REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Nevünk: MCinema - KicsiZsu & Juniker  

Mindhármunk elindította már a maga kis útját, azonban ez a formáció most először állt össze. A fiúk MCinema és Juniker már évek óta foglalkoznak zenével, saját maguk írt szövegüket rappelik el, beleszőve életérzésüket, fájdalmaikat. KicsiZsu  a pop dalok illetve a színház irányába indult el. Egy amatőr színész csoport tagja, akik évente több előadást is szerveznek.

Most gondoltunk egyet, és összeálltunk hárman kipróbálni, milyen együtt dolgozni, és mit tudunk kihozni magunkból. Első nekifutásra az ismeretségi körünkben elég jól szereplő dalt szeretnénk mindenkihez eljuttatni, aki szívesen hallgatja és szereti ezt a műfajt.
555 0 0 Zene Izé
„Élet” Bukarest utcái alatt

Angol cikk
Magyar cikk: Sokkoló bukaresti drogpoklot mutatott be egy brit tévé
4688 0 13 Izé
Nas: Hát, igen. Könnyű a fotelből osztani az észt egy olyan embernek, akinek volt normális gyerekko [...]
lilaflexninja: Gondolom, sokan erre azt mondanák, minek kezdett el drogozni a köcsög, úgy kell neki, dögöljö [...]
Nas: Szerencsétlenek. Borzalmas lehet ilyen környezetbe születni, kerülni. :( Ember legyen a talpán, [...]
Mind a 13 komment
Minden szülő álma otthonra egy ilyen felszerelés... ;)
4114 0 0 Izé
Szeretem a rendetlenséget

Három évszakon átívelő ruhahalom hever a lépcsőkorláton, hogy aztán tompa, suhogó puffanás kíséretében a padlón landoljon. Hátranézek a kupacra, s vállat vonok: lejjebb esni már úgysem tud. Elmosolyodom, mert a farmerdzsekiről eszembe jut Svédország, a nadrágról meg Milánó. Majd átlépem, ha arra járok. Nem a két emléket, csupán a színes kis dombot. Most jól van ott.
646 0 0 Pink Izé
AK47-es gitár készítése

Gitározz, ne háborúzz! ;)
3095 1 0 Izé
Bújócska :)
2149 1 3 Izé
Nas: Ölég drága pörkölt lenne az...
matula: Ha az enyem lenne, ket perc alatt a porkoltben vegezne.
hawkeye: Két nagyszájú.... :)
Lehet abba fog belebukni a kormány, hogy megszűnik a Barátok közt, Éjjel-Nappal Budapest, Showder Klub, Fókusz, stb.? :D 

Itt a reklámadó: többeknek kell fizetni, mint gondoltuk, az RTL a nagy vesztes 
Megvan kiket sújt az új adó - itt a lista 

Nem tudom melyiknek örülnék jobban... ;) És ti?
3225 1 156 Izé
bungle: Újabb fejlemények, most a Simicska-médiabirodalomból: http://index.hu/kultur/media/2015/02/06/le [...]
lilaflexninja: És ha hazudnak? És a kormány csak kegyes volt?
bungle: A cikkben is írják: "Budapesten belátták, a reklámadót jelenlegi formájában mindenképpen di [...]
Mind a 156 komment
Headshot - hogyhogy ezért nem kellett hordágy? ;)
3751 1 2 Izé
7sleeper: Oszama lő, GÓÓÓÓL :-D (Tooni nem szól be :-p ;-))
1b0r90: http://goo.gl/3RK8cQ
Perpetuum mobile ;)
2185 0 2 Izé
Nusihusi: Egyszer lövi át a szomszéd kertjébe:)
Tóth József: Idióta. :) Ha már szaladgálni akar, minek hozzá labda? Lehet anélkül is. :)
Costa Dvorezky festményei

Pinterest, facebook
1627 0 3 Art Izé
Ravennë: De amúgy is érdemes kattintani, szerintem szép festmények...
Ravennë: Háhá, de a posztkép hatásos... :D
Tooni: Ez nem is jó oldal, több pornó nincs is :D
Öt voltam, amikor a bácsi a bugyimba nyúlt

Gyakori és komoly probléma még a civilizált társadalmakban is. Első és legfontosabb lépés az ilyen problémákat illetően, hogy az áldozatok ne fojtsák el magukban, és merjenek külső segítséget kérni!
3298 0 11 Izé
lilaflexninja: Biztos az, hogy egyre több és vakmerőbb az erőszak? Nem lehet, hogy régen ugyanennyi volt, csak [...]
hawkeye: "Persze az se jó, hogy vannak olyan emberek, akik gyerekeket, nőket, férfiakat molesztálnak. " [...]
bungle: Külső segítség: http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/06/02/gyomorforgato_az_izraeli_bosszuthri [...]
Mind a 11 komment
Zabaversenyben talán legyőznének az amcsik, de a videót elnézve pálinkaivásban tuti mi lennénk a befutók... ;)
4644 2 10 Izé
TeeJay: én ismertem olyat aki reggel 6-kor műszak után úgy itta 2decis pohárban a kerítésszaggató 55 [...]
nagydee: kellemest a hasznossal ;)
Tooni: "szerintem az ízeket annál jobban érzed, minél tovább van a szádban." Jaja, meg a szájnyálka [...]
Mind a 10 komment
Biztos jól jön a háznál, riasztja a betörőket. ;)
3180 0 2 Izé
Findzs: nem kell ezeket az apró jószágokat félteni, gyorsak ezek :) http://www.youtube.com/watch?v=AYd [...]
Tooni: Nálunk nem sok jövője lett volna a macsok mellett...
Míg a média csillagrombolója, Puzsér Róbert nyílt háborút folytat a reklámok ellen, addig a reklámszakma apostola, Sas István egyértelműen a másik oldalon áll! A köztük pár hónapja kirobbant nézeteltérésről többek között itt olvashatsz.
1470 0 11 Izé
bungle: A Bors Online által (állítólag) letiltott Puzsér interjú: www.facebook.com/Robert.Puzser/posts [...]
lilaflexninja: Magához a vitához nem akarok hozzászólni, hogy kellenek-e a reklámok vagy sem, egyrészt mert k [...]
Tooni: valad-veled, no
Mind a 11 komment
Ezdebeteg... :D
5006 1 2 Izé
lilaflexninja: Az igen!
vadonka: a többi videója is borzadály..
66000 pohár víz + 62 óra munka
2296 0 4 Izé
mol.attila1000@gmail.com: Volt az a hülye aki ezt pénzelte??..Gratulálok!!
Szancso: :D Az "alkotás" után, 9 hónap múlva...;D
Ravennë: Alkotás közben pedig: "basszus elfolyt a magzatvíz" ? :D
Mind a 4 komment
A Coca Cola ismét összehozza az embereket ;)
4555 0 19 Izé
Twister: Ehhez nem 2 ember kell hanem 2 kéz, az meg általában van mindenkinek :D
Merwenus: Nicsak feltalálták a "gyerekzáras" kupakot? Honnan ismerős ez nekem? :D
cila: "Soha nem volt koka cserje semmilyen alkatrésze benne" Kóstoltam Pepsit, kóstoltam Cólát. Koka [...]
Mind a 19 komment
66000 pohár víz + 62 óra munka
569 0 0 Art Izé
A bűvész, aki ezúttal nem madarait, hanem saját magát tűnteti el.
4184 0 5 Izé
velo: a mutatvány előtt nézzétek meg a lépcsőt... van egy elég széles hátulja, amiben simán el t [...]
justil: Szvsz az első produkciója fényévekkel jobb volt.
Tooni: Egyszer annyira átlátszó...egyszer meg annyira nem ;)
Mind a 5 komment
 Tyütyü trükkök :)
2234 3 8 Izé
bungle: Nauszika küldte: www.youtube.com/watch?v=0Mml_9aR90M Szöveg: "Salvador Dalí után szabadon..."
Ravennë: Beküldő: Nauszika www.youtube.com/watch?v=uT7x1x8NT1Y Szöveg: Egy vérbeli Aussie kinek másnak i [...]
bungle: Gondolom ő küldte be. ;) Ezúton is szívesen neki.
Mind a 8 komment
A világ első bázisugró kutyája

A fenti felvétel eléggé megosztotta a nézőközönséget állatkínzás szempontjából. Kíváncsi vagyok, ti milyen véleménnyel vagytok róla?
2316 0 3 Izé
rivaul: A végén az öröm nem tudom hogy a gazdinak, az ugrásnak vagy a földet érésnek szól igazábó [...]
Horvipapa: Én spec. marha tériszonyos vagyok, úgyhogy szerintem nem tesz jót az ebnek egy ilyen dolog. Egys [...]
FatSnakeFoot: Drága pofa.:) Látszik, hogy imádják és ő is odáig van a gazdájáért. Nem hinném, hogy árt [...]
„Gaál László. Az ő cége csinálja, terjeszti a beszervezős mágikus flavon lekvárt, méghozzá méregdrágán. Akik eddig vették a flavon termékeket, kérem értékeljék át, mire is költi László a pénzét, és ennek tudatában döntse el mindenki, hogy gazdagítja-e tovább ezt az embert, vagy inkább keres más jövő- és egészségtudatos terméket.”
6090 0 79 Izé
Tooni: Szia, sajnos úgy tűnik azt a videót leszedték, keress rá guglin "master shoot to kill" ez a zen [...]
nicky11: Mindenesetre..."szeg3ny" ...a vadászat már most jóval többe van neki mint anno gondoltavolt. Leh [...]
makkasz1: Nem tudom, volt-e már, de íme az ügyvéd "hölgy" fészbúkja: http://www.facebook.com/reti.gabie [...]
Mind a 79 komment
Unalmas, esős napokon játék az egész család számára... :)
2735 0 1 Izé
Szancso: Azt most minek raktad oda? :)
Google önjáró autójának első tesztelése hétköznapi emberekkel
3183 0 5 Izé
bungle: Kiszivárgott, mit tervez a Google a robotautóival www.origo.hu/gazdasag/20151217-google-robotauto- [...]
HoPpY: Én már csak azért sem ülnék bele mert ocsmány.. Komolyan aki a kinézetet tervezte valami elcs [...]
.::JunKieEQ::.: Ha gázolsz vele, egyből megjelenik egy post a plusszon... ?
Mind a 5 komment
A rendőrség azt is megmondaná, hogy kell kitakarni a kollégáik arcát

És te hogyan takarnád ki a rendőrök arcát? ;)
2626 1 8 Izé
POC: Nahát! Most nagy bajba van Dr. Freeman! :D
Szancso: Garamvölgyi szóvivővel. ;)
rivaul: Jó hírnév és becsület? Ha a magukat rázó 20 éves zubbonyos hü...egyerekekről meg a pénzbe [...]
Mind a 8 komment
Jó bornak is kell a cégér
3508 0 5 Izé
vbk: már bejött az oldal, köszi!
nagydee: néhány oldal nem szereti az izé fejlécét és a fejléc alatt üres oldal jelenik meg. ilyenkor [...]
nagydee: a posztkép egy szójáték, a corn ugyanis szlengben jelent férfiasat, szexit is, ezen felül a ha [...]
Mind a 5 komment
Elstartolhatott a Formula Renault 2.0 mezőnye, pedig egy térler még a pályán volt
1795 8 0 Sport Izé
Kerekes Band - Cpt. Space Wolf
1022 0 0 Zene Izé
Úgy látom nincs hiány show-elemekből az idei bajnokságon. :)
3486 0 3 Izé
bungle: PeÐokoviæ. ;)
Ravennë: Szívesen, nekem is nagyon tetszik. Jólesik néha a világ gané-tengerében rábukkanni némi embe [...]
AVIREX: Köszi a posztot, jó ez a videó :-)))
Így nézne ki Budapest, ha a reklámok helyén műalkotások lennének.
2975 0 0 Izé
Telefontöltés vízforralással
1617 0 1 Izé
Randal Graves: egy töltő 500 forintba kerül, ez a vacak meg 35 ezerbe... egy usb bank ami 10400mah-s (azaz kb 4- [...]
Budapest, Budapest, te csodás...! ;)
3039 0 1 Izé
sztewe: Most ez a fotós nem tudja hol járt? Vagy csak azt hiszi Prágának is van egy Oroszlános lánchí [...]
Szerintem ketten jól elbeszélgetnének egymással. 
3664 1 0 Izé
Dr. John All klímaváltozással foglalkozó professzor, kutatása révén éppen a Himalája nepáli hegyén tartózkodott, amikor váratlanul egy gleccserszakadékba zuhant. 

Súlyos kar és bordasérülése ellenére, 6 órás küzdelem árán sikerült a közel 21 méteres szakadék mélyéről a csúcsra jutnia, mely küzdelmét kamerával rögzítette. 

A felvétel 2., 3., 4. része 

Cikk az esetről
3024 1 5 Izé
Dmckayals: Kicsit olyan, mint a 127 óra. Minden tiszteletem az övé!
Tooni: Hozzászólok, mégsem nézem :)
matula: Bena. Ha meghalt volna, hiresebb lenne. Egyebkent sokszor visszatero remalmom volt ez nekem. Nem is [...]
Mind a 5 komment
Biztos valami új, láthatatlan fekvőrendőr lehetett... ;)
4908 0 4 Izé
Randal Graves: talán rántott egy első féket, ez nagy köcsögség tőlük, és még bunkók is, tipikus amcsi b [...]
Ssch: szerintem ez is egy tipikus mindenharmadik motoros elesik kanyar, és azért vannak ott, hogy a nagy [...]
gyocska@gmail.com: Mint a pók, amikor a háló sarkában várja szerencsétlen áldozatát! :)
Mind a 4 komment
Szegény gyermeknek már ilyen fiatalon meg kell tapasztalnia az élet nagy gondjait... :D
3495 1 3 Izé
FatSnakeFoot: Nálam nem müxik.:(
vadonka: Most az a baja, hogy az aktuális muffja nem mélytorkozza le vagy mi? Nemáááá..
gyocska@gmail.com: szabad fordításban: - Miért vagy ilyen szomorú? - Mert kamerázol. Nem akarom. - A múltkor is k [...]
Nico, az egylábú focista megható motivációs kisfilmje... ja, meg Powerade reklám :P
1796 0 0 Izé
A dunakeszi közétkeztetés gasztronómiai csúcsteljesítménye után, megérkeztek az ország legundorítóbb menzakajái.
6857 2 28 Izé
Nas: Igazából azt nem értem, hogy ha ennyi férfinak baja van a nőkkel, akkor miért nem fognak össz [...]
Ravennë: Mert már többször bebizonyosodott az életben, hogy csakis nők lehetnek ekkora féreg aljadékok [...]
izé012: Igazad van szerintem a cikk sántít több szempontból is.
Mind a 28 komment
Vajon hány próbálkozás kell még ahhoz, hogy rájöjjenek, mi emberek nem tudunk repülni? ;)
4250 0 3 Izé
nandras01: tudnánk mi, csak a föld mindig útban van.
FatSnakeFoot: Basszus, de jót röhögtem.:D
lesszi: tudnak. csak rövid távon. :)
Tényleg elszaporodtak az agresszív csivavák. ;)
3278 0 3 Izé
sergi: Most nem tudom el dönteni,hogy ezt a nyelvet vagy ezt a kutyafajtát utálom jobban :)
hawkeye: Egyébként valóban a legdilisebb kutyák. Gondolom, a beltenyészettől.....
közlegény: biztos valami nagyon finom süti lehetett
Régebbi postok...