REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mázlisták kontra vonatok
17614 19 13 Izé
mephistto: alap, hogy kedvencekhez befigyel :D
Nusihusi: Ezek nem mázlisták, hanem őrültek:D Az egyik otthagyta a fél pár cipőjét. Még jó, hogy nem [...]
CS1985: Hihetetlen, némelyik embernek mekkora mázlija van, más meg szimplán hülye.
Mind a 13 komment
300.000 dolláros mobiltelefon? Na, Vertu, most kösd fel a gatyád!
8251 0 0 Tech Izé
Sulikezdési körkép sok hasznos tippel, boltajánlások nélkül! Mit és honnan a leginkább érdemes beszerezni?
404 0 4 Pink Izé
orsyka_001: azon a vonalzón milyen egységek vannak? olyan mintha az nem 15i, hanem vagy 40 centis lenne..
Purple: az is halálos...
Nas: Látom, nem csak én megyek a falnak ettől a szótól... :D (Másik "kedvencem" a NEBULÓ.)
Mind a 4 komment
Könyvkritika - Martina Cole: A szatír

Fele krimi fele nyál, de azért még így is szuper
338 0 0 Pink Izé
Layer Cake - Torta

A filmet Matthew Vaughn rendezte, akinek a nevéhez a Blöff valamint a Ravasz az Agy és a Két Füstölgő Puskacső című alkotások is köthetőek.

A történet egy fehérgalléros bűnözőről szól, aki szeretne nyugdíjba vonulni azonban még mielőtt ezt megtehetné, a nyakába sóznak egy nagy üzletet, ami természetesen tartogat néhány nem várt meglepést.

(Imdb) | (Port)
1358 0 6 Film Izé
Zsottika: ez egy JÓ film.....UFF
tndrkrlylny: ez a film borzasztó. egyáltalán nem hasonlít a fent említettekhez.
Peczek: Ok értem én. A producer az, aki a pénzt szerzi, meg megmondja, hogy mennyit lehet költeni. Egy [...]
Mind a 6 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy kis szőrpamacs: a nagy pele. Egész Európában elterjedt, nálunk is gyakori emlős, így kirándulás közben mi is bármikor összefuthatunk ezzel a szürke bundás gombszemű rágcsálóval. :) A gyümölcsöskertek nagy barátja, nagy kedvence az alma, azért akár a házakba is bemerészkedik. A pelék ősszel feltankolnak a téli álom idejére. Vastag zsírréteget kell növeszteniük, hogy bírják a féléves koplalást, októbertől áprilisig ugyanis egyhuzamban alszanak. Kis álomszukékok. :D
4407 4 25 Izé
Purple: neee :DDD decukoor
bungle: Hétvégém: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=107293 :D
izébigyó: Karvalyok jelentek meg Pécs belvárosában http://hvg.hu/itthon/20100915_karvalyok_pecsett
Mind a 25 komment
Szemrevaló pom-pom lányok a törökországi kosárlabda-világbajnokságról.
2047 0 1 Sport Izé
Balázs: jófélék :)
Death Row Diner
6269 0 2 Game Izé
Davek: Nagyon karcol az öreglány :-D
xevok: kemény ez a konyhásnéni XD
Fejmasszázs kozmikus energiával. :D

Nektek is pihenéssel teli jó hétvégét! :)
7245 3 20 Izé
Tooni: Biztos van mit takarnia....
Nas: Atyaisten! De miért növesztett egy merinói juhot a fejére? O.o
Purple: "Hihetetlen ,de Laura úszni is jár" hát a képet látva egyáltalán nem hihetetlen :D undorít [...]
Mind a 20 komment
Létezik vajon a fiú és lány, férfi és nő közötti barátság? Tegyük fel, hogy nem. Aztán tegyük fel, hogy igen. Hogy is van ez?
757 1 9 Pink Izé
Grimmgirl: ez nagy hülyeség (na jó annyira nem )
CRaPtRaSH: hát nekem van jópár fiú barátom... nem haver, hanem barát, és nem akar egyikünk sem többet [...]
babapiskóta: Dettó! Fiú-lány barátság nincs.
Mind a 9 komment
Nem tudni, hogy kezdődött a járvány, ami ezreket fertőzött meg. Egyesek szerint laboratóriumban kitenyésztett génmanipulált csincsilla-retrovírus okozta, amit a cukiságfaktor növelésére használtak volna, de emberre is átterjedt. Mások a globális felmelegedést és az ezzel járó laza erkölcsű és ruházatú felvonulásokat okolják. Akárhogy is történt, most köztünk járnak... és jönnek!
3130 1 9 Izé
lb7: fú baz...nagyon értelmes
dude: Fúj, ez undorító. Én csak hetero zombi pornót nézek. Vagy legalább leszbi zombik lennének. : [...]
Tooni: ..már nézem is Tüncikét...blöeeeeee....
Mind a 9 komment
Komoly dolgok ezek...
6228 3 5 Izé
Nas: xDDD :P Jól megaszonta a kiscsaj a frankót! :D
dude: Nas kis korában?
microlab: :))
Mind a 5 komment
A csajok kedvencei: kopasz, nagydarab tetovált állatok!

Ezeket már külön tenyésztik erre a célra!
16103 4 15 Izé
Zsottika: vagy Triádok :)
szaki77: Szerintem mind tévedtek, ezek Jakuza malacok, és csak a jól megérdemelt pihenésüket töltik. : [...]
te.sas!: milyen csalódott vagy.. mást vártál? ;)
Mind a 15 komment
The Room (2003) - A szoba

Terítéken: kétség kívül a valaha is készült legrosszabb film a világon, az IMDB-s 3,1-es pontszáma ellenére.

Az egy személyben producer, író, rendező és fantasztikus színészi alakítást is nyújtó főszereplő Tommy Wiseau 6 millió dolcsit költött személyi kultuszának megalapozására. Az idő teltével ez össze is jött neki, aki csak egyszer is látta, továbbadta másoknak, hogy ez annyira rossz, hogy az már jó. Mára kialakult egy rajongói tábora, akik vetítéseken szívesen elevenítenek fel emlékezetes jeleneteket e filmeposzból, mint a céltalan labdadobálás vagy az "Oh Hi"-al köszönés. A "Szétszakítasz engem, Liza" sorok hivatalosan is mémmé váltak, valamint játék is készült belőle.

Tommy Wiseau Johnnyt alakítja, aki egy bankban dolgozik, és jegyese Lisa, aki többé már nem szerelmes Johnnyba. Lisa megcsalja őt legjobb barátjával, Mark-al, ugyanakkor elterjeszti, hogy Johnny megütötte őt. A végét viszont nem akarom lelőni...megteszi ezt ő maga ;)

A történet említésre sem méltó, az alakítás csapnivaló, egyes...nem is,többes jelenetek rosszul megírtak, hemzseg a hibáktól, céltalan, oda nem illő, bizarr és befejezetlen cselekményektől. Viszont Wiseau úr  bármilyen körülmények között is tiltja művéből jelenetek felhasználását, szerzői jogokra hivatkozva, így nehéz olyan kritikát összehozni, amit ne szedetne le. Úgyhogy addig tekintsétek meg, míg tehetitek!
762 1 4 Film Izé
Tooni: Voilá! https://www.google.hu/#q=the+room+fansite
Teomoart: Nem létezik ebből valami magyar fansite? Csatlakozni akarok a rajongói klubhoz!
bungle: www.youtube.com/watch?v=HRLLjqiKib4 :D
Mind a 4 komment
Újabb lehetőségek a búcsúzásra. Lehetsz hanglemez (lásd a képen kattolva, róla szóló cikk itt) vagy házi humusz. Korábbi koporsós megoldások.
4354 3 8 Izé
lb7: Kíváncsi lennék hányan fognak élni a lehetőséggel... a koporsók visszataszítóak szerintem
cripio: Idén lehetsz hanglemez... jövőre meg talán vibrátor.
Nusihusi: Ennél betegebb és morbidabb ötletről még nem is hallottam:S De ma már semmin nem lepődöm meg [...]
Mind a 8 komment
A házánál is magasabb fát növesztett háza elé bosszúból egy brit férfi, amiért szomszédai lebontatták vele korábban a háza köré emelt 3 és fél méter magas falat.

6362 6 15 Izé
izébigyó: Kivágták: www.dailymail.co.uk/news/article-1326521/Towering-35ft-tree-given-chop-left-grow-control [...]
Tooni: Vajon szögesdrótra kellene engedély? Vagy gödörre kihegyezett karókkal?
Nas: Félnek egyedül... :)
Mind a 15 komment
Billy Idol ”Sweet Sixteen” c. slágerét bizonyára mindannyian ismeritek, de a dal eredetének a történetét talán még nem. Edward Leedskalnin, miután 16 éves szerelme esküvőjük előtti estén elhagyta őt, elhatározta, hogy mérhetetlen fájdalmát, és soha nem múló szerelmét egy különleges oltárral örökíti meg. Élete során több mint 1100 tonnányi korall-sziklából építette fel a floridai „Korall Kastély” nevű épületkomplexumot. Hogy hogyan vitte véghez ezt ez az alig 45 kilós, alacsony férfi, máig nem tudja senki. Egyes szemtanúk szerint az építész képes volt a levegőben lebegtetni a köveket, miközben énekelt hozzájuk, megint mások azt állítják, hogy a férfi megfejtette a világ energiaáramlásának titkát…

Videók:
A Korall Kastély rejtélye - 1. rész, 2. rész, 3. rész
Antigravitáció és a Korall Kastély - 1. rész, 2. rész, 3. rész
4498 8 18 Izé
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://rejtelyekszigete.blogger.hu/2012/08/30/a-titokzatos-korall-kastel [...]
matula77: komondorpower! "Sose birtam elképzelni hogy birta felépiteni" Akkor mutatom:http://kep.psharing.c [...]
komondorpower: Menjetek el Sopronba! http://hu.wikipedia.org/wiki/Tar%C3%B3di-v%C3%A1r Én oda valósi vagyok ez é [...]
Mind a 18 komment
deviantART muro - alkotásokat a kommentekbe!
3304 14 32 Izé
Equem: igazából erre bármit rá lehet fogni :D
eDie: na nemár énisegomi vagyok:D ez nem a Szent Tamási kápolna:D?
Equem: Sziasztok! Régi izélő vagyok, de csak most regisztráltam. Elsőnek alkottam ide egy képet, re [...]
Mind a 32 komment
Ez a szám úgy kering a neten legtöbbször, mint TOOL és CREED vagy ALICE IN CHAINS és PEARL JAM együttműködésének gyümölcse. Hangzásra tényleg van mindegyikből. Amúgy érdemes meghallgatni az albumaikat, igen komoly zene...

Downface- Alone
1338 0 2 Zene Izé
Chino: B@sszuusss. tényleg:D kiment a fejemből. csak mostanában megint elővettem mindkét albumukat és [...]
weedjay: bar mar en is bekuldtem aic&pearljam neven, amit mar tul is targyaltunk, azert lajkolom erosen: )
Minden, amit az omega3 zsírsavról tudni érdemes. Tudtad, hogy a születendő, illetve már növésben lévő gyermeked szellemi fejlődéséhez is hozzájárul? Hogy elősegíti az alkoholizmusból és depresszióból való kilábalást, hogy segítségével jelentősen csökken az Alzheimer kór veszélye?
401 0 2 Pink Izé
süti: ne is mond :'(
spider86: de a dínókat már ez sem tudta megmenteni... :'(
Csak nehogy széttépje egy csivava...

Megdöbbentő fotók a világ legkisebb emberéről
6749 3 20 Izé
defty: veszélyes :DDDD
lb7: Jajj annyira torzak, nem csodálkozom, hogy Purple fél tőlük. Nem túl bizalomgerjesztőek.
komcsi: Kicsi ország, kicsi ember, csoda hogy nem találják? :D
Mind a 20 komment
Fabiciklin Kolozsvártól Budapestig.
1565 2 0 Autó Izé
Fel tudna váltani egy gömböt két kockára? ;)
4121 4 14 Izé
l3azsi: Hallottam róla, de azt hittem, a forgalomban lévő pénzről beszélünk, az meg esetleg akkor ér [...]
zodiac: Olyanról hallottál esetleg, hogy egy pénzérme akár milliókat is érhet? ;)
l3azsi: Van rá példa, hogy sok fémpénz gyűlik össze. Pl ugye az automaták, de a boltokban is mindig v [...]
Mind a 14 komment
Így töröld magad a Facebookról!
Nem könnyű, de lehetséges
1485 4 6 Pink Izé
Purple: mind2-vel egyetértek :D
eerix: "kínossá nem válik néhány privátnak szánt fotó." hát kezdjük ott, h a privát dolgaimat mi [...]
mandyedi: Ebben mi a nem könnyű?:D
Mind a 6 komment
Nagyjából mindennek a rövid története

A Jamie Bell által golyóstollal készített animáció három hét alatt készült 50 jegyzetfüzet felhasználásával.
13379 16 21 Izé
Laretta: Na a legvége... :D Az ókornak gyorsan vége lett ám :D
Csabusa: hehe, monty phyton-os befejezés :P
Nusihusi: Ezek jók:)
Mind a 21 komment
Lost head
4278 1 1 Game Izé
debusz: nagyon fasza kis game kár, hogy csak 25 pálya...
Kreacionista propaganda gyerekeknek

Kreacionizmus (Wikipédia)
Darwin és a kreacionista egyetemisták: Egy apró cickányféle állat, valószínűleg az egyik első, 210 millió éve megjelent emlős, a morganucodon csontvázának modellje előtt a másodéves biológushallgató, Lauren Dunn nem volt túlságosan elragadtatva: "210 millió év? Ez maga az önkényesség. Csak úgy odaírnak egy számot, mert nem tudnak semmit". "Biológiai-genetikai lehetetlenség, hogy ez itt, ez a patkány olyanná fejlődjön, mint mi!" - csatlakozott felháborodva a húszéves Nathan Hubbard orvostanhallgató.
4001 2 304 Izé
Tooni: 20%-al fejlettebb matematikai képességeket kínáló evolúciós megoldás, valószínűleg az el [...]
Tooni: Ez a Dude által linkelt képregény tök állat :)) http://www.plasticbrickautomaton.com/?id=14
Tooni: Erre is csak a nem megfelelő mértékű igazságérzetetek miatt lesz majd szükség :P
Mind a 304 komment
Josephine Cox: Váltsd valóra az álmod!
400 0 0 Pink Izé
The Disappearance of Alice Creed

Emberrablós, visszanyal a fagyi film, de a fordulatok nem érnek azzal véget, hogy az elrabolt gazdag lány nem adja meg magát egykönnyen.

Már az előzetesben utalás van arra, mit utalás, konkrétan mutatják, hogy szövetkezik az egyik elrablójával, aki elárulja társait a lány iránt érzett érzelmeitől vezérelve. Innentől meg már csak sejthetjük, hogy a már először is erős karakter nem egyszerű terveket szőtt.

Az angolok megint alkottak.
1268 0 0 Film Izé
Vanishing on 7th Street

Hayden Christensen (tudjátok Anakin Skywalker/Darth Vader) főszereplésével láthatjuk ezt a sejtelmes, sötét, üres városos horrort.

A története, az, hogy egy nap mikor felébred főhősünk egy teljesen üres világot talál maga körül. Persze azért páran túlélték még rajta kívül, de ilyen szituban ugye senkiben se bízhatsz meg. Az előzetesből még az is kiderül, hogy valamiféle, szellemek, vagy nem is tudom mik, a felelősek ezért, és ezek az izék félnek a fénytől, vagy árnyak lévén ha fény éri őket csak simán eltűnnek.

Nem tűnik egy nagy durranásnak így elsőre, de a főszereplővel baj nem lehet, ijesztgetni mindenki tud, és a zenei aláfestés is jónak tűnik. Laza vasárnap esti pop-cornos program.
1846 2 1 Film Izé
snake6: én naygon tudom élvezni az ilyen filmeket :) kicsit Pulse / Mezsgye után érzésem van
Wakachuka - Hívatlan vendég

"2007. nov. 24-én átesett a zenekar a tűzkeresztségen, innentől létezik a zenekar.   Olyan zenekarok előtt kap lehetőséget a Wakachuka, mint a Quimby, Kiscsillag, HS7 vagy a Sziámi. Koncert koncertet követ, gyűlnek az új dalok és 2009. nyarára megérett a zenekar, első nagylemeze, a "Kell ez a levegő" felvételére.   A zenekar dallamvilága a gitáros-énekes, Szilágyi Balázs ötletein és szövegein alapul, majd a basszusgitár, a dob és a szaxofon egymást támogató játékával kiegészülve válik teljessé. A szerzői kiadásban megjelent lemez lényegében ennek a közös zenei építkezésnek az eredménye. Jellegzetes kettősség kíséri végig a 15 számból összefűzött anyagot, a gyakran előforduló stílusbeli elkalandozásokat az egységes megszólalás foglalja szerves egészbe. Ennek köszönhetően a rockosabb hangvételű számok, és a sanzonos, bossanovás vagy épp swinges élű darabok nem egymás szöges ellentéteiként kerültek a lemezre."  
656 2 1 Zene Izé
rDAVE: "A nap után loholva" a legjobb számuk :) http://www.youtube.com/watch?v=jllXvQGF2CQ
Hobo with a Shotgun

Volt egyszer egy Tarantino és egy Rodriguez, akik kitalálták, hogy csinálnak egy közös bulit. Megrendeztek 1-1 filmet, rendeltek néhány álelőzetest és egyberakták. Ez lett a Grindhouse. A produkcióval párhuzamosan hirdettek egy "játékot" a népnek: készítsenek ők is álelőzetest Grindhouse stílusban. Egy jól sikerült kisfilmből készült el végül ez a mű, melyben a Rutger Hauer által alakított csöves stukkert ragad és kinyír mindenkit. Röpködnek a végtagok, fröccsen az agyvelő. Valószínűleg a sztori az gyenge lesz, az alakítások hasonlóképp, úgyhogy egy vérbeli trash-élményre lehet számítani. A film előreláthatólag elkerüli a mozikat.
1039 0 8 Film Izé
Tooni: Nem hibaként jeleztem, R.H. egyik kedvenc színészem, nagyon tuti az arc ebben a jelenetben :)
kovacslacka: Igyekszem én,mint állat, csak a szövegbe való link beszúrás tényleg húzós. A dobozban van a [...]
kasy: Én engedtem ki, de nem vettem észre a hibát, nyilván akkor javítottam volna. Lacka post-jait m [...]
Mind a 8 komment
A 3 legnagyobb tévhit a hajápolással kapcsolatban
2380 0 4 Pink Izé
Purple: http://www.femina.hu/szepseg/a_3_legnagyobb_tevhit_a_hajapolassal_kapcsolatban
süti: és sajnos én is így járok :(
süti: igen sajnos holnap reggel úgy kelsz fel hogy a kismanó aki az ágyad alatt lakik már rég megett [...]
Mind a 4 komment
The Town

Ben Affleck saját magát rendezi egy '50-es évekbeli Chuck Hogan regényadaptációban

Az előzetes megtekintése után az fogalmazódott meg bennem, hogy ez egy a '90-es évek bankrablós akciófilmjeit idéző alkotás, hát utána olvasva nagyot néztem. Ám ez még nem változtat azon a tényen, hogy egy középkategóriás, robbantós, lövöldözős hétköznapi agyzsibbasztással nézünk szembe.
1555 1 0 Film Izé
Korpiklaani - Rise
 
513 0 0 Zene Izé
Circle Runner
4969 1 0 Game Izé
Mongúz vs kobra
9561 2 21 Izé
tremor: shiiiiiiiiiiiit :((
tremor: bet cobra all
POC: Ja, hogy marná halálra azt a beképzelt tuskó cig.... *"afro magyart" nágyon az a kígyó.
Mind a 21 komment
Néhány tanulmányautó csak úgy :)
2074 1 0 Autó Izé
6 mindennap használt kozmetikum súlyos mellékhatásai
1050 0 3 Pink Izé
cukorcica89: ezaz :D Legyen mindenki büdi! :D
CRaPtRaSH: ne hasznájjá' dezodort mer mellrákod lesz! :D
Purple: azt a pár csomót igazán leszedhette volna a pillájáról :D egyébként bírom mikor a kozmetiku [...]
Earth 2100

Egy elgondolkodtató film arról, hogy a jelen felelőtlensége hogyan vezet a jövő poklához, amiben az emberiség visszasüllyedhet a középkor szintjére, évszázadokra vagy örökre elveszítve a kiemelkedés, a fejlődés és az emberibb élet lehetőségét (bár a Wall Street-i barmoknak legalább ismét kapálnia kellene).

Wiki
2703 1 0 Film Izé
Régebbi postok...