznom, hogy a bankok szinte m [...]
Mind a 34 komment
Francba! Sok volt a fehérítő! ;)
5492 2 4 Izé
hawkeye: Nagyon jó!!!!
fehérember: :)
McRommel: De dagadt medve:D
Mind a 4 komment
A Facebook-kaszanova sosem lankad

„Fenemód jóképű vagyok, ráadásul okos is, a humorom pedig visszafoghatatlanul sziporkázik” - sugallja minden nőnemű élőlény felé Vendel, aki főleg a közösségi média közbeiktatásával érzi magát nyeregben. Úgy véli, szívdöglesztő mivolta női sóhajokkal kísért lájkzáporra ítéli, s a jövőben nemcsak a számítógép előtt szeretne önjelölt kaszanovaként tündökölni.
723 0 0 Pink Izé
Együttműködési megállapodást kötött az RMDSZ (Romániai Magyar Demokrata Szövetség) és az MSZP. Ez a hír eléggé semleges első látásra, de nézzük csak mi történt a kulisszák mögött... 

"7 évet vártunk mi erdélyiek, hogy beolvassunk ennek a 'Szarházy'-nak!"
3842 0 9 Izé
7sleeper: "politikusok, jogászok" + pedagógusok (nem ritkán komplett tanári karok ülnek az önkormányzat [...]
7sleeper: szarnak a pofon lett volna "megstratégiaegyeztek" nyilvánosan is marad (szarad) minden úgy mint e [...]
sahinel: Otthoni politika nem igazán érdekel, de legalább láthatunk egy kis változást. Ami abban nyilv [...]
Mind a 9 komment
Reggeli vasembereknek ;)
6217 0 14 Izé
bungle: Tényleg vonzza a mágnes a gabonapelyhet Csak nem pont azért, amiért elsőre gondolnánk. A BME f [...]
Seby: ...és egyébként 86 éves és aktívan sportol, kerékpározik, stb...
Seby: Most mivan? Nagypapám azt mesélte, hogy gyerekkorában rozsdás szögeket raktak az almába, és h [...]
Mind a 14 komment
„Elnézést, ön a távirányítómon ül... elnézést...”
5987 1 5 Izé
Nusihusi: Mintha emberek lennének:D
Szancso: Háhá!Ez jó. :)
bungle: Milton Waddams is ilyen visszafogottan kezdte... www.youtube.com/watch?v=7IEsHEW037M
Mind a 5 komment
5 másodperces lófarok :D
6199 0 7 Izé
Botos Vendel: mijen bacik és mijen mocskok vanak a csöbe???? monyuk orszijo porszijo használatya után se jo... [...]
Nusihusi: Csak nehogy bekapja a porszívó a haját, mert akkor...:D
Szancso: Hajas Lacinak a nemzeti vágtán. ;)
Mind a 7 komment
Már a kutyák is Skype segítségével kommunikálnak! XD
3729 0 3 Izé
Nusihusi: Haladni kell a korral:D
gyocska: Vouuuu over IP
AVIREX: Egyenjogúság van, vagy mi, nem? :) Bírtam volna elkezd vicsorítani, ha a gazdi vonalszakít :DD [...]
 Sziasztok!

Ezelőtt még egy órával azt sem tudtam, hogy ez az oldal létezik-e egyáltalán. Boldog vagyok, hogy rátaláltam, és megoszthatom veletek a különböző videómegosztó oldalakra feltöltött zenés videóim mp3-as hanganyagát. A legjobb minőségű (kép- és hanganyagban) videóimat a Daily Motion csatornámon érhetitek el: http://www.dailymotion.com/Composer-lyricist . Én már egy vénséges vén zenész vagyok, aki a nyugdíjas éveiben azzal üti agyon az időt, hogy teljesen amatőr környezetben (az otthoni számítógépén, mellőzve mindenféle stúdiotechnikát, és igazi hangszereket) alternatív - igazán semmilyen közismert zenei stílusba nem iilleszthető - dalokat fabrikál, aztán összeüt hozzájuk egy kis videót, és megosztja az interneten. havonta egyszer egy órát rászánok arra, hogy a Google keresőjében rákeresek magamra, és megnézem, melyik dalom meddig kóborolt el. Nem kivagyiságból, de elmondom nektek, hogy minden földrészen elérhetők a videóim, és a legkevésbé közismert éppen a hazámban vagyok.
772 0 0 Zene Izé
Hol van Momo? :)  

Andrew Knapp egy tájképsorozatot készített, amelyen elrejtette border collie-ját, Momót. Magyar cikk.
5378 0 4 Izé
a janek: ezt már nem magyarázod ki , :) (nem ismerem ezt a fefödit ,üzensz neki valamit ?)
Botos Vendel: bemásotam csak a faszbukos komentet.... te fefödi jancsi fityejé!!!44444
a janek: már Vendel sem a régi :(
Mind a 4 komment
„Ne most! Figyelnek!” :)
4433 1 1 Izé
Ravennë: Gyönyörű állat!
Mit ábrázol a fenti kép? A maja barlang lézerrel letapogatott 3 dimenziós képét, mely a Világfa alakját rajzolja ki. 

A mexikói kormány dokumentumfilmmel fogja bizonyítani, hogy a maják földönkívüli civilizációval voltak kapcsolatban. Bizonyítékként az eddig földalatti páncéltermekben őrzött maja kódexek fordításai és egyéb, eddig titokban tartott archeológiai felfedezések fognak szolgálni.
5509 0 11 Izé
csaty: Én meg a posztból sejtem ,hogy ki a beküldö...
I. C. Wiener: :D Az a vicc, hogy sokszor sejthető a poszt tartalma a pusztán a beküldő alapján... :)
Tooni: Posztszöveget ufómagazinból kopipésztelted? Elmehetnél szerzőnek hozzájuk :)
Mind a 11 komment
Harapós punci 

Egy nő fokozódó rosszullétre panaszkodott, míg családja végül arra jutott, hogy muszáj kórházba vinni. Állapota azonban percről percre romlott, az orvosoknak pedig jóformán idejük sem volt kideríteni, miféle kórság okozhatja a tüneteket, végül a család az utolsó kétségbeesésében már csak annyit kért, hívják oda az összes elérhető papot és imádkozzanak a nő gyógyulásáért - vagy lelki üdvéért. Ekkor derült ki, hogy hüvelyében egy tekintélyes hosszúságú kígyó lakozik, de még nagyobb meglepetés volt, amikor a nő bevallotta, hogy ő maga tette oda az állatot. Mint mondta, rendszeresen együtt hált férfiakkal, és rituális szexhez "használta" mind a partnereit, mind a kígyót.
8995 0 12 Izé
Nusihusi: Ez olyan, mint 1 horrorfilm:D
Szancso: Persze,mert 2 felé ágazik a nyelve.Fecske mégsem lehetett,pedig az villás farkú. ;)
közlegény: ez a kígyó gilisztát eszik reggelire
Mind a 12 komment
Amikor a Degecről jött munkatárs kezeli a gombokat... ;)
9524 1 9 Izé
kiisb: Nem, a helyes válasz a karaj. https://www.youtube.com/watch?v=bieTVwwcatw
McRommel: Gundi legnagyobb, hót fapofával bemondja:hibás döntésnek éreztem....:DDD
Nusihusi: Jó a postszöveg:) Szegény még felkészülni se tudott, hogy lezuhan:D
Mind a 9 komment
Biztosan ő ette meg a család kedvencét, Csőrikét, és most rossz a lelkiismerete.
4522 4 2 Izé
adamka934: Szerintem távirányítós a cicus :D
Nusihusi: Nem félős ez, csak érzi a ritmust:D
Angelika kamaszkora óta tervezgeti álmát, miszerint ő akar lenni Magyarország legnagyobb mellű nője. A már amúgy is hatalmas keblekkel rendelkező modell akár 2000 köbcentisre növelheti kebleit.
11568 2 10 Izé
TeeJay: kúrni jó az ilyen nőt de hogy senkinek se kell majd feleségnek az fix... 35-40évesen meg majd r [...]
bungle: Messziről, hunyorítva.
McRommel: Van egy olyan érzésem, hogy mellékállásban (v. főállásban) neki fizetnek "teljesítményadó [...]
Mind a 10 komment
Szaladj egérke, most már szabad vagy! (Végén a csattanót várjátok meg! ;))
8907 0 12 Izé
Nusihusi: Házhoz szállítják az ebédet a sasnak:D
Szancso: "Orrson Wellness" ;)
7sleeper: úgy érted Mickey R-Ork? ;-)
Mind a 12 komment
Az idei év új zenei stílusa: birdstep! XD
3728 1 6 Izé
bungle: http://youtu.be/O7D-1RG-VRk
Szancso: Na csak betárcsázott. ;)
Goppo: SKRILLEX - Bangarang
Mind a 6 komment
Cone-ing - meleg reakció ;)
2413 0 1 Izé
Botos Vendel: mijen cuki ahogy meglepö DIK....
Az Apple Maps tudott egy rövidebb utat Kínába ;)
3880 0 8 Izé
lorem_ipsum: http://index.hu/belfold/2013/01/24/elnyelt_egy_autot_a_fold_a_xiii._keruletben/ 13 ker, egy auto has [...]
bungle: kotta küldte (hosszabb videó meg végkifejlet): URL: http://www.youtube.com/watch?v=dtFGBbRhdFQ Sz [...]
eospower: Sztm az ült benne, aki felvette videóra :> Egyébként elég nagy lyuk és látsizk, hogy ki lett [...]
Mind a 8 komment
Ki játszana vele pénzben? :)
5946 4 14 Izé
Miháy István: Nagyon jó a hallása a cicusnak. Lehet hogy azért a többi érzékszervét is használta.
fehérember: ez de jó...
Botos Vendel: Disz iz dzsipszi lucky game! gaj....
Mind a 14 komment
Cicás tetkók
1264 1 0 Art Izé
Ének az esőben ;)
4289 1 2 Izé
Nusihusi: Zuhany alatt éneklő papagáj, jobban énekel, mint egyes emberek:)
hawkeye: Ebből csak a konyakot értettem....:) A miénk az ABBA nótákra szokott beindulni. De Zámbó Ji [...]
Egy remek ötlet arra, hogyan maradj egyedül a szaunában! ;)
15631 1 9 Izé
Szancso: Mert lehetetlen agyon verni. "Agy helyett magad mellett!" ;)
dude: Ez a videó burkolt zsidózás, nem értem miért nem törlik!
Nusihusi: Amatőr, fingszagot kellett volna bevinni:D
Mind a 9 komment
Schobert Norbi retúrjegye a mennyekbe

„Odanézz, Cilikém! Szerinted ezt elhiszi a nép?” – bökött egy pufidzsekis nő az újságosstandon csalogató friss pletykalap felé. Az volt a címoldalon, hogy a fitneszguru megjárta a másvilágot, ahol találkozott elhunyt szeretteivel, de inkább visszajött lefogyasztani az élőket.
615 0 0 Pink Izé
Volt már idén bünti? ;)
4542 0 11 Izé
ismeretlen: Szerintem nem rosszabb, mint a 50cent mondjuk, meg hát neki ez jutott, nekünk cristofel. De sebaj, [...]
prototype: Az egyetlen magyarázat ami lehetséges, hogy a nagy sapka alatt egy irányítófülke van és benne [...]
naphtha08: Köszönöm az új csengőhangomat ;)
Mind a 11 komment
Beasts of the Southern Wild (A messzi dél vadjai) 

A világtól egy gát által elválasztva, elfeledett, de erős közösségben él a hatéves Hushpuppy (Quvenzhané Wallis). Édesanyja rég eltűnt, imádott édesapja, a bárdolatlan Wink (Dwight Henry) pedig az alkohol rabja, így a kislány teljesen magára marad az elszigeteltségben. Mivel a társasága csak néhány szelíd vadállat, az élet számára nem más, mint a természet mozgó, lélegző, morgó dolgainak törékeny hálója. Ha pedig ezekben a jelenségekben zavar támad, az veszélyezteti az egész világegyetem harmóniáját. Amikor százévente előforduló hatalmas vihar kavarja fel az öbölváros körüli nyugodt vizeket, nemcsak az édesapa betegszik meg hirtelen, de régen kihalt ördögi lények támadnak fel fagyott sírjukból, hogy rettegésbe taszítsák a Földet. Hushpuppy tanúja lesz az elemek pusztító erejének és megpróbál mindenre és mindenkire vigyázni, aki kedves a számára. Célja, hogy helyreállítsa az egykori idillt és ezzel megmentse haldokló apját. A kis hősnek így korán meg kell tanulnia, hogyan állítsa meg a megállíthatatlant, amely gigantikus erővel csap le a világra.
1943 0 2 Film Izé
odabaxok: a többi hasonló :P http://www.collegehumor.com/article/6862366/more-accurate-titles-for-2013s-osca [...]
dude: Plakát! :DDD
Már a hajókat is vezethetik nők? ;)
7778 0 20 Izé
Cableguy: Áááááááá csak Orbánék mintájára visszavezetik a rokkant nyugdíjasokat külföldön is a [...]
McRommel: De röhögnék ha kiderülne, hogy ez a kapitány volt az Exxon Valdezé is :D
7sleeper: Tisztelt Schettino szülők! Fiuk, Francesco már megint megcsinálta a házi feladatát! Megrovás [...]
Mind a 20 komment
iPotty 

Magyar cikk: Belelóg az iPad a bilibe
1844 0 6 Izé
LGocs: Kisfiam menj ki jatszani olyan szep az ido. Le@rom most jatszok.
Botos Vendel: a kis zöd kijegészitö pornozáshoz kel???
Tooni: Nemjó, nincs rajta pohártartó. Biztos az ülőke sem fűtött...
Mind a 6 komment
Egy újabb tenyérizzasztó post az őrült oroszoktól (vagy most ukránoktól? Mindegy...)
6730 0 12 Izé
bungle: www.mustang-wanted.com/wp-content/uploads/2013/03/QMn4MUuVSx4.jpg
Tooni: Esetleg ott nincs ilyen mászókás failvideo-összeéllítás? ;)
Tooni: Ez egy macska. :D
Mind a 12 komment
Mi az a macaron, és miért vannak érte oda? 

Macaron-eligazítás, recept és tudnivalók, ha már úgyis mindig ezt keresik a guglin.
1620 0 0 Pink Izé
Szlalompálya macskáknak ;)
2676 1 12 Izé
Troll_Béla: Csak így tud egyensúlyozni a kerítésen. Ha csak a bal v jobb oldalán menne, akkor eldőlne.
vadonka: másképp nem is lehetne ott elmenni csak így!
Nusihusi: Milyen hajlékony
Mind a 12 komment
Szörnyethalt a felfújható gömbben az apa 

Magyar cikk
7340 0 15 Izé
focuskoma: Köszike! :) Bungle: Neked is köszi. Áááá ennyire könnyelműnek lenni. Nincs ott szinte semm [...]
bungle: Felraktam FV-re, a YT meg monnyonle!
Ravennë: http://indavideo.hu/video/Gumibogyo_fail?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videop [...]
Mind a 15 komment
Mai cukizé: egy vidám erszényes, a kurtafarkú kenguru
3147 0 8 Izé
Nusihusi: Mit szív, hogy ilyen vidám?:D
Szancso: Ez egy kém prérikutya és kész. ;P
Tooni: Nem a keresett droidok? Akkor haladjanak tovább.
Mind a 8 komment
Stopptáblás ;)
3828 1 8 Izé
bungle: Az Ellen showban: http://youtu.be/MwPEFQ9xu-4
közlegény: http://www.youtube.com/watch?v=zuriY08zeS8#t=0m26s
McRommel: Azért néztem volna ha izomból hozzábassza vmelyik kocsihoz :DD
Mind a 8 komment
Elképesztő cigis trükkök! Vigyázz, már a nézésétől is rákot kaphatsz! ;)
4231 0 11 Izé
közlegény: Elfüstölöghetnének a Szmóki fiúval, h. legyen miről rap-kedni a srácnak.
Nusihusi: Ez nagyon undorító:D
Szancso: Környezetbarát,kevés a káros anyag kibocsájtás. ;)
Mind a 11 komment
Régebbi postok...