REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Terminál - The terminal (2004)

Viktor Navorski éppen New Yorkba repül Kelet-Európából, amikor hazájában heves harcokkal kísért államcsíny bontakozik ki. A gyanútlan utazó egyszerre ott találja magát a John F. Kennedy repülőtéren, Amerika kapujában, ám útlevele egy éppen nem létező országból való, ezért nem teheti be a lábát az Ígéret Földjére.
A reptéren rekedt Navorskinak így fel kell találnia magát, be kell rendezkednie a várakozásra, amíg az otthoni háború véget nem ér. Ahogy telnek-múlnak a hetek, hónapok, Viktor felfedezi, hogy a terminál kicsinyített univerzuma gazdagon összetett világ, ahol fontos szerephez jut az abszurditás, a kicsinyesség, a nagylelkűség, az ambíció, néhány véletlen egybeesés, sőt, még a romantika is egy gyönyörű légikísérő, Amelia képében.
De Viktor már régen visszaélt a reptér biztonsági főnökének vendégszeretetével, aki csak egy porszemnek tekinti őt a bürokrácia gépezetében, egy olyan problémának, amit nem megoldani akar, hanem mindenáron kitörölni.

IMDB | Trailer
590 3 4 Film Izé
Öcsi: "krákóziá" én nekem is az egyik kedvencem
Purple: imáádoom :)
mentone: Nagyon jó film mindenkinek ajánlom!
Mind a 4 komment
NFB

National Football Bébz :)
17390 8 23 Izé
rubigo: elfocizgatnék így velük...
Maccoyi: Update: A Sport Izén ezt a postot egy videóval is kiegészítettem. ;)
TdianaV: még várj 5 évet, addigra elég nagy leszel ahhoz hogy beszélhessetek róla:D
Mind a 23 komment
Irak - Over There (2005)

Ez egy 13 epizódos minisorozat, melyből sajnos csak 1 évad készült, állítólag a Pentagon nem rajongott érte :)

Hat tizennyolc és huszonegy év közötti amerikai katona szembesül a háború borzalmaival, amikor ellenséges tűz alá kerülnek az egyik rommá lőtt iraki városban. A hat újonc - négy férfi és két nő - nemrég érkezett a sivatagi országba. Chris Silas őrmester keze alá kerültek, aki pedig már azt hitte, hogy számára véget ér a háború, és mehet haza. Ám a dolgok sosem úgy alakulnak, ahogyan előre eltervezzük őket.

IMDb | Egy másik kedvcsináló
516 0 0 Film Izé
NFB

National Football Bébz :)

11955 1 4 Sport Izé
Balázs: ott a pont :)
Purple: kíváncsi lennék, ti mit mondanátok, ha egy rakás szőkített ripacs szaladgálna tangában kigy [...]
Balázs: ilyet is csak egy nő mondhat :D
Mind a 4 komment
Csillag születik.
11305 4 25 Izé
gyuri1980: Az itt született kommenteken besz**tam a röhögéstől!!!A videón nem annyira,de a kommentek... X [...]
slalvin: fospisztoly.uw.hu Ercsi és vidéke :)
Nusihusi: :D Így néz ki vki 1 liter pálinka után:P
Mind a 25 komment
"A testem szétzúzva, de farmergatyám még mindig bírja a gyűrődést!" :D
969 2 0 Sport Izé
Barátja csúfította el savval a szép lány arcát
2344 0 2 Pink Izé
NoGoodNick: She's still beautiful even with the scars. I'd certainly date her.
1nessa: Rohadjon meg az ilyen allat...Basszus szegeny csaj.:S
Humpday

A film alapsztorija annyi hogy két teljesen hetero srác (negyvenhez közel, és sörhassal) benevez egy pornó film fesztiválra. A gáz csak az, hogy nők nem igazán lesznek a filmjükben. Na most itt ne valami Túl a barátságon témára gondoljatok, a Zack és Miri pornót forgat-ra se fog igazán hasonlítani ez a film. Ez valami más lesz. Valami földön fetrengően röhögős. :)

Előzetes (akiknek nem indulna az, ami a honlapon van, mint például nekem) | Imdb
947 1 0 Film Izé
Úszik-e a hajó, ha márványból van? Aki kérdez: Fabio Viale. Aki válaszol: az te vagy, ha klikkelsz. :)
10988 6 9 Izé
Laci: Ejh, ha Michelangelo-nak ilyen szerszámai lehettek volna...
Nusihusi: A márvány autógumi a legjobb:PXD
szilagyi@barra.hu: A golflabda címe: Top Flite ... ami egyben egy híres golflabda márka is. Talán megbízásból k [...]
Mind a 9 komment
Nagyon ficánkolt a kígyó a gatyájában, így lekapcsolták a határőrök... ;)

Magyar cikk.
4962 1 6 Izé
TdianaV: :D :D :D
Mr.T.: Postképről ez ugrott be :DD http://img2.imageshack.us/img2/8954/rubme.jpg
Davek: Szupernagyi xD
Mind a 6 komment
Manuális Lowrider, ezúttal Philadelphiából. ;)
6962 2 3 Izé
Schabee: ennek volt ám értelme
AVIREX: hehe a SUV-os jobban járt,azt nem bántották.. -legalábbis ameddig a video tart :D
.::JunKieEQ::.: Gyengülnek a nigák... mennyien kellettek már ahhoz a 1,5 tonnás verdához... Pff.... Cimborámma [...]
Sokszor van, hogy a szokatlan dolgokat csak játékként kezelik és nem hiszik, hogy használhatóak.

Remek péda erre a theremin.
942 2 2 Zene Izé
RdsG: Ez eszméletlen jó! 1919-es találmány... Nem csoda, hogy nem fogták fel mi rejlik ebben a kész [...]
tutituti: ilyenen játszott Bambula(Baboon) az "én vagyok menyus(I am Weasel)" egyik részében:D
Eszméletlenül jól sikerült ugrás. ;)
11820 2 7 Izé
Schabee: gratula neki!
ERko: Do It Again! :D
Swamiji: Menő volt:)Aztán ráfázott:)
Mind a 7 komment
Jedi Gym

Jeremy Flynn kardvívás koreográfus és Star Wars rajongó Jedi edzőtermet nyit, ahol tanítványai a film szereplőinek bőrébe bújva meríthetnek önbizalmat és juthatnak sikerélményhez, míg meg nem ismerik az ERŐ sötét oldalát...
640 0 0 Film Izé
Igy tedd intenzívebbé az orgazmust!
Hallottál már a Kegel gyakorlatokról? Ha edzésben tartod magad, nem csak a szexuális életednek, hanem bizony egészségednek is jót teszel.
510 0 0 Pink Izé
Szerintem e vécé előtt sem állhatott kígyózó sor... ;)
6178 2 21 Izé
Purple: ÁÁÁ nekem már ég a billentyűzetem, hogy bemásoljam :DDDDD ekkora egy ostobát te.......
Mr.T.: Ott halna éhen :DDDD
bungle: Kukorica labirintus, erről beszéltem... ;)
Mind a 21 komment
Fogatverseny Palik kommentálásában
10320 8 10 Izé
Schabee: nem volt rossz, ötletes :)
Asim: hát ez óriási XD Palik a kommentátorok gyönye ha nem lenne hiányozna :D
Lee88: Hová tűnt Damon Hill? HOVÁÁÁ TŰŰŰNT DÉÉÉMON HILLLLL???!!!!
Mind a 10 komment
JÁTÉKOK.hu nyereményjáték

Az év legjobb PlayStation 3-as játékát, az Uncharted 2: Among Thieves-t a Sony Magyarország ajánlotta fel, a csomag érdekessége pedig, hogy egy különleges, exkluzív kiadásról van szó. A Forza Motorsport 3-at a Microsoft Magyarország ajánlotta fel, a Dragon Age: Origins-t pedig állandó partnerünk, az ÜberKonzol. A BioWare november elején megjelenő fantasy-RPG játékát ráadásul bármelyik platformra elviheti a szerencsés nyertes, csak választania kell, hogy PC-s, PS3-as, esetleg X360-as verziót akar magáénak tudni. Az EA Magyarország jóvoltából a FIFA-sorozat legújabb példányát, a FIFA 10-et tudjuk felajánlani, annak is a PC-s verzióját. Végezetül az AN-TEC támogatásával a nagy érdeklődésre való tekintettel egy újabb PC-s AION is gazdára talál majd.
2373 2 5 Izé
pepeti: Hurrá és megnyertem a Dragon Aget!:D Köszönöm jatekok.hu :)
Shifty_: Örülünk, hogy tetszenek a nyeremények és mindenki talál olyat, ami számára érdekes lehet:) [...]
Kampec: jaja tényleg jó gyerekek, pár napja nyertem egy Overlord II-t tőlük ^^
Mind a 5 komment
Nagy őszi falevél-teszt! Csak válaszd ki a neked leginkább tetsző őszi falevelet, és megtudod, mit takar!
741 1 1 Pink Izé
szűzirónia: hát..izé..
A nemrég kapuit bezáró svéd GRIN csapata megbízásából és közreműködésével készült el a 23lunes csapatának alkotása, melyben a hófödte vidék jut szerephez.
865 0 0 Film Izé
Feketébe öltözik a Nintendo Wii
1097 0 0 Tech Izé
Csempe művészet jól!
594 0 0 Art Izé
A csontritkulás jelei, okai és megelőzése
Nemcsak a leggyakoribb csontanyagcsere-betegség, hanem – elsősorban a combnyaktörések révén – számos idő előtti halálesetért is elmarasztalható.
275 0 0 Pink Izé
"Ööööö... akkor talán mégse itt fogunk parkolni."
17687 1 25 Izé
bungle: http://www.thestar.com/news/gta/crime/article/798151--richmond-hill-woman-sentenced-in-worst-parking [...]
rubigo: http://www.youtube.com/watch?v=vjPD12AsvC4 :)
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=23547
Mind a 25 komment
Stu Rasmussent polgármesternek! A hatvan éves Rasmussen korábban már két cikluson át töltötte be Silverton város első emberének posztját. Igaz, ez még azelőtt történt, hogy a valaha szolidan öltözködő férfi melleket csináltatott magának, és nyilvánosan női ruhákban és magas sarkú cipőben kezdett el járni.

Szavaznál rá? :D
1859 1 31 Izé
jupiii: ez most férfi vagy nő?
bond: Igen, jobb Gyurcsányt újraválasztani, aki 'normális', bár hazudik...
kerca: Mit?
Mind a 31 komment
A számítógépes játékok szerelmesei sokat álmodoznak arról, milyen lenne ha megtehetnének mindent amit a játékokban tapasztalnak. Az On the Game (Na Igre) című orosz akciófilmben néhány tini igenis megtapasztalja ezt az érzést, csakhogy aztuán minden megváltozik.
Ez a film keveréke a Gamer-nek, a Tournament-nek és egy kevés a Skins című sorozatból is jutott bele, orosz tálalásban.
1178 1 2 Film Izé
snake6: ejha oroszország felfelé jön a listámon .azért azok a pici bemutatók (joy-billentyű) odabaszn [...]
tutituti: Igen nagy lesz.Minen kockagyerek erről fog beszélni.Várólistás.
Két happy béb - vidámak és közveszélyesek. :)

Ti beülnétek melléjük? ;)
17826 5 41 Izé
Findzs: természetesen beülnék, ők meg az ölembe felváltva :) de inkább a balos
spidy: Simán :D nem volt bene semi meglepö :D csak kicsit direkte csinálták magukat a kamerának :)
serci: Engem a sok telefonálós köcsög jobban idegesít!
Mind a 41 komment
Gyépés bácsi sorolja az autóneveket jól.

(Ez nem ugyanez a télapó? :D Vagy csak hasonlít rá? - bungle)
9883 2 10 Izé
T boy: Ezen jót röhögtem:))))))))))))))))))))
serci: Nem sok szotyolát pusztít
te.sas!: http://lmgtfy.com/?q=gy%C3%A9p%C3%A9s ;)
Mind a 10 komment
Gyér amerikai próbálkozás... Geronazzo Mária egy csücsörítéssel odavágná a teljes mezőnyt!
10998 1 2 Izé
Mr.T.: Engem ez a pillanat fogott meg :D http://img261.imageshack.us/img261/4514/cupp.jpg nagyon durva :D a [...]
Mr.T.: Mekkora jó post :D
35 évnyi gyűjtés gyümölcse - és a szüret. :D
11413 6 34 Izé
Mr.T.: :DDDDDDDD
Purple: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..................................
Nusihusi: Ez marha durvaXD Az összes bögre eltört:P
Mind a 34 komment
Az iWiW-ről átköltözött az IZÉ club a Facebook-ra.

Jelenleg 14 taggal büszkélkedhetünk, de reméljük ennél többen leszünk.
Gyertek és igázzuk le a világot!

(aki belép azonnal kezdjen el a FarmVille-el játszani és vegyen fel szomszédjának, mert még 2 tag kell hogy növelhessem a farmom méretét! - Errtu)
4201 3 27 Izé
Purple: ezz nagyonnagy :DDDD (nem nyomjuk)
bungle: Err, Mafia Wars-t is nyomjátok? Mert az elnökök igen: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=3741 [...]
CrazyLime: Ohh, kössz :D Nem épp ilyen formába küldtem :D
Mind a 27 komment
Az edző megmutatta, hogy kell ezt csinálni. Nem véletlenül örül enniyre. :D
1131 2 0 Sport Izé
5 dolog, amit sose csinálj a mobiloddal!
967 0 5 Pink Izé
roland66: igen tényleg jobb a személyes beszélgetés mint a mobil de ha egyedül vagyok (mek a városba vag [...]
TdianaV: Ez azért durva, ki gondolná hogy egy ilyen kis kütyü mennyi bajt okozhat....
snake6: júúúúúújjjjjj
Mind a 5 komment
Őszi csináld magad tippek - otthonra!
839 0 0 Pink Izé
Egy amerikai nő meg van róla győződve, hogy az influenza elleni védőoltás miatt nem tud járni normálisan, csak visszafelé. Szaladni viszont tud előre is. Nagyon fura.

Egyelőre csak angol cikket találtam.
9945 2 32 Izé
Bubba: Én teljesen biztos vagyok, hogy az oltástól van, de nem a hátramenés, hanem hogy ezt még publi [...]
Kampec: kicsit megfőhetett az agya vagy nagyon megjátszós.
Ben96: Háh ez hülyeee:P
Mind a 32 komment
Black Lightning

Erről az orosz csodáról eddig vajmi keveset hallhattunk, pedig olyan ismert orosz filmvilágbeli arc áll a projekt mögött, mint a Wanted és az Éjszakai őrség rendezője, Timur Bekmambetov, aki ezúttal csak producerkedik. A filmet Dmitriy Kiselev és Alexandr Voitinsky páros rendezi, a történet pedig egy félénk főiskolás srácot helyez a középpontba, aki édesapjától egy öreg, fekete Volgát kap ajándékba, ami természetesen továbbra se teszi menőbbé a kiszemelt lány szemében. Az ősjárgány azonban spéci képességgel bír, ugyanis képes repülni, amit kezdetben teljesen ártatlan dolgokra - dugók elkerülése - használ majd a főhős, később azonban igazi igazságtevővé válik majd a járgány jóvoltából. A titokra hamar fény derül, egy zseniális bűnöző pedig hamar megépíti a maga repülő verdáját, ami természetesen rengeteg spéci fegyverrel felruházva szeli az eget. A film mindössze 8 millió dollárból készült, ami az egész látványos előzetest elnézve igencsak meglepő.

Egyenlőre sajnos csak ennyit lehet tudni a filmről (Erunder)
727 0 1 Film Izé
DArknesy: Először egy ismerősömtől hallottam a filmről, persze neki nem tetszett, ezért én sem akartam [...]
Vivaldi tangóharmonikán, nem csak a komolyzene kedvelőinek. :)
2756 1 0 Zene Izé
Rosszbarátok - Big Nothing

Charlie a tanári pályáról a telefonos ügyfélszolgálat világába pottyan, de már az első munkanapján kiteszik a szűrét. A rendőrfeleséggel és egy kislánnyal megáldott Charlie kétségbeesésében betársul Gus, a feltörekvő szélhámos balhéjába: a terv szerint egy kis zsarolással nagy zsét sajtolnak ki az illegális pornóoldalakat gyakran látogató Smalls tiszteletesből. Gus egykori szépségkirálynő exének csatlakozása után indulhat is a buli, a dolgok azonban új irányt vesznek, amikor a triónak köszönhetően a lelkész jobblétre szenderül. És ez még csak a kezdet.

IMDB | Hivatalos oldal
678 1 4 Film Izé
csicsilla: na ez a film,aztakurv@! van benne minden,na jo majdnem minden.néha tényleg elalvos de fuuu,én tvb [...]
kobuzso: letölteni nem lehet?
tutituti: Ezt is meglestem ma.Pozitívum hogy Schwimmer hangja Galambos Péter(Rossnak a jóbarátokból) Azt [...]
Mind a 4 komment
Ez alatt a post alatt a kommentekben már "elhíresült" a kép "Fuss kicsi 1nessa, fuss!" címmel... :D

Az oldalon rengeteg ilyen képet láthattok. Ha unatkoztok, csináljatok Ti is újat. ;)
12103 13 80 Izé
bungle: http://i.imgur.com/7TafL.jpg :D
bungle: http://i.imgur.com/5yNxz.jpg
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39795&c=-1&s=dd&p=1
Mind a 80 komment
Láttatok már durva kártyatrükkös videót? Igen? Na, akkor azt gyorsan felejtsétek el, mert ez mindent visz. ;)
18251 8 57 Izé
bungle: Délután mutatta T, hogy bepostoljuk-e. :DDD
AVIREX: Színváltós papír :P
Maccoyi: És ezzel mi van? :D http://www.youtube.com/watch?v=xl1lLze5ZpM
Mind a 57 komment
Régebbi postok...